Тёмный

Galaxy A54 vs Galaxy S21 FE | مقایسه گلکسی ای ۵۴ و اس ۲۱ اف ای 

MoboNews
Подписаться 284 тыс.
Просмотров 102 тыс.
50% 1

Опубликовано:

30 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 630   
@mohammadamin1143
@mohammadamin1143 Год назад
انتظار میرفت به زوم اپتیکال s21fe اشاره کنی. دمت گرم به هرحال❤
@mr_porhashie9210
@mr_porhashie9210 Год назад
به نظرم هنوز که هنوزه s21 fe خیلی بهتره تو گوشی های میان رده سامسونگ
@blogrearblogrear6719
@blogrearblogrear6719 Год назад
پرچمدار مگه نیست!
@omidbehjati5169
@omidbehjati5169 Год назад
من خودم s21fe دارم . همینقد بهتون بگم پردازنده قدرتمندی داره اما باتری واقعا ضعیفی داره. به هیچ عنوان روی s21fe برای بیرون از منزل حساب نکنید. من خریدم اشتباه کردم الان میخام بفروشم a54 بگیرم. چون نیاز من باتری هست و s21fe منو خیلی لنگ میزاره. کاش قبل از خرید تحقیق میکردم یکم . خلاصه تحقیق کنید قبل از خرید . اگر توی شهرتون مثل من که مشهد هستم نمایندگی و جایی هست ک برین با گوشی کار کنید برید یه مقدار بل موبایلی که قصد خرید دارید کار کنید و زیاد هم به حرف فروشنده ها گوش نکنید چون دنبال منفعت خودشون هستند. من با a54 هم کار کردم. ب جرعت میگم a54 بهتره مخصوصا رنگ سفیدش. یا علی.
@MahdiNikfar-w5d
@MahdiNikfar-w5d Год назад
ولی s21 fe دوربینش پکیج کارآمدتری داره بنظرم میتونه برتر باشه من خودم دارمش
@sinaseyedi2805
@sinaseyedi2805 Год назад
S21 اینطوری که میگه واقعا بده باطریش؟
@MahdiNikfar-w5d
@MahdiNikfar-w5d Год назад
@@sinaseyedi2805 وقتی اندروید ۱۲ رو خودش داشت آره ولی اندورید ۱۳ که اومد خیلی بهینه سازی شد گوشی هم از لحاظ عمر باتری هم قدرت پردازشی، باتریش برای استفاده سوشال مدیا جوابه واقعا
@rezartgaming
@rezartgaming Год назад
نه دادا ش من دارم کالا ۱ ساعت بازی میکنی ۱۱ درصد کم میکنه
@alisadraee6328
@alisadraee6328 Год назад
آره به کودی عمر
@king_ali118
@king_ali118 Год назад
عموی من داره خیلی تخمیه
@joe_cole0
@joe_cole0 Год назад
اف ای فیلمبرداریه فور کی شصت فریم داره بعد ای پنجاه و چهار دوربینش بهتره ؟ !!! کاش از رو شکم تحلیل نکنی
@Reza_amd2405
@Reza_amd2405 Год назад
سلام چطوری هر چی داری از لطف خداست که مردم رو به سمتت جلب و جذب کرد نه حمایت های مردم (با احترام به مردم)
@mesjd7218
@mesjd7218 Год назад
کاش با a73 هم مقایسه شون میکردی چون هر 3 تاشون تقریبا تو همون رنج قیمتن یا تو ویدئوهای بعد اگه بگی عالیه
@navidsd3971
@navidsd3971 Год назад
A73 از این دوتا پایین تره
@حسینبهرامی-د2ف
@حسینبهرامی-د2ف Год назад
منم موافقم
@galexy_persian
@galexy_persian Год назад
ای ۷۳ دیگه اصلا ارزش خرید نداره
@sajjadsadati_
@sajjadsadati_ Год назад
من حرف شما رو قبول ندارم هیچ وقت قاتل پرچمدار سامسونگ با گوشی میان رده و پایین رده سامسونگ برابری نمیکنه چرا ک قابلیتایی ک s21 fe داره از پرچمداراشه هرچند کمتر از اوناس در صورتی ک a54 فقط ظاهر زیبایی داره نسبت به هزینه و پولی ک میدیم اگه به من باشه هیچوقت a54 انتخاب نخواهم کرد بخاطر ناعدالتی ک برای s21fe کردی فیلمتو دیسلایک کردم
@YasanVahdat-q7d
@YasanVahdat-q7d Год назад
ای قربون آدم چیز فهم ولی حالا بی عدالتی هم خیلی نمیشه بهش گفت.خود مهدی هم آخر ویدئو با توجه به کارکردشون گفت که کدوم برای اون افراد مناسب تره
@sajjadsadati_
@sajjadsadati_ Год назад
@@YasanVahdat-q7d کارایی دوربین s21fe رو تو زوم نگفت دوربین ماکرو نداره اما عکسایی با دوربین زوم ۳ برابریش میتونی بگیری ک حتی آیفون ۱۲ تو حالت ماکرو با چنین دقتی نمیتونه بگیره این خودش بهترین مثال برای نشون دادن نقطه قوت این گوشی میشه در نظر گرفت درسته سری a تفکیک و رنگش تو عکاسی دلنشینه اما نمیشه هم سطح با چنین گوشی هایی کرد واقعا بی انصافیه
@محسنجلیلی-ب1ج
