MŠK Spišská Belá - Veľká Lomnica 3:2 (1:2)

MŠK Spišská Belá
Подписаться 118
Просмотров 2,1 тыс.
50% 1

Naši futbalisti vyhrali v šlágri 10. kola V. ligy PT nad Veľkou Lomnicou 3:2. Aj napriek našej úvodnej miernej prevahe sa do vedenia dostali hostia. Po chybách v obrane sme dvakrát inkasovali. V 15. minúte po rohovom kope nepokrytý Tribula hlavou otvoril skóre zápasu. O minútu po chybnej rozohrávke na našej polovici sme prehrávali už 0:2. Autorom gólu bol Baláž. Mohli sme prehrávať aj 0:3, ale brankár Duleba nás podržal. V ďalšom priebehu prvého polčasu sme zlepšeným výkonom a bojovnosťou dokázali prekonať brankára hostí. V 45. minúte na 1:2 znížil Dunka. V druhom polčase bola iniciatíva na našej strane, ale gól stále neprichádzal. Už keď sa zdalo, že si hostia odvezú zo Spišskej Belej všetky body, prišla 89. minúta v ktorej Zacher peknou strelou prekonal hosťujúceho brankára . To nebolo ešte z našej strany všetko. V nadstavenom čase po zahratí rukou v šestnástke hostí ukázal rozhodca Dzivjak na značku pokutového kopu, ktorý chladnokrvne premenil náš kapitán Milaňák. Po konečnom hvizde rozhodcu zavládla na štadióne MŠK ukážková eufória, ktorá už dlhšiu dobu našim futbalistom chýbala.
Zostava MŠK: Duleba, Šavel, Milaňák(c), Jurčo (Gancarčík), Vida, Zacher, Čarnogurský (Slodičák), Siska, Barnáš, Mezey, Dunka