@gorankrleza4882 Год назад
Mihael Ajd bolje šuti. Jajduku neće pomoći niti svi suci,koji su maksimalno,na njihovoj strani. U zadnjih par godina, maksimalno vam naklonjeni,ali.. opet fritule tovari
@volimdinamo5028
@volimdinamo5028 Год назад
Poklonjene su vam bile dvije pobjede protiv Rijeke. U prvoj na poljudu Awaziem je trebao dobit drugi zuti negdje oko 50.minute kod rezultata 0:0( recimo da su vam tu dali dva),u drugoj utakmici u Rijeci,u 3.min.nije dosudjen penal za Rijeku i u 20.min je bio oprošten drugi žuti Awaziemu (tu su vam bila poklonjena 3 boda), zatim protiv Varaždina oprostena imali ste oproštena tri crvena kartona, čista da čišća ne mogu biti i produžetak 8 minuta (recimo da su vam bila poklonjena samo 2 boda, a ne sva tri, iako bi s poštenim suđenjem tu utakmicu izgubili), zatim jučer protiv Gorice, dosudjen im nepostojeci penal i igrac Gorice dobio crveni bez razloga i opet produzetak 8 minuta(poklonjena 2 boda). Sad zbrojite...poklonjeno vam je 9-10 bodova u zadnjih mjesec dana. U prvom kolu protiv Istre su vam isto suci poklonili 3 boda. Protiv na Maksimiru kad smo vas nokautirali je bio neopravdano poništen gol Špikiću kod rezultata 0-0.
@hzv221
@hzv221 Год назад
@@volimdinamo5028 daj ne seri. Igrač gorice nije trebao dobiti crveni i nije trebao biti penal. Sudačke nadoknade protiv Varaždina i Gorice opravdane (da si gledao utakmicu znao bi). Protiv Rijeke na Rujevici ono nije sigurno penal i Awaziem nije uopće trebao dobiti prvi žuti
@@hzv221 Tko o čemu tovar o poštenju. Još samo reci da penal za Dinamo nije bio regularan i da Dinamo nije trebao dobiti još penal nakon što je Elez hrvačkim zahvatom oborio Perića.🤣
@hzv221
@@mislavkonjik2827 ja nigdje nisam rekao da ćemo mi biti prvi. Ja sam u onom komentaru samo rekao činjenice, a to što vi ne pogledate utakmicu i onda serete o svakoj sudačkoj odluci ne znači da ste vi poštenjačine, a tovari lopovi. Doduše, više je u zadnjih 20 godina bilo obrnuto, ali je to druga tema o kojoj mi se ne da raspravljati