Sleduj nás na Facebooku: Český olympijský tým

@blankarehakova6343 3 года назад
Ester je jedinečná a všestranná sportovkyně.. má můj velký obdiv 💕 díky za skvělé videjko👌
@kotas5123
@kotas5123 3 года назад
Určitě Steven Bredbery na ZOH 2002 v Short Tracku. I když to je možná i do videa o nejpřekvapivějších vítězích.
@dann7238
@dann7238 3 года назад
Také jsem chtěl aby to bylo zmíněno ale nevadí, byl to úžasný závod a vítěze by nikdo netypoval a rozhodlo se až v poslední polovině posledního kola
@rockodlak
@rockodlak 3 года назад
V roce 1977 jsem byl v atletice diskvalifikovaný za křížení dráhy v cílové rovince. Byl jsem o 30 m vpředu před druhým závodníkem, ale nebyl jsem synem krajského tajemníka KSČ! Ten jeho syn, který běžel jako druhý, se tedy stal vítězem. To musel být soudruh tajemník pyšný na svého synka...🤣🤣🤣🤣
@lukyya869
@lukyya869 3 года назад
Na krajském atletickém přeboru souboj o třetí místo. Moc brzo jsem se předklonil do cíle, tak jsem zakopl a upadl a tím jsem byl 3. Sice celý stehno a bok sedřený ale cinklo to 👏👊
@Markoman111
@Markoman111 3 года назад
Hned jsem si vzpomnel na tohle :-) ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-y3bCpqdzebw.html&ab
@lukyya869
Tak nějak 😁
@danahendrychova4580
@danahendrychova4580 6 месяцев назад
Úplně přesně si na ten den pamatuju. Byla jsem v práci a měli jsme puštěné rádio. Při posledním kilometru závodu se nám všem zastavily ruce a jen jsme poslouchali.
@martinjanicek7997
@martinjanicek7997 3 года назад
Zlatú českú Katarinu si nepamätajú a nespominaju iba v Čechach ale aj u nás na Slovensku... to bolo niečo neuveriteľné
@zdistav
@zdistav 3 года назад
Zrovna tento týden jsem na stránkách České televize našel sestřihové pořady ze ZOH ´88, ´92 a ´94 takže ten dojezd štafet Itálie a Norska znám, jsou tam záběry i z dalších závodů v běžeckém lyžování, biatlonu, rychlobruslení atd. A všiml jsem si, jak neuvěřitelný pokrok sport udělal, pokrok k profesionalitě. V porovnání s dnešním během, střelbou, bruslením, mi ty staré záběry připadaly spíš jako závody nějakých přeborů, ač šlo o tehdejší špičkové závodníky. Myslím že tehdy šlo ještě hodně o zábavu a radost ze sportu, odměny nebyly takové jako dnes, v dnešní době jestli chcete být na výši, musíte obětovat naprosto všechno, mít prvotřídní materiál a tým, denně trénovat několik hodin a pokud nemáte talent tak vám ani tohle nemusí stačit... O to víc vynikají výkony Martiny Sáblíkové, která vyrostla v legendu prakticky z ničeho a přitom má třeba na 5000m o 50 sekund rychlejší časy, než měly medailistky tehdy... Nevím kam až se dá sport posouvat, podle mě jsme v mnoha ohledech na hraně, když vidím biatlonovou střelbu třeba JTBoe a porovnám to s tehdejší, je to neskutečný progres a nemyslím si že by to šlo o mnoho lépe, natož běh... Už se asi nikdy nestane jako ve vytrvalostním závodě v ´92 aby ho vyhrál naprosto neznámý závodník, vlastně náhradník, který nikdy předtím ani nikdy potom nebodoval ve SP, i když v tomto odvětví není o překvapení nouze, tohle byl opravdový šok, o Jevgenii Redkinovi nenajdete vůbec žádné informace...
@JohnyPlzenak
@JohnyPlzenak 3 года назад
Katka, Ester a Steven Bradbury :-) Tři úžasné finiše, na které člověk jen tak nezapomene.
@damiankantor3687
@damiankantor3687 3 года назад
Já jsem zažil můj nejnapinavější sprint na mistrovství slovenska v běžkách. Bojoval jsem o 3. místo a dobojoval jsem ho v posledních metrech rovinky. btw: jsem čech, ale zavodil jsem na mistrovství slovenska :) a je mi 14 :/
@thegougy
@thegougy 3 года назад
Tak držím palce, ta placka bude už příště!!
@cestovatelvcase3372 2 года назад
Babička když byla mezi námi nám vyprávěla o Jesse Owensovi když jako maličká holčička v roce 1936 v Berlíně sledovala jak probíhá cílem v běhu na 200 metru. Tehdy ještě nečekala že za pár let budou čelit největšímu nepřítely který tyto hry zahajoval a že ztratí celou svou rodinu v koncentračním táboře.
@vojtechk8177
@vojtechk8177 4 месяца назад
Prosím o upřesnění. Martin Fourcade v jednom ze závodů na MS přiběhl na poslední střelbu asi o minutu před ostatními. Foukal veliký vítr a ti, co dojeli na střelbu měli tři nebo čtyři chyby. Martin si počkal a trefil všechny rány. Odjel ze střelnice mnohem později než jeho soupeři, ale díky čisté střelbě s přehledem vyhrál. Nevíte, o jaký závod šlo?
@patrikhlubucek3489
@patrikhlubucek3489 3 года назад
skvělý finiš stafety žen na Olympíjských hrách 2014 v Soči kdy Charlotte Kalla v posledním kole stáhla 25 vteřin a ve skvělém finiši porazila finku i němku
@Tomik_F1
@Tomik_F1 3 года назад
70. Like juchuu
@OndraNovak04
@OndraNovak04 3 года назад
Určitě Ondra Moravec nové město na Moravě tento rok kdy končí kariéru sice to není z olympiády ale v cíli na něj čekala celá rodina
@bigbeatle1
@bigbeatle1 3 года назад
Korotkovovo jméno je Jegor, ne Egor. Video je jinak skvělé.
@LukasSzucs
@LukasSzucs Год назад
Egor je po anglicky
@bigbeatle1
@bigbeatle1 Год назад
@@LukasSzucs jasně, ale jsme v Čechách...
@karolinakaresova865
@karolinakaresova865 3 года назад
Sama jsem jeden zažila při krasobruslení jsem byla průběžně první celou dobu a poslední závodnice měla o 0,12 bodů více