Tipsport extraliga-semifinále 2.zápas: HC Sparta Praha-HC Oceláři Třinec neuznaný gól D. Voženílek

David
Подписаться 43
Просмотров 4,3 тыс.
50% 1

neuznání gólu ze 21. minuty, kdy se Třinec jen na pár minut radoval z vyrovnání na 1:1, vysvětloval tím, že Voženílek zatlačil na Kovářův beton a puk díky tomu zapadl do brány.

Игры

3 апр 2024

Комментарии : 9
@mirekhav3381
@mirekhav3381 23 дня назад
Hm...v přímém přenosu se shodne Pospíšil s Antošem, že gól platit měl 🤔 No, Třinec obdivuju za motivaci pořád vítězit, ale teď mají Pardubice i Sparta po dlouhé době šanci získat titul, tak hrají ,,drobnosti,, velkou roli. Gól platit měl a distanc Voženílka je přehnaný...no on Ujčík bude někdy podpořen na oplátku🙊🙉🙈 Voženílek fauloval, ale kdo viděl úmysl zranit, tak je mamlas, takže vyloučení mělo přijít naopak trest do dalšího zápasu je dárek pro Spartu🎁
@vitapreclik5468
@vitapreclik5468 23 дня назад
Ze zadního pohledu měl dle mého platit, z ostatních záběru to vypadá sporně. Ale fandím Třinci, tak to možná vidím zaujatě. Jen mě baví, jak většina fanoušků ostatních týmů na diskuzích vždy tvrdí, jak Třinec má vše podpláceno už 4 roky a tady nikdo nic na Třinec. Možná měl Voženílek chvilku počkat, kdyby ta dorážka přišla o chvíli později, nebylo by o čem.