Тёмный

Dunai Süllő Pergetés - Tuti Tippek Sztahovits Pétertől... 

Wobblerek. com
Подписаться 2,8 тыс.
Просмотров 39 тыс.
50% 1

Wobblerek.com - Garanciánk a Hitelesség!!!
Szárazedzés rovatunknak ebben a részben az ismert pergető horgász, szakíró és a tavalyi év magyar csónakos pergetőbajnokság győztese Sztahovits Peti látogatott el hozzánk, hogy megossza tapasztalatait, nem csak a kezdő horgászokkal, a dunai süllőzés rejtelmeiről. Peti igazi tudást ad át a videóban. Aki a Dunán szeretne pergetni, annak alapmű.
Amennyiben kezdő pergető vagy, vagy bármilyen szakmai segítségre lenne szükséged, szívesen látunk a budapesti üzletünkben (Bp, XV.ker Késmárk utca 32.), ahol mindig számíthatsz szakmai segítségre.
Mindenképpen érdemes körülnézni a webshop blogjában is, ha további tippeket szeretnél kapni pergetéssel kapcsolatban:
wobblerek.com
Ha tetszett a videó akkor nyomj egy Like-ot, és iratkozz fel a csatornánkra... Klikkelj rá a "kis csengőre" hogy ne maradj le és mindig elsőként értesülj az új videóinkról.
Wobblerek.com - amikor a pergetés már több mint hobbi!!!

Опубликовано:

 

9 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 16   
4 года назад
Köszönjük az információkat Péter!
@janosjuhasz9242
@janosjuhasz9242 Год назад
Te Vagy a legnagyobb!!!
@ruzsinszky
@ruzsinszky 4 года назад
A tekintet alapján 13:06-nál Péter dimenziót váltott! :-) Szuper informatív egy workshop volt. Köszönöm!
@davidmolnar8295
@davidmolnar8295 4 года назад
Egy mikrofon tényleg nagyon hiányzik. De amúgy nagyon informatív videó volt. Köszi.
@laszlo144
@laszlo144 4 года назад
Szuperek vagytok de könyörgöm egy csiptetős májkifont léci léci
@JamesMc-kh3jv
@JamesMc-kh3jv 3 года назад
Sziasztok, jók a vieók, köszi. Milyen csónakot válasszak a dunán? Egy videót megérne egy használt vs új csónak... fa vagy kompozit? 1-200 ezer vagy 1-2 millióért...?
@vilmostar7315
@vilmostar7315 3 года назад
Sokat segítene a sorozat élvezeti értékén és befogadhatóságán ha az interjúvoló redukálná a kérdéseit egy-egy egyszerűsített mondatra. Itt legalább az interjúalany nagyon szóhoz sem engedte, de akinek nem ilyen a habitusa, ott aztán szanaszét van kérdezve, teljesen értelmetlenül a film. Sorry!
@rubenacs179
@rubenacs179 4 года назад
A parvédő kövezések egyenetlenségeit nyáron nappali is érdemes vallatni?
@petersztahovits3800
@petersztahovits3800 4 года назад
Szia! Szakasza válogatja. Meg nyilván a kövezés jellege sem mindegy. A mi szakaszunkon napközben balinon kívül nagyon ritkán esik be más nyáron napközben ezeken a helyeken, de nálunk ezeknek a kövezett partoknak a széle zömmel sekély. Akad olyan szakasz viszont a Dunán, ahol hosszan mély a kő mellett végig és a víz tempója sem túlzóan gyors. Ezeken kifejezetten gyakori nyáron nappal is a süllő, és olykor akadnak jobbak is. Viszont a napszak napközben sem mindegy. Én úgy vettem észre, az a jó, ha a kőláb árnyékot kap. Ez vízparttól függően van ahol reggel, van ahol délután. Ha magas fák tarkítják a partot, az tud tolni az árnyékos időszakon.
@rubenacs179
@rubenacs179 4 года назад
@@petersztahovits3800 köszönöm
@lsz9972
@lsz9972 4 года назад
Peti a vízállás kimaradt, hogyan befolyásolja a parti pecát? Érdemes kimenni ilyenkor is, van esély fogásra?
@petersztahovits3800
@petersztahovits3800 4 года назад
Szia! Pfhu, igazad van, arról is van mit mesélni bőven. Természetesen a vízállás is erősen befolyásoló tényező. Sőt, bizonyos helyek csak adott vízállás mellett működnek jól. Van, amelyiken az alacsony, van amelyiken a normál, és olyan is, ami kizárólag magas vízállás mellett működik, de ez utóbbiak pl olyankor nagyon. Ennek az a magyarázata, hogy azok a helyek, amik normál esetben nem tartanak halat, szinte álló szakaszok. Mégis, van bennük valami egyenetlenség, de a normál vízszint mellett nem forgatják meg a vizet. Áradáskor viszont pont jól forgatnak, s mivel ezek a helyek áradáskor a fő ághoz képest még így is langóbbak, ezeken a pontokon frekventáltabban vannak jelen a ragadozók is. Ilyen pl egy gáton átbukó víz mögötti részi. Vagy egy parton heverő akadó, pl fa, ami magas víznél mint gát funkcionál és szintén forgatja a vizet. Esetleg egy gödrökkel tarkított zátony, ami egyébként szárazon szokott lenni, de egy vízemelkedés során pont annyira lepi a Duna, hogy jó legyen. Szóval igen, vannak opciók ilyenkor, nagy víz idején is, és abszolút érdemes kijárni ;-)
@lsz9972
@lsz9972 4 года назад
@@petersztahovits3800 köszi a választ. Most épp van is lehetőség a nagy víz vallatására, ezért is kérdeztem. Bár most ahogy láttam kb a part is eltűnt ott ahol jónak tartottam a helyet :)
@ricsimc0426
@ricsimc0426 2 года назад
8jjuuuh
Далее
Они захватят этот мир🗿
00:48
Просмотров 579 тыс.
Folyóvízi süllők
23:37
Просмотров 64 тыс.
Tippek a partdobós harcsapergetéshez
39:24
Просмотров 18 тыс.
Téli Gumihalas Pergetés - Tuti Tippek Varga Palitól
25:02
Koranyári pergetés a fővárosi Dunán
10:25
Просмотров 4,6 тыс.
Bokor Károly - Pergetés Rapala wobblerekkel
24:57
Просмотров 18 тыс.
Folyóvizi süllők
23:27
Просмотров 27 тыс.