OSIJEK vs HAJDUK 0:1 (3. kolo, SuperSport HNL 23/24)

MAXSport
Подписаться 114 тыс.
Просмотров 108 тыс.
50% 1

Sažetak utakmice trećeg kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Osijeka i Hajduka (0:1).

11 окт 2024

Комментарии : 317
@dm2779
@dm2779 11 месяцев назад
Ma gušt gledati. Naj bolja izvedba hajduka ove sezone, povratsk sjajnog pukstasa, povratak onog pravog livaje. Ljepo za oko i za tabilcu idemo dalje HZV💙❤️
@marinmamic896 11 месяцев назад
pukstas ima jos tek godinu dana ugovor, to bi uprava promtno morala rjesit !!!
@catpuppy3209
@catpuppy3209 11 месяцев назад
Ne pamtim bolje prvo poluvrijeme Hajduka, a što se tiče drugog, osijek je tu bia bolji
@Ivee86-b
@Ivee86-b 11 месяцев назад
Uragansko prvo poluvrime,solidno drugo,zelim i Osijeku i gospodinu Zekicu uspjesnu sezonu,pozdrav iz Splita!WoB
@filip8505 11 месяцев назад
@@crogmmp zna se ko cvili pred kraj sezone, dobro je rekao VAS franko andrijasevic…jedan kiks i sve se raspada, i sami znate…
@Zenkee_6
@@crogmmp pusti ih više vole kad Hajduk kiksa nego kad im klub za kojeg žive pobjedi
@dalibortrupina432
@dalibortrupina432 11 месяцев назад
Daj Bože,da još više stadiona se napravi po Hrvatskoj...baš je gušt vidjeti nov stadion...Bogu hvala! 🇭🇷🕊️✌️
@miranblazek5303
@miranblazek5303 11 месяцев назад
Hrvati ne zaslužuju ovake stadione, jer nisu u stanju spriječiti ulazak navijačkih skupina koje uništavaju i pale takve stadione. NK Osijek se ulizuje najgorem dijelu publike, tzv ultrasima te im dozvoljava paljenje i samim tim uništavanje, klub je dokazao da je malograđanska provincija.
@MatkoBrane-oq3jk 11 месяцев назад
Hajduk i Osijek dva su kluba bratska a ljepše od Slavonije i Dalmacije nema.
@mg8697
@mg8697 11 месяцев назад
Dvije sestre blizanke...😉😉
@moreno-kh8sp
@moreno-kh8sp 11 месяцев назад
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dica se u komentarima malo zezaju, ne misle oni ozbiljno. Živjela Slavonija i pozdrav iz Splita.
@toninho3262
@toninho3262 11 месяцев назад
Jako dobra predstava Hajduka,potpuno zaslužena pobjeda.
@uvijekostro8901
@uvijekostro8901 11 месяцев назад
Prvo poluvrijeme vrlo dobro....drugo opet panika i zamalo izgubljena 2 boda. Vidi se napredak ali utakmica se igra 90 i nešto više minuta.
@@uvijekostro8901 mogu se donekle slozit al razlika izmedju dinama i hajduka na pampasu je ta da hajduku nije trebala sudacka pomoc da dodje do 3 boda
@nikolalucin2165
@nikolalucin2165 11 месяцев назад
Pola stadiona se digne na priliku hajduka 💪💪💪💪Slavonija cila oduvik je bila hzv.
@darkonedic7720 11 месяцев назад
@nikolalucin a znaci zato nakon svake tuce sa slavonskin bbb kukate da ih je bilo vise 😅😅😅
@master-kq3nw
@master-kq3nw 11 месяцев назад
Cim je livi zabijo pola stadiona ustalo hvala
@1950T-b8q
@1950T-b8q 11 месяцев назад
​@@darkonedic7720a di ste to vi bili protiv Torcide na prvoj crti😂? Vrati se u stvarnost
@BerislavVuskovic
@BerislavVuskovic 11 месяцев назад
Napokon hajducko srce.tako se gine za nasega hajduka. H Z V ❤
@golub2040
@golub2040 11 месяцев назад
Mislav Karoglan je trenerčina. Točno se vidi koliko ga igrači vole, a ono najvažnija koliko ga Livaja voli. Slike s prvog treninga su bile pokazatelj da će to biti dobro. Jakobušić i Nikoličius se trebaju ispričati čovjeku jer su ga makli, a doveli Leku. Da je on ostao trener Hajduk bi prošle sezone bio prvak. Možemo pričati, ali rezultat govori dovoljno. 14 utakmica, 0 poraza. Zaslužuje respekt i puno povjerenje uprave i svih navijača. Čovjek zna da ovi igrači fizički ne mogu izdržati u tako jakom ritmu 90 minuta. Zna to i primoran je zatvoriti utakmicu. Da se nije zatvorio protiv Belupa i Rudeša, izgubili bi obje utakmice. A dobili bi i Osijeka na Poljudu da je on bio trener. Ono u Istri mi nije mjerilo. Nije on kriv za to, nego uprava koja je rasprodala sve igrače. Eno sad nije u Istri, pa ovi gube sve od reda. Puna podrška Mislave i da mi do kraja na ovakav Atletikovski način budemo prvaci. On je naš Diego Simeone
