Ačiū, kad žiūrite. Nepamirškite prenumeruoti ir pasidalinkite mintimis apie dvigubą savaitę komentaruose!⤵
Kodel nekomentuoji rungtynių vietoj Lekso?
Tai kad komentuoju per LRT. Kas antras
@ba55as
@@AugustasSuliauskas As per TV3 sport visada ziuriu🤷‍♂️
Ten irgi gerai chebra varo:) Nu va, bet gal bus proga LRT kada įsijungti! Dabar komentuosiu prieš Realą paskutines tik
@ba55as
@@AugustasSuliauskas Su tokiu supratimu apie krepšinį, turėtum komentuot visas rungtynes Zalgirio ir užduot klausimus Andriuchai po rungtynių❤️
@vaportwo3339 6 месяцев назад
Super Augustai, dekojam visi! Tiek komentuojant tiek rengiant apzvalgas. Aukstas lygis! Tikrai nerealiai suzaide Zalgiriukas, deriniu ispildymas buvo wow, grazu ziuret kaip judejo. Kaip mano tevukas nuo senu senu laiku sake, Zalgiris budavo toks - super greitos atakos, pitbuline gynyba ir tritaskiai. Tai toks ir buvo!
ačiū labai! dviguba savaitė tikriai smagiai praėjo. prieš Milaną nebus taip gražu spėju, bet svarbu - pergalė
@arturasslankauskas509 6 месяцев назад
Šauniai ,kaip visuomet Augustai 👌Puikios Žalgirio rungtynės , puiki energija. Kaip sakoma, viltis miršta paskutinė, taigi yra tas tikėjimas, kad dar įšoksime į nuvažiuojantį traukinį 😀💚🤍💚🤍
ačiū. gerai, kad po šitos dvigubos savaitės dar yra tos vilties. aišku, daug ten komandų arti, tai bus sunku, bet vis dar įmanoma!
Ir turbūt smagiausias savaitės dalykas (kurio nepaminėjau video) buvo tas, kad savo momentų puolime turėjo visi, net ir sunkiau paskutiniu metu atrodę Butkevičius, Sumneris, Hayesas
@Mr.Zbigas
Valio valio valio
@tamelisss
@tamelisss 6 месяцев назад
Po tavo analizu, matant live’a ir atpazinus derini kazkoki, pasijauciu specu, nes zn kas cia buvo ar kas nepaejo 😀 mldc , aciu ir taip toliau!
čia smagiausia dalis ir man - jei vėliau jums pavyksta atpažinti kažką live metu (nes tikrai nėra lengva!)
@Radmu16
@Radmu16 6 месяцев назад
Augustai, butum puikus skautas su tokiom analizem! 10 is 10! :)
ačiū. gal kažkada:)
@gustesuliauskaite3235
@gustesuliauskaite3235 6 месяцев назад
in Augustas we trust
@ArturasKusnerovas
@ArturasKusnerovas 6 месяцев назад
Po kaskelinto vidoso galiu pasakyt,kad man patinka tavo atliekamos isvalgos 👌 Galetai gerai ir betint😂matosi kad zinai issamiai kas,kur,kaip,kada,kodel,,, Matosi kad renki informacija labai kruopsiai...👌
ačiū! na tikrai pasiruošimo ir darbo daug įdedama čia:)
@nelybyggas1058 6 месяцев назад
Hayes tikrai nustebino, kasko matyt uzvalge😂 Gera analize tavo👍 Aciu!!!
Hayesas maloniausias savaitės siurprizas. Energija įspūdinga ir norėtųsi visada tokią matyt:)
@giedriusbrogys1092
@giedriusbrogys1092 6 месяцев назад
Ačiū 💚🤍
ką mastom šiandien? 🙏
@@AugustasSuliauskas Tikiuos tik pergalės 🤞 Nebus lengva, Milanas 3 pergalės iš 4 paskutinių eurolygoj, bet ar kada būna lengva 😉 Laukia dar vienas finalas 🔥 Gal Trinchieri turės vaistų prieš savus 😀 💚🤍💪
Tikim Top10😊
o ką daryt daugiau:) kol dar yra teorinių šansų..
@ZilvinasNice
@ZilvinasNice 6 месяцев назад
Netikiu 😮
@DainiusRaila
@DainiusRaila 6 месяцев назад
Augustuk, ar galimas variantas, kad panic/random zaidimas neplanuotai netycia gaunasi kita ataka,?
galimas, pakankamai dažnai pasitaiko. aišku, Europoj dažniausiai vis tiek tai būna tiesiog 2 prieš 2 kurioje nors aikštelės vietoje. bet kiti žaidėjai tada išlaiko gerą išsidėstymą, ir teoriškai, tai atrodo, kaip kurio nors derinio pati pabaiga, tik be judėjimo prieš tai.
@henrikaslinkevicius1246 6 месяцев назад
Atkrintamųjų režimas: ON, gaila, kad pirmam rate buvo tiek daug prarasta. :)
@Muziejininkas 6 месяцев назад
Džiugesnis Žalgirio žaidimas po naujųjų, bet Eurolyga per daug konkurencinga ir ilgų pralaimėjimo serijų neatleidžia. Gaila, kad pralaimėjom keletą beveik laimėtų rungtynių, nes to būtų pakakę šokti į kitą etapą.
būtume dabar kartu su virtus apie 7-8 vietą:) ir galvotume apie play-in, o ne kaip į jį patekti.
@tadasluksa6999
@tadasluksa6999 6 месяцев назад
Tu esi nerealus😊 Tikiuosi, nebus pertraukos analizej kaip buvo. Basketnews neužtrauskit šiam ekspertui leistis į superines analizes.
ačiū!
Augustas tiek pinigiu evansui jau nemesciau,paleiskim😊
kiek nemestum? nežinau ar neverta vėl bandyti ištraukti ir pataikyti su žaidėju. labai rizikinga, kuomet jau patikrintą ir viską įrodžiusį gynėją Kaune. tuo labiau, kad tai ir gynyboje puikus žaidėjas su labai tinkamu ūgiu ir t.t
@orb1s-359
@orb1s-359 6 месяцев назад
atkreipus demesi i A.Butkeviciaus ismestus 3pts, atrodo, kad jis privalo buti gera pusmetri nuo linijos ir tuomet pataiko. :)
arba mesti paskutinėmis sekundėmis krentant į užribį, prisiminus praėjusį sezoną:)
O kodėl apie Virtus nieko?Ten man atrodo,trečio kėlinio pradžioj Bianci išleisdamas Žižičių nusižudė..
jau šiek tiek atšalo Virtus reikalai. bet teisingas pastebėjimas apie Žižičių - gynyboje jam labai sunkiai. dėl to ir žaidžia vos apie 10 minučių Eurolygoje.
@tomasd7553
@tomasd7553 6 месяцев назад
Kovojant dar del 10 vietos jau buvo per daug 3 pralaimejimai gaila kad tasku neparsivezam is isvyku namie atrodo zaidziam geriau nei isvykose.
