Тёмный
No video :(

Pier Audio MS-880SE - ma ogromną ochotę do grania. 

nowakAudio
Подписаться 3,2 тыс.
Просмотров 1 тыс.
50% 1

Dziękuję za oglądanie :)
"Pier Audio powstało, aby zaoferować Ci najlepsze urządzenia lampowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optymalizacji kilku marek o uznanym potencjale muzycznym, firma PIER AUDIO zajęła się projektowaniem i produkcją ekskluzywnych urządzeń w doskonałej harmonii z naszą muzyczną filozofią.
Tworzymy dwie linie. Seria „Gold” to wzmacniacze z technologią hybrydową (lampy/ tranzystory). Łączy ona oczywiste zalety obu tych technologii.
Seria „Classic” to technologia czystych lamp w pełni okablowanych w powietrzu, wyposażona w ponadgabarytowe i mocne transformatory.
Klient ma możliwość wyboru konstrukcji opartej na różnych lampach (EL84, KT88 / 6550, 300B, KT66), z których każda brzmi nieco inaczej. W naszej produkcji stawiamy na balans pomiędzy kunsztem a marketingiem o wysokiej wierności w szlachetnym tego słowa znaczeniu. Naszym głównym celem jest najlepszy dźwięk w doskonałym stosunku jakości do ceny.
Jeśli jeszcze nie dałeś SUBA, to poproszę"
www.pieraudio.pl/
Linkedin
/ nowakpawe%c5%82
Patronite :
patronite.pl/n...
Zapraszam na swoje socjale :
FB:
/ nowakaudio​​​​
www.facebook.c....
/ nowakaudiofotografia
Instagram
/ ​​​​
moje recenzje m.in :
wstereo.pl/cate....
audiomuzofans.....

Опубликовано:

 

