27 окт 2024

Комментарии : 24
@molnarmolnar4934
@molnarmolnar4934 3 года назад
Jó meccs volt. Le a kalappal az Újpest előtt,hogy 10 emberrel vezettek 2--0-ra. Sajnos a végére elfogyott az oxigén. Dzsudzsi szemfüles volt. Végre volt egy jó Loki-Újpest meccs. Mindig izgalmas. Az Újpest tábor is jelen volt, így méltó hangulatot adva a meccshez, kiegészítve a lelkes Loki tábort. Hajrá Újpest
@gabortoth5384
@gabortoth5384 2 года назад
Újpest egy retvàs geci👎👎👎👎👎👎👎a DVSC a legjobb 👍💚💚♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
@feazy5479
@feazy5479 3 года назад
Egy vicc volt amit az újpest művelt a mérkőzés utolsó 10-15 percében, aki nézte tudja miről beszélek.
@ferenckovacs2267
@ferenckovacs2267 3 года назад
75 percet játszottak emberhátrányban. Neked kevés a döntetlen?
@feazy5479
@@ferenckovacs2267 A végeredménnyel teljesen meg vagyok elégedve, és nagyon jól alkalmazkodott az Újpest emberhátrányhoz is, nekem a folytonos fetrengéssel, időhúzással volt a bajom.
@andrasszanto4975
@andrasszanto4975 3 года назад
Le a kalappal a Debrecen előtt, hogy 2:0 ról egyenlíteni tudott. Hajrá Ferencváros!!!
@Rikkoman777
@Rikkoman777 3 года назад
Le a kalappal, hogy közel 80 percnyi emberelőnyben, hazai pályán egyenlített a Debrecen. Még egy újpestit kiállítanak, talán meg is nyerik. Szánalmas vagy
@@Rikkoman777 nyilván viccelődött...
@sandorkorodi9988
@sandorkorodi9988 3 года назад
@@Rikkoman777 10 perc alatt kellett valamit tennie a Lokinak... Inkább te vagy szánalmas
@apeter1883
@apeter1883 3 года назад
@@sandorkorodi9988 Meg vagy 3 embert ki kellet volna állítani az Ujpestbol+ 2 tizit is adni kellett volna nektek hátha úgy megnyeritek a meccset.
@viktorjakab2049
@viktorjakab2049 3 года назад
Tegye fel a kezét akkor most az az agyhalott aki szerint jogtalan volt a piros.
@shinywobbuffet5398 3 года назад
A Debrecen szep csapatnak indul az ideni bajnoksagnak , ha a vedelmet ossze rakjak es a Barany gyerek helyre jon lehet ket csatarral siman jatszani. ( Nagy tehetsegnek tartom a Baranyt es remelem igazam lesz hogy kesobb jo csatar farag majd ki belole)
@apeter1883
Szép csapatnak indul,főleg úgy minden meccsen kiállítanak 1 embert az ellenfelbol,a debreceni favago játékosainak meg mindent elneznek.
@@apeter1883 hat az ujpest ellen ha az nem volt jogos akkor mehetek asztali teniszt nezni