EURO 2024: Srbija i Hrvatska ispale, Slovenija ide dalje

@markomladenovic2618 3 месяца назад
Antić je najbolji selektor u istoriji Srbije
@zarkodrobnjakovic9629
@zarkodrobnjakovic9629 3 месяца назад
Zadovoljan ulogom Mitrovica, mene neko zeza? Vuce dupe po terenu, ne moze da potrci pa ni da zagradi kako je pre umeo, nikakvo zalaganje u odbrani samo se setka, cisti uzas
@erikaboker5777
@erikaboker5777 3 месяца назад
Ma svi se nekako vuku ko stari cuko😂😂😂😂😂
@zazazaaazzzaaz
@zazazaaazzzaaz 3 месяца назад
Šta si ti gledao druže? Nikakvo zalaganje u odbrani?? Koliko sramna izjava.
21:15 blizu malo sutra. Da je trajala utakmica još 30 minuta ne bismo dali gol.
@Roke_santa_kruz24 3 месяца назад
Urose, zar na utakmici gdje juris rezultat prvo poluvrijeme igras taktiku da izmoris Dance i sacuvas 0. Pa Danci su dva puta fizicki spreminiji i jaci.Ta taktika je i kostala.
@igortumbas319
@igortumbas319 3 месяца назад
Pa zbog te taktike smo vratili njegove igrace u njihovu polovinu zadnjih 20 minuta. Imali smo sanse. Mitrovic i SMS dobre sanse. Bio je gol iz ofsajda. Zamalo penal. Danci nisu imali ni jednu sansu u drugom poluvremenu! O cemu mi pricamo! Taktika je bila super!
@halabure
@halabure 3 месяца назад
Copy Paste Dalić vs Italija...Prvo poluvrijeme na nulu, pa ćemo drugo riješiti sve... Mi smo pali s malo više stila, al sve je to isti kupus
@figaromonzi8768
@figaromonzi8768 3 месяца назад
Ma daj Vlado koji jedan šut?Pa kao da je to bila 100% šansa …1 šut za cijelu utakmicu je užasan fudbal.
@mirocelik1671
@mirocelik1671 3 месяца назад
taktika ja tebi - ti meni , pa je vraćaj nazad Rajkoviću ..on je rokne napred možda nekoga potrefi...A narod na tribinama se loži možda se tako nešto postigne...Luđi smo mi što pratimo
@pfcSerbia
@pfcSerbia 3 месяца назад
da ,, celo poluvreme je ta prica bila. ugasio sam tv zbog toga..
@@pfcSerbia Gubljenje vremena, a i novca. Šta bi promenilo i da su kojim slučajem dali gol? Prošli u ''16 najboljih''? Ma alal vera majstori.
@judomaster222
@judomaster222 3 месяца назад
Grupa smrti? Umro od dosade 😂
Gugaj sada da vidiš šta je “Sarkazam”
@markovicdakic
@markovicdakic 3 месяца назад
Pre prvenstva niko ništa nije očekivao, a sada su svi razočarani. Koja su to vaša očekivanja?
@stojanstojanovic7585
@stojanstojanovic7585 3 месяца назад
Kod Srbije se nije znalo.. „ko kosi, a ko vodu nosi“….🫵☝️
@pfcSerbia
Ko je na faceb napisao da igra Mijailovic?? Mladenovica je izbacio zasto?
@aleksandrabg011
@aleksandrabg011 3 месяца назад
Da je Dragan selektor bio na tom mestu( kao igrac)?2024? Stvarno? Niti je Dragan selektor,niti je Sergej vise igrac ,niti Srbija igra fudbal. Jel nezadovovlja javnost, a piksi postavio dobro? Prvo poluvreme da iseces vene od dosade, jedan sut i vi imate neki komentar, sreca igramo i druge sportove. Ne, dok vi nalazite izgovore nema spasa, pa cemo da cekamo novog Muslina i Antica. Mozda ovaj sto ih ispraca da bude trener 🤮 ajde vise
Ibrahimovic….
2 pojena, nijo lošo.
@kri1kri136
@kri1kri136 3 месяца назад
Sta sada hehe vi trebate trenera za skijanje BravoSlovenija... Vidi vidi kako se mjenjaju vremena i u sportu Slovenija zgazila balkan u sportu i to u velikom stilu. Kdot nr skace no Slovenc hej hej hej
Najjači ostaju 😂😂😂
@orkka1
@orkka1 3 месяца назад
Ne najjaći, nego najpametniji.
@zoltankovac9507
@zoltankovac9507 3 месяца назад
Al ako vec igras tako defanzivno onda je trebalo da pocne Vlahovic i Birma.. da Mozda napravis nesto na kontre!
@gogogogi3070
@gogogogi3070 3 месяца назад
39:50 Kalkuliranje stvarno nikom nije zanimljivo za gledati, ako se kalkulira treba napraviti ždrijeb nakon grupe.
@brankonikolic75
@brankonikolic75 3 месяца назад
Dokaz šta znači;RED,RAD -DISCIPLINA.To je sve,ostalo je bezvezno.
Može li Vlahović odigrati lijevo ili desno krilo, imam osjecaj da u sredini smeta Mitru, a da bi a krila mogao i dobro pucati i nabaciti.
@silverleaf80
@silverleaf80 3 месяца назад
Ne može. Zato ne mogu ni biti na terenu u isto vrijeme. Ako to vidimo mi, šta je Piksijev problem?
Da nije bilo Modrica nebi bilo ni onog jedinog gola. Previse su placeni igraci pa nemaju volje