Тёмный

Emocje wróg czy przyjaciel? - Jak regulować swoje emocje? #11 

Małgorzata Torój Colibri Coaching & Training
Подписаться 1,4 тыс.
Просмотров 295
50% 1

Seria: Emocje wróg czy przyjaciel?
Odcinek 11: Jak regulować swoje emocje?
✨ O mnie:
Dr Małgorzata Torój (PCC; ECPC)
Psycholog biznesu, coach i trener. Certyfikowany coach ICF na poziomie Professional Certified Coach (PCC), Erickson Certified Professional Coach (ECPC). Certyfikowany trener FRIS®. Praktyk IFS. Jest Superwizorem Coachingu.
Posiada 20 letnie doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń i projektów konsultingowych oraz ponad 14 letnie doświadczenie w zakresie coachingu (głównie coaching menedżerski na poziomie executive). Łącznie przeprowadziła ponad 1000 godzin coachingu.
Wspiera kobiety, które obecne wyzwania życiowe i zawodowe wzywają do zmian. Pracuje zarówno z korporacjami o globalnym zasięgu, jak i lokalnymi firmami. Wspiera również przedsiębiorców.
Na co dzień specjalizuje się w szkoleniach miękkich i projektach HR z takich obszarów jak: umiejętności menedżerskie, autoprezentacja, komunikacja, budowania zespołu czy rozwiązywanie konfliktów. Wspiera liderów i ich zespoły w rozwoju kompetencji przywódczych, komunikacyjnych i emocjonalnych. Integrując różne podejścia i narzędzia, skutecznie pomaga uwalniać ich potencjał i osiągać zakładane rezultaty. W Lubelskim Klubie Biznesu pełni funkcję Koordynatora merytorycznego Akademii HR i Klubu Mentora.
Więcej o mnie przeczytasz tutaj:
malgorzatatoro...
➡ Kontakt:
bok@colibrict.pl

Опубликовано:

 

7 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 12   
@monikapernak6967
@monikapernak6967 3 месяца назад
Dziękuję za Pani cenne wskazówki❤ i poruszane wątki. Właściwie każdy z poruszanych przez Panią tematów i omawianych technik pozwala na przyjrzenie się sobie, zrozumienie własnych reakcji i moderowanie ich kierunku na bardziej przyjazny nas...czekam na ciąg dalszy 😊😊😊
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
Dziękuję i cieszę się, że mogą być pomocne :)
@Katarzyna-lj8pr
@Katarzyna-lj8pr 3 месяца назад
Pani Małgosiu dziękuję za ten odcinek. Chciałam jeszcze poprosić o informacje na temat regulacji emocji u dzieci. Mam poczucie, że młodszych dzieci wiąże się to ze zmęczeniem i ilością bodźców na które są narażone w ciągu dnia oraz z nakręceniem lub wyjmowaniem pobudzenia do działania. Pozdrawiam serdecznie, K.A.
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
ma Pani rację, że u dzieci, jak i młodzieży emocje mogą wiązać się z przebodźcowaniem. Często odejście na chwilę od grupy lub ćwiczenia relaksacyjne oddziałujące na fizjologię będą lepszą metodą niż sama próba zrozumienia swoich emocji. Świetny pomysł na osobny odcinek Dziękuję za podzielenie się i propozycję :)
@joanna8734
@joanna8734 3 месяца назад
Pani Małgosiu, dziękuję za kolejny przydatny filmik❤ Chętnie posłuchałabym o tym, jak nie być wrażliwym na emocje innych i nie przyjmować ich do siebie.
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
super temat - choć nie być wrażliwym na cudze emocje jest jednak wbrew naturze emocji więc się nie da - natomiast możemy pracować nad tym, by nas nie przytłoczyły - ważny temat do wykorzystania w kolejnym nagraniu
@piotrkaborda
@piotrkaborda 3 месяца назад
Dziękuję za kolejne wskazówki bycia przy sobie. Staram się używać techniki "pomocy drugiej osobie". Gdy widzę, że "komuś" coś nie wychodzi, podchodzę do "tej osoby" i wspólnie próbujemy zrobić to jeszcze raz. Tylko tyle, że ta "druga osoba", to ja. Często się udaje, a jeśli to też jest zbyt trudne dla "nas" wtedy proszę o pomoc inne osoby, które już nie są mną 🙂 bo proszenie o pomocy innych, gdy moje emocje mącą obecną rzeczywistość, też jest jedną z technik, których dobrze się jest nauczyć i przyjąć za coś normalnego.
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
tak - zdecydowanie - to ważne umieć prosić czasem o pomoc i zobiektywizować coś dzięki spojrzeniu drugiej strony Ciekawa technika dialogu z sobą samym - super :)
@betinakujawa8338
@betinakujawa8338 3 месяца назад
Świetna - w pigułce.. ale bardzo chętnie o każdym ze sposobów bym chciała posłuchać więcej. Szczególnie o uczuciach, które zalewają, gdy ktoś bliski przekracza nasze granice (słowny nacisk, albo pasywna agresja w postaci odcięcia się - milczenia), a my mamy wgrane oprogramowanie w schematy myślowe myślenie, ze „lepiej będzie to znieść bez obrony, bez dyskusji…a do tego z poczuciem niejasnej mieszanki złości - ze tak nie powinno być’ i poczucia winy ‚bycia niewystarczająco dobrym’.
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
wiele ważnych elementów w tym komentarzu - chętnie przemyślę jak to ugryźć, by coś nagrać dla Was pogłębiającego. Dziękuję za podzielenie się - jak zawsze komentarz z dużą uważnością :)
@annapepari7555
@annapepari7555 3 месяца назад
Dziękuję za świetny wykład. Co sądzi Pani o metodzie Scarlett "O tym pomyślę jutro"?
@malgorzatatoroj
@malgorzatatoroj 3 месяца назад
czasami, gdy stykamy się z naprawdę trudną sytuacją przespanie się ze swoimi myślami i powrót kolejnego dnia ze świeżym spojrzeniem - jak najbardziej tak :)
Далее
Zalety i wady bycia coachem! KULISY BIZNESU #3
17:46
Просмотров 16 тыс.
Narcystyczne uwiedzenie
49:48
Просмотров 21 тыс.
Мама знает где все документы
00:21
Jak odkryć własną misję?
11:08
Просмотров 2,7 тыс.
Naukowa metoda uspokajania emocji dziecka.
8:53
Просмотров 76 тыс.
Coaching profesjonalny - fakty i mity - debata
1:09:51
Просмотров 33 тыс.
4 typy charakteru i osobowości. sprawdź kim jesteś!
22:54
Jak zrozumieć emocje dziecka ?
18:43
Просмотров 26 тыс.
Мама знает где все документы
00:21