Тёмный

Hazer Amani İle  

Lassa Türkiye
Подписаться 75 тыс.
Просмотров 180 тыс.
50% 1

Hazer Amani İle #Sağlamrota’da yeni lezzetler keşfederken ve kendimize yeni bir #sağlamrota belirlerken videolarımızın altına yazdığınız öneriler bize çok yardımcı oluyor. Ayrıca sadece önerilerde de bulunmuyorsunuz. Yazdığınız eğlenceli yorumlarla videolarımıza renk de katıyorsunuz. Tüm izleyicilerimize bize verdikleri destek için çok teşekkür ederiz. =) Bu bölümde Hazer ve Türev ile birlikte bu eğlenceli yorumlarınızı okumaya ve bugüne kadar yaptığımız sağlam yolculuklar boyunca başımıza gelen eğlenceli anıları paylaşmaya karar verdik. Ortaya bol kahkahalı ve keyifli bir video çıktı. Lütfen yeni videolarımızda da yorumlarınızı bizimle paylaşmaya devam edin. Hazer Amani İle #Sağlamrota sağlam lezzetleriyle devam edecek. Görüşmek üzere.
Bizden bir powerbank kazanma şansı yakalamak istiyorsanız kanalımıza abone olun. Bu videoyu dikkatlice izleyin ve topluluk sekmesinde bu videoyla ilgili sorduğumuz soruya doğru cevabı verin.
/ lassaturkey
Hazer Amani ile #SağlamRota dahil diğer pek çok eğlenceli içeriğimizi takip etmek için Lassa kanalına abone olmayı unutmayın.
/ @lassaturkey
Diğer videolarımızı izlemek için:
Hazer Amani İle #SağlamRota: Mersin
• Hazer Amani İle #Sağla...
Oktay Nezih Can İle #SağlamRota: Kapadokya | Ürgüp • Oktay Nezih Can İle #S...
Biri Bize Anlatsa: Lastik Değişim Zamanının Geldiği Nasıl Anlaşılır? • Biri Bize Anlatsa: Las...
Türkiye’nin en sağlam sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın:
Instagram: / lassaturkey
Facebook: / lassaturkiye
Twitter: / lassaturkey

Опубликовано:

18 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 127   
@Umut7m
@Umut7m 5 лет назад
Türev çok tatlı ya hep olsun
@atakalender7898
@atakalender7898 5 лет назад
13:27 de telefon 2. kez bir facia yaşanmadan kurtarıldı (sola bakın.) Severek izliyorum Hazer Hocam
@adanahesaplutfen01
@adanahesaplutfen01 5 лет назад
hırs istek azim dikkat hepsi var :D
@ozkanozdemir8526
@ozkanozdemir8526 5 лет назад
Pilot abimiz de ne zaman bitecek kafasında Aga 🤣🤣
@hakancento5621
@hakancento5621 5 лет назад
Hazer abi, Gerçekten Türkiye'nin en iyi şeflerinden birisin. En sevdiğim yönün doğal oluşun, Gaziantep'te 1,5 liralık dürüm de yiyorsun, 50 liralık yemekte. Türev Abiye selam olsun. doğallığınızı kaybetmeyin :) umarım birgün bir yerde denk gelir muhabbet etme fırsatı buluruz :) #sağlam yemeler dilerim :)
@mustafacifci1641
@mustafacifci1641 5 лет назад
ÖN TARAF KÜRE ARKA KISIM DÜZ OLDUĞUNDAN YARIM DÜNYA TABİR ETTİM.. MUSTAFA ÇİFÇİ
@muhittinmuhittin5450
@muhittinmuhittin5450 5 лет назад
Şefim siz orda sohbet ederken türev abi mutfakta atıştırma ya gitti 😀 bence türev abiye sefer tasıda lazım 😂😂😂
@esra4389
@esra4389 5 лет назад
Sivas bölümü gelsin👍
@297banu
@297banu 5 лет назад
Tatlı olarak da Kangal yavrusu sevin.
