Тёмный

KARAVANLA PALANDÖKEN'DE KIŞ KAMPI | -25°C NASIL ISINDIK? | RAKIM: 2.600 

Seyyarhane
Подписаться 431 тыс.
Просмотров 177 тыс.
50% 1

Merhabalar, ilk defa bu kadar yüksek bir rakımda soğukta karlar içinde karavanla kaldık. Hem zorlandık hem eğlendik sizleri bu maceramıza ortak etmek istedik.
Detaylar videoda iyi seyirler.
Marka göründüğü için #reklam
"SEYYARHANE" İNSTAGRAM ve RU-vid HESAPLARI
İNSTAGRAM: seyyar_hane...
RU-vid: / @seyyarhane
FACEBOOK: / seyyarhane
#karavan #karavanturu #seyyarhane #karavandayaşam #kışkampı #palandöken #ejder3200 #karavandakışkampı
-25°C WEBASTO ÇALIŞTI MI? | KIŞIN KARAVANDA NASIL ISINIYORUZ?
• -25°C WEBASTO ÇALIŞTI ...
KARAVANLA KÖYDEN İNDİK ŞEHİRE | KAYSERİ'Yİ TURLADIK
• KARAVANLA KÖYDEN İNDİK...
KAPADOKYA'DA SONBAHAR ESİNTİSİ - KARAVAN TOPRAĞA SAPLANDI
• KAPADOKYA'DA SONBAHAR ...
KARAVANLA ANADOLU TURU DEVAM: TUZ GÖLÜ, SELİME KATEDRALİ, HASAN DAĞI, IHLARA VADİSİ - AKSARAY
• KARAVANLA ANADOLU TURU...
CUMHURİYETİMİZİN 97. YILI KUTLU OLSUN - ANKARA
• CUMHURİYETİMİZİN 97. Y...
KARAVANLA ABANT GÖLÜ VE YEDİGÖLLERDE SONBAHAR KAMPI
• KARAVANLA ABANT GÖLÜ V...
TÜRKİYE'NİN ALPLERİNİ BULDUK | Zamanın Durduğu Masalsı Bir Yayla | KARAVANLA YAYLADA KONAKLAMA
• TÜRKİYE'NİN ALPLERİNİ ...
Karavanımızdaki Değişimler - SONBAHAR KIŞ ROTAMIZ
• Video
KARAVANLA ŞİRİNCE'DE 2 GÜN KONAKLAMA - EFES ANTİK KENTİ - Su Depolarımızı Değiştirdik
• Video
DÖNÜŞ YOLUNA GEÇTİK - Karavanla Yazın Son Günleri - İASSOS - ESKİ DATÇA
• DÖNÜŞ YOLUNA GEÇTİK - ...
KARAVANI NEDEN YAPTIK? - BİZ KİMİZ? - KAŞ - Kaputaş Plajı • KARAVANI NEDEN YAPTIK?...
KARAVANIN YALITIMINI TEST ETTİK - PATARA KUM TEPESİ • KARAVANIN YALITIMINI T...
KARAVANDA SU TÜKETİMİ - Karavana Su Bulmak Kolay mı?
• KARAVANDA SU TÜKETİMİ ...
KARAVANLA DENİZLİ TURU | Bir Takipçimizin Peşine Takıldık • KARAVANLA DENİZLİ TURU...
KARAVANLA SALDA GÖLÜNDE KONAKLADIK • KARAVANLA SALDA GÖLÜND...
Karavanla Frigya Turu - ANADOLU'DA İYİLİĞİ BULDUK - Frig Vadisi • Karavanla Frigya Turu ...
KARAVAN YAŞAMINA ALIŞTIK MI? - Tehlikeli Yollardan Geçtik - NALLIHAN • KARAVAN YAŞAMINA ALIŞT...
Karavanla Çubuk Gölü'nde Konakladık - Karavanda Yaşam - Yeldeğirmenleri • Karavanla Çubuk Gölü'n...
KARAVAN YAPIM VİDEOLARIMIZ
KARAVAN TURU Mini Ev Turu - KARAVAN TASARIM ve DEKORASYON • KARAVAN TURU Mini Ev T...
