Trasa:
Wczasy 00:00
Dworska 01:10
Al.Płażyńskiego 01:55
Grudziądzka 04:45
Kolonia Uroda 06:15
Kościóżki 07:20
Mickiewicza 09:25
Reja 10:40
Wyspiańskiego 11:35
Politechnika 14:05
Miszewskiego 15:20
Jaśkowa Dolina 18:05
Klonowa 19:20
Galeria Bałtycka 20:35
Wojska Polskiego 22:35
Zamenhofa 23:40
Zajezdnia 24:50
Strzyża PKM 26:20
Uniwersytet Gdański 27:40
Bażyńskiego 28:50
Tetmajera 30:00
Derdowskiego 30:55
Obrońców Wersterplatte 32:30
Oliwa 33:55
6 авг 2024