@armut008
@armut008 5 лет назад
Sıkılmadan izlediğim 10 dk dan uzun nadir kanallardan konsept güzel ekip güzel türevle ying ve yang gibisiniz çok iyi yaa :))
@lassaturkey
@lassaturkey 5 лет назад
beğenmene çok sevindik :) Lassa kanalında "Biri Bizi Anlatsa" ve "Oktay Nezih Can ile Sağlam Rota" videolarımıza da göz atabilirsin :)
@armut008
@armut008 5 лет назад
@@lassaturkey oktay nezih can hoca nın kanalına baktım hazer hocayla arasında mehmet yaşin le vedat milorun arasındaki fark kadar fark var biri nezih tatma ve tanıtım amaçlı diğeri gömmeğe çıkmış gezmeye :))
@yavuzzcakir
@yavuzzcakir 5 лет назад
Abi yemin ediyorum insanın iştahını açıyorsunuz geçen sizi izledikten sonra gittik yarım kilo ciğer alıp iftarda gömdük 😂
@lassaturkey
@lassaturkey 5 лет назад
afiyet olsun :)
@kartalsen5583
@kartalsen5583 5 лет назад
Telefondaki abi golü güzel attı Türev'e yarım dünya diyerek :) Türev'in imzası gülüşü, kanalınızı severek takip ediyoruz şefim mutlaka tavsiyelere uyun. Kişisel tavsiyem araçla uzun yol yaparak yolda yer alan kamyoncu lokantalarına uğramanız farklı deneyimler çekmeniz ilgi çeker diye düşüyorum. Takipteyiz :)
@yunussoken6072
@yunussoken6072 5 лет назад
Şefim en yakın zamanda Konya ya bekliyoruz sizi burda da çok güzel lezzetler var başarılarınızın devamını diliyorum kolay gelsin.
@azk3skin
@azk3skin 5 лет назад
Neresindesin
@ifiliz2698
@ifiliz2698 5 лет назад
Hazer şef...Türev kardeşim....Allah nesenizi bozmasın..Efsane ikili olarak sizlerden TV de bir yemek ve lezzet programı bekliyoruz .
@zahirmalikov4674
@zahirmalikov4674 5 лет назад
Hazer abi men Azerbaycan yaziram kecen dafada yazmisdim cocuklar bayraminda sizi bizim olkede gordum cox beyendim bizim mutfaklada tanis olduguna cox sevindim tesekurler
@Caner0zturk
@Caner0zturk 5 лет назад
Türev kardeşim iyiki varsın... Elinize sağlık...
@gaye_msr
@gaye_msr 5 лет назад
Basta Türev Bey olmak uzere ekibinizle bağımlılık yaptınız. Değerli bilgiler ve videolariniz için teşekkür ederim. Basarilariniz daim olsun. Buarada Türev Beye yarım dünya esprisi de yapılmasın lütfen☺
@lassaturkey
@lassaturkey 5 лет назад
güzel yorumlarınız için çok teşekkürler, yeni eğlenceli videolarda görüşmek üzere :)
@gaye_msr
@gaye_msr 5 лет назад
@@lassaturkey rica ederim. Görüşmek üzere 🙋
@osmansezer193
@osmansezer193 5 лет назад
Hayatıma dokunmadın hayatımı mahvettin siz yidikçe acılı macılı ben burada akşama kadar geviş getiriyorum..:))
@ferhatsen2235
@ferhatsen2235 5 лет назад
Abi izmirin-ödemiş ilçesine gelin katmer -tengül-ödemiş köftesi-Türkiyenin her yerine ödemişten yollanan patatesimizin kızartmasını yiyin bekleriz beni çağırmayı unutmayın(:
@haktanayyildiz4227
@haktanayyildiz4227 5 лет назад
Dostlar kalp ameliyatı oldum doktorum kilo vereceksin dedi sizi izlemekten bırak vermeyi kilo almaya başladım.😂😂müthiş ikili oldunuz size vallahi billahi çok özeniyorum kocaman öpüyorum.tombişime selamlar.
