Тёмный

BOREK I GOŚCIE: LEWANDOWSKI I BARCELONA DEMOLUJĄ REAL MADRYT! ANALIZUJEMY EL CLASICO! LOŻA PIŁKARSKA

@kamil.kawalerski 25 минут назад
Ależ program dzisiaj!! Świetni goście, poziom TOP.
@jotes2188
@jotes2188 19 минут назад
Real dostał lanie, a najłatwiej to podsumować tym, że 4:0 to najmniejszy wymiar kary jaki mógł być. Gdyby to się skończyło 6:0 czy 7:0, to nikt by sie nie zdziwił
@wsk77
@wsk77 41 минуту назад
-6 dziś w Madrycie
@mdshohagmdshohag3015
@mdshohagmdshohag3015 22 минуты назад
*✨Quien esté leyendo este comentario le deseo todo lo mejor en su vida. Que la luz llene su vida. Que Dios lo guíe a la prosperidad! A pesar de la crisis económica Imagínese pagar una deuda de $28,000. Que Dios bendiga a la señora Adriana Miana Silva, le estaré eternamente agradecida.🇺🇸🇺🇸*
@FernandesCorreia-i8j
@FernandesCorreia-i8j 20 минут назад
Soy verdaderamente bendecida, solo Dios sabe cuánto lo alabo, ¡10.000 dólares cada semana! Ahora tengo una linda casa y puedo pagar cualquier cosa y también mantener a mi familia.
@LaliaGarner
@LaliaGarner 19 минут назад
¡Tienes toda la razón! Gano mucho dinero sin depender del gobierno. Invertir en acciones y monedas digitales es beneficioso en este momento.
@ErnestoMedrano-n6o
@ErnestoMedrano-n6o 19 минут назад
Por supuesto, es el mercado digital. Ese ha sido el secreto de esta transferencia de riqueza. Mucha gente en los EE. UU. y en el extranjero está obteniendo mucho provecho de ello. Dios ha sido bueno con mi familia. Gracias, Jesús.
@MdManik-yp7bs
@MdManik-yp7bs 17 минут назад
La verdad es que aquí pasa lo mismo, la lucha contra la pobreza se hace a través de la inversión, hoy he llegado a los 100.000. Estoy muy agradecida por todos los conocimientos y las perlas de información que me han brindado durante los últimos meses. Empecé con 30.000 en junio...
@TammyBeck-y7h
@TammyBeck-y7h 16 минут назад
Me da mucha alegría ver que aquí se habla de la señora Adriana Miana Silva, sus buenas obras ya están hablando y como un gran fuego se está extendiendo.
@boguslawa-jd1xo
@boguslawa-jd1xo 9 минут назад
Tam strzela a w reprezentacji NIEBARDZO?
@kambla7886
@kambla7886 30 минут назад
A czy barcelona wyjdzie z grupy ligi mistrzow?
@krzysiulesiu9503 27 минут назад
Nie ma juz grup w lidze mistrzów
@AndrzejKolowski-db2wq
@AndrzejKolowski-db2wq 23 минуты назад
Real mial ogromne szczescie ,ze nie przegral 7:0 .Bo tylko taki wynik bylby wlasciwy . Chłopaków z Barcelony satysfakconowalo 4:0 ,wiec strzelali na vivat .Szkoda ,ze Lewandowski po tych dwoch ,nie strzelił trzeciego .To jakis trzykrotnie niefart mial .Szkoda .
@Brajden96
@Brajden96 13 минут назад
Barcelona też miała szczęście, ze w pierwszej połowie nie dostała dwóch 😉 mecz byłby zupełnie inny
@sawyer_uhqqow
@sawyer_uhqqow 39 минут назад
Dobry programik nie ma co, ale ta styluwa Wilka xddd, Pan Borek w loży i można ogladac, a nie.
@pawegaek2135
@pawegaek2135 38 минут назад
Przecież najlepiej z nich wszystkich właśnie wyglądał…
@Tuhajbej99
@Tuhajbej99 27 минут назад
Nie wykorzystane szansę się mszczą i tak stało się we wczorajszym meczu. 1 Połowa mogła przesądzić o wyniku kilka akcji Real miał bez spalonego i mogło być z 2-0 spokojnie dla Realu. Niestety Real był tak nieskuteczny przez pierwsze 45 minut że masakra dawno takiego czegoś nie widziałem wstyd. Taki zimny prysznic przyda się Realowi. Może dziadek Carletto inaczej to wymyśli albo i nie. Tak czy siak myślę że to ostatni sezon dla Włocha w tej drużynie. Oddać trzeba Lewemu że dziś pierwsza połowa mu nie wyszła natomiast w drugiej wykorzystał w 100% swoje okazje i strzelił dwa gole. W 3 minuty Real dostał dwa gongi i Barca zabiła mecz. Brak wykończenia i niecelność napastników przesądziła o porażce. Natomiast internetowi znawcy niech się nie podniecają jednym meczem bo sezon się zaczął mamy październik. Barca była efektywniejsza u skuteczniejsza dzisiaj tyle. Bo jak czytam niektóre komentarze fanów Barcy to mam wrażenie że oni się już czują wygranej potrójnej korony a tak naprawdę jeszcze nic nie wygrali 😏😉 także spokojnie sezon długi. Wynik srogi na własne życzenie. Zobaczymy po 38 kolejkach oraz jak rozgrywki LM wejdą w decydującą fazę wtedy będziemy oceniać i analizować.
@TheLostYouth
@TheLostYouth 28 минут назад
Barca tv, ostanie 10minut to inne tematy, jak coś.
@rw225
@rw225 18 минут назад
Magister Bobert Picwandowski. Naprawdę, nie ma lepszych sportowców do promowania. W Polsce. Stoi ten drewniak w reprezentacji pod bramką przeciwnika, macha łapami jak wiatrak i drze japę do kolegów coby mu podawali. A japa rozwarta tak, że ze trzy by się zmieściły... Piłkarzom takim jak Deyna, Lato, Boniek, mógłby gatki prać, bo butów nie dałby rady zawiązać. Oni byli liderami, a Lewandowski jest ochłapiarzem. Won z reprezentacji.