KARAVAN MALİYETİ - Karavanı Ne Kadara Yaptık - Malzeme Tercihi ve Fiyatları • KARAVAN MALİYETİ - Kar...
Karavan Yapımı - 1 / Araç Seçimi / Temizlik / Pencere açma:
• Video
Karavan Yapımı - 2 / Su Deposu Montajı / Zemin Kaplama:
• Video
Karavan Yapımı - 3 / Elektrik Tesisatı - 1 / Karavan Güneş Paneli, Akü ve İnverter:
• Video
Karavan Yapımı - 4 / Elektrik Tesisatı - 2 / Karavan Güneş Paneli, Akü ve İnverter:
• Video
Karavan Yapımı - 5 / Tavan Havalandırması / Karavan Heki Montajı:
• Video
Karavan Yapımı - 6 / Yalıtım / İzolasyon:
• Video
Karavan Yapımı - 7 / Alışveriş ve İstanbul Turu:
• Video
Karavan Yapımı - 8 / Karavan Boyama / Karavan Dış Tasarım:
• Video
Karavan Yapımı - 9 / Karavanda Isınma / Webasto Montajı
• Video
Karavan Yapımı - 10 / Su ve Gaz Tesisatı:
• Video
Karavan Yapımı - 11 / Geri Görüş Kamerası / Bagaj Bölümü / Önemli Detaylar:
• Video
Karavan Yapımı - 12 / Ağaç Kaplama -1 / Lambri Uygulama / Tavan ve Yan Kaplama
• Video
Karavan Yapımı - 13 / Karavanda Duş ve Tuvalet / Zemin Kaplama
• Video
Karavan Yapımı - 14 / Karavanda Mobilya / Yatak İskeleti ve Çekmece Yapımı / Yemek Masası
• Video
Karavan Yapımı - 15 / Mutfak Tezgahı Nasıl Yapılır? / Evye / Ocak / Koltuklar
• Video
Karavan Yapımı - 16 / Karavan Mobilya / Üst Dolap Nasıl Yapılır?
• Video
Karavan Yapımı - 17 / KARAVANIMIZI BOYADIK | Boya-Vernik Uygulama | Caravan | Vanlife | Vanbuild
• Video

Опубликовано:

26 дек 2020

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 740   
@cancan12486
@cancan12486 3 года назад
Bu video da iki şey öğrendim: 1 Vebasto yüksek irtifa kiti olmadan da çalışabiliyormuş . 2 Soğuk Burçak' ta kafa yapıyormuş 😂
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
🙋🏻‍♀️🌺ikinci net👌🏻
@leylaoziscisalgar8441
@leylaoziscisalgar8441 3 года назад
Millet kahvaltıda magazin izler biz Seyyarhanenin videosunu izleriz ve bu beni fazlaca mutlu ediyor🥰🥰 46 dk süperrrrrrrr😍😍😍😍
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
😂😂😂 Şok şok şok Seyyarhane palandöken'de hangi ünlü karavancıyla buluştu 😂😂😂 Teşekkür ederiz iyi seyirler 😍❤️
@yukselsahin2878
@yukselsahin2878 3 года назад
Yalnız değilsiniz bizde izliyoruz
@leylaoziscisalgar8441
@leylaoziscisalgar8441 3 года назад
@@seyyarhane 365 gündoğadayız çifti ile☺️☺️ yaaa cansınız iyi ki varsınız. Eğlenceli sevecen sempatik bir karavan çiftisiniz. Yüzden fazla karavan takip ediyorum en beğendim karavan ve çift sizsiniz..! 😍😍
@yusufozturk1220
@yusufozturk1220 3 года назад
İbrahim bey çok mülayim bir adamsın,sizi severek izliyoruz kolaylıklar dilerim..
@MSC-qv5fn
@MSC-qv5fn 2 года назад
böyle havalarda en iyisi çorum klima yakıyo yakıyooo
@nazimgulez4204
@nazimgulez4204 3 года назад
sizi "365 GÜN DOĞADAYIZ kanalından onlarıda sizin kanaldan izledik. baya sektörel bir vektörel oldu bu yoouutubee:))))
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Bizi davet ettiler gittik ve çok keyifli vakit geçirdik. Ortak video çekmek dostluğumuzu pekiştirdi. Sevgiler 😍❤️
@cuneytkuru34
@cuneytkuru34 3 года назад
ben bu kanalı bilmiyordum diğer kanalda görünce geldim
@nazimgulez4204
@nazimgulez4204 3 года назад
@@cuneytkuru34 abone ol güzel bu kanalda tiyatrocu arkadaşlar. devlet tiyatroları kapattı bari millet olarak destek verelim artık ne kadar oluyorsa. selamlar. pardon devlet demişim hökümet hökümettt.
