Oglądam Pal Hajs TV od któregoś, nastego odcinka. Wszystko obejrzane minimum dwa razy, a zdecydowana większość na kacu i choć dzisiaj już nie piję, to moje menelskie serduszko jest ciągle z Wami. Dzięki za kopalnię tekstów, inspiracje do zwiedzania świata i dowód na to, że można mieć swoją jazdę i wystarczy (co jest ofc zajebiście trudne) znaleźć ludzi, którzy czują i widzą świat podobnie, a wtedy wszystko jest możliwe. Minimum 200 kolejnych odcinków, eeeeeeeeeeeeeeeeeelo!
Dziękuję za super odcinek, który tak naprawdę pokazuje Twoja, Wasza kreatywność i ciężka pracę oraz ogromy czas który poświęcacie żeby zrealizować to co my odbiorcy widzimy w ostatecznej wersji. A włączając wasze "filmy" wydawało się to takie proste jedziemy gdzieś nagrywamy montujemy i już a rzeczywistość jest jednak inna. Dziękuję i pozdrawiam życząc dalszego rozwoju i jakiś kontraktów bo jest przestrzeń.
Żona do mnie " czy oni myślą że ludzie biorą urlop żeby zobaczyć ten odc w całości 😂😂?zacznij oglądać o północy to nie będziesz musiał budzika do pracy nastawiać od razu pójdziesz jak skończysz oglądać " 😅😅
A ja myślałem, że wszyscy biorą wolne jak odcinek wychodzi😅 szczególnie tak grubo jubileuszowy😁 pozrdrowionka kochani dla całej ekipy, aż ciężko uwierzyć ze to już tyle lat razem z wami❤️
Samego potwora oglądałem jakie 10 razy a z 20 razy puściłem se go o tak jak zasypialem żeby posłuchać lujów . Tak czy inaczej ten 200 odcinek zobaczę z wielką przyjemnością i like leci w ciemno
Dr,inżynier, profesor, raper,komik,youtuber, dziennikarz,aktor (łysy z wiadomo czego 😅),reżyser kina akcji znany i lubiany nasz WuWunio Kochany życzę jeszcze kolejnych 200 stu dobrze poskładanych odcinków tej naszej youtubowej mody na sukces pozdro tam warjaciki 🙂😃 z fartem.
te filmy to była czysta poezja czułem sie jak bym tam był z wami sam kocham takie klimaty zwiedzanie lasów chodzenie takie długie właśnie po % albo po roślince plus do tego odpowiedni ludzie i jest bajka nie moge sie doczekać już wiosny
Bonus swoja osoba dodaje swietnej atmosfery. Super sie to oglada, chociaz juz filmy ogladalem, z 10 razy kazdy :D Dobrze gdyby to byla kultowa trylogia, nawet na innej platformie.
Kiedy oglądałem Los Acapellos oraz słuchałem Ambulansu na wrzucie nawet przez myśl mi nie przeszło, że powstanie program zwany Pal Hajs TV i będzie miał 200 odcinków, które będę regularnie oglądał przez następną dekadę. Liczę na kolejną. Pozdrawiam, bęc
9 месяцев назад
Ambulans 2 przesłuchałem bez skipowania 2 razy, a ma 40 numerów
kurwancka, to juz 200 odcinkow! A pamietam jeszcze jak startowales z PalhajsTV i nie sadzilem wtedy, ze ten program rozrosnie sie do takich rozmiarow i stworzysz wierne community. Teraz ekipa sie troche rozrosla, minela ponad dekada i zycze wam (i sobie XD), zeby PalhajsTV przezylo nastepne 200 odcinkow, a najlepiej to niech przechodzi z pokolenia na pokolenie Zakonu Zakolakow i nigdy sie nie konczy 😂💯
świetne jest to jak operatorzy przyjmują czasem rolę reżysera - super robota Janczar i Guli, (nie zawsze) cisi bohaterowie tych opowieści. pozdro wariaty.
Gdzie wróciły?? Olał ich totalnie, bonus na strimach mówi, że bardzo by chciał się spotkać, nagrać coś razem. A ten na filmie w którym wystąpili robi sobie kolejne pieniądze. Wuwunio może byś tak pomógł bonusowi w jego chorobie. Nie, lepiej robić wyświetlenia i zarabiać kasę na chłopakach. Dla mnie skończyłeś się po akcji z bodym i Tigerem.
Kurde PalHajs oglądam już tyle czasu, że z podlotka zdążyłem już wyrosnąć na dorosłego, 30 letniego chłopa. Ale odcinek petarda. Było w nim wszystko, czego człowiek mógł zapragnąć, a letnia wyprawa na koniec to wiśnia na torcie. Zdrówka Wam wszystkim, kolejnych lat trzepania contentu dla ludzi!
Marcin, Janczar, wariaty :) nie robcie tak wiecej, zycie Wam nie mile? Ja chce ogladac kolejne 200 odcinkow :) Mega odcinek, niestety z braku czasu musialem na 2 razy ogladac ale dotarlem do konca i nie zaluje. Fajnie pomyslany i pozlepiany odcineczek. 200 lat 200 lat niech zyje Palhajs nam niech zyje nam !!!!!!