13 июл 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 14   
@tomaszzielinski6827
@tomaszzielinski6827 Месяц назад
Dobra muza
@andrzejczernow9712
@andrzejczernow9712 Месяц назад
Chciałbym wreszcie usłyszeć wyjaśnienie - ale takie dla kogoś, kto dokładnie wie jak działa lampa, czy tranzystor - co powoduje, że np zmiana egzemplarzy lamp w stopniu napięciowym pozwala na kształtowanie "brzmienia" wzmacniacza, wpływa na jego "muzykalność", "dynamikę" i takie tam... . Nie żebym się czepiał, ale czuję kompletne oderwanie opisu cech brzmieniowych od technicznej rzeczywistości. "Odwzorowanie emocji wokalistki" to chyba techniczny odlot. Nie chcę podważać czyichś subiektywnych wrażeń, zwłaszcza kogoś tak doświadczonego, jak Autor, ale czym uzasadnić taką opinię? Wzmacniacz, to wzmacniacz - może ograniczyć lub zniekształcić pasmo, wprowadzić zniekształcenia lub szumy, ale emocje? Jeśli jest dobry, to na nic nie wpływa. Jeśli wpływa, to coś z nim jest nie tak. Warto to zbadać i wyjaśnić - tego jestem ciekaw. Testowałem niewielką liczbę wzmacniaczy, ale przy precyzyjnym zapewnieniu porównywalności testów wszystkie brzmiały (na moje ucho) dokładnie tak samo, mimo pewnych różnic w parametrach. Stawiam tezę, że jeśli wzmacniacz w odsłuchowej ocenie wyróżnia się brzmieniowo, to świadczy to o jego niedoskonałości, nawet jeśli ta niedoskonałość subiektywnie odbierana jest pozytywnie. Ale ta niedoskonałość musi mieć swoje uzasadnienie i wymiar. Nie istnieje taka autonomiczna, niezwiązana z elektrycznymi charakterystykami, cecha wzmacniacza, jak "brzmienie". Brak mi poszukiwania takich wyjaśnień. Bez nich nasuwa się przypuszczenie (uzasadnione naukowo!), że o wrażeniach odsłuchowych decyduje ładna płyta czołowa, piękny wskaźnik poziomu, światło lamp i taaaka cena.
@JERZ69G
@JERZ69G Месяц назад
Ten pajac nowak upadl na glowe nie zadawaj mu trudnych pytan.
@nowakAudio1
@nowakAudio1 Месяц назад
O jak ładnie 👌Poziom kultury Pana wypowiedzi jest bardzo niski. Polecam konsultacje z lekarzem lub terapię u psychologa. Rozumiem że chcąc jak najszybciej rozładować swój lęk, stara się Pan odpowiednio dobierając słowo tak żeby jak najbardziej mnie zabolały. Kiepski pomysł, na Pan frustrację na którą nie pomogę.
@nowakAudio1
@nowakAudio1 Месяц назад
Zmiana lamp w stopniu wzmocnienia napięciowego w tym wypadku jest kluczowa, każda lampa ma swoją charakterystykę pracy i owszem jest pewien wzorzec np. RCA czy Philips natomiast w rzeczywistości w żelazności od konstrukcji lampy są pewne zmiany choć pod względem elektrycznym są zbliżone do noty katalogowej. Emocje podczas odsłuchu jak i te które potrafi przekazać wzmacniacz są cechą subiektywną, ja opisuje swoje wrażenia. Dalej sięgnął Pan kluczowego tematu, owszem wzmacniacz powinien w swych założeniach przenosić pasmo "jak stół" ale w praktyce tak nie jest, natomiast sama charakterystyka nie opisuje do końca brzmienia wzmacniacza. Sam jestem zwolennikiem że wpierw wszystko musi się wszystko zgadzać technicznie, a w przypadku wzmacniaczy opartych o lampy elektronowe tak naprawdę słuchamy niedoskonałości i zniekształceń które w większym stopniu kreują końcowych efekt soniczny inaczej jak w przypadku tranzystora ( ale pytanie mosfety, bipolarane, układ darlintona etc...). W moim przypadku to jak wygląda nie ma większego znaczenia, cena jest wyłącznie tym co może posłużyć do porównania go z innymi wzmacniaczami na podobnym pułapie cenowym. dziękuje za komentarz. Pozdrawiam.
@andrzejczernow9712
@andrzejczernow9712 Месяц назад
@@nowakAudio1 Kompletnie nie rozumiem tej reakcji. Odnosiłem się do meritum, a nie do Pana osobiście i w tym zakresie liczyłem na ewentualną polemikę lub wyjaśnienia. Staram się zrozumieć (czysto poznawczo) mechanizm emocjonalnego odbioru odtwarzanej muzyki, którego nie podzielam i dla którego - w oparciu o posiadaną wiedzę - nie znajduję uzasadnienia. Nie sądzę jednak, aby cokolwiek upoważniało Pana do wyrażania opinii na mój temat i to takich. Jeśli też chce Pan utrzymać "poziom kultury".
@andrzejczernow9712
@andrzejczernow9712 Месяц назад
@@nowakAudio1 Jeśli charakterystyki elektryczne (wszystkie znane i mierzalne) nie opisują do końca "brzmienia" wzmacniacza, to co jest jeszcze? Tego staram się dociec, nie kwestionując subiektywnych wrażeń. Skłaniam się jednak ku opinii (z zastrzeżeniem, że mogę się mylić), że zaburzenia, które wprowadza poprawnie skonstruowany wzmacniacz, pracujący z marginesem od swoich granicznych możliwości, są poniżej możliwości percepcji większości słuchaczy. Możliwości percepcji sa sprawą indywidualną i są jednostki wybitne, z wytrenowanym słuchem (sam do nich z pewnością nie należę), które zauważą więcej. Ale zauważyć "coś" to zupełnie inny wymiar, niż odczuć zmiany w charakterze muzyki. Jeśli przez np "dynamikę" rozumiemy rozpiętość pomiędzy głośnymi i cichymi fragmentami muzyki i ewentualnie gwałtowność przeskoków pomiędzy nimi, to wzmacniacz - jakikolwiek - nie ma na to najmniejszego wpływu. Trudno też znaleźć uzasadnienie dla wpływu wzmacniacza na "równowagę tonalną", jeśli nierównomierność charakterystyki częstotliwościowej szanujących się konstrukcji (w cenie od 1500 PLN) w całym pasmie odtwarzanej muzyki nie przekracza 0,1 - 0,2 dB, natomiast dla zestawów głośnikowych jest to ok +,- 3 do 5 dB, a dla akustyki pomieszczenia +,- 15 dB lub nawet gorzej. Jako inżynierowi trudno jest mi sobie wyobrazić, że do dziś nie odkryto innych - poza charakterystykami elektrycznymi - mechanizmów wpływu wzmacniacza na wrażenia odsłuchowe. Choć oczywiście doskonale rozpoznane sa związki tychże wrażeń z bodźcami odbieranymi przez inne zmysły niż słuch, jak również oddziaływanie psychoakustyczne. Mój komentarz proszę traktować jako polemikę, a nie jakiekolwiek zarzuty.
Далее
7 Days Stranded In A Cave
17:59
Просмотров 45 млн
Gdzie zaczyna się audiofilizm? [Reduktor Szumu] #225
15:28
TO ON BĘDZIE PREZYDENTEM!
20:02
Просмотров 43 тыс.
Onkyo TX-8470
4:33
Просмотров 241
Naprawa tego wzmacniacza to był prawdziwy koszmar! :)
47:08
Tektron TK211   recenzja |wzmacniacz lampowy|
15:33
Просмотров 2,4 тыс.