Vanwege het feit dat het kanaal de 20.000 abonnees heeft gehaald (en dat met name dankzij de goed bekeken Oekraíne video's) heb ik Sytske de Boer gevraagd om een interview. Ze is mede directeur van UkraineAidOps.org, een Amerikaanse stichting die hulp aan het Oekraïense leger verstrekt.
Ze werken in Nederland samen met EyseonUkraine, dat met name humanitaire en ondersteunende hulp verstrekt. EyesonUkraine heeft de ANBI status, hetgeen inhoudt dat je je donatie in Nederland kan aftrekken bij de belasting.
Belangrijke sites:
UkraineAidOps is een internationale vrijwilligersorganisatie en geregistreerde stichting in de VS en Oekraïne. Alle donaties worden besteed aan het leveren van materieel direct aan het front.
Op dit moment levert UkraineAidOps aan eenheden die actief zijn in het Kursk offensief.
donorbox.org/2...
Donaties in Nederland kunnen via ANBI-stichting Eyes on Ukraine en zijn aftrekbaar van de belasting: IBAN: NL86BUNQ2118496753, Stichting Eyes on Ukraine, ovv: Donatie UAO. Deze donaties worden o.a. besteed aan jammers, batterijen, nachtkijkers en antennes.
ukraineaidops.org
#ukraineaidops #eyesonukaine #oekraïne #hulp #humanitairehulp #militairehulp #drones #jammers #helmen #kogelwerendvest #kursk #front
28 окт 2024