@TheDiabloPK
@TheDiabloPK 5 лет назад
Hazer bey maslaktaki şubenize geldim burgerleriniz çok başarılıydı sizi de gördüm fakat masada tek oturuyordunuz rahatsız etmek istemedim :) Başarılarınızın devamını dilerim sayenizde yemek yemek için gezmeye başladım İstanbul içinde
@Caner0zturk
@Caner0zturk 5 лет назад
Bu program için Lassa'ya çok teşekkür ederim. Mükemmel bir halkla ilişkiler yöntemi olmuş.
@trendyniko
@trendyniko 4 года назад
Türev bir ara sizden koptu tam doymadı herhalde derken ikinci tepsiyi çekti önüne 😂
@aycabilgin7673
@aycabilgin7673 5 лет назад
Türkiye nın en iyi ikilisi 👍
@k..y
@k..y 5 лет назад
Hazer abi sen nasıl içten nasıl aileden birisin böyle yolun hep güzel olsun 🙂
@emreerilmez
@emreerilmez 5 лет назад
Öncelikle çok büyük keyifle seyrediyorum. Ayrıca Türev kilolu değil ödem onlar ödem. Bir de Trakya tarafına gitmenin tam zamanı bence çünkü oğlak mevsimi. Kırklareli'nde Pınarhisarda mis yerler var 😊 Ayrıca Edirnede Ciğer Meriçte de Kurbağa Bacağı tavsiye ederim.
@huseyinaksu5158
@huseyinaksu5158 5 лет назад
Türev ile uyum süper
@ismailyuceyuce4463
@ismailyuceyuce4463 5 лет назад
Selam ve saygılar dilerim İZMİR den :) Sizlerin sayesinde karnım açıktı ve çok güzel ikilisiniz valla bir çok yeri sayenizde tanıdık . Lütfen bende gelem İzmire gelırsenız :D O tombik hocam senle tanısmak isterım :D Hazar abi sen başkasın tapikide :D
@mstf_yldm
@mstf_yldm 5 лет назад
Siz de yanınızdaki zayıf guleryuzlu arkadas da cok guzel ınsanlarsınız yaptıgınız vıdeolarda bızı guldurdugunuz eglendırdıgınız için size ve emege gecenlere cok tesekkur ederım
@omercansevinc
@omercansevinc 5 лет назад
Hazer Amani tam bir Rockstar😎👍 Three days Grace in solistini inanılmaz andırıyor. Cool ve zarifsin Şef. Türev Bey in enerjisi muazzam. Adını neden türev koymuşlar merak ettim. Adam bütün yemeklerin türevini alıyor resmen 😁😎 Bursa yı yalnız çok yanlış gezdirmişler. Bir tur daha dönün bence. 🙂
5 лет назад
Abi tam benlik derken 😂 sürekli yemek yenilecek yer ararız anlamında 👋👋
@namebursa6363
@namebursa6363 5 лет назад
Abi seri gelsin hergun izlemeye bişey bulamıyorum sewılıyorsunuz saygılar bursaya yolunuz duserse beni bulun derim nokta.
@godlesspic
@godlesspic 5 лет назад
Harika bi adam ya
@afkreis
@afkreis 5 лет назад
şefimm süpersiniz
@erhankaya4615
@erhankaya4615 5 лет назад
Yarım dünya:Türev... Önce bir sessizlik sonra kahkaha kiyamet😂
@kimsoohyun4253
@kimsoohyun4253 Год назад
Türev çok tatlı hep olsun
@fenerbahcekral3373
@fenerbahcekral3373 5 лет назад
Yarım dünya arkadaş 😂 😂
@hakancelik7268
@hakancelik7268 5 лет назад
Karadeniz bölgesine gelmeyi planlıyorsanız eğer eskiden çalıştığım ve mazisi çok eski olan bir pide salonu var Artvin / Hopa ilçesinde Liman Pide Salonu adında, ufak fakat kullanılan malzemeler yöresel ve kaliteli malzemelerden oluşuyor. Çocukluğumdan beri burada yediğim pidenin lezzetini hiç bir yerde alamadım, ciddi anlamda çok güzel bir lezzet. Yolunuz düştüğünde tavsiye ettiğim pidenin ismi " Orjinal " olarak geçiyor ve içerisinde yöresel kavurma, domates, biber ve yumurta. Beğeneceğinizden ve pişman olmayacağınızdan eminim. Bunlara ek olarak bahsettiğim mekanın konumundan Gürcistan sınırına geçiş 10-15 dk arası kimlik ile pasaportsuz geçiş sağlanabiliyor, gelmişken Gürcistan'da yer alan güzel lezzetleri de tadabilirsiniz dilerseniz. Gelirseniz ve herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. İyi günler şefim :) Note : instagram'dan dm olarak aynı mesajı yazmıştım fakat görmeme ihtimalinize karşı tekrardan belirtmek istedim.
