Тёмный

ELIMINACJE LKE: POGOŃ SZCZECIN - BROENDBY IF, DRUGA POŁOWA NADZIEI, "PORTOWCY" WCIĄŻ W GRZE | SKRÓT

👉 HUAWEI APPGALERY: bit.ly/39n68zA
Trzeci mecz Pogoni Szczecin w Lidze Konferencji Europy - i pierwszy remis. Portowcy zremisowali 1:1 z duńskim Broendby IF, w drugiej połowie udowadniając, że mają argumenty do tego, by awansować do kolejnej rundy europejskich pucharów.

@Bonuosik 2 года назад
Druga połowa Pogoni i niektóre zagrania naprawdę mi się spodobały, mam nadzieję że dwumecz dobrze pójdzie😁
@avalanche222
@avalanche222 Месяц назад
:D
@maciejek1910
@maciejek1910 2 года назад
Pogoń, ja tam wierzę że dacie radę. Wcale nie wykluczam że będziemy mieli 4 drużyny w 3. rundzie LKE
@HubertKlimczak
@HubertKlimczak 2 года назад
4?
@dawidos8563
@dawidos8563 2 года назад
@@HubertKlimczak tak lechia ,lech , pogon raków. Ale będzie ciężko pogoni i Lechii w rewanżu
@mmgg0608 2 года назад
Pogoń zaskoczyła pozytywnie. Jestem dobrej myśli przed rewanżem. Jedna akcja Grosika wyglądała jakby był Messim lub Ronaldo 👍
@polepolarne6929
@polepolarne6929 2 года назад
Szkoda tej pierwszej połowy ale w rewanżu liczę na takie osoby jak chociażby Grosicki. Powodzenia Portowcy!
@idiom1983
@idiom1983 2 года назад
Udana pogoń Pogoni. Nie ma już przewagi bramek strzelonych na wyjeździe, więc awans w rewanżu jest kwestią otwartą.
@tomkejej2676
@tomkejej2676 2 года назад
@@addalbert9464 1:1 0:0 i awansowaliby Duńczycy
@marianhubada8770
@marianhubada8770 2 года назад
Z tą przewagą Pogoń byłaby w lepszej sytuacji, bo przy strzeleniu jednej bramki, Brøndby musiałoby strzelić dwie, żeby awansować.
@idiom1983
@@addalbert9464 Miałoby takie znaczenie, że przy remisie 1:1 na wyjeździe, Broendby wystarczyłby remis 0:0 żeby awansować. I takie znaczenie, że stare reguły premiowałyby awansem Pogoń przy remisie 2:2 i wyższym. Teraz ktoś musi wygrać. Choćby w serii rzutów karnych. Pozdrawiam.
@Polska63082
@Polska63082 2 года назад
@@idiom1983 moim zdaniem jak jest 1:1 i jest kolejny mecz na wyjdzie to jak będzie 0:0 to powinny być dogrywka i później karne
@idiom1983
@@Polska63082 Teraz tak będzie, ale w myśl starych przepisów awansowałoby Broendby, które strzeliło jedną bramkę na boisku rywala. Pozdrawiam.
@krzysztofminta9770
@krzysztofminta9770 2 года назад
Cieszę się że jest kilka zespołów Polskich w grze eliminacji europy. Gratulacje dla Pogonii od kibica Lecha.
@aleksandersaski5387 2 года назад
Zadziwiające, że przed wyrównaniem Pogoń rozklepała Broendby jak trampkarzy.
@birkerruud2290
@birkerruud2290 2 года назад
Niezwykle elektryzuje komentarz pana Sławomira, uwielbiam jak on komentuje. Dla mnie on wraz z potężnym Borem to 2 najlepszych komentatorów piłkarskich.
@liveaupair
@liveaupair 2 года назад
2:01 za rzut butelką powinni mu/im wlepić srogą karę w euro i co najmniej kilkuletnie zakazy stadionowe. Nawet sporo tego leciało w stronę sąsiedniego sektora, z którego głównie pouciekały kobiety z dziećmi.
Patologia
@bartoszdzundzi1702
@bartoszdzundzi1702 2 года назад
Grosickiego to najlepiej na ksero 👊👍drugi taki by się przydał 💪
@Matthew_Broderick
@Matthew_Broderick 2 года назад
Trybuny Pogoni chyba najlepiej się prezentują w telewizji ze wszystkich polskich stadionów. Nie ma aż tyle nie potrzebnych wjazdów na stadion, jak np w Kielcach czy w Poznaniu.
@bartoszrybacki7775 2 года назад
