Тёмный

KEEPING the guiding LIGHT - The TRUE SENSE of The Last Campfire 

Game Design — мистецтво
Подписаться 137
Просмотров 341
50% 1

Опубликовано:

 

26 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 11   
@ArtOfGameDesign
@ArtOfGameDesign 4 месяца назад
А що вам сподобалося в The Last Campfire?
@ana_stayyyy
@ana_stayyyy 4 месяца назад
Як людина, яка грала в цю гру, дещо зрозуміла саме з цього відео. Дякую♥ А ще, на мою думку, це поки що найкраще відео на каналі))
@surfingbird8847
@surfingbird8847 4 месяца назад
Вайби Джорні прям з перших кадрів🥰 Дуже гарне🥰
@ArtOfGameDesign
@ArtOfGameDesign 4 месяца назад
Так, гра багато чим нагадує "Подорож". Але одночасно зовсім інша.
@invisible_castle
@invisible_castle 4 месяца назад
@@ArtOfGameDesign ну.. та... але... тут різниця в тому що в останьому вогнищі створилася опозиція. І ця опозиція не знайла свого продовження свого кінця/нового початку, тому вогник почав затихати. Але тоже то така собі річ. Бо ні опозиція, ні традиція сама по собі не може тільки через свою природу. Що дійсно може це надія в ці речі. Самі речі вони або починаються, продовжуються, і закінчуються.
@nerdcampfire
@nerdcampfire 4 месяца назад
Неймовірно приємне відео! Мені дуже подобається твоє розставляння акцентів у ньому, як і загальна структура. Справді видно, що кожне твоє наступне відео виходить якіснішим як технічно, так і в плані наповнення. Продовжуй в тому ж дусі!
@ArtOfGameDesign
@ArtOfGameDesign 4 месяца назад
Дуже приємно чути, що видно як покращується якість контенту! Дякую❤️
@ArtOfGameDesign
@ArtOfGameDesign 4 месяца назад
Чекаю твоєї думки, коли пройдеш гру особисто 😉.
@invisible_castle
@invisible_castle 4 месяца назад
ой. Як це ЧУДОВО. Я безумовно радий що існує такий прокт як цей. Хочеться щоб біьлше людей побачили, пограли в нього. Але я думаю що цьому проекту не помішало би механік із Sky: Children of the Light. Де ти пропонуєш людині тримати тебе за руку, а не говориш їй що "ми йдемо разом", як в кінці. Взагальному є часто такий момент в іграх що додають лишній текст під час проходження локацій. В дізонерді другому коли появляється астральний простір. В ghostwire:tokyo яку я зараз проходжу то там діалог постійно триває. Одне діло коли це моральний орієнтир як в дарк месії, там воно виглядає як вибір сюжету, або просто як певна соціально цікава комунікація. Я дивився відео, і бачив часто опис локації від вселеного голосу. Мені здавалося це дешевим способом звернути увагу гравця на рівень. Але потім я подумав, а можливо це акценти які хоче сказати сам голос. Можливо це голос подібно богу що малює картину в своїй голові дивлячись на наш шлях. Можливо ці слова взагалі не адресуються гравцеві, а є інструментом для голосу, аби він звернув увагу як і очима так і голосом? О тепер я зацікавлений як саме це розвинеться. Як це буде зроблено. Чи моя надія виправдяється? Чи все ж таки нормально помилитися в очікуваннях? Мені стало цікаво що буде якщо я виберу "it matters that we fail". Я зацікавився дякую за відео!
@ArtOfGameDesign
@ArtOfGameDesign 4 месяца назад
Дякую за коментар. Цікаві думки. Насправді, тут не так потрібно самостійно брати за руку вуглинку в фіналі. Це все таки, для задуму, треба Sky та Journey. Ну і жіночій голос тут відіграє як оповідач, саме щоб створити атмосферу, міфу, легенди, казки. Інша справа, що саме він говорить. Це справді акценти, які гравець може не зрозуміти, якщо на них не вказати.
@invisible_castle
@invisible_castle 4 месяца назад
@@ArtOfGameDesign добре дякую. А що до рук. Це наоборот. Бо рука як така це є показник дії та сили, часто слова використовували в більшості для передачі інформації, тай все. Руки ж більш позначають об'єднання та руйнування. Але тут вже виходить філософія тілосності і т.д. Ну нехай. А що до голосу. В the talos of principle ми чуємо голос бога, і він постійно коментує наші дії. В нашій уяві він незламна істота, і сумніватися в його верховенстві не має сенсу. Але коли ми це робимо, його картина світу може змінитися. І так ніби наставник і майже що голосовий UI, який помагає зазвичай в проходженні грі, став окремим персонажем, а не іструментом розробника.
Далее
Bringing GLaDOS to life with Robotics and AI
13:04
Просмотров 884 тыс.
What was the DEFINITIVE version of MS Paint?
31:15
Просмотров 98 тыс.
This Roblox Extension Has Some Hidden Tricks...
15:24
Просмотров 428 тыс.
Real-Time Datamoshing in Unreal Looks Mesmerizing
14:31
I Made The FNaF World Nuzlocke Even Harder
23:30
Просмотров 274 тыс.
3 Hours vs. 3 Years of Blender
17:44
Просмотров 4,9 млн
Minecraft has WON ALL the GAMES.
14:46
Просмотров 479
I created a Deadpool Anime... in Blender
12:55
Просмотров 84 тыс.