@Hrvoje876
@Hrvoje876 11 месяцев назад
On je baš suprotnost Diegu Simeoneu. Flegmatičan, miran, staložen. Simeone je sve suprotno😂😂
@robertsucur8544
@robertsucur8544 11 месяцев назад
indijanac,niko nikoga nije maka,Mislavu je lipo receno da ce vodit Ajduka dok ne fodr Leko,Leko je bija Jakobusicev pick,da ga je moga dovest iz Kine ranije doveaga bi,Karoglan je ka Vojnik odradija stafetu i to je to,toliko za vas laike,znaci da je dobija 20 zaredom Leku bi ceka posa u Ajduka,ali ti to ne razumis,a da covik ima rezultat,ima,ali politiku Kluba vodi oni koji su izabrano ,a ne ulica,razumis
@DV-uv2wo
@@greengoblin2584 a ti jedini ogranicen ko balkon. Sta se petljas di ti nije misto i ne kuzis o cemu je ric?! Evo popit cu i za tebe FTO pivi
Odlicna utakmica i fala BOGU bez nekih glupih repova
Osim smeća na tribinama, spaljenih stolica, išarane ograde. Hrvati ne zaslužuju niti jedan novi stadion, a Opus Arena će vremenom, uz poticaj NK Osijeka koji se ulizuje svom smeću iza gola, sve više biti uništavana. Tako da svaka priča o novim stadionima u Hrvatskoj je glupa priča
@andrijajelavic6286
@andrijajelavic6286 11 месяцев назад
Bravo Bili,bravo Livaja Ovom pobjedom smo vratili neki kiks 💪💪
@bogumil2211
@bogumil2211 11 месяцев назад
Čestitke Hajduku te pozdrav Torcidašima, ma gdje bili, iz Innsbrucka!
@Deksinho18 11 месяцев назад
dobili ste nikakvog Osijeka i opet euforija..bit cete nakraju iza Rijeke i Dinama....vječiti fritulaši!
@thunderwplf1078
@thunderwplf1078 11 месяцев назад
A više žale oni nego Osiječani
hahha dobro da Hajduk ima Jugovića...zahvalite njemu....
@noplanrecords
@noplanrecords 11 месяцев назад
Dobro je Osijek i prosa. Da smo prvo poluvrijeme zavrsili 3:0 kako smi i mogli, ne bi tu bilo vise nikakve price. Ali dobro i ovako, vise nego zasluzena pobjeda. Vracamo se tamo di smo i bili. Idemo po titulu!
To je problem ...golove...da je meni nekoga pobjedit 4-0 ili 5-0....ozdravijo bi....🤣🤣🤣
Neće dugo ako bude drugi ili treći biti će dobro . Lijepi je osjećaj nadati se ali stvarnost za sada je konačna . D I N A M O !!!
@ivicas3
@ivicas3 11 месяцев назад
Hajde Hajduče osvoji to prvenstveno da se cijela Hrvatska i ostatak Hajdučkog svijeta raduje
@BBB75118
@BBB75118 11 месяцев назад
Koje droge uzimaš?
Nije problem u drogi već u zaluđeni mozgovima,ali lijepo se nadati?
@AnteRibar 11 месяцев назад
Odlična utakmica, ali kao što bi rekao Mislav : "I to nije sve.!"
@РужкаТигалонова
@РужкаТигалонова 11 месяцев назад
Поздрави от България,фенове! Само Левски! 🇧🇬🕊️♥️ 10.11.23
@slavkokelava5667
@slavkokelava5667 11 месяцев назад
Odlično takav Hajduk zelim gledati samo tako da protivnika tares cijelu utakmicu Hajduk zivi vjecno
@Seven_Costanza
@Seven_Costanza 11 месяцев назад
Zekić je najjači, uvijek su mu krivi igrači. Majstore, Karoglan te POJEO
@Circus126
@Circus126 11 месяцев назад
ajd ne lupetaj, gol ste dali iz amaterske greske, osim toga je utakmica bila izjednacena i gol vam je visio cijelo drugo poluvrijeme. Zahvali se papi i didi i vidimo se iduci put opet.
@unkindledone5665
@unkindledone5665 11 месяцев назад
​@@Circus126Koju si ti utakmicu gleda? Budi sritan sta nie bilo 0:3 na poluvremenu, jer lako je moglo
@mrki412
@mrki412 11 месяцев назад
Kako amaterska greška, a igra u prvoj ligi? U kojoj to utakmici nema grešaka? @@Circus126
@josipxhr
@josipxhr 11 месяцев назад
​@@unkindledone5665ma lik lupa gluposti, a i samo ime mu sve govori, cirkusant neki 😆😆
@ivanstanic1309
@ivanstanic1309 11 месяцев назад
Osijek nije akcije sastavio osim onog duplog pasa kada je ušao Caktaš, oba šuta šta su bila opasna došla nakon flipera. Hajduk je pojeo Osijeka u prvih 45 min, drugo poluvrijeme Osijek imao neki jalovi pritisak bez ikakve konkretnosti, zaslužen poraz. Niste niti na Poljudu bili za pobjedu, ista taktika teško dva puta da prođe.