@محسنجلیلی-ب1ج 21 день назад
داداش فقط S21 fe ❤
@ehsanabadian261
@ehsanabadian261 Год назад
سلام صد درصد s21 fe من خودم تازه خریدمش یه ماهم نمیشه اصلا باتریش اونجوری نیست که اذیتتون کنه دوربینشم یه سرو گردن از a54 بهتره از نظر سخت افزار هم که واقعا nice از اونطرف حاشیه های a54 خیلی رو مخه البته اینو در نظر داشته باشید که s21 fe از خانواده s ها و پرچمدارا هست
@ebib5413
@ebib5413 Год назад
شارژ وارلس ..شارژ معکوس..دوربین تله فوتو..لرزشگیر بهتر در فیلم برداری ..فرم فلزی که موقع افتادن ارزش بیشتری داره ..محافظ ویکتوس ..بالاترین استاندارد آب و گرد و خاک .. تنظیمات حالت cpu که فقط پرچمدار ها دارن...هر جور حساب کنی s21fe تا اندروید 16 راهت بدون لگ و مشکل کار می‌کنه .البته تفاوت قیمت هم دارن .و اشتباه مقایسه کردن این دو تا گوشی ...هر جور حساب کنی s21fe بهتر و این هر کی می‌دونه ..a54 گوشی خوبیه ولی تو هیچ بخشی کاملا بهتر از s21fe نیست فقط باتری که می‌تونه تفاوت داشته باشه ..دوربین نزدیک اما پکیج s21fe بهتره .. صفحه نمایش پرچمدار دینامیک 2x بهتر از super amoled هست حالا کمی روشنتر بودن خوب اما بیشتر مواقع نور نصف به پایین هست .. حاشیه زیاد a54 کجا و s21fe که اصلا فکر می‌کنی حاشیه نداره..فرم کلفت که همه گفتن بزرگه و وزن زیاد 200 گرمی ..هر جور حساب کنی a54 نباید با s21fe مقایسه کرد ..اگه با باتری متوسط s21fe کنار بیای که حدود 8 ساعت کار میده و مشکلی با قیمت نداری قطعا s21fe ارزش خرید بیشتری داره
@kavir4204
@kavir4204 Год назад
ویدیو ندادی ندادی یه ویدیو توپ دادی دمت گرم مهدی از دوبای 😂❤
@Omid_grs
@Omid_grs Год назад
من گلکسی m32 دارم با ۶ هزار باتری لامصب کالاف باش بازی میکنم خوی ۵ ساعت کلا از ۱۰۰ درصد میشه ۶۰ درصد خیلی سمه
@AlexFeri-pc7lf
@AlexFeri-pc7lf Год назад
دستاتو قطع کنن زبونت فلج میشه.😉 عالی بود
@Eris_LIP
@Eris_LIP Год назад
من الان حدود ۸ ماه هست که s21 دارم راضیم ازش ولی واقعا باطریش خیلی افتضاحه من از ۸۵ تا ۱۵ درصدش رو توی ۴ ساعت استفاده میکنم اگه باتری براتون مهمه اصلا سمتش نرید ولی درکل گوشی خوبه یعنی کارتون رو خیلی خوبه و نرم و زیبا راه میندازه...
@ariasj9861
@ariasj9861 Год назад
کار سنگین میکنی انقدر زود تموم میکنه؟
@Eris_LIP
@Eris_LIP Год назад
@@ariasj9861 بعضی اوقات گیم میزنم ولی بیشتر اینستاو تلگرامو اینا
@امیرعلیخواجوی-ذ1ط
فقط پوکو ایکس ۵ پرو با a54 مقابسه کن ممنون
@Bgvffiubb
@Bgvffiubb Год назад
قطعا A54
@abolfazlsarlak3550
@abolfazlsarlak3550 Год назад
A54 هم گواهی ضد آب داره چرا نگفتی
@Alireza_Ny
@Alireza_Ny 6 месяцев назад
مقایسه galaxy buds2 pro و airpods pro و هدفون سنهایزر رو هم بگذارید ❤❤
@alimalekpour3127
@alimalekpour3127 Год назад
آقا مهدی گل سلام من خودم در خرید گوشی خیلی سختگیرمو تمام نکات برام مهمه یه سوال فنی دارم ازت فرض کن یه نفر میخواد ۴سال گوشیوشو نگه داره با توجه به تجربه ای که داری جدای از طراحی ، از لحاظ مشخصات سخت افزاری چه ویژگی هایی داشته باشه که تا پایان سال ۴ اذیتش نکنه؟ میان رده باشه؟،قاتل پرچمدار ویا پرچمدار ❤❤❤
@mahdiansari5890
@mahdiansari5890 Год назад
به نظر من برای استفاده طولانی اول از همه طراحی و کیفیت ساخت مهمه ک گوشی اصلا سالم بمونه یا نه و بعد پایداری چیپ(یعنی میزان تولید حرارت و سیستم خنک کنندگی گوشی در حد قابل قبول باشن) وقتی نسخه های جدیدتر اندروید رلیس میشن ب طبع برنامه ها هم پیشرفت میکنن که اگر چیپ پایدار نباشه مداوم گوشی داغ هست و چیپ تراتل میشه هرچیم قوی باشه اون چیپ. ای ۵۴ شدیدا پایداره و بنظرم اگر صفحش مشکل قدیمیه امولدا رو نداشته باشه میشه تا ۴ سال یا حتی بیشتر ازش استفاده کرد
@KH.Mohammadreza
@KH.Mohammadreza Год назад
