EURO 2016. Trener Niemców: Polska to najtrudniejszy rywal!

Czy Polacy wyjdą z grupy C? Czy ponownie pokonają Niemców? Subskrybuj i komentuj!

14 окт 2024

Комментарии : 32
@Rockovy
@Rockovy 8 лет назад
Obawia się nas widać było jak Polska weszła do grupy z Niemcami to uśmiech mu z twarzy zniknął w ciągu kilku sekund. ;) Damy radę, drugi raz ich ogramy. :D POLSKA! :D
@iwiiiti84 8 лет назад
tlumaczenie na chlopski jezyk: wyjdziemy z grupy bez problemu, bo z tej reszty patalachow polska cos tam kopie, a szczegolnie lewandowski.
@karolgamingv6985
@karolgamingv6985 8 лет назад
tru :D
@kubarts_
@kubarts_ 7 лет назад
Kurwa 0-0 na Euro przeciwko byłym w-ce mistrzom Europy, Mistrzom Świata. Ale to był mecz;)
@Vettin2199
@Vettin2199 8 лет назад
1:00 minęło 70 lat a on nadal napierdala po niemiecku i jakichś obozach koncentracyjnych
@weronikaaniewska9706 8 лет назад
Niemcy mieli miliard okazji w Polsce. Szczęsny bardzo nam wtedy pupkę uratował. Potem naturalnie... PRZEGRALIŚMY 3:1- to tak dla przypomnienia. Mamy dobry zespół, ale kurwa... nie róbcie z nich mistrzów świata, bo do grupy się dostali. Pamiętam jak mieliśmy ograc Portugalię, a dostaliśmy od Korei! Pokora błazny, więcej pokory!
@AdryanZ4U
@AdryanZ4U 8 лет назад
+Duży Cyc W pierwszym meczu Niemcy co prawda mieli przewagę w utrzymywaniu piłki, ale 100% okazji mieli 2-3, dobrze bronił Szczęsny i dobrze zagrała obrona, my mieliśmy 1 100% i strzeliliśmy 2 gole. W drugim meczu Niemcy ostro zaatakowali na początku meczu i szybko strzelili 2 gole, ale Polska szybko odpowiedziała, a przy stanie 2-1 Lewy pod koniec 1 połowy miał dwie szanse na bramke, ale najpierw jakimś cudem obronił Neuer a potem dobrze zaasekurował Goetze, gdyby do przerwy było 2-2, to druga połowa mogła być jeszcze ciekawsza, także nie ma co też przesadzać, że Niemcy są za mocni, bo w dwu meczu było 3-3 z awansem dla Polski, ponieważ strzeliliśmy na wyjeździe i nie daliśmy sobie strzelić u siebie.
@AdryanZ4U
+Adrian Wójcik A wypominanie MŚ 2002 jest śmieszne, zupełnie inny zespół bez futbolowych gwiazd, w dodatku media wtedy przeceniały szanse polaków, zresztą wtedy trafiliśmy do mocnej grupy, mocna Portugalia podobnie jak my nie wyszła z grupy a Korea doszła do półfinału (z pomocą sędziów rzecz jasna, ale jednak) a USA do ćwierćfinału...
@FanHironobuKageyama
@FanHironobuKageyama 8 лет назад
Trzęsie portkami
7 лет назад
Jakie grupy śmierci tam już każda reprezentacja jest dobra a ostatnio te niby stawiane kraje odpadają i pełno niespodzianek i tu dobrze mówi każdy rywal jest groźny.
@karolrutkowski7466
@karolrutkowski7466 3 года назад
dziennikarz, który go pytał o te grupy śmierci prawdopodobnie chciał nawiązać do obozów śmierci XD