Kakanj-X.com | FK Rudar Kakanj 1:0 NK Bosna Visoko - 06.05.2017.

Kakanj-X
Подписаться 1,1 тыс.
Просмотров 11 тыс.
50% 1

U okviru 25. kola Prve lige FBiH, Rudar je na svom terenu dočekao ekipu Bosne iz Viskog, te sigurno slavio sa 1:0 pogotkom Aničića.
Prvo poluvrijeme donijelo je dosta dobru igru i jedne i druge ekipe. Prvu priliku imao je Rudar na samom početku utakmice kada je Hajdarević sa pet metara šutirao preko gola. Nedugo zatim Spahić iz izgledne prilike nije postigao pogodak. Pred sami kraj prvog poluvremena Kulović se odlično snašao u šesnaestercu ali je na kraju pogodio samo stativu.
U drugo poluvrijeme Rudar je ušao mnogo agresivnije i sa mnogo većom željom za pobjedom što se na kraju i desilo. Polovinom drugog poluvremena Aničić je atraktivno pokušao sa pet metara, ali je golman gostiju iz Visokog fenomenalno odbranio. Pred sami kraj susreta Kobilica je sapleten u šesnaestercu, te je glavni sudac pokazao na kazneni udarac. Aničić je bio siguran što je bilo dovoljno za pobjedu u komšijskom derbiju.