من الان حدودا ۶ یا ۷ ماه هست s21fe دارم اولش باطری خیلی اذیت می‌کرد ولی عادت کردم الان خیلی راحت یه روز کامل رو باهام راه میاد اسکیرین‌ تایم موبایلم بیشترین حدودا ۱۰ ساعت بوده خالص بدون خاموش کردن یا داشتم بازی گرافیکی میکردم یا فیلتر شکنم روشن بود توی اینستا یا یوتیوب بود در کل رضایت بخش تر از سری a هست و واقعا اون حس پرچم دار بودن رو حس میکنین فقط یه بدی داره اونم اینکه دیگه نمی تونین از گوشی های میان رَدِ استفاده کنین برای اینکه واقعا فوق العاده هست
@sjdhgh764
@sjdhgh764 Год назад
دقیقا منم دارم یک سالی هست همینطوری بود
@amirsadeghi8058
@amirsadeghi8058 Год назад
میشه بگی چه بازی کردی و داغ کرده یا نه؟
@amirsadeghi8058
@amirsadeghi8058 Год назад
@@sjdhgh764 داغ کرده یا نه تو این مدتی ک داشتی؟؟
@KH.Mohammadreza
@KH.Mohammadreza Год назад
@@amirsadeghi8058 ببین داغی برای این موبایل یه چیزی طبیعیه ولی در کل کلاف موبایل رو بالاترین کیفیت ممکن و زمانی که موبایل ۱۲۰ هرتز باشه داغ ترین حالت ممکن هست
@sjdhgh764
@sjdhgh764 Год назад
@@amirsadeghi8058 داغ کرده اما الان احساس نمیشه اما اون اولا که تازه گرفته بودم هنوز قاب نگرفتم برا همین بازی سنگین می‌ردم خیلی داغ می‌کرد اما داغش قابل تحمل بود اما الان قاب دارم اصلا احساس نمیشه فقط یک کو چولو احساس میشه
@محمدرضابهزادی-ع9ل
مهدی چرا مث قبل گوشی بررسی نمیکنی؟ مثلا همین a54 و a34 و a24 و ... رو بررسی کن برامون.
@erfan4247
@erfan4247 Год назад
این حاشیه زیاد صفحه نمایش a54 خیلی ضد حاله 😑😑😑
@امیرنعمتپور
@امیرنعمتپور Год назад
کم مونده بود شجری بگی a54 تو پردازنده هم از اون بهتره کجاش آخه دوربینش از اون بهتره باتری میدونم افتضاحه ولی دوربین و صفحه نمایش از اون بهتره داری مقایسه میکنی میگی اینش خوبه اینش خوب نیست بعد میگی تو صفحه نمایش a54 خوبه
@mohamadl9330
@mohamadl9330 Год назад
طبق بررسی های این دوتا ویدیو و چند تا بررسی دیگه که دیدم.... شارژ دهی s21 fe نسبت به آیفون 11-12mini-SE 2022-se2020 خیلی بهتره....ولی چرا در مورد باتری اونا کسی نمیگه که فاجعه هست !! چرا همه گرفتن رو این سامسونگ بیچاره ؟! قبول دارم نسبت به a54 وa73 و شیائومی های هم قیمتش باتریش ضعیفتره...ولی نمیدونم چرا فقط در مورد s21 fe بدوبیراه میگن... ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-Na2CElqC2wk.html ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-bswkrqCLwP8.html
@AmirhosseinKarimi-db9fh
@AmirhosseinKarimi-db9fh 2 месяца назад
درسته A54 میان رده است امّا خیلی از S21FE بهتره چون هم باطری خیلی بهتری داره ، هم جدید تره و بیشتر آپدیت میگیره و هم قیمت پایین تری داره .
@farzadm4679
@farzadm4679 Год назад
اگر دوربین، عملکرد و بازی برای شما مهم‌تر است، Samsung Galaxy S21 FE 5G را انتخاب کنید. اما اگر نمایشگر و عمر باتری در اولویت هستند، به سراغ Samsung Galaxy A54 5G بروید.
@ROMEO741
@ROMEO741 Год назад
Chera inqad beshkan mizani mage omadi arosi , sabok bazia chie darmiari kho 😒 in harekata benazaret cool'e ehyanan ? Mes'ke yechizi didio shenidi faqat rajeb zaban badane content creator'ha ya mojrio harekate joloye dorbin vali dig anesho daravordi jedi hal beham zan shode actet to mokhe namosan 🤮 beshkan ke mizani ye jomle darmion ! clap k mizani dota darmion ! kho ye collaboration ba mamad khordafian bokonid bishtar be ejraton mishineo miad kamtaram mes alanet masnoio ro mokh mishe harekat 🤮
@AlirezaB7
@AlirezaB7 Год назад
دوتاشو کاملا اشتباه گفتی جفتشو بغل هم دارم تو خونه دوربین توی هر بخش S21 fe بهتره صفحه نمایش کیفیت تقریبا یکیه یکم s21 fe بالاتره ولی حاشیه a54 حالتو بهم میزنه پس امتیازو میدن به S21 fe نه A54 باطری ۱۰۰ درصد A54
@koroosh857
@koroosh857 Год назад
سلام منم میخوام برای مادرم گوشی بگیرم ، میشه راهنمایی ام کنید که کدوم رو بگیرم و علت اش هم بگید که ممنونتون میشم.
