Highlights: Baník vs. Orli Znojmo 2:1sn (2. liga 2022-23, 32. kolo)

shkmhodonin
Подписаться 494
Просмотров 2,3 тыс.
50% 1

Hodonínští hokejisté udělali dnes v podvečer všem svým fanouškům obrovskou radost. Před nejvyšší návštěvou sezony a skvělou atmosférou, o kterou se staraly oba tábory, porazili „neporazitelné“ Znojmo 2:1 na nájezdy a zápasu, do kterého nastoupili ve speciální sadě dresů, dali vítězný punc. Vedení domácímu celku zajistil přesně v čase 13:00 nováček hodonínské kabiny Jakub Čechmánek, Orli vyrovnali v úvodu druhé třetiny a jelikož až do konce základní hrací doby a ani v následném prodloužení žádný gól nepadl, rozhodovaly až nájezdy. V nich se za hosty trefil jen Štovíček, zatímco domácí slavili po nájezdech Čechmánka a zejména pak Fyodora Yarovinského, který dal vzpomenout na nájezd Petra Forsberga z roku 1994. Baník udolal po heroickém a výtečném týmovém výkonu Znojmo 2:1 po nájezdech!