@cebrailbastug5042
@cebrailbastug5042 5 лет назад
Abi konya'ya gelin mutfağı çok geniş ve lezzetli. Arabaşı, bamya çorbası, fırın kebabı, çebiç'i, mevlana böreği,sacarası, Tirid'i ve tabiki etli ekmeği ve daha nicesi (gelirseniz benide alın yanınıza :) )
@omercanduyak633
@omercanduyak633 5 лет назад
Harikasınız ya türev başkana bol bol selamlar 😊
@bakikara5334
@bakikara5334 5 лет назад
Powerbank çekilişi vardı sanırım o ne oldu 😂
@lassaturkey
@lassaturkey 5 лет назад
kazananları ve yeni yarışmayı her hafta Çarşamba günü yapıyoruz, kazananları paylaşılan Postların yorum kısmından takip edebilirsiniz: ru-vid.comcommunity
@familyenguzel
@familyenguzel 5 лет назад
Malatya dayım. 19 hazirana kadar buradayım gelin gezdireyim sizi.
@erhankaya4615
@erhankaya4615 5 лет назад
Abi siz nasıl bişiysiniz ya😂😂😂 adana ya devam
@ameletolga2028
@ameletolga2028 5 лет назад
Süpersiniz
@ademuckan7457
@ademuckan7457 5 лет назад
12:14 efso
@Gkhnylmz09_
@Gkhnylmz09_ 5 лет назад
Abi çok başarılı iş yapıyorsunuz. Sizi izlemek çok keyifli. Bir gün Aydın, Denizli civarlarına yolunuz düşerse sizinle olmayı çok isterim.
@boraozcan4001
@boraozcan4001 5 лет назад
Hazer şefim antalya gelme olasılığınız olursa sizi gezdirmeyi çok isteriz .
@samurayyali
@samurayyali 5 лет назад
#Sağlamrota, sağlamadamlar, sağlamproje.Bende ilerde kendi mesleğimi elime aldığımda ve evlendiğimde eşimle lezzet turuna çıkmak istiyorum.✋👍
@metincalci4401
@metincalci4401 5 лет назад
4 Lastik hediyesi de olmalı !
@Gokenim
@Gokenim 5 лет назад
Türev çok tatlısın be abi :)
@betulyel25
@betulyel25 5 лет назад
Türev abi 💙
@mehmetakifozkan984
@mehmetakifozkan984 5 лет назад
Rizeye gidcekseniz rize liman lokantasına gitmeniz yetecektir başka mekana ihtiyaç duymazsınız :) ramazan ayında kapalı oluyor :)
@atifetyucel8676
@atifetyucel8676 5 лет назад
Türev 👍😅
@onurkutlu1931
@onurkutlu1931 5 лет назад
Hatay'a uğramayı unutmayın özellikle hazer şefim acı çok sevdiği için gitmişken bol bol samandağ biberi yesin eminim ki çok sevecektr.Dünyadaki en acı biberler arasındadır.Ayrıca samandağda meydan restaurantta bir tepsi kebabını ,antakyada uzun çarsının içinde tarihi kasaptan kağıt kebabını, köprüde künefe ve saray caddesinde vedat minör'ün de uğradığı ünlü humusçuyu, affan kahvesinde bir haytalı (cok unludur patenti bile var) atatürk caddesinde napcazdan bir zurna döner yemenizi öneririrm
@orhandalgic4619
@orhandalgic4619 5 лет назад
valla bende hazer ve türev beyle bütün etlerin tadına bakmak isterim. Et yemeyi severim ama sada dana tavuk balık eti yerim.Sizi gördükçe yemedeğim etlerin tadına bakmak istiyorum
@tekinemin
@tekinemin 5 лет назад
Mardin ‘e gezelim be abi çok istiyorum gitmek beraber gidelim bi ara beni de alın Ankaradayım ☺️😘
@EmirGGEmirTheGG
@EmirGGEmirTheGG 5 лет назад
