Dark

Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem 14.2.2021

Divadlo Kampa
Subscribe
Views 773 131
100% 5 600 0

Doprovodné PDF k přednášce: www.divadlokampa.cz/files/dus...
Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a jeho hostů s besedou s diváky.

Published on

 

Feb 14, 2021

Share:

Link:

Download:

Loading link...

Add to:

My playlist
Watch later
Comments 783
loiris
Závěr - "Děkujeme, že jste koukali...". Musím přiznat, že jsem opravdu koukala... Co vše náš živočišný lidský druh dokáže - vymyslet i ničit. Děkuji za velmi přínosný rozhovor a přeji nám všem procitnutí z této zvláštní doby a mnoho lásky - je jí třeba.
⊙ M E N T A L M A T H I C ⊙
Krásné. Děkuji Vám za pobavení.
Lucie Fizek
Lucie Fizek Year ago
...já si Vás pustím a hned je mi líp.. netrápí mě ani hypotéka, ani počmáraný stěny, připálenej oběd nebo rozkousaný boty.... :D .a za to a mnohé jiné vřelé dík. ...souvislosti, kontexty.. to je velké téma a naučit tak člověka myslet, to je velký um. Pevně věřím, že i tato celá situace má svůj smysl a byť to bude bolet, věci se pohnou správným směrem. Je nás dost :) .. držte se Země, drží Vás Zem.
Daniela Jírová
Všechny ty informace a sdělení jsou tolik cenné! Ano, slyšet to potřebujeme....pochopit máme možnost. Je to na každém z nás. Děkuji Vám!
Zuzana Mikulova
Chlapci to bolo výborne! Ako bratia od inej matky. Ďakujeme za ukážku lásky, neskutočne zpracovanú či harmonicki 😉 podanú prednášku a správne veďenú myseľ. To bol poklad večný! Ešte raz, diki moc, z LA cali
Helga Vinczeová
Opäť výborný,zaujímavý a poučný rozhovor🙏❤
Renata Benkovičová
Děkuji za obsáhlé video, spoustu věcí je pro mne už známých, ale né pro moje přátele, se kterými o tom občas snažím mluvit. Pošlu jim toto video podložené odborníkem, snad to jim trochu otevře oči.
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Year ago
Ďakujem, úžasné 🤗Nepotrebujete sekretárku, pomoc, hoci aj úklid, ...? V spoločnosti takýchto duší je radosť žiť!
marek suchan
marek suchan Year ago
Děkuji za obsáhlé video. Vzkaz pro kameramanku. Lépe by se mi na video dívalo když by bylo blíž vidět pana Duška a hosta. Pokud zaberete i spodek pódia tak mám na monitoru postavy velmi malé. Gestikulace účinkujících je zajímavější než tma kolem. Přeji všem ať nás to tu baví. :)
Tomas Cuda
Výborný rozhovor jako vždycky a děkuji moc za to! ♥️👍
Stanislava Uvackova
Úžasný rozhovor, veľmi podnetná téma, zrozumiteľne a didakticky ukážkovo vysvetlená problematika. Videla som prednášku Gregga Bradena, kde načrtol prirodzený cyklus vývoja Zeme - tak často narúšaný človekom, v podobnom duchu ako váš dnešný program. Veľmi pútavý dialóg. Ďakujem, pozdravujem vás a prajem veľa pozitívnej energie a všetko dobré.
Zdeněk Šroubek
Vynikající pořad ... důležité téma ... díky za sdílení !
Janka Pajgerova
Táto DušeK mi dala úplne nový impulz k modlitbe "a odpusť nám viny naše, ako aj my odpúšťame vinníkom svojim". Veľmi aktívne sa venujem tej druhej časti vety. Veľmi ďakujem pánovi Jaroslavovi, že na tento východ z tunela poukázal.
Monika Lažová
Vždy, ked si poviem že už toho zdá sa vela viem, zistujem....ze vlaste nič neviem..dakujem za tuto skusenosť.
Filip Klíma
Filip Klíma Year ago
Je zajímavé i inspirativní vidět Jaroslava, jak se snaží na základě vnitřního napětí regulovat a oživovat tu prezentaci, aby nebyla příliš negativní nebo jen strohý výčet informací..
Jana PattyOli Sendreiová
👏🏼👏🏼☯️🌐🍀✊🏼🌐♾Děkuji Vám Pánové,jste Úžasné bytosti všem Sílu přeji
Hannah Ondruška
Vďaka za vašu krásnu spoluprácu múdri muži 🌞
Ludmila Čechmánková
Dekuji za podrobny vyklad, dukazy... opravdu jsme to pitrebovali ted v teto dobe velmi aktualni🍀🍀🍀preji vsem aby si udelali patricny obraz a konecne pouzivali vzivote tyto informace nez to co nam prostiraji na taliri.Obema akterum velky dik.🤫
sabuni108
Neuvěřitelně zajímavé a inspirující. Děkuji🙏
Pavel Kalabus
Pavel Kalabus Year ago
Pánové,děkuji vám mnohokrát.Otevřeli jste mi nové obzory.