@balc6451
@balc6451 3 года назад
@@nazimgulez4204 kardeşim senin bu yorumunu bu tiyatrocu dostlarımız bile beğenmedi bilgine....(Corona,coronooooo)
@yasemin6792
@yasemin6792 3 года назад
EVEET
@nurigs4069
@nurigs4069 3 года назад
19 sene önce askerliğimi erzurumda yaptım sayenizde erzurum tekrar görme şansımız oldu havası çok soğuk eksi 40 gördüm ama o kadar temiz havası varki insan hastalanmıyor çayımızı aldık sizi seyrediyoruz
@mustafaergul5869
@mustafaergul5869 3 года назад
Özendiğim hayatı yaşıyorsunuz bide ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. En azından izlemeye fırsatım var teşekkürler :)
@sevalkurt1454
@sevalkurt1454 3 года назад
Bu sefer alkışlar ibrahim abi ye cunki burçak a olan kibar anlayışlı sevgi dolu hallerine bide yumuşak ses tonuna kayseriden selamlar 😘👏👏👏
@ozlemcelikbudak2682
@ozlemcelikbudak2682 3 года назад
Ben Çanakkale ye soğuk diyordum şu anda 12 derece artık soğuk demeyeceğim bu havaya haksızlık etmişim ellerde ne soğuklar varmış.😊😊
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Ben de bir daha soğuktan şikayet etmem şehir içlerinde😂😂🙋🏻‍♀️🌼
@ozlemcelikbudak2682
@ozlemcelikbudak2682 3 года назад
@@seyyarhane 😂😂😂
@bernaoncu9357
@bernaoncu9357 2 года назад
Dünden beri neredeyse tüm videolarınızı izledim.. Çok keyifli... 365 GünDoğadayız çiftini görünce de ayrı bi mutlu oldum.. Karı-koca ikisi de çok dost canlısı, hayatın güzelliklerini sevdikleriyle,dostlarıyla paylaşmayı seven ,yardımsever ,çok güleryüzlü insanlardır..Onları da takip ediyordum...Bu videoda onları da görünce inanın çok sevindim..Ben ve ailem İbrahim Bey'i ayrı bi seviyoruz çünkü çok doğal,çok samimi,çok güldürüyor bizleri..Umarız gezileriniz ve paylaşımlarınız hep devam eder... Dostlukla,sağlıcakla kalın
@nalanaydn8822
@nalanaydn8822 3 года назад
Oyyyy muhteşemsiniz gençler iyi maceraydı . İzlerken o soğuğu, heyecanı hissettim. Korkusuz cengaverler sizi. Çok eylenceli bir çiftsiniz. Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Mutlu, sağlıklı yıllar diliyorum.
@vahapozdemir9180
@vahapozdemir9180 3 года назад
menüyü duyunca düştüm bayıldım. o bahsettiğiniz şeyleri yesem ölürüm muhtemelen
@gokalpok1892
@gokalpok1892 3 года назад
@365GünDoğadayız ile birlikte guzel muhabbet olmus. O bolge de olan diger vlogerlarla da tanissaniz cok iyi olur. Iyi gezmeler
@erolokutucu9272
@erolokutucu9272 3 года назад
Taha ve İbrahim bey vidolariniz güzel tahada 24 tvhaberler erzurum kamp i haberlerde çıktı güzel eğlenceler dilerim.