@Yazdan__
@Yazdan__ Год назад
​@@koroosh857سلام . ببین عزیز کلا برای خریدن گوشی خودت باید به خوبی تحقیق کنی حالا چه یوتیوب چه گوگل به چن روز زمان بذار بالاخره قراره هزینه کنی که از قضا هزینه کمی هم نیست . پس خوب تحقیق کن اول آنوقت میبینی خیلی راحت میتونی انتخاب کنی آخر سر هم میتونی بیای از نظرات بقیه استقاده کنی اما دقت کن هر نظری ممکنه درست نباشه بالاخره هر کی پز گوشی خودشو میده. مثلا بین این دو گوشی موندی خب اول برو چن تا ویدیو و سایت درست و حسابی ایرانی یا خارجی ببین جداگانه برای هر گوشی خوب که مشخصات و قابلیت ها و نقطه ضعف و قوتشون اومد دستت حالا بیا یه مقایسه با هم بگن ببین کدوم تو کدوم بخش بهتره. اصلا اولویت هات چی هستن برای یه گوشی و از این موارد
@Yazdan__
@Yazdan__ Год назад
​​@@koroosh857ثلا نظر منو بخای کلا سری اس سامسونگ در یه لول دیکه ای هستش که خب نیازی به گفتن نیست . من خودم هیچ کدوم از اینارو ندارم ولی خب یه سری تحقیقات انجام دادم . اس ۲۱ اف ای بنظر من فقط تو زمینه باتری ضعیف تره اونم نه این که خیلی ضعیف تر باشه ولی خب چیزی که مشخصه ای ۵۴ عملکرد باتریش بهتره چون هم ظرفیت باتریش بهتره هم پردازنده کم مصرف تری داره که خب عامل تاثیر گذاری هستش در مصرف باتری . در باقی زمینه ها بدون شک اس ۲۱ اف ای بهتره چون باید هم باشه چون از سری اس هستش و ای ۵۴ از سری میانرده... یک راه خوب طبقه بندی کردن اولویت هاته مثلا میگی من کیفیت دوربین برام از همه چیز مهم تره یا مثلا من بازی زیاد میکنم پس پردازنده قوی میخام یا مثلا با گوشی زیاد کار میکنم پس باتری برام مهمه یا مثلا صفحه نمایش برام مهمه... همه حرفم اینه اولویت بندی کنی تکلیفت بهتر روشن میشه... مثلا من خودم حقیقتا حالم از حاشیه های ای ۵۴ بهم میخوره از نظر خیلی رومخه قشنگ شبیه گوشیای ۵ ۶ تومنیه و همین عامل باعث میشه اصلا بهش فکرم نکنم و واقعا هم همینه چون صفحه و نمایش و حاشیه هاش بشخصه برام بسیار بسیار مهمن.. حال ممکنه یکی اصالا براش مهم نباشه این موضوع برای همین میگم اولویت بندی بهترین کاره .‌ مطمئن باش این کارا رو انجام بدی بعدا از خریدت ناراضی نمی شی. و یه چیز مهم دیگه این که هیچ گوشی نمیتونی پیدا کنی که تو همه زمینه ها عالی باشه مگر این که بری گوشی پرچمدار ۵۰ ۶۰ تومنی بگیری که شاید باورت نشه شاید اونم یه مشکل ریزی تو یه بخشی داشته باشه ... پس این فکرو نکن یوقت که گوشی بگیرم که تو همه چیز عالی و تک باشه .... حالا همه اینا به کنار بازم میگم خودت برو خوب تحقیق کن و بنا بر نیاز خودت یا اون فردی که قصد خرید رو براش داری انتخاب کن ..
@Masih-tech
@Masih-tech Год назад
دوربین عکس برداری چی s21 Fe بالاتره یا A54،؟
@Yazdan__
@Yazdan__ 11 месяцев назад
@@Masih-tech 21 fe
@Amir._.78
@Amir._.78 Год назад
اگه حقوق فروردینو گرفتم تا اخر هفته s21 رو میخرمش 🦦
@Amir._.78
@Amir._.78 Год назад
خواستم بگم گوشی خوبیه من تقریبا ۱۰ فروردین ۴۰۲ توی تخفیف دیجی کالا خریدم ۱۸ تومن مدل ۲۵۶ گیگش رو گوشی خوبیه راضی کننده است
@mojtabarezaie1670
@mojtabarezaie1670 Год назад
خیلی توضیحات ناقص بود. اس۲۱اف‌ای از شارژ وایرلس پشتیبانی میکنه. هر دو دارای شارژ ۲۵ واتی هستن و ادعای شارژ سریعتر توسط آ۵۴ درست نیست. طراحی آ۵۴ که میگین جدیدتر هست، بیشتر از سری اس۲۳، به آ۳۲ نزدیکتر هست و باز هم ادعای درستی نکردین. ضمن این که آ۵۴ از بدنه پلاستیکی برخوردار هست و اما وزنش بیشتر از اس۲۱اف‌ای هست. در کل احساس کردم شما جدیدا آ۵۴ وارد کردین که اینقدر یکطرفه تبلیغ میکنین!
