K27 // Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:2 // SKRÓT MECZU

Просмотров 2,9 тыс.
50% 1

27. kolejka Fortuna 1 Ligi
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Pirulo (14), 0:2 Maciej Śliwa (30), 1:2 Wiktor Biedrzycki (53 - kar.), 2:2 Wiktor Biedrzycki (80 - kar.)

@1dbugi_kldp Год назад
7:49 zawodnik Termalici za wcześnie wbiegł w pole karne, powinien byś powtórzony rzut karny...
Szkoda ze znowu remisujemy wygrany mecz przez głupie karne. Coś tu śmierdzi że co mecz są dyktowane karne przeciwko nam, a w drugą stronę nie ma nawet varu, ale głowa do góry i w piątek liczą się tylko 3 punkty. Widzimy się na stadionie!
@MUNDIKS
@MUNDIKS Год назад
To powinno być podane do jakiegoś Kolegium Sędziowskiego. Ktoś taki nie powinien sędziować meczów ligowych. Zwykły partacz, albo jeszcze gorzej drukarz!
@appendix7653
@appendix7653 Год назад
Niesamowite pierwsze 20 minut drugiej połowy. Każda piłka stykowa dla Niecieczy - oni odbierają faulem zero reakcji, my odbieramy piłkę i zaraz jest gwizdek. Sędzia Laguna byłby dumny.
@mrz.6404
@mrz.6404 Год назад
Dzięki za walkę, dobry remis na trudnym terenie. Ważny każdy mecz i każdy punkt.
@arturlesiewicz1908
@arturlesiewicz1908 Год назад
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie było karnego dla ŁKS-u w 6:35...??? Ja rozumiem jeszcze przeciwnik np. uderzy udo potem piłka dotknie ręki to faktycznie może nie być karnego ale w tej sytuacji piłkarz sam sobie nabił rękę
@miejskitraper2733
@miejskitraper2733 Год назад
Tak i ręka była unuesiona a nie przy ciele, to nie bramkarz, sędzia tak blisko i brak karnego lub kartki
@sebabrodowski
@sebabrodowski Год назад
Nie no ewidentnie faulowaliśmy w obydwu sytuacjach 🤦🏻 muszą przestać faulować i wpadać w panikę tylko grać swoje. Zagrali słabo w drugiej połowie. Jeśli chodzi o beztalencie które kopnęło tak niefortunnie piłkę że uderzył w swoją rękę to w przepisach jest że to nie jest karny… niestety. Tylko ŁKS 🫶🏻