Це інтерв'ю́ Іван пройшов на 90/100 🚀🚀🚀. В порівнянні з минулими співбесідами на каналі, це перемога)) Приємного перегляду. Ну і не забувайте залишати лайк+комент та діліться з колегами/друзями.
Привет Иларион, хочу сказать тебе большое спасибо! Именно по твоим видосам учился, и уже прошёл вторую неделю работы. Твои видео лучшее что видел на ютубе, отличное объяснение всех моментов и примеры из жизни. И главное писать конспект чтобы повторять)
радий за прогрес Івана більше, ніж за свій 😅 дякую за в'ю, є на шо звернути увагу) оце "по часику в день" прям дуже боляче, бо розумію що це саме те, над чим потрібно працювати самому) дякую ще раз за інфо, чекаємо наступних відосів! Івану наснаги в навчанні, Іларіону натхнення і мотивації для навчального контенту)
Доречі, якщо важко знайти часік на день, щоб щось повчити, то це нормально. Інстинкт збереження енергії (лінь) і все таке) В мене є правило хоча б 15 хв на день щось на ютубі по айті глянути, чи статтю прочитати. І зазвичай як починаю, то мене "затягує" і не помічаю як 30-60 хв проходить)
Привіт, дякую за чудовий контент! Не дуже зрозумів чому Іван користувався GIT на проекті, вони тестували на локал хості фічі? Настільки я знаю що тестують вже після деплою на якийсь енваірмент, це популярна практика тестувати на локал хост? Чи я щось не так зрозумів? Дякую!
Привіт, дякую за відгук) Я так зрозумів він підключався на сервак через ssh, змінював гілку (git checkout my-fix), потім виконував команди для міграції бази і перезапуску/деплою цієї гілки. А локалхост теж буває норм варіант, але більше підходить для маленьких проектів або просто фронт-енд підняти локально. Коли щось локально тестуєш і трохи шариш в коді, то це дуже зручно щось там підмінити чи налаштувати)
Такой собес наиболее приближен к реальному по вопросам, чем подобные "учебные", где в основном спрашивают по голой теории. На реальном собесе спрашивают именно про опыт, процессы и практические рабочие моменты (или возможные рабочие ситуации). Можно брать как гайд для новичков) Спасибо)
по мікросервісам я би не назвав відповідь Ілларіона правильною. працювати можна різними командами і над монолітом Мікросервіси в першу чергу потрібні для отримання можливості робити окремі деплої різних частин системи (що в моноліті не можливо) і звідси багато наслідків.
Інтерв'ю́ вогонь!! Іван молодець і це великий крок вперед в порівнянні з минулим його інтерв'ю, респект!) Я вчусь ще на джуніора і далеко не все розумів з цього випуску, але такі відео дуже прокачують мій рівень і допомагають практично рости і розуміти практику) Іларіон давай ще викладай якщо в тебе є подібні інтерв'ю́. На українському ютубі в цій темі нічого кращого не бачив, формат, подача, все пушка!) і Питання, як Льоха? він працевлаштувався? який в нього прогрес? дякую!) успіхів каналу!)
Привіт, дякую!) В Івана прогрес супер 100% і зупинятися не збирається)) В Олексія все краще за всіх, він тут на відео про результати студентів теж є ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-paxEsBBaAAo.html ще кілька таких відео є, але там більше теорії ніж питань по досвіду, буду поступово заливати) ще раз дякую!!
Привіт, вже пів року обіцяю підписникам про автоматизацію зняти лекції 😅 Готую слайди. Тому поки співбесід нових не планую, максимум пару співбесід відзнятих зимою/весною ще заллю)
Дякую!) Основні інструменти для мобілок: 1. Перехоплення запитів: Charles, Fiddler та на 11:15 Діма радить Proxyman. 2. Емулятори/Симулятори: Xcode для iOS; Android Studio, Genymotion для андроїд. 3. Перегляд логів, помилок. Це теж в основному в Xcode, android studio. Якщо вже працюєш на проекті з мобілками, то найкраще це попросити у розробників допомоги з налаштуванням проекту локально та встановленням всих інструментів, які вони використовують. Я використовую Flipper fbflipper.com/ , там і всі запити бачу, і логи, і можу дебажити покроково.