@pooyaabbasi4691
@pooyaabbasi4691 Год назад
S21 fe دوتا ۱۲ داره یه ۸
@arashmmmm4929
@arashmmmm4929 Год назад
واقعا داری کسشر میگی برادر.دوربین a54 از a73 ضعیف تره و دوربین a73 از s21 ضعیف تره .پجوری اینارو یکی کردی مساوی بودن؟
@THEAVENGERS-be3qy
@THEAVENGERS-be3qy Год назад
من Galaxy S21 FE رو به خاطر داشتن امکانات پرچمدار ها انتخاب میکنم
@royal4arch
@royal4arch Год назад
سلام تو بخش باتری، شارژ وایرلس s21feرو نگفتی عزیز
@hamidrezagolchin1366
@hamidrezagolchin1366 Год назад
سلام بر مسعود شجری عزیز اگر ساختیت که هیچی اگر نه یک ویدئو از رابط کار بری گوشی های nokia بسازید وبگید خوبه یا بد وبگید آیا nokia magic max به بازار ایران میاد آیا مشخصاتی که راجبش میگن درسته بخریم نخریم قیمتش چنده ممنون
@GhawsuddinMasud
@GhawsuddinMasud 7 месяцев назад
عالی بود استاد ... S21 .. دادهاش ریکاوری نشود لطفاً میشه که معلومات بدهید
@mhmdrezaahmadi7431
@mhmdrezaahmadi7431 Год назад
مرد حسابی آخه ۳۸ ثانیه تبلیغ؟ این انصافه؟ بعد میگی بیاین یوتوب ببینین🤦🏻‍♂️
@MRezaKing13
@MRezaKing13 Год назад
آقای شجاری واقعا سامسونگ دکس یا شارژ بی سیم ویژگی های بی اهمیته ... با سامسونگ دکس کار نکردی تا بفهمی چه ایده کاربردی و درست و کارآمدیه ... شارژ بی سیم هم که دیگه داره از واجبات یک گوشی میشه
@moeinghanbari9316
@moeinghanbari9316 Год назад
mi13 lite vs a54 کدوم بهتره؟
@Moh3n_1996
@Moh3n_1996 Год назад
۱۳لایت نخر داداش از شیامی بکش بیرون چ از لحاظ متریال چه گواهی آی پی چه دوربین چه سخت افزار و اسپیکر و چه آپدیت سامسونگ آ۵۴سرتره
@perisanwbc1077
@perisanwbc1077 Год назад
حالت خوب نیست خدایی بعد از شرح دوربین نیتجه گرفتی که دوربین A54 بهتره ! :)))
@alinik6917
@alinik6917 Год назад
آقا مهدی آیفون 11 یا اندروید همون قیمت؟ خودم اندروید دارم همچی دلم میخاد برم تو ios ولی دو دلم چی کنم چی بگیرم؟ لطف کنی جواب بدی ممنونت میشم
@ramtindeljo3350
@ramtindeljo3350 8 месяцев назад
من میخوام آ پنجاهو چهار بخرم گیم هم برام مهمه و میدونم این گوشی از نظر فنی گوشی خوبی واسه گیم نیست ولی بخاطر چیز های دیگه این کوشی رو میخوام بخرم اکه کسی این گوشی رو داری بهم بگه چطوره پابجی رو چند fps, میارع
@Hazard_9
@Hazard_9 Год назад
برای عکس تخصصی و بازی سنگین مثل کالاف کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
@soltanshab2356
@soltanshab2356 7 месяцев назад
سلام یه مشکل خیلی مهم اگه از دست آدم a54بخوره زمین قاب پشتی که از شیشه هست میشکنه یا نه می خوام بخرم منتظر جواب شما هستم ممنون ❤
@ali_6.82
@ali_6.82 Год назад
S21 FE دارم خیلی راضی‌ام مخصوصا از دوربینش ، خداست آقا مهدی در حق s21 fe اجحاف کردید ، واقعا هم تو بخش نمایشگر و هم دوربین از A54 بهتره
@koroosh857
@koroosh857 Год назад
سلام والل منم تو خرید بین این دو تا موندم ، این بحث شارژدهی اش برای شما چطوره واقعا روزی دو سه باید زد تو شارژ؟ میخوام برای مادرم راستیتش گوشی رو بگیرم
@cukur8882
@cukur8882 Год назад
نه داداش اون گوشی جدید تره تو هر بخش با اختلاف های کم بخاطر ویژگی های جدید بهتر و بروز تره
@sajaddvr2191
@sajaddvr2191 Год назад
کاملا اس ۲۱ سرتره ، تعجب میکنم چرا انقد امتیاز بالا به ۵۴ داده؟
@aliahmadi8335
@aliahmadi8335 10 месяцев назад
@@sajaddvr2191 a54بهترین میانرده سامسونگه و خب هرچی باشه جدیدتره سره اونه
@quicktempo7388
@quicktempo7388 Год назад
ای پنجاه و چهار یه لنز بدرد نخور ماکرو داره ولی در مقابل اف ای یه لنز تله فوتو هفتاد و شیش میلی متری داره که باهاش عکسای فوق العاده ای میتونید بگیرید حیرت زده تون میکنه بنظرم توی دوربین برنده اف ای هستش
@ARTIX_GAMERS
@ARTIX_GAMERS Год назад
بنظرتون الا که 1402 هستش s21 Plus رو بخرم
@ShhsDuheb-xm5ri
@ShhsDuheb-xm5ri Год назад
عالی مهدی بهترین مقایسه بود دمت گرم ❤
@PoRi_eTe3L
@PoRi_eTe3L Год назад
خیلی عملکردتون ضعیف شده به جا بررسی این چرتو پرتا چین
@danialjalali3099
@danialjalali3099 Год назад
زومی که s21feداره a54تو خوابشم نمیبینه
@silvertear2495
@silvertear2495 Год назад
چرا اصلا درباره a73 حرف نمی زنین؟ می شه در مورد a73 هم نظرتون رو بگین؟
@a.r.h2233
@a.r.h2233 Год назад
دیگه جزِيی بررسی نمیکنی. این بررسی برای آدمای عادی هست که تو گوشی خرن.
