Partizan history - Dinamo Zagreb - Partizan 3:4

@marinkoklaic4310 Год назад
Kakva kvaliteta,koliko dobrih igraca,ritam,gledaoci,navijanje,golovi..super liga
@njazijaaljusi684
@njazijaaljusi684 Год назад
Bio na utakmici. Na 4:2 poništen cist gol Klincarskom. Sviran ofsajd a Klinca bio pet metara na nasoj polovini i pretrčao celu odbranu. Jusufbegovic mahao a fazlagic sudio. Bruka. To su jos onda hrvati sakrili u snimku. Pozdrav svim starim grobarima.
@DejanOkiljevic-gz5fj
@DejanOkiljevic-gz5fj 7 месяцев назад
Nekad bilo i nikad vise Nema Varge Zivkovica SmajicaKlincarskog i legende Mancea
@kasimmilanovic7088
@kasimmilanovic7088 9 месяцев назад
Ja mislim da jeovaj komentator imao najmanje osnovnu skolu.
@dusanbogunovic6148
@dusanbogunovic6148 Год назад
dresovi vrh vrhova
jebote 50 hiljada ljudi a partizan i dinamo u direktnoj borbi za titulu dinamo ide na drugu zaredom a partizan postio 4 godine i vraca se i uzeo je titulu ali jedva ito protiv dinama u beogradu pred 90 hiljada ljudi na marakani prvih 20 minuta dinamo vodi 2;0 a onada 2 puta jednom varga a posle 10 minuta pre kraja sveti dragan mance izjednacuje i dovoljno za titulu
HAJDUK - PARTIZAN 3:3__2