3 года назад
Hem duygulanarak hem de eğlenerek izledik❤️özledik sizi kankalar😍hadi buluşalım🎉
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Köprüden önce son çıkışımız Kars. Valla bi daha sölemicem gelin haydi🤗🧡
@muescana2715
@muescana2715 3 года назад
Oradaki çayın tadı bir başka olmuştur. Kar insana mutluluk veriyor. Mutluluğunuz daim olsun. Teşekkürler. Aman dikkatli olun
@Aysima_0034
@Aysima_0034 3 года назад
Soğukta bile güleryüzlü ve sevicen davranıyorsun ya mükemmelsin ama sen sen ol soğuğa kafa tutma yoksa o dişler hep kemence çalar sende oynarsın 🤗🤗 mutluluğunuz daim olsun inşaAllah severek izledim
@masteronr
@masteronr 3 года назад
Ne güzel yollarda olmak kışın ayrı güzellik verdiği yerleri görmek. Yolunuz ve bahtınız açık olsun takipteyiz.
@zeynepguravsar6965
@zeynepguravsar6965 3 года назад
Dağ koşullarında daha da soğuk ortamda çadırda çok kaldığım için durumunuzu çok yadırgamadım :) bana o hissi buradan da yaşattığınız için sonsuz teşekkürler
@seddynl7247
@seddynl7247 3 года назад
3 gündür hastanedeyim, bircok verdikleri ilactan daha iyi geldiniz su an..46 Dk bana agrilarimi unutturdunuz.. yolunuz her Daim acik olsun...süpersiniz almanyadan selamlar 👌👌🧿🧿
@rumeysaozer9401
@rumeysaozer9401 3 года назад
Dünya tatlısı iki çift memleketimde bir araya gelmiş 🤍🤍
@valarolorin9893
@valarolorin9893 3 года назад
Birden 365 gün doğadayız kanalını görünce acayip şaşırdım.
@carbasimda_carkayagmdatugb1755
@carbasimda_carkayagmdatugb1755 3 года назад
Burçakcığım kıyamam sana😍 hem çok üzüldüm hem de çok güldüm 💜💙 harikasınız, hep mutlu olun😘😘
@haydenkampa6379
@haydenkampa6379 3 года назад
soğuk havada motorun üstüne aksamdan battaniye serebilirsiniz en azından sabah çalışması birazda olsa kolaylaşır
@kimsesizyasar5703
@kimsesizyasar5703 3 года назад
Ya İbrahim abi Süper ADAM Yaaa! O hareketleri rahatlığı Burçak abla da tam çılgın 🥰😍
@mervecoskun9938
@mervecoskun9938 3 года назад
Yanınıza ışınlanmak istedim❤️ çok güzel yer😍 hayallerimizi yaşıyorsunuz😇
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Gelseydiniz hava çok güzel 😍❤️
@filizozcan9609
@filizozcan9609 3 года назад
Bu guzellikleri bize yasttiginiz icin 6 tane abone edindim bugun sizin icin sizi cok seviyoruz hizir yoldasiniz olsun her daim yollarinizda canlar🙏🏼🙏🏼🥰🥰🥰
@halimegorkay4868
@halimegorkay4868 3 года назад
yaa videolarınızın uzun olmasııı mükemmel o 46 dakikayı görünce bile içimi bir mutluluk kapladı :D Çay koyup izlemem gerek sizi izlemenin keyfi böyle çıkıyor :)
@nazust7106
@nazust7106 2 года назад
Bu videonuzu geçen sene yayınlar yayınlamaz izlemistim tekrar izlemek istedim acayip huzur veriyor bana
@osmankececi7915
@osmankececi7915 3 года назад
Sizin videoları seyredip bende imreniyorum karavanı bize sevdiren insanlar iyi ki varsınız
@sevgulkucukturel4252
@sevgulkucukturel4252 3 года назад
Off süper ya bayıldım ne özlemişiz karı, hep bir gizemi olduğuna inanmış imdir saflığı doğallığı temizliği simgeliyor bana göre muhteşem yaaa 🥰😘😘👏🧿
@erturkozturk3443
@erturkozturk3443 3 года назад
Karda yeni dünyaya gelmiş ceylan gibi sekiyorsunuz mutluluktan.Yaninizdaki arkadaşların takipçileri daha iyi tanırlar ama bana biraz donuk geldiler.Burdan kendilerine selamlar.Enerjiniz enerji veriyor bana.Necati harika..
@abdurrahmanoz6644
@abdurrahmanoz6644 3 года назад
Karda kamp yapıpta keyfını cıkaran sadece sızı görfüm izledım. Harikasınız.