Abi Giresuna gidin tam bu günlerde çok iyi olur çıtır çıtır Fındık kabuğunda pişen pideler simitler üf üf
@ferhatsen2235
@ferhatsen2235 5 лет назад
Abi izmirin ödemiş ilçesine beklerim tengül-patates kızartması-Ödemiş köftesi-katmer-kar helvası gibi serinletici doyurucu yemekler için bekeleri izmir -ödemiş Ferhat şen #hazerarmani#türev#hazerleme #sağlamrota#lassa
@hasanoguz4265
@hasanoguz4265 5 лет назад
Yozgatada bekleriz hazer sefim ve hafif kilolu türev uludag 😂😂eşlik etmek isterim 🙏🙏
@batuhanavc570
@batuhanavc570 5 лет назад
Abi senin sayende aciya basladim surekli eve yemek soyletip pul biber atip duruyorum sürekli aci yiyesim var senin videolari izledikçe
@muratklc5003
@muratklc5003 4 года назад
kesinlikle bir sivas çıkarması yapmanızı tavsiye ederim .kelleyide sakallı muammerde yemelisiniz
@hasanozturk8155
@hasanozturk8155 5 лет назад
Türevin yastıkla göbeğini kapatması
@umutkorkmaz5325
@umutkorkmaz5325 5 лет назад
TÜREV ABİ
@emrepolat7749
@emrepolat7749 5 лет назад
Her video altına yorum attım sivasla alakalı tek bir videoya yorum yazmadım video çekeceğiniz tuttu. Neyse şef sivasa gelince kesinlikle takipçin olup sizi bulacağım sizinle fotoğraf çekinmek çok isterim.
@saitbadem18
@saitbadem18 5 лет назад
ankaraya gelirseniz bidaha beraber gezelim iyi, kötü, çirkin takılırız. :d
@osmansezer193
@osmansezer193 5 лет назад
acıyı çok severim fakat senin yediğin aşırı acı yediklerinin tadını almanı engellemiyor mu onu merak ettim...cevap verirseniz sevinirim Hazer bey bunun bir sınırı var mı?
5 лет назад
Bu arada abiler Rize’ye ne zaman geleceksiniz (: Türev abi korkma yürümem
@muratdemiral5916
@muratdemiral5916 5 лет назад
3. Yorum Bolu ya gelin
@meteabi55
@meteabi55 5 лет назад
Türev seninle karşılıklı yemek yemeyi çok isterdim
@celiliskender7068
@celiliskender7068 5 лет назад
efsane :D
@busraacun4685
@busraacun4685 5 лет назад
Hazer abi Denizli'ye de bekleriz meşhur tandır kebabımızın tadına bakmanı isterim
@sametakcesme4671
@sametakcesme4671 5 лет назад
Hazer şefim eskişehrin Çifteler ilçesinde sakarya nehrinde alabalık yemeli siniz gelirseniz beklerim
@burakguler3268
@burakguler3268 5 лет назад
Erzuruma gidilir cağ kebabı kadayıf dolması vb yemeye
@veyselguneyli9609
@veyselguneyli9609 5 лет назад
Hazer şef Türevle aynı acılı birbuçuk adana gibi olmuşsunuz 1 türev buçuk sen 😊
@mtv746
@mtv746 5 лет назад
Next Stop: Sivas !!!!!!!!
@ernstc8070
@ernstc8070 5 лет назад
Ben hep adanadayım öğrenciyim hafif kilolu arkadaşla yarışırım
@hayriss9129
@hayriss9129 5 лет назад
Adanaya tekrardan gelirseniz ben eşlik edeyim 😂
@canyol9469
@canyol9469 5 лет назад
abi sakaryada polisim yemek yeme şeklim değişti kiloda verdim sayende ellerınden öperim hazer abi türeve sağlam yedir abi w
@huseyindemir669
@huseyindemir669 5 лет назад
Kastamonu ya gelin derim.
