RADIO PRENOS / Crvena Zvezda - Real Madrid 4:2 (1987.)

Igy95
Подписаться 11 тыс.
Просмотров 33 тыс.
50% 1

На дан оснивања Црвене звезде, 1987. године, наш клуб је остварио једну од највећих победа у црвено-белој историји савладавши Реал Мадрид резултатом 4:2 у првом мечу четвртфинала Купа европских шампиона. Величанствена игра нашег клуба праћена фанатичном подршком са трибина, крунисана је са четири поготка у мрежи краљевског клуба. Пред вама се налази радио пренос голова са ове утакмице синхронизован са телевизијским снимком. Радио репортер на овој утакмици био је Марко Марковић.
#RedStarBegrade #RealMadrid #Delije

21 авг 2024

Комментарии : 59
@RedStarHistory
@RedStarHistory 3 года назад
Велика захвалност Александру Миленковићу на уступљеном радијском снимку.
@aleksandarmilenkovic1790
@aleksandarmilenkovic1790 3 года назад
Био сам на Северу, а задужио другаре из одељења, који су остали кући, да сниме ово. Лепо је уклопљено.
@Ludorfo
@Ludorfo 3 года назад
Јебига, ја сваки мјесец погледам по једном ово и против Бајерна 1979. Гледам само до 3:0 и фино се исплачем и дан - данас. Лијепо је било одрастати уз Звезду. ❤️
@ljubisaignjatovic2158
@ljubisaignjatovic2158 3 года назад
I ja isto tako. Gledam i protiv Benfike 3 2 i Ostrave 3 0. Volim i Fljamurtari i Kroaciju
@Jankostoj736
@Jankostoj736 9 месяцев назад
I ja isto
@PgC4ever7
@PgC4ever7 3 года назад
Marko Marković i Jordan Ivanović, legendarni radio prenosi!
@user-rs7rp3xh6d
@user-rs7rp3xh6d 6 месяцев назад
...a TV prijenos je komentirala još jedna legenda Vladan Stojaković....to su bili pravi prijenosi i na radiu i na TV-u
@sasaadamovic3955
@sasaadamovic3955 3 года назад
Bio na utakmici.. pocetak marta, hladno bilo da se umre.. ja imao 16 godina, iz Uzica otisao na utakmicu, niko nije zao gde sam.. ljubav prema Zvezdi i dan danas traje .
@ljubisalalovic2344
@ljubisalalovic2344 3 месяца назад
I ja sam bio i imao sam 16 god tada razbili smo real tada
Ovo sam cekao 34 godine. Odrastao sam uz radio prenose. Benfika Real Rendzers Drezden. Neponovljivo. Hvala vam.
@ordinaryperson4168 3 года назад
Slusao sam direktno. Drugi razred OS Zarko Zrenjanin.
@ilijazoric5602
@ilijazoric5602 8 месяцев назад
Majko moja kako sam bio srećan dok sam slušao ovaj prenos zajedno sa sinom koji je imao pet god.Velika pobeda i danas se pamti.
@antolukenda361 3 года назад
U ono vrijeme zdušno sam navijao za Crvenu Zvezdu Utakmicu pratio na radio Beograd komentar je bio čini mi se Marko Marković a poslije je bila snimka utakmice .Vrhunska utakmica šteta za ovaj nepostojeći penal i poslije poraz 2;0 u Madridu.
@mariomihalj197
@mariomihalj197 3 года назад
Zar nije bio prenos na TV ?
@@mariomihalj197 u BiH nije bilo izravoga prenosa ove utakmice ali iz Madrida je u revanšu bio prenos.Mi smo tada spadali pod Tv Sarajevo. Neki prenosi su preuzimani od Tv Beograd ili Tv Zagreb a neki ne.
@zoran4
@zoran4 2 года назад
Nije bilo zvanicnog prenosa. Isla je emisija na prvom, zaboravio sam kako se zvala, ukljucivali su se u direktni prenos
@afrimkozmaqi4853
@afrimkozmaqi4853 2 года назад
@@mariomihalj197 bio je prenos na tv Beograd 1,ja pobego od skole zadnji cas i gledao utakmicu,bilo je hladno - 7 stepeni
@sinisalicanin 3 года назад
SECAM se !!! Rasturili ih! Steta da nismo Dali I madridu jedan gol ;(( Pozdrav svima
@Hesusnavas4461
@Hesusnavas4461 3 года назад
Neprocenjivo ,svaka cast !
@micoivastanin8951
@micoivastanin8951 3 года назад
Bio na utakmici i morao gledati reprizu prenosa kad sam dosao kuci. Pola utakmice sam proveo na zemlji i nista vidio nisam.. Ludnica prvo poluvrijeme, neponovljivo!!!!!
Hvala Igy za sve ovo !
@ZVEZDASSABACBARI
@ZVEZDASSABACBARI 6 месяцев назад
Secam se ove utakmice kao da je sad, pocela utakmica oko 17h, ja slusao radio prenos, bio sam drugi razred...Najezim se i sad kad cujem ovo...Uporedo slusao radio prenos i pratio Brogradsku hroniku , gost emisije bio veliki zvezdas Miroslav Ilic i kad je Zvezda povela 3-0 Ilic je pevao i pokazivao 3 prsta kao 3 gola u Realovoj mrezi...Tamo izgubili 2-0, Mitar Mrkela nabusio loptu bukvalno...Prica se i misljenje moje je da je ovo Mendoza i uprava Zvezde odradila posao, bukvalno prodato...Jsnkovic otisao u jedan Real koji je bio dobar ali i ne najbilji nas igrac...On otisao, transfer novca odradjen i pare za prolaz Reala...
@drugchaba1 Год назад
Gledao utakmicu, radovali se 4 puta u prvom poluvremenu, u drugom po starom običaju sve ode u...
@galeperic1649 2 года назад
Bio sam 1086 te 17 godina, brat pokojni I otac takodje toliko hladno Ali nije bilo na Severu smo stajali jedan uz drugog to nije ko sad stolice, propijeno uz masu, nazalost 3-0nije dovoljno bilo 4-1pa zadnji minut 4-2.alo dati Realu 4.?
@aleksandarmilenkovic1790 Год назад
Реал је у то време био прави ДОМАЋИ ТИМ! Тукла их Ријека на Кантриди 3:1. До последњег минута било 3:0. У реваншу уз обилату помоћ судија Реал добио 3:0!
87
Markovic antologijski radio komentator
@vladeknezevic3610
@vladeknezevic3610 Год назад
Radio reporter sa ove utakmice je bio Marko Marković,a tv komentator Vladanko Stojaković.
@zoranmilosavljevic1030
@zoranmilosavljevic1030 3 года назад
bio sam na toj utakmci kakva euforija .... nazalost u madridu su prodali utakmicu kao i protiv panatenaikosa sramota vecna....!!!!!!!
Оде Јанкец у Реал непосредно после реванша...
@zoranmilosavljevic1030 Год назад
@@aleksandarmilenkovic1790 bogati kolo vode od vajkada
@jugavasic
@jugavasic Год назад
Bio na Severu ,nikad puniji kao tog ledenog marta ...-10 ,u zadnjem redu posred gola ,jer su talasi naniže bili neverovatni . Fudbal iz snova ,kontra kakvu nikad više nije imala nijedna ekipa Zezde . Zvezdino najbolje poluvreme ikada . Potpisujem. Drugar ,vatreni partizanovac mi je na radio-kaseti snimio prvo poluvreme ,a reči : Bračun,Bračun,Bračun iii ništa ...nešto što vredi milion puta preslušati -- a o 8 sati putovanja u jednom smeru ,pa opet nazad u drugom i odlazak direktno u školu su najmanja cena koju je vredelo platiti .
@vojislavcavic4222
@vojislavcavic4222 2 года назад
Људи, слушајте и даље радио преносе и дан-данас имамо одличне спортске репортере!