@zafersimsiroglu7670
@zafersimsiroglu7670 3 года назад
Güzel bir odun ateşinde semaver Çay tavsiye ederim iyi eğlenceler selam olsun memleketime özledim,,Can Erzurum,,
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Odun ateşinde çay ne güzel olurdu. Biz memlekete selam söylüyoruz sizin adınıza 😍❤️
@TarikBugraTunc
@TarikBugraTunc 3 года назад
Sizi cok seviyorum sizleri sanatinizla ulusal kanallarda tum ulkenin tanimasini cani gonulden istiyorum yeni yiliniz kutlu olsun ne guzel insanlarsiniz
@valarolorin9893
@valarolorin9893 3 года назад
Yenge hanımın sıcak kanlılığı tüm karavanı ısıtmaya yeter.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Teşekkürler, sevgiler 😍❤️
@kilincsilver
@kilincsilver 2 года назад
'Ver şunu git o adamları bul' kahkaha attım 😂
@seyyarhane
@seyyarhane 2 года назад
😂😂😂😂
@mesutozkan8400
@mesutozkan8400 3 года назад
Macera duygunuza ve cesaretinize hayranım. Herşey gönlünüzce olsun :)
@arzerk
@arzerk Год назад
Şuan sizi dondurucunun içindeki yiyecekler gibi görünüyorum😁🤗 şaka bir yana izlemek gerçekten çok keyifli, baştan sona tek tek izleyeceğim videolarınızı, şuan bu videodayım sevgiler 🤗🤍
@gulenyalcinkayaozelci
@gulenyalcinkayaozelci 3 года назад
Içim üşüdü Burçak seninle birlikte, belki kırk defa bi hırka giysene be Burçak diyip durdum. Ibrahim'in ellerine sağlık hanımına elleriyle sıcak su ve çay yapıyor, çok seviyoruz sizi. Burçak gül ve güldürmeye devam et ❤😘😍
@dahagidilecekyerlerimizvar
@dahagidilecekyerlerimizvar 3 года назад
Kar'ı göremeyen biz Istanbullulara o duyguyu ne güzel yaşattiniz var olun sevgiler.....
@eretnamavisi
@eretnamavisi 3 года назад
365 gün dogadayız kanalını izlerken siz geliyodunuz süpriz yapmadan duramıyosunuz sizi çılgınlar inanırmısınız seyyarhane geldi dediklerinde oyle sevindimki anlatamam
@hakangokcen5144
@hakangokcen5144 3 года назад
Böyle devam fim tadında hiç sarmadan izliyoruz eşimle.
@vurald1775
@vurald1775 3 года назад
Enerjiniz ve cesaretiniz takdire şayan. Teşekkürler...
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Teşekkür ederiz 🥰❄️
@fatihyildrim82
@fatihyildrim82 3 года назад
46 dakikalık video 4 dakika gibi geldi harikasınız valla tebrikler yolunuz açık olsun iyi eğlenceler 🥰❤️🥰⛷️
@emincagan1291
@emincagan1291 3 года назад
Burçak sana baktıkça ben üşüdüm. Nasıl Karadeniz uşağısın Karadeniz kadını cefakardır, dayanıklıdır. Helal olsun İbrahim orada kalırsınız dedim ama iyi çıktın. Seviliyorsunuz kendinize iyi bakın.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
O soğukta kimse duramaz🙋🏻‍♀️😂
@ozgurcakr1518
@ozgurcakr1518 3 года назад
Herzamanki gibi güzel bir video olmuş. Dikkat edin kendinize daha gezeceginiz çok rota var. Sağlıcakla kalın güzel insanlar.
@cankurt24
@cankurt24 2 года назад
O sogukta karavanin kapisi iyi aciliyor mazotta donmustur bn o bolgenin insaniyim erzincanligim simdi akcaydayim cok usudum oralarda cok guldum ya harikasiniz)))
@asier6534
@asier6534 3 года назад
Hayallerimi gerçekleştiriyorsunuz tebrik ederim.