@ashaebani
@ashaebani Год назад
کلا بررسی های ایرانی ها تو یوتیوب شده فقط حرف زدن. بررسی یعنی گوشی جلوت باشه خودت تستش کنی. نه اینکه از روی سایت ها و بررسی های خارجی اسکی بری
@farzadm4679
@farzadm4679 Год назад
دلایلی برای در نظر گرفتن Samsung Galaxy A54 5G 41٪ عمر باتری بیشتر را نشان می دهد (37:29 در مقابل 26:34 ساعت) نسخه جدیدتر بلوتوث (نسخه 5.3) حافظه قابل افزایش از طریق کارت MicroSD تا 1024 گیگابایت گوشی 1 سال و 3 ماه جدیدتر است دارای ظرفیت باتری 500 میلی آمپر ساعتی بیشتر: 5000 در مقابل 4500 میلی آمپر ساعت حداکثر روشنایی 25٪ بالاتر (979 در مقابل 785 نیت) برای فناوری eSIM آماده است
@hasanakbari9402
@hasanakbari9402 Год назад
من چند ماهه s21fe دارم فقط هفته اول باطری اذیت میکرد بعدش اصلا مشکل نداشتم ، داغ هم نمیکنه ، کلا گوشی با کلاسیه و حس پرچمداری رو بهت میده ( تازه من وقتی گرون بود خریدم ۲۷ تومن😂)
@seyedhadipurmousavi4344
@seyedhadipurmousavi4344 Год назад
داداش تا مچ که چه عرض کنم تا کتو جا کردن 🤣🤣🤣
@mehdigame818
@mehdigame818 Год назад
اقا کلیپتو نگاه نکرده لایک کردم تو فقط دوبار مثله قبل هی کلیپ بزارررر لعنتی
@Esi0068Ehsan
@Esi0068Ehsan Год назад
ولی هردوتاشون ضد آب هستنا استاد😅
@rezartgaming
@rezartgaming Год назад
S21 FE من دارم خیلی بهتره باطری هم خراب نیست ابنجوری که میگه زر میزنه
@Odin231X1
@Odin231X1 Год назад
کاشکی عکس ازشون داخل ادیت میزاشتی
@sadrasaremian
@sadrasaremian Год назад
من بین s21 fe و a54 اخر سر رفتم s20 ultra انتخاب کردم
@Meshopbiz
@Meshopbiz Год назад
ناثینگ فون 1 و اس 21 اف ای هم قیمتن کدوم بهتره بخریم؟
@zahraghorbanzadeh
@zahraghorbanzadeh 6 месяцев назад
اخه الان قیمتا بالای ۳۰ تومن شده ۲۰ تومن نیست اصلا آ ۵۴
@mohamadalidezfooli1047
@mohamadalidezfooli1047 Год назад
من هر جوری فکر می کنم برا من s21 fe بیشتر می ارزه 😊
@mohamadl9330
@mohamadl9330 Год назад
طبق بررسی های این دوتا ویدیو و چند تا بررسی دیگه که دیدم.... شارژ دهی s21 fe نسبت به آیفون 11-12mini-SE 2022-se2020 خیلی بهتره....ولی چرا در مورد باتری اونا کسی نمیگه که فاجعه هست !! چرا همه گرفتن رو این سامسونگ بیچاره ؟! قبول دارم نسبت به a54 وa73 و شیائومی های هم قیمتش باتریش ضعیفتره...ولی نمیدونم چرا فقط در مورد s21 fe بدوبیراه میگن... ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-Na2CElqC2wk.html ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-bswkrqCLwP8.html
@محمدعبدی-ك6ت
@محمدعبدی-ك6ت 10 месяцев назад
مبارک منم a54 دارم همه چیش جز پردازنده یه لول بالاتره حتاااا دوربین
@Iranianasia
@Iranianasia Год назад
لرزشگیر s21 خودت گفتی افتضاح است
@misaghsoleimanii2202
@misaghsoleimanii2202 Год назад
خدایی امتیاز های dexomark خیلی بیشتره s21fe البته اونجا نسخه اسنپ ۸۸۸ هس 😓. ولی واقعا خیلی بده اون حاشیه های a54
@علیناطقی-ي5ت
@علیناطقی-ي5ت Год назад
قطعا با باتری s21fe میتونید کنار بیایید و اصلا نگران نباشید اولش سخته با قاطعیت s21 fe از A54 بهتره😊😊😊 و با اپدیت جدیدش که 1 ماه پیش اومده خیلی کمتر داغ میکنه و من راضی هستم ❤
@Iranianasia
@Iranianasia Год назад
موبایل با اگزینوس رایگان بدن نمی‌گیرم
@mohammadhasanghazimoradi
@mohammadhasanghazimoradi Год назад
​@@Iranianasiaنگیر ولی اگزینوس ۲۱۰۰ به بالا خیلی قوی شده بازیها رو بدون لگ انجام میده فقط داغ میکنه ولی لگ نداره
@علیناطقی-ي5ت
@علیناطقی-ي5ت Год назад