Brawo dla wszystkich polskich drużyn,chociaż nie lubię to Lech zamiótl👏👏,Raków tak samo,wspaniale byłoby gdyby udało się wszystkim awansować
@ysamysza4563
@ysamysza4563 2 года назад
5:03 Tego typu akcje powinny się zdarzać częściej. Tak powinniśmy grać cały mecz. Brawa za to, naprawdę świetnie rozegrane i znakomicie wykończone!
@VoidCosmonaut
@VoidCosmonaut 2 года назад
Ło cho! Przemówił ekspert. Cały mecz mamy grać piętką
@@VoidCosmonaut Na samym początku powiedziałem "TEGO TYPU AKCJE".
@michamarkiel2492
@michamarkiel2492 2 года назад
Pozdrowienia z Dzierżoinowa chłopaki pokażmy siłę Jesteśmy z wami !!!
@ukaszs7544
@ukaszs7544 2 года назад
Szkoda pierwszej połowy,za drugą wielkie brawa👏
@TheDymeR
@TheDymeR 2 года назад
Pogoń wystraszona w pierwszej połowie, jakby przyjechała do nich Benfica, ale w drugiej już pokazała, że lubi i umie grać w piłkę. Oby za tydzień wywalczyła awans, choć będzie ciężko. Szkoda byłoby znowu odpaść z zespołem na podobnym poziomie, tak jak z Osijekiem.
@danielukasik416
@danielukasik416 2 года назад
Grosicki przyszedl do ekstraklasy- chłop całe życie do przodu jak Krzynowek jeździeć bez głowy a u nas gra jak profesor ;d
@czarsv15
@czarsv15 2 года назад
druga połowa TOP przyjemnie się oglądało
@dawidbronkowski9759
@dawidbronkowski9759 2 года назад
Pogon to chyba jedyny zespół w ekstraklasie, który potrafi grać atak pozycyjny , to robi wrażenie
@NTSBcarlos 2 года назад
@@user-zg3go3di1g 0,5 punktu do rankingu UEFA w którym zasysamy pałeczkę mówiąc kolokwialnie
@@NTSBcarlos pogoń ma szansę na 3 Runde
@daniellus
@daniellus 2 года назад
Luka Zahoooović lalalalalala, Luka Zahoooović lalalalalala
@HjgfrhkjBbffhkkh
@HjgfrhkjBbffhkkh 3 дня назад
Konferencji żeby gdyby byli w lidze konferencji żeby było 2:0 czy na Pogoni Szczecin żeby były dwie bramki
@l1l5l9 2 года назад
Grosik keruje żeby grał cały mecz Polska Włochy co ostatnio to by Polacy wygrali z 3:0
@JohnWick-nl2om
@JohnWick-nl2om 2 года назад
Pięknych czasów człowiek się doczekal Pogon moja kochana ma w sobie wielka moc i pokazała to w 2 połowie
@futbolowewzlotyiupadki 2 года назад
Szkoda, że Biczachczjan nie uderzał częściej z dystansu.
@przemekhyhy16
@przemekhyhy16 2 года назад
Awans jest obowiązkiem!
@Grzgorzgliwice
@Grzgorzgliwice 2 года назад
Właśnie Pogoni się boję w rewanżu najbardziej. Te Broendby już kilka polskich klubów wyrzucił z pucharów ostatnio to nawet mój klub Piast Gliwice. Oni na swoim boisku grają dużo groźniej.
@Klase87
@Klase87 2 года назад
I te Węgrzyna ciche „jest,jest”😀
@Iczi1
@Iczi1 2 года назад
tak sobie mysle , że dawno takiego pozytywnego komentarzu dla Pogoni nie było , a Kaziu węgrzyn bardziej łaczony jest z Krakowem czy Katowicami , ale w Pogoni tez kilka meczy zagrał ;D
@kamildabrowski8463 2 года назад
Co to za satysfakcja zrobienie ze stadionu komory gazowej jak w 3:40? Nie wiem, nie przeszkadza to kibicom na stadionie? Bo przecież przy takim mleku to widocznosc to max 50m pewnie a wymiary boiska są większe xD A już na pewno oglądanie tego w telewizji jest dość bolesne. Rozumiem jakieś oprawy, ale to chyba się nimi szpanuje przed rozpoczęciem meczu a nie w drugiej połowie?
Pewnie chcieli żeby nic nie było widać i żeby pogoń strzeliła gola
@Blackwarior1
@Blackwarior1 2 года назад
W drugiej połowie trzeba przyznać, że Pogoń przycisnęła rywala.