@@rococo312 Flipper це чисто для прикладу, треба юзати те, що на проекті розробники в себе юзають. Чесно скажу, що з нативними апками flipper не юзав. Але в документації бачу наступне: "Flipper (formerly Sonar) is a platform for debugging mobile apps on iOS and Android and JS apps" і "native Flipper SDKs for iOS (/iOS) native Flipper SDKs for Android (/android) React Native Flipper SDK (/react-native)"
Привіт)) Якщо прям чесно та відверто, то бути ментором це дуже енерговитратна діяльність. Плюс, як з більшістю вчителів, це рідко вдячна робота(( З тих, хто хотів і дійшов до кінця (роботи), то я вже не займаюся. Навіть немає бажання самому проявляти ініціативу, щоб мотивувати хлопців вчити англ чи автоматизацію. Іноді щось можу підказати, пояснити. В принципі аналогічно з моїми відповідями на питання в коментах) Частіше за все з питаннями на обговорення приходить до мене саме Іван, от в нього і топ результати за рік. А так я навіть не знаю в якому форматі міг би когось менторити зараз... Типу максимум що бачу - це глянути резюме, розібрати поточний досвід і підказати на чому зробити фокус. Може скажи в чому саме тобі хотілося б отримати від мене?)
@@IlarionHalushka я так разумію що Ви зараз менторите тільки своїх знайомих) З ваших лекцій я зрозумів що у вас є своя невелика группа в котрій ви розбираєте різні цікаві теми, тому я і подумав що за якийсь донат можливо потрапити до Вас на навчання) За останній рік нічого краще ніж ваші лекції я не знаходив.
@@Igor_QA Вже думав про таке... Але нюанс в тому, що у нас чатік історичний з друзями з двору чи однокласники)) Просто так вийшло, що всі айтішниками стали вже і час від часу мемас чи стаття айтішна пролітає) Не думаю, що всій банді буде комфортно, якщо інші люди почнуть джоїнитися... Тоді це вже інший формат чатіка буде(( Думав ще окремо робити канал+чатік робити, але таких наче вже і так багато в телеграмі і це брати на себе відповідальність якусь... Не хочу напрягатися)) тут сиджу по пів годинки в день автоматизацію ліплю вже два місяці і ніяк не почну знімати) корочееееееее важке "блогерське" життя ахахаха Але з іншої сторони допомагати людям хочу і на питання відповідати теж хочу. Тому завжди намагаюся тут в коментах тримати планку по відповідях на питання)) Завжди буду радий щось пояснити чи підказати)
Ахаха, по такой логике собес у сеньйора должен быть 5-10 минут))) Мне вспомнилось мое onsite собеседование в амазон - 4 часа non-stop ilarionhalushka.github.io/How-I-Failed-At-Amazon-Interview-Because-of-LP/#interview-rounds
@@IlarionHalushka на сеньйора у меня было интервью около часа. Но там ценник был 8к на момент 2017 года. Просто я не понимаю нахрена мучать кучей бесполезных вопросов особенно касательно софт скилов которые нахер не всрались мидлу и вообще лить воду когда можно в разы быстрее все сделать.
@@АлексейБ-о7у Так же само можно сказать и про решение алгоритмов на собесах, но все же большинство серьезных компаний дают задачки по алгоритмам. Рынок диктует правила)) Когда на вакансию 100-200 желающих, то компания может себе позволить собеседовать хоть 5 раундов и тестовое задание давать сверху. А когда на вакансию отзывов 0-10, то тут уже компании не могут себе такого позволить. Есть такая штука в найме как false-positive. Загуглил рандомную статью про false positives, цитата описывает почему: "These interviews are geared to avoiding false positives and false negatives is very much acceptable. It cost too much to hire/train/fire and replace a person who turns out to be a mediocre employee. And if you have a false negative, it is very acceptable to fail to hire an actually good candidate. There are tons more people willing to to interview for the company."