Тёмный

DEC LT| Marijus Adomaitis apie savo garso įrašų studiją 

KTU Statybos ir architektūros fakultetas
Просмотров 4,7 тыс.
50% 1

Kviečiame į LRT OPUS laidų vedėjo Tomo Lukaševičiaus ir muzikos prodiuserio Marijaus Adomaičio pokalbį apie Marijaus muzikos įrašų studiją.
Šie vaizdo įrašai yra KTU Statybos ir architektūros fakulteto projekto moksleiviams „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ dalis. Projekto dalyviai šiemet projektuoja Muzikos namus su įrašų studija ir koncertų sale Kaune.

Опубликовано:

 

11 ноя 2020

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 6   
@neriukas71
@neriukas71 3 года назад
savo srities asas, respect už kūrybą!
@allyouneedis4x4
@allyouneedis4x4 3 года назад
Kaip as suprantu ta studija yra reikalinga, kad kurti nauja muzika. Bet mes klausytojai, tai neturime tokios studijos ir klausome ta muzika masinoje arba namuose. Tikriausiai daugiau, nei puse visu garsu negirdime. Tai kokia nauda is tos studijos?
@dommano4018
@dommano4018 3 года назад
girdite tik ne taip gerai kaip sitoi studijoj.
@RokasBauba
@RokasBauba 2 года назад
Tiesiog nesupranti ir viskas.
@k.squared
@k.squared Год назад
Aš kaip čia aukščiau parašyta, tiesiog (nieko) nesuprantu, bet profaniškai spėčiau, kad daliai klausytojų svarbu pats faktas, jog autorius turi tokią studiją, nors galbūt ir kiek pigesnė duotų tą patį efektą. Tarkim, Daft Punk įrašinėdami Georgio Moroder autobiografinį monologą savo dainai "Georgio by Moroder" naudojo kelis mikrofonus, kurie skyrėsi tik išleidimo metais, kad skirtingo gyvenimo tarpsnio atpasakojimui būtų panaudotas atitinkamų metų gamybos mikrofono įrašas. Kam to reikėjo? Ieškoti objektyvios naudos produkto kokybei tokiuose dalykuose nereikėtų, nors visai gali būti, jog tai suteikia papildomo pasitikėjimo, adrenalino autoriui, o tai jau ko gero gali objektyviai įtakoti ir muziką. Kaip ten bebūtų, kažkokį panašų neracionalų, ritualinį perfekcionizmą galime stebėti daugybėje sričių, ar tai būtų koks nors vynas, ar rankiniai laikrodžiai, ar papuošalai, ar dar kas nors panašaus. Kita vertus, audiofilams svarbu kiekviena objektyviai faktinės įtakos garsui negalinti turėti smulkmena, nes ji gali netiesiogiai įtakoti jų suvokiamą garso kokybę. Be to, jeigu jau jie sukišo dešimtis ar šimtus tūkstančių eurų į savo stiprintuvą ir kolonėles, tai muzikos, kurią jie klausysis, kūrėjai turėtų sukišti milijonus, - kitaip kam visa tai? Neracionalumas žmogui kaip būtybei nėra nukrypimas nuo normos. Priešingai, - tai visiška norma. Beje, pažiūrėjus šį klipą man tuo labiau neaišku, kodėl Ten Walls albume Symphony orkestro garsas taip nukištas į elektronikos foną. Gal čia reikia pas Marijų studijoje tą albumą klausytis, o ne praktiškai bet kur kitur? Ar ta Trakų pilis tokia bloga akustiškai? Bet nesvarbu. Žmogus tikrai daug ir gerai kuria, klausytojų bazė lėtai, bet asigauna. Šaunuolis.
@nojusxx6
@nojusxx6 Год назад
@@k.squared del brangios studijos viskas labai paprasta. padaryk daina su prastom kolonelem, ta daina gerai skambes tik su tom kolonelem, padaryk daina tokioj studijoj - daina gerai transliuosis visur kur tik imanoma.
Далее
Ten Walls & Jonatan Bäckelie 615 Live
32:22
Просмотров 16 тыс.
Разоблачение ушные свечи
00:28
Просмотров 644 тыс.
NUSIPIRKAU BUTĄ
17:29
Просмотров 232 тыс.
Ten Walls interviu || ZIP FM
13:53
Просмотров 4,1 тыс.
Разоблачение ушные свечи
00:28
Просмотров 644 тыс.