@ivanivkovic573
@ivanivkovic573 11 месяцев назад
Dajaku treba igrati svaku od početka, barem može jedan na jedan i ubaciti...a bome i može potrčati.
@zel506
@zel506 11 месяцев назад
🤔
@ultrasmostar6372
@ultrasmostar6372 11 месяцев назад
Ija kad porastem želim otvoriti svoj Nogometni Klub i samo on moj buduć Klub Gošk Gabela Zrinjski i Hajduk u Srcu?❤❤⚽️
@miropribanic5581
@miropribanic5581 11 месяцев назад
Hajduk solidan, nisam prijatelj pretjerivanja, djelimicno su izgledali toliko mocni jer domacin nije dosao na utakmicu, ali da se moze govorit o poboljsanju kod Bilih, to da.
@antoniolovric5498
@antoniolovric5498 11 месяцев назад
Ustani bane Jelačiću🇭🇷❤
Malo ironično da to pise navijač hajduka...
@crogmmp
​@@Ministar4231 Malo ironično da Mađar koristi Hrvatski
​@@crogmmpjeste jaki sa tim forama inteligencija taka da nista drugo ne možete rec
@crogmmp
​@@Ministar4231 TI SE JAVI Na svaki komentar odgovaraš da smo komunisti 🤣🤣🤣🤣🤫🤫🤫
@@crogmmp uz to imate šire šupke nego kakve glumice za odrasle koliko baklji unesete
@IvanVrvilo-mk1ue
@IvanVrvilo-mk1ue 11 месяцев назад
Ja sam očekiva poraz ali bravo za igraće i Karoglana
@roberthodzic
@roberthodzic 11 месяцев назад
Kao prvo odličan, najbolji čak teren u HNL-u. Kao drugo odlična atmosfera jer na TV-u se čula samo Torcida a kada Hajduk ide u napad imaš osjećaj da svi na stadionu navijaju za Hajduk :) kao treće smiješna kohorta 🇭🇺 sa smiješnom jadnom porukom level vrtić. Pa jeli realno koliko su glupi i očajni, svih 7/8 koliko ih već ima😂😂 Na kraju bravo Hajduče, šteta što se nije dobilo sa većom razlikom, vrijeme je da se negdje otvori ovo je bila baš super pozornica za to..
@piont35 11 месяцев назад
Iako sam iz Rijeke htio bi radije bi da Hajduk bude prvi nego Dinamo, samo zbog jakira. Rijeka teško nema tu kvalitetu
@lukalozic2284
@lukalozic2284 11 месяцев назад
Cuj nema kvalitetu momcad koja ima najvise udaraca prema vratima u cjeloj ligi i najmladi sastav sastav a opet dovoljno iskusnih igraca ja iako sam iz osijeka mislim da rijeka uzima ove godine
@lindafedchuk5147
@lindafedchuk5147 11 месяцев назад
Zasluzena pobjeda Hajduka! Osjek treba malo vise hrabrosti pokazat prema naprijed !!🎉
@ivicamihaljevic8285 11 месяцев назад
samo jednu želju imam , moj živote ludi.....
@ivanknezovic3654 11 месяцев назад
Čestitke i Toplaku zato što je prikriveni Hajdukovac 😊.
@fegasd
@fegasd 11 месяцев назад
Dobra tekma. Gospodin Zekić će popraviti greške, dobar trener i super lik.
@antepisac2013
@antepisac2013 11 месяцев назад
Prvo poluvrijeme šampionski!
@branislavbranislav2112
@branislavbranislav2112 11 месяцев назад
Bravo za Hajduk poz iz zrenjanina zelja mi je doci na utakmicu Hajduka na poljud
@prochuba
@prochuba 11 месяцев назад
Netko treba objasniti malom Pušiću da se bodovi ne dodjeljuju na osnovu truda već postignutih pogodaka.
@sandrogurlica9044
@sandrogurlica9044 11 месяцев назад
Muska borba i pobjeda, ajmo dobit Varazdina i neka Rijeka odigra nulu i ko bog
@lugina68
@lugina68 11 месяцев назад
Dajaku lijevo,Sahiti desno,Livaja sredina⚽️🏆
Torcida kolko baklji unese definitivno skupina sa najširim šupcima. Ko zna zasto
😅😅😅😅
@ginjordom6065
@ginjordom6065 11 месяцев назад
😂
A šta misliš hoće li im konkurirati ovi Grci kad se vrate?
@niksabule936 11 месяцев назад
Bio bi pun da nisu zabranili kupovat karte hajdukovim navijacima. Zabranili i obiljezja Hajdukova. Budale, napunili bi i kasu i stadion.