@alperalp3516
@alperalp3516 3 года назад
Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Güzellikler içinizi aydınlatsın yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Gelecek videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir tiyatro sever olarak tiyatro projenizi de merakla bekliyorum :)
@yuno7618
@yuno7618 3 года назад
365 gün doğadayız vesizi aynı karede görmek çok güzel videoda 46 dakka film gibi süper elinize sağlık emeğimize sağlık
@alidinc2455
@alidinc2455 3 года назад
Harikasınız,mükemmelsiniz artık yazacak cumle bulamıyorum iyi ki varsınız iyi ki bu kanali takip ediyoruz.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Teşekkürler iyiki varsınız🧡🧡🌈
@ankakusub.2295
@ankakusub.2295 3 года назад
Taha ve Dilara ya çok teşekkür ederiz 🙏❤️🙋🏻‍♀️
@bektascoskun9151
@bektascoskun9151 3 года назад
Mükemmel bir deneyim ve maceralıydı,yolunuz açık olsun
@betulaskar5435
@betulaskar5435 Год назад
33 derece İstanbul sıcağında bu videonuzu izlemek içimi serinletti. Teşekkürler ❤❤❤
@oguzkiziltug8526
@oguzkiziltug8526 3 года назад
Evvet hemem caý koyalım 😊 canlar gelmiş😊 Keyifle
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Siz de Hoş geldiniz. Afiyet olsun 😍❤️
@melisa9809
@melisa9809 3 года назад
👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👌
@beyhanata8997
@beyhanata8997 3 года назад
Keyifle izledim. Çok acayip karlara dalasım geldi... Kış bitmeden ben de diliyorum İsviçre Alplerinde kar keyfi !🙏🤲
@cennetten
@cennetten 3 года назад
Seviyorum sizi arkadaşlar 😊 Harika iki kanal bir araya gelmiş 👏👏👏
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Teşekkürler, sevgiler 😍❤️
@okancetintas
@okancetintas 3 года назад
Bu videoyu diger arkadaslarin kanalidan seyretmiştim tam kendi kendime nereye gitseler arabayı cektircek birini buluyolar diyodum ... :) Farkettim
@elifyazar2728
@elifyazar2728 3 года назад
Burçak güle güle öldüm 25.dkdan sonra sana ya çok tatlısın ve çok haklısın bence mükemmel manzaralardı videoya bayıldık 😍❤️
@halilyasarakdeniz7146
@halilyasarakdeniz7146 3 года назад
İbrahim tam bir poziitif enerji trafosu bacm sende ne mızmızsn be ibrahimin dünya umrunda değil 😂😂😂😂
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Ok🙋🏻‍♀️🌸 alacağın olsun
@oguzhanakkaya888
@oguzhanakkaya888 3 года назад
yine keyfli bir video :) o soğudu yaşamış kadar olduk :)
@busrailhan4037
@busrailhan4037 3 года назад
Videonun özeti “sucuk ekmek yiyeceğiz” Harikasınız,hayallerimi izliyorum sayenizde❤️
@leylakuzu9311
@leylakuzu9311 3 года назад
Burçakcım üşümelerine çok üzüldüm..Bilen bilir çok zordur. Ama siz bir EFSANE siniz canlar.
@emre.uzun.
@emre.uzun. 3 года назад
Yine güzel video ile yayındasınız. Bir daha ki videoyu merakla bekliyoruz. Sağlıcakla kalın....
@ilkinqasimov4298
@ilkinqasimov4298 3 года назад
Ela cox gozel. Donmak deyil donmak bizde burda rusya sibiryada bu gun bizde -47 var
@alisvolatpropriis4593
@alisvolatpropriis4593 3 года назад
Kar izledikçe mutlu oluyorum resmen 🤩😍🥰
@ercannalkran6195
@ercannalkran6195 3 года назад
Çok güzelsiniz inşallah hayat istediğiniz gibi olur mutluluklar hiç ayrılmayın
@emre.uzun.
@emre.uzun. 3 года назад
Zirvelerin karavancıları SEYYARHANE👍
@nerminulker1529
@nerminulker1529 3 года назад
Videoyu izleyince Antalyada üşüdüm😬. Yolunuz açık olsun🤲
@sriushome7951
@sriushome7951 2 года назад
Vayyyy orada olmak hiç istemem korkunç !
