Prečo Slafkovský nedáva góly? V I. tretine sme hrali najlepšie za dlhé roky

Šport_sk
Подписаться 3,2 тыс.
Просмотров 16 тыс.
50% 1

Slovensko má za sebou ďalší epický zápas na MS v hokeji 2024 v Česku. Napriek tomu, že sme jasne vyhrávali o 3 góly, tak sme sa zrazu striasli o výsledok a prosili hokejového Boha, aby zastavil americký uragán z tretej tretiny. Napokon naše modlitby vyslyšal.
Celý zápas USA - Slovensko na MS v hokeji 2024 opäť detailne rozobrali hokejoví odborníci ŠPORT.sk Marek Marušiak a Peter Kúdelka. Ich zaujímavú debatu si môžete pozrieť spoločne s nami.

@roumen278 14 дней назад
Mne je momentálne úplne jedno, že nedáva góly. Maká, snaží sa, je silný na puku. Keby mal Cehlárik lepšiu streleckú formu tak má Slafko už asi 5 asistencií, lebo vie fakt pekne prihrať, no spoluhráči nevedia dať gól. Jediné, čo mi trochu vadí, je občas zbytočná snaha vymyslieť niečo efektné s pukom a vytvára tak zbytočné chyby rezultujúce v protiútoky. Inak si myslím, že hrá veľmi dobre.
@miroslavmagula7056
@miroslavmagula7056 14 дней назад
Dobre napísané,vytvára sance ale Cehlarik ich zatiaľ zasadzuje.A je faktom ze niektoré situácie by mohol riešiť jednoduchšie.Verim ze tie najdôležitejšie góly na tomto šampionáte ma Slavkovský ešte v talone.
@oogaboooga69
@oogaboooga69 14 дней назад
často tie nahrávky sú aj nečakané a prudké. a to neni nič negatívne na Juraja ale aj keď ich sledujem v NHL tak vždy ma udivuje ako Suzuki a Caufield sú schopní niektoré prihrávky aj prevziať a reagovať na ne, resp. strielať z prvej. To mu tu chýba na MS.. Ja mám pocit, že niektoré jeho prihrávky by mi pomaly vyrazili hokejku z ruky 😂
@jozefkollar5164 14 дней назад
@@stanosokol2076 Netrep ,je to ešte len možno ok hráč.
@tomaskoperdan7008
@tomaskoperdan7008 14 дней назад
Osobne som najviac pozitívne prekvapený že mladi chalani dostali 3 góly za 10 minút a nezlomili sa ako slovaci zvyknú , ale namiesto toho ukázali víťaznú mentalitu a dokázali vyhrať proti Amerike ktora ma 99percent hráčov z NHL klobúk dole len tak ďalej a slovenský hokej ma možno aj budúcnosť
@us3errrrr
@us3errrrr 14 дней назад
Slovensky hokej ma urcite buducnost v tomto time ;)
@michalhabrman5593
@michalhabrman5593 14 дней назад
Našu 3tiu lajnu máme geniálnu. Začal som ju volať lajna kukláčov :D pretože všetko vyčistia
Trefné ,majú to v krvi.
@cornellbubush
@cornellbubush 14 дней назад
Cehlárik nestíha na Jurajove strielané prihrávky. Treba si pozriet ako ich strielaju hraci Montrealu. Uvidime ako vo stvrtfinale, len netreba zabudat, ze ma stale iba 20.
nie, že by si nemal pravdu ale musím si rypnúť a povedať, že Caufieldovi to teda vôbec nestriela na týchto MS 😂 (chvalabohu)
@cornellbubush 13 дней назад
@@oogaboooga69 caufield nie je zlý, ale nenaplinil 50 gólové NHL očakávania. Skor som mal na mysli Suzukiho, Mathesona, či Newhooka. Čo sa týka Caufield a MS? Nemá dvorných nahrávačov Suzieho a Slaf’s. Uvidime v play off.
@belomolnar2128
@belomolnar2128 14 дней назад
Marek Marušiak vy máte veľké medzery v hodnotení našeho výkonu na MS. Príliš veľa slov prázdnych. Vaše hodnotenie vobec nebolo úspešné, čas 24:30 min, ako ste si chceli prihriať vašu “polievočku”. 😢😢😢
@jana2929
@jana2929 14 дней назад
Jednoznačne naši začali v 3 tretine hrať hokej, ktorý sa zvykol hrávať za Šuplerovej éry.. Úplne prestali hrať dopredu, stiahli sa a bránili. Čo urobí USA, alebo hociktoré iné mužstvo? Samozrejme, že pôjde do útoku. Veď všetci sme to videli ako na začiatku poslednej, len nahadzovali puky na opačnú stranu a dávali im možnosť útočiť!! Pre nás je 100x lepšie hrať hrať útočný a otvorenejší hokej (už niekoľko rokov to tak je), lebo máme kvalitné útoky, prihrávky sú perfektné rýchle a naši sú aj kreatívny, veď koľko šancí mali na strelenie gólov v prvých dvoch tretinách? Američania boli úplne hotoví z toho!!! A otom pri krásnim výsledku 4:1 my ideme naraz brániť??? Keďže som v zahraničí a počúvala som komentovanie tu na youtube a tí komentátori (Američania, alebo Kanaďania) normálne cítili, že tretia tretina pôjde v ich prospech.Ja ozaj neviem čo si mám o tom myslieť, žeby Ramsay im toto "naordinoval", alebo je to náš taký zlozvyk, ktorý sa ťažko odburáva? Naši si zaslúžili vyhrať, boli jednoznačne lepší hráči prvých 40 minút a som rada, že sa im to podarilo aspoň v predĺžení!!! Ja mám tomu len jeden záver, ak budeme hrať takto orvorene agresívne a útočne a budeme takto hrať do POSLEDNEJ sekundy, tak máme na to, aby sme išli veľmi ďaleko...Držím našim veľmi palce, zaslúžia si výborné výsledky, sú silný tím!!!
Aj v NHL je viac playmaker. Akurát rozdiel je, že Caufield a Suzuki vedia jeho prihrávky aj prevziať a sú kde majú. Čo často nie je pravda s Hrivíkom a Cehlárikom. Aj preto by na MS jeho prvý inštinkt mal byť strelba namiesto nahrávok.
@lackooselsky2629
@lackooselsky2629 13 дней назад
Slavkovský musí plniť aj iné úlohy, nielen tlačiť sa dopredu a dávať góly, to nie je dlhodobá súťaž keď si môžte dovoliť prehrať aj niekoľko zápasov po sebe a nič sa nedeje, tu ide o každý bod a ak nefungujete súdržne ako tím, zabudnite na play-off. Hra výborne, hra pre tím a aj súper si dáva pozor hlavne na prvý útok a je výborné, že zaberú všetky formácie bez rozdielu, či je prvá alebo štvrtá. Len tak ďalej chalani, držte spolu, my držíme s vami a veríme vám.👍
Možno skúsiť v zápase zo slabším súperom ,dať k Pavlovi R. Sláfka nech sa chytí ,aj za cenu ,že rozbijú ok útok.No určite viem ,že skvelý C.R: ,to premieša skvele.
@maksymnovytskyi8786
@maksymnovytskyi8786 14 дней назад
Slaf hra super
3 -tí útok ,je 3-tí zápas jednoznačne Naj.
@KrtoPotkan
@KrtoPotkan 14 дней назад
Jemu to tam začne padať, najmä keď to bude najviac treba - štvrťfinále, semi ? a pod.
Slaf. ,nepasuje k Cehlovi a Hrivíkovi,je to roztopáčne bez chémie.Som dovolil k Vám vy dvaja ex.
@MegaSkokan
@MegaSkokan 12 дней назад
Lebo sa mu teraz nechce dávať góly
@user-uv3lw1uy7l
@user-uv3lw1uy7l 13 дней назад
❤❤❤Dať gól je malina.Alebo ak chcete čerešňa na torte.❤❤❤Dobrú tortu varí celí tým.❤❤❤ Viliam.❤❤❤ Juraj dá gól,keď ho naštve súper nie novinári.Takým spôsobom púšťa ventil.❤❤❤
@neon__citizen
@neon__citizen 14 дней назад
Možno si necháva góly na štvrťfinále :D
@kikopp405
@kikopp405 14 дней назад
Po týchto troch zápasoch sme chceli aspoň 6 bodov... Máme 5 :/... Pred zápasom s USA by sme to určite brali, vzhľadom na priebeh sa nám 2 body mália ale dobre i tak. Nemci nám vystavili facku, dúfam, že ďalšie zaváhanie už nebude a vidíme sa vo štvrťfinále.
@MegaSkokan
Nie nemohol
@marianmacko4598
@marianmacko4598 14 дней назад
Pretoze prebral zodpovednost an seba a drie, vyhrava fyzicke suboje, upokojuje hru a rozdava golove nahravky hracom, ktori nevedia dat gol, lool.
@PROVOCATEURSK
@PROVOCATEURSK 14 дней назад
Na to, že naši vôbec nestrieľajú na bránu dávame prekvapivo veľa gólov. Stále si len prihrávajú do nemoty.
@user-mr4em6qd8p
@user-mr4em6qd8p 12 дней назад
tak nedava a co teraz?co tu provokujete?ty si kolko bitiek zazil a zbil si niekoho!ako v skolke niekto nedava ideme ponom!a ideme sa mu smiat!
@adrianberta9853
@adrianberta9853 14 дней назад
Kto z vas nebol mladý? Hra perfektne
Práve že nehrá nič.Je roztopášny a jeho hra spukom nic moc ,vie 3-krát lepšie.
@@jozefkollar5164 predved sa jožko, a ukaz nam ty co dokazes.
@adagross2488
@adagross2488 14 дней назад
Bože to sú nadpisy!!!! Bude dávať! Viem , že hej!
@2klember
@2klember 13 дней назад
Super relacia ale nikdy nepochopim ze musime pouzivat anglicke slova a miesat ich do slovenciny. Ako naco? Ked si zapnete anglicke radio alebo americke pocujete aj ich miesat iny jazyk do anglictiny? Je to fakt trapne rozpravat takymto stylom.
Polsko tipujem 40:0.
@majoXL
@majoXL 14 дней назад
Takto pokaziť vyhratý zápas v riadnom hracom čase, tretia tretina čistá katastrofa, ten stratený bod nás bude mrzieť, zas pôjdeme zo štvrtého miesta proti najlepšiemu z druhej skupiny.