@@mohammadhasanghazimoradi دادا کلا داره میگه نمیخرم چه ربطی داره ولی من باهاش کنار اومدم فعلا 😑🙂🥲🥲🥲🥲🥲🥲
@sadeghrzm2888
@sadeghrzm2888 Год назад
داره میگه هم از لحاظ کیفیت. دوربین. به روز بودن. روشنای a54بهتره بعد تو چجوری میگی قطعلا s21feبهتره؟؟ 🤔
@mahidokht
@mahidokht Год назад
منم میخوام بخرم ولی با مقایسه ها دو دل شدم😢
@farzadgozasht4702
@farzadgozasht4702 Год назад
حاجی پول گرفتی قش کنی به A54
@mahangoogooli
@mahangoogooli 10 месяцев назад
s21 fe رو من بیشتر باهاش حال میکنم
@CodeGeeksUnleashed
@CodeGeeksUnleashed Год назад
پشمام 😮😳 اولین ویدیوته که دیدم، خیلی شبیه @aliabdall هستی، واقعا کرک و پشمم ریخت 😂
@shahtitan
@shahtitan Год назад
سامسونگ آخرش گوشیاشو تو مشنبا فریزر نازک میفروشه😂😂😂😂😂😁😁
@jalalrazaghi8115
@jalalrazaghi8115 Год назад
من که کالاف و پاپجی بازی نمیکنم فقط پی اس رو بیاد اوکیه واسم پس A54
@Hoseinsayyar
@Hoseinsayyar 8 месяцев назад
دوستان الان s21 ارزش خرید داره؟!
@mohamadalidezfooli1047
@mohamadalidezfooli1047 Год назад
من s21 fe رو به خاطر مردازنده ی قوی ترش می خرم
@محمدرضاافشین-ي8ق
عا
@neighborsmn8996
@neighborsmn8996 7 месяцев назад
دمت گرم واقعا مونده بودم توش خیته نباشی
@S.o.h.e.i.l
@S.o.h.e.i.l Год назад
قطعا سری اس سامسونگ
@Amirsatei-co8yg
@Amirsatei-co8yg Год назад
علی
@MahdiRamezani-et5ps
@MahdiRamezani-et5ps Год назад
سلام دوربین تله فتو S21 fe، هشت مگاپیکسلی هستش که به اشتباه گفتید 12 مگاپیکسلیه
@ajaznaderi
@ajaznaderi Год назад
من 54 گرفتم راضی ام ازش
@koroosh857
@koroosh857 Год назад
حاشیه اش اذیتتون نمیکنه؟
@mohsenm9709
@mohsenm9709 Год назад
هنوز بشکن زدن رو ترک نکردی ! چرا بشکن میزنی
@Airikgame
@Airikgame Год назад
چجوری مقایسه کردی صفحه نمایش ای ۵۴ بهتره خودت گفتی اس ۲۱ کیفیت بیشتری داره دوم اینکه چجوری مقایسه کردی که روشنایی ۸۰۰ نیت بیشتر از ۱۲۰۰ نیته از حاشیه های ا ۵۴ هم نمیگم که افتضاحه بعد چجوری دوربین ا ۵۴ بهتره. اس ۲۱ اف ای زوم ۳۰ برابر داره در حالی که اون ور زوم ۱۰ برابر داره کیفیت دوربین اس ۲۱ هم خیلی بالاتره و فور کی ۶۰ فریم میگیره ولی اون ور فور کی ۳۰ فریم میگیره در کل اس ۲۱ اف ای در همه بخش ها بهتره بجز باتری که اونم اختلاف کمی داره
@hamedanghii
@hamedanghii Год назад
گوشی ردمی نوت ۱۲ خوبه ؟ چه پیشنهاد های دیگه ای دارید؟
@PARSAJF082
@PARSAJF082 Год назад
یه سوال اگه توی گوشی a54مثلا حدود ۲ یا ۳ ساعت بازی کردن کم میاره یا نه بازیای مثل پابجی یا کالاف
@tj5873
@tj5873 Год назад
تو پابجی کلا ۳۰ فریم بیشتر نمیده .اعصابتو خرد میکنه.تو کالاف بد نیست ۶۰ تا رو میده.در کل خیلی رو بازیش حساب نکن
@mercedesbenz9245
@mercedesbenz9245 8 месяцев назад
برا بازی میخوای پوکو ایکس فایو پرو با قیمت کمتر عملکرد خیلی بهتر داره
@Masoutghost
@Masoutghost Год назад
مهدی جان مقایسه شایومی ۱۳ لایت و ای ۵۴ هم بذار
@mohe128
@mohe128 Год назад
وزن هم چیز مهمیه واسه من ک مچ دستم ضعیفه
@Mona-ls6oc
@Mona-ls6oc Год назад
سری A کلا از دوام به درد نمیخوره
@AmirH-eq4qq
@AmirH-eq4qq Год назад
آقا شما چرا بررسی نمیزاری من الان میخام گوشیم بخرم ولی نمیدونم گوشی ای که انتخاب میکنم چه جوریه، یکم گوشی بررسی کردی و به شهرت رسیدی ولی الان بررسی نمیکنی ، دوستان لایک کنید بره بالا نظر ممنون از شما واس اینکه نظرمو خواندید🥰
@allexx6319
@allexx6319 Год назад
گفت برسی کردم ویدیوش بع زودی میاد میخواد یه کم ویدیو بده که همه با خبر بشن برگشته یهو بیان
@AmirH-eq4qq
@AmirH-eq4qq Год назад
@@allexx6319 بعید میدونم
@Airdropsekeh
@Airdropsekeh Год назад
حتی تو خوش دست بودن مخصوصا تو کیفیت صفحه نمایش که دیگه نگم تو وزن تو دوربین جلو تو فیلمبرداری لرزش گیر اپتیکال من تعجب میکنم به یکی مثل این اقا من خیلی قبولش داشتم یعنی الان دیگه فهمیدم نه فقط این اقا بلکه بیشتر یوتیوبر ها درست چک نمیکنن گدشیا رو یا به مدت کوتاهی تو دستشونه در حد یکی دو ساعت
@mohammadhasanghazimoradi
@mohammadhasanghazimoradi Год назад
اول لایک نمیگنن هیچ وقت باید اول دید بعد اگه پسندیدیم لایک میکنیم
@elenayari6373
@elenayari6373 Год назад
بازم مثل همیشه عالی بودی مهدی جان ❤❤❤❤❤❤
@adighazi5246
@adighazi5246 Год назад
تو بخش دوربین زیرآبی رفتی🙄
@A.A.8405
@A.A.8405 Год назад
ولی همچنان داستان از این قراره که در صورت هم قیمت بودن هیچ عامل جدی ای -جز باتری- نمی تونه خریدار رو به سمت a54 جذب کنه هرچند میان رده واقعا خوبیه ولی چه به لحاظ دوربین، چه قابلیت ها و چه قطعات و چیپست s21 fe تو رده ی پرچمدار تری به سر میبره
@masoudjafari1843
@masoudjafari1843 Год назад
مدلارو انگار جابجا نوشتی
@ehsun8495
@ehsun8495 Год назад
کش یه ویدیو مقایسه ناتینگ فون با اس بیستو یک اف ای بزارین🐙
@AminRezaShojaeiMehr
@AminRezaShojaeiMehr Год назад
S21 FE میکنتش😊
@Strangh90
@Strangh90 Год назад
اولین کامنت ارهه
@NimaHak
@NimaHak Год назад
من S21 FE دارم ۵ ماهه استفاده میکنم اندروید فکنم ۱۳ روشه One ui 5.1 دوربین سلفیای سامسونگ که آشغالن همه اونو بزارید کنار چون من دوربین s21 fe رو با A52s چک کردم و هردو دورو تار میگیرن فکر کن تو یه مهمونیی یا اصلا یه کلاس میای عکس بگیری کسایی که پشتتن صورتشون تار میشه سامسونگ تو سلفیاش کلا گند زده این مشکلیه که من با گوشی دارم که میگم دو تا گوشی سام دارم هردو همینه یدونه A30 دارم اون اینجوری نیست باتری S21FE اوایل خیلی اذیت میکرد ولی حالا یا من شاید عادت کردم یا بعد یه مدت باتریش بهتر میشه اکثرا میگن بعد یه مدت بهتر میشه ولی درسته یک روزم بهتون اسکرین نمیده صفحه شم که میگن خیلی خفنه اینا (یسری سایتا یا افراد میگن یسریم میگن صفحه پرچمدار روشه!) من تو ماشین یکم که آفتاب میاد کلا صفحه این گوشی دیده نمیشه آخه من یسری ویدیو از سری الترا های سامسونگ دیدم زیر نور آفتاب که میشه تصویر گوشیو دید ولی این گوشی تو نور خورشید بزور میشه دید صفحشو فقط دارم بدیایی که از s21 fe دیدمو میگم وگرنه تو این بازه قیمتی واقن گوشی شاهکاریه باتریو بازم میگم ممکنه اذیتتون کنه من ۲ ۳ ماه فقط درگیرش بودم بعد ترش یا خودم قانع شدم به این مقدار اسکرین دادنه یا با استفاده بیشتر باتریش بهتر شده یادمه روز اول خریدم ۵۳ درصد بود تو مغازه کاراشو کردیم مثلا گوشیو روشن کردم اولاشو انجام دادم جیمیل زدم بعد که کلا روشن شد سیمکارت اینا زدم رجیستر کرد و بعدم ۲ ساعتی باش کار کردم صفر درصد شد اول واقعا نامیدم کرد گوشی قبلیم هر یه ساعت ۱ درصد خالی میکنه نهایتا کالاف یا گیمای سنگین برم ۲ ساعته تموم میشه و دیدم من حتی نتم رو گوشی S21 FE روشن نکردم فقط زدم تنظیمات دارم میچرخم انقد زود تموم شد باتریش دیگه تو گیم بخوام برم نیم ساعته خالی میکنه اولش واقعا باتریش عصبانیم کرد فقط بخاطر دوربین جلو محشرش و قدرت سی پی یو برای بازی و ذوق خودم برای یه گوشی جدید و خفن قانع شدم و باتریشو بیخیال شدم ممنون از ویدیو😍❤️
@fatemeh85
@fatemeh85 5 месяцев назад
a 54 انتخاب منه
@nedaaqili
@nedaaqili Год назад
مرسی ازت
Далее
ХОМЯК ВСЕХ КИНУЛ
10:23
Просмотров 480 тыс.
ПОЮ ВЖИВУЮ🎙
3:19:12