@cananerturk8957
@cananerturk8957 3 года назад
Çok güzel ve soğuk❄️🌨🌧☃️⛄️🧿
@TheCengizbaba25
@TheCengizbaba25 3 года назад
Güzel insanlar Memleketimize hoş gelmiş şeref vermişiniz , büyük bir misyon tahanın videoları izlerken rastladık size , bizim oralar zordur ama , zor olanda güzeldir , karavanı olan herkesi tabi tedbirli olarak Memleketimizde görmekten ağırlamaktan gurur duyarız kuzeyden güneye karaçobandan iapire narmandan aşkaleye ilçelerimizide tanıtın ziyaret edin inşallah
@41yurt
@41yurt 3 года назад
Palandöken de 2 penguen. Hayat enerjinizi çok sevdim.
@Berruveannesi
@Berruveannesi 3 года назад
Kpps ders videosu izlerken reklamla seyyarhaneye konuk oldum. MÜKEMMELSİNİZ videolardan çıkamıyorum sabaha kadar izleyeceğiz mecbur😉💖🎉 bir gün banada nasip olur inşallah...
@abdurrahmanoz6644
@abdurrahmanoz6644 3 года назад
Cok Guzel bilgiler. Tebrik ederim. Merakla izliyorum Sanlısın.. Bu kız senın hiç canını sıkmaz. Samata gırgır. Hepsı gırıla Canın sıkılmaz.
@ozlemgulkucukoten7055
@ozlemgulkucukoten7055 3 года назад
Sizi severek izliyoruz bu hafta sonu yasaklarında sizi izlemekle vakit geçiriyoruz ANTALYA Dan sevgilerle.. ☺️☺️
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Bizden de sevgiler🥰
@polat397
@polat397 3 года назад
Hehe bu seferki videonuzu çay içerken yakaladım, çaya denk geldiniz😄😊 ❄Karlı havaları seviyorum keşke burayada kar yağsa❄
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Süper🥶çay bu videoyla iyi gider🙋🏻‍♀️
@yasemindemir8681
@yasemindemir8681 3 года назад
Üniversite yıllarımız geldi eşimle aklımıza😇az kayak yapmadık Palandöken’de.Sizi zevkle izliyoruz🤗
@suzanerol421
@suzanerol421 3 года назад
Cesaretinizi yürekten kutluyorum.yine çok güzel video olmuş 🙏🙏bizde karavan yapıyoruz bize de ön ayak oluyorsunuz yollarda karşılaşmak ümidiyle
@ismailcetin3363
@ismailcetin3363 3 года назад
İki kanalı da severek izliyorduk, bir arada görünce çok hoş oldu. Bu arada İbrahim kardeşim tam hizmet adamısın :)
@Trkm-Trk
@Trkm-Trk 6 месяцев назад
Daha şiddetli soğuk yerler var 😃
@ginoginoo2069
@ginoginoo2069 3 года назад
selamlar ben her yil ingiltereden turkiyeye motorhome fiat a610 (karavan) ile yolculuk yaparim cok guzel ve zevkli oluyor
@ferdiceylan4953
@ferdiceylan4953 3 года назад
İnsanın oraya olası geliyor ne tatlı ballı anladıyorsunuz eksik olan kardan adam 👍
@alparslankaratay8842
@alparslankaratay8842 3 года назад
lütfen daha fazla video atın bu günlerde sizleri izlemekte büyük mutluluk
@esmayukler9439
@esmayukler9439 3 года назад
365 günde de izledim bekliyordum sizden çok güzel video ama başak çok iyiydi gece donuyorum akıl işi değil gelmeyin sabah olup güneş çıkınca çok güzel
@gokhangungordu
@gokhangungordu 3 года назад
Bu karavan işinin hakkını veriyorsunuz valla, 🖐️😚
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
🧡🧡🌺
@selimcetinerr2144
@selimcetinerr2144 3 года назад
Ibrahim beyin yag kutle orani soğukta ise yaradi . Kis boyunca yemeye devam .😊
@duyguylmaz4587
@duyguylmaz4587 3 года назад
Hasta olmayın aman dikkat gençler. Kendinize bol bol dikkat edin 🥰 Sizin adınıza güzel bir tecrübe oldu. İzlemek zevkliydi ama üşümek zevkli midir bilemedim 😁
@motorcumelihdede8986
@motorcumelihdede8986 3 года назад
4 yıl erzurumda kaldım palandökende yerde kar varken hava açık olunca mangal çok keyifli oluyor,evlerin bile tuvalet gideri donuyor dikkat edinde mazot donmasın
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Mangal çok güzel oluyor ancak 10 dakika duramıyor insan. Bizim de tüm depolarımız dondu valla.
@motorcumelihdede8986
@motorcumelihdede8986 3 года назад
@@seyyarhane oranın kar'ının bir özelliği var kartopu yapamazsınız un gibi dağılır mangalıda güneş açınca yapmak güzel oluyor
@bentamirederim
@bentamirederim 3 года назад
Karavan yapımı 11.videodayım yakında yakalarım. Tebrikler.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Neredeyse karavan yapımını yarılamışsınız ne güzel. Tebrikler ve de teşekkürler. Aynı zamanda sevgiler 🥰❤️
@bentamirederim
Hocam bende 5 yıldır youtube da içerik üretiyorum. Sizi keşke ilk günden takip etseydim diyorum. Ama 1 aya bütün videolarınızı izleyeceğim. Afyona gelirseniz benim kanalımda misafir etmek isterim. Minervana bakım yaparız.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Afyona geldik çok beğendik yine geleceğiz. Bu turun dönüşünde uğramayı çok istiyoruz. Gelince Mutlaka haberleşiriz.
@bentamirederim
Tamam. İnşallah. sözünü aldım ona göre 😊
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
👍🏼🥰❤️
@h.ibrahimoztekin6161
@h.ibrahimoztekin6161 3 года назад
ibrahim helal be hocam,soğuk,buz,susuzluk,burçak, patlamalar vallahi bıravo.
@enginozcan9078
@enginozcan9078 3 года назад
Her zamanki gibi çok güzel vlok olmuş yine hafta sonu evde kalmamış can sıkıntısına çok iyi geldi teşekkür ederiz
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Rica ederiz. Keyif aldıysanız ne mutlu🤗🌈
@0merertugrul249
@0merertugrul249 3 года назад
valla yasantiniza asik oldum ne guzel ya
@sultanhasrc9729
@sultanhasrc9729 3 года назад
👍Siz o soğuklara nasıl öyle hazırlıksız gidersiniz, Spor ayakkkabılarıyla ince montlar eldiven yok..😳 Vallahi Allah koruyor 🙏 Hayrı geleseciler ❤️ çok tatlısınız Allaha emanet olun🤲
@tunayylmaz9417
@tunayylmaz9417 3 года назад
Çok güzel bir anı olmuş sizin için ☺️👍
@canandurmaz1887
@canandurmaz1887 3 года назад
Sucuklar afiyet olsun özendik yahuu. Sizi seviyoruz
@ahmetkrac3196
@ahmetkrac3196 3 года назад
Bence 365 gun dogadayiz kanaliyla daha cok video gelmeli iki kanalida severek izliyoruz 🥰
@hasanzaim3
@hasanzaim3 3 года назад
Her iki gurubu aynı ayarda takip ediyoruz. 365 i seyrederken sizleride görünce çok şaşırdım. Hemen sizin videoyu aradım ve sizin gözünüzden seyrediyprum. Çok güzel bir buluşma olmuş. İki jönün aynı filimde oynaması gibi olmuş. Harikasınız. Sizleri seviyor ve mutlu günler dileğiyle.
@seyyarhane
@seyyarhane 3 года назад
Teşekkür ederiz 🌼sevgiler🧡
@azizekucuk4742
@azizekucuk4742 3 года назад
Ah beee arac calisirken burda hadi be deyişim.
Далее
Викторина от МАМЫ 🆘 | WICSUR #shorts
00:58
INFLATABLE TENT CAMP WITH THE SMALLEST OFF ROAD VEHICLE
37:37
WE STRUGGLE WITH DISEASE IN THE CARAVAN
25:29
Просмотров 125 тыс.
TAM ZAMANLI KARAVAN YAŞAMI | Artı ve Eksileri
50:15
Просмотров 368 тыс.
CARAVAN CAMP IN THE RAIN IN THE PINE FOREST
19:07
Просмотров 445 тыс.
A CALM WINTER DAY WITH A TRUCK CARAVAN
24:56
Просмотров 239 тыс.
CAN WE STAY IN THE CITY CENTER WITH THE GIANT CARAVAN?
22:59