@Gokenim
@Gokenim 5 лет назад
Türev’le Türevıl (travel) programı yapın :)
@YakupKaraogluOfficial
@YakupKaraogluOfficial 5 лет назад
integral bey ile Kastamonu'ya gelin usta
@ibrahimbuyukmumcu9203
@ibrahimbuyukmumcu9203 5 лет назад
Abiiii Konya yolculuğu Ne zaman ?? Bekliyoruz
@canyol9469
@canyol9469 5 лет назад
abi horasanda döner ye kiliste de bekan pastanesi ve hacı fadıloğullarında cennet çamurunu yiyin abi
@emrekorkmaz9088
@emrekorkmaz9088 5 лет назад
Yalnız ayran çorbası vana ait hak yemeyin Vana bekleriz
@muhammedcancetin4552
@muhammedcancetin4552 5 лет назад
Bursa'dan tahinli pide yemeden gitmişsiniz
@elifmoroy3451
@elifmoroy3451 5 лет назад
Trinidad Scorpion 🌶🔥
@Furkannfs
@Furkannfs 5 лет назад
Şefim kayseriye geldiginizde beraber gezebiliriz
@abdullahbugraoz7183
@abdullahbugraoz7183 5 лет назад
Hazer şef Konya ya bir uğrayın derim
@mucahitbozkurt2843
@mucahitbozkurt2843 5 лет назад
Hazer sefim dünyanın 4. Acısını tatmak isterseniz tavsanliya bekleriz bir de yaren ismarlariz size
@kyros5298
@kyros5298 5 лет назад
Türevi rahat bırakın
@omerpolat2049
@omerpolat2049 5 лет назад
Sivas diye saydıklarının yarısı Sivas'ın değil
@YakuzaTuning
@YakuzaTuning 5 лет назад
Türevle güzel 2li olmuşsun reis 2.5litre pepsi " türev " 😁 sende kutu pepsi 😀😁🤣 adanaya geldiğinizde haberleşelim reis 0543 ALİ KRAL
@kralefsaneking4298
@kralefsaneking4298 5 лет назад
Abi Adana daki tatlıcıda sen diyorsun bu çok fazla Türev abi masaya koyun ben yerim diyor abi Türev abiye bırak sen
@umitgumus8023
@umitgumus8023 5 лет назад
Hazer abi alpacinoya benzetiyorum seni
@caganinci7359
@caganinci7359 5 лет назад
@hazarameni abi ESkisehire gelir sen seni ve turev abiyi gezdirmek isterim
@Snow-cf3ep
@Snow-cf3ep 5 лет назад
Eskişehir'e gelir misiniz
@lassaturkey
@lassaturkey 5 лет назад
neden olmasın :)
@farukguler6726
@farukguler6726 5 лет назад
Ben şişmana nazar değer diye yorum yazmamıştım :)
@murhatcals8147
@murhatcals8147 5 лет назад
Ayıp değilmi o adama hazer abi bende çok kiloluydum yaşım 12 (1) yılda 34 kilo verdim. Gerçekten çok utandım o adam yerine . Ayıp türev abimee #türev
@ardakaratas9763
@ardakaratas9763 5 лет назад
Murhat Cals aralarında şakalaşıyorlar ve Türev Abi alınmıyor bence çok şey etmemek lazım
@hamzakarabyk8944
@hamzakarabyk8944 5 лет назад
Hazer abi öğrenciyim Denizliye geldiğinizde size katılıp yardımcı olmak isterim :)
@hazmuzunoglu5145
@hazmuzunoglu5145 5 лет назад
abi mersinde efsus lokantada paca ic
@enesarslan3579
@enesarslan3579 5 лет назад
Takipçisini aramak abi çok kral hareket
@Gokenim
@Gokenim 5 лет назад
Gökhan çelikbenim adım soyadım ben kendim yazdım sandım ama değilim 😂
Далее
Hazer Amani İle #SağlamRota: Mersin
18:37