Тёмный

Logopedyczne ABC dla nauczyciela cz.2 

Nowa Era
Подписаться 43 тыс.
Просмотров 6 тыс.
50% 1

Zapraszamy na kontynuację tematu dotyczącego podstaw wiedzy logopedycznej w ujęciu praktycznym dla nauczyciela. Poruszone zostaną kwestie dotyczące słuchowych i motorycznych uwarunkowań rozwoju mowy dziecka oraz stanu jego mowy. Jakie znaczenie dla języka mówionego i pisanego ma słuch fonemowy i fonetyczny? Jak przygotować proste ćwiczenia ortofoniczne, uczące prawidłowej artykulacji? Jakie wady mowy mają wpływ na umiejętność czytania i pisania dziecka? Co może zrobić nauczyciel, by pomóc dziecku z zaburzeniami mowy (np. przy wadach wymowy lub przy jąkaniu)?
Spotkanie poprowadzi dr Anna Walencik-Topiłko, doktor nauk humanistycznych, uniwersytecki pracownik naukowo-dydaktyczny. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się logopedią zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Prowadzi praktykę logopedyczną w zakresie diagnozy i terapii różnych zaburzeń komunikacji językowej. Trener na warsztatach i szkoleniach dla nauczycieli i terapeutów z zakresu logopedii i logorytmiki, jak też dla różnych grup zawodowych z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji językowej i emisji głosu.

Опубликовано:

 

16 июн 2019

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 2   
@milenadobielska7101
@milenadobielska7101 3 года назад
Wspaniały film instruktażowy nie tylko dla nauczycieli, ale także dla logopedów! Dziękuję Pani Doktor za podzielenie się bogatym doświadczeniem!
@strukacz5782
@strukacz5782 4 года назад
JULKA NIGDY NIE JE ZUP.
Далее
Uczeń ze spektrum autyzmu
1:02:05
Просмотров 13 тыс.
Despicable Me Fart Blaster
00:51
Просмотров 9 млн
SPA dla psychiki, czyli jak odpoczywać, żeby odpocząć?
1:10:05