Szia! Két észrevétel. Ha van két ugyanolyan edényed akkor ha az egyiket beleteszed a másikba akkor nem kell kézzel "leszűrni" a pelletet kukoricát bármit, illetve a pellett levét direkt nem öntötted a tortura? Tele van ízzel illattal. Nagyon hasznosak a vidóid főleg a kavarj velem sorozat.
Szia! Nagyon ügyes gyakorlati tanács, nem is gondoltam még erre az edényes trükkre, bár bevallom őszíntén, hogy a ttx-re sem öntöötem még a pellet levét, de lehet benne fantázia. Köszi a tippeket és a figyelmet.
Szia. Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem használsz spomb-ot...??? Mert a feeder szabályzat nem engedi..??? Vagy azért mert egyébként is jobb így...??? Köszönöm a választ előre is.. :) Gratula a videókhoz.. :)
Szia. A kemény kukorica a falánk keszegek ellen szól, ezt ugyanis egészen biztosan csak a ponty bírja megenni. A víz halállománya döntő szerepet játszhat abban, hogy kell e a kemény kukorica.
A method kosárban 2mm-es Aqua pellet volt, míg etetésre Top Mix Carp Line etetőpelleteket használtam. www.maxfishing.hu/aqua-garant-uni-2mm-2241?keyword=uni www.maxfishing.hu/top-mix-carp-line-eteto-pellet-hal-6mm-2169?keyword=top%20mix%20pellet www.maxfishing.hu/top-mix-carp-line-eteto-pellet-hal-6mm-2170?keyword=top%20mix%20pellet