LOKOMOTIVA vs ISTRA 1961 1:1 (1. kolo, SuperSport HNL 23/24)

MAXSport
Подписаться 114 тыс.
Просмотров 26 тыс.
50% 1

Sažetak utakmice prvoga kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Lokomotive i Istre 1961 (1:1).

Спорт

12 окт 2024

Комментарии : 36
@martinpauk9297
@martinpauk9297 Год назад
Odlično suđenje mladog Terzića, posebno je bilo upečatljivo kako je u 93. minuti hladno ispratio pad Ercega u 16m i pokazao na korner. Mnogi stariji kolege bi se zaletjeli zbog promjene smjera i pada napadača, međutim on je to ispratio kao da ima 100 odsuđenih prvoligaških utakmica. Uz VAR i dobre suce, nove stadione, gledat ćemo nikad bolji HNL.
​@@19bili50ne
@@Jacob_mapping Ne ne samo ono Dinamo ,Hajduk, Osijek,Rijeka...
@KvartNovaVeruda
@KvartNovaVeruda Год назад
Steta za 3 boda idemo dalje forza istra💛💚
@samoistra6166
@samoistra6166 Год назад
X dobar svakome po jedno poluvrijeme Lokomotiva nije lak protivnik uz par igraca sta dolaze nema straha 💚💛
@19bili50
gledao sam utakmicu. Istra je zaslužila pobjedu, ali to je samo moje mišljenje. Popravni u subotu! Sretno ;)
@@19bili50 Nismo zasluzuli pobjedti 2 pol svkako protiv lokomotive joa sml mogli puknuti
@frankjelincic2406
@frankjelincic2406 Год назад
Odlična tekma!
@mihaelmatovi
@mihaelmatovi Год назад
Buraz jesam li ja jedini koji misli da Majkić zasluzuje poziv u repku?
@LZ-Cro-minator Год назад
Šteta. Mogli smo uvaliti još koji gol, ali prvenstvo se tek zahuktava. Čestitke na bodu. Idemo dalje. 👍
Slaze se ekipa dolaze novi 1 kolo je prvo pol nase drugo lokomotiva bolja bit ce to sve oke ja mislim da ce Lokomotiva i Istra se boriti za Europu pozz iz istre💚💛 sportski pozdrav👍
@@KvartNovaVeruda Hvala ti na optimizmu, ali realnije je da ćete se ipak vi boriti za Europu. Bolji ste ipak od nas, imate širi roster kvalitetnih igrača. Mi još nismo ta ekipa trenutno. Ako uhvatimo 5. ili 6. mjesto, to je vrh. Dok jednom ne složimo ekipu za visoke domete, sve iznad ovoga je čudo i lutrija.
@@LZ-Cro-minator Ima do kraja lagano 1 kolo je
@kemix531
Pozdrav, iz Srbije sam i omiljeni tim iz Hrvatske mi je NK Lokomotiva Zagreb, sve najlepše ❤️💪
@@kemix531 Ma tooo brate. Ima nas svuda od Zagreba i Hrvatske do Bačke i Kosova. Osvajamo nova tržišta.✌💪
@miho2124
@miho2124 Год назад
Cabraja kuler😎
@josipkutlesa3541
@josipkutlesa3541 Год назад
STRIJELCI : LOKOMOTIVA ZAGREB : 1. Vladan Bubanja ( Crna Gora 🇲🇪 ) ⚽️ ISTRA : 1. Ante Erceg ( Hrvatska 🇭🇷 ) ⚽️
@ivanhegedus1133
@ivanhegedus1133 Год назад
Istra od 30 minute nista. Zao mi je sto su odsupili od igre iz prosle sezone i ne svidaju mi se duga ispucavnja svih 90 minuta. Lokomotiva je uporna i definitivno su zasluzili 3 boda. Drugo poluvrijeme su mljeli istru.
Ako ces iskreno prosle sezone istra se formirala nakon nekoliko kola i jos par pojacanja kada su dobili a Garcia je tezio posjedom lopte,jucer je istra prvo pol odicno odigrala jedna sansa majkic spasava pred kraj prvog pol lokomozivu! Drugo pol lokomotiva krece jace malo jedina greska po meni je sta je majkic ispao kod gola i sta je karoglan izvadio neke igrace odmah van ostalo sasvim konkretna utakmica i x ko kuca! Racunaj da je novi trener Garcia je povijest i da se promjenilo dosta igraca jos ce ih doc i treba to sve uigrati! Navijaci su sada svi napaljeni jer smo prosle sezone bili 5 borili se za europu i ocekuju isto samo sta po meni treba vremena i uigrat se!