Sažetak SLAVEN BELUPO vs HAJDUK 2:2 (17.kolo, HNL 22/23)

Hrvatska Nogometna Liga 2
Подписаться 1,2 тыс.
Просмотров 12 тыс.
50% 1

Slaven i Hajduk odigrali su 2:2 u kaotičnoj utakmici 17. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je vodio 2:0 golovima Krovinovića u 12. i Pukštasa u 28. minuti da bi utakmica u 35. minuti bila prekinuta nakon što je pomoćni sudac pogođen predmetom s tribine. U nastavku susreta Slaven je došao do boda golovima Hoxhe u 49. i Krstanovića iz penala u 58., a Hajduk je susret završio s deset igrača.
Discord: discord.gg/PXc...

13 сен 2024

Комментарии : 44
@hrvatskanogometnaliga2875
@hrvatskanogometnaliga2875 Год назад
Posjetite naš Discord server na kojem se možete družiti sa ostalim navijačima: discord.gg/PXcCS43nbj
@rokoderek3778
@rokoderek3778 Год назад
Ja kao navijač Hajduka tvrdim da penal za slaven nije trebao biti, a što se tiče 93. minute, to je trebao biti penal, jer je na utakmici rijeka hajduk 2:3 na rujevici 21.studenoga 2021. dosuđen bio penal za hajduk izvan 16, a ovo u 93. minuti je bilo u 16, a oni tvrde da je bilo izvan 16, a u toj utakmici protiv rijeke 21. studenoga 2021. nije trebao biti penal jer nije bilo u 16 metara
@valey-vq9rp
@valey-vq9rp Год назад
Neznan jel žalosnije suđenje, hajdukova igra, il rezultat.. Bolje (ne)komentirat..
@NoName-qz3me
@NoName-qz3me Год назад
Ili tvoja nepismenost..
@ml782
@ml782 Год назад
Hahah nikad gluplji penal , ali tako vama sviraju svaki vikend 1, bit ce bolje sljedece sezone. Nista od frituala
@antepisac2013
@antepisac2013 Год назад
@@ml782 Kako to nama sviraju svaki vikend? Ajde reci.
@ml782
@@antepisac2013 takve penale nalik ovom, cim netko puhne malo jace odmah penal ili ako lopta samo prodje pored ruke penal
@vodenapuska4796
@vodenapuska4796 Год назад
Žalosno je da sudac dobije stolicom u glavu, a tekma se nastavi, to je najžalosnije.
@ninja_turtles6835
@ninja_turtles6835 Год назад
Meni samo nije jasno zasto utakmica nije prekinuta...
@mkezele1
@mkezele1 Год назад
Kakvo sramotno suđenje, sudio je i Hajduk Varaždin, sudio je jednako loše. Jedini normalan sudac je Patrik Kolarić od mlađih i trenjtno bar Pejin od starijih
@k.a.2253
@k.a.2253 Год назад
Znači da objasnimo ukratko 2:0 vodi hajduk Gađate sudce Slaven izjednači 2:2 kak je i završilo Krivi su sudci?
@mkezele1
@@k.a.2253 Sudac je očajno sudio, nije kriv, ali nas je oštetio. Kao što nam je pomogao protiv Varaždina. Jednostavno je antitalent. Cipranin je došao kao relativno neiskusan sudac i očitao našima lekciju
@davororsag7743
@davororsag7743 Год назад
@@mkezele1 HAHAHAHA..ZAJEBAVAŠ SE ?
@franoprimorac7354
@franoprimorac7354 Год назад
Katastrofa, Prije prvog pogotka Krovinovića igra rukom i pravi prekršaj na Bosecu
@misterno6629 Год назад
10:30 A što ti znaš kako je bilo u Jugoslaviji mulac balavi.
@klipajteovo1834
@klipajteovo1834 Год назад
9:57 čovik sve objasnia. Sudca može bit sramota 🤮
Nije njega sramota stari moj, on je ponosan na vrhunski odrađen zadatak. Još će i dodatnu nagradu dobit vjv. Priča se da će izbacit par sudaca sa SP u Kataru i dovest ove naše culine, pajace, zebece, kolarice...jer šteta da Svijet ne upozna takve talente suđenja, to se ne rađa dvaput.
A je li ga sramota kako je prvi gol pao, je li ga sramota penala kontra Gorice, daj više dosta vas je
@Nikola-Bozic
@Nikola-Bozic Год назад
Ne navijam za nikoga ali ako je ovo penal ja sam Roberto Carlos
@oraetblavora2375
@oraetblavora2375 Год назад
ovako sude onda se čude šta im lete projektili u glavu... dobivat će i gore od stolica po glavama
@vladeputinovic6128
@vladeputinovic6128 Год назад
🤣🤣🤣🤣 kme kme
@@vladeputinovic6128 ovako zadnjih 20 godina ide prvenstvno u Zagreb. Virujem da ste ponosni na način na koji ga osvajate iz godine u godinu, desetljeća su to korupcije i političkih veza, treba i to znati. Hvala ti Međugorski Oče 🙌🙌🙌
@@oraetblavora2375 Ide jer vas zgazimo 4:1 u zagrebu. Jučer vas slaven ubio drugo poluvrime. Niste dovoljno dobri. Mi dobijemo chelsea.
@@oraetblavora2375 pozdravi tatu sanadera.
@ivansoldo8738
@ivansoldo8738 Год назад
@@oraetblavora2375mitomanija na najjače. U tih 20 godina hadjuk čak 15 puta nije bio ni drugi ali pazi kako se on brine kako je sve kao pokradeno, shooow. Da mi je znati koga kriviš za europske avanture Gziru United, Tobol, Dilu Gori, Shelbourne, Žilina… jbt koji cvilež od nemoći 😂
@joeybarton06
@joeybarton06 Год назад
Ukralo 2 penala belupu
@simebosnaruskovic5078
@simebosnaruskovic5078 Год назад
Di💀 sigurno niste dobili penal za nista i sigurno se nije treba ponavljat ali ukralo 2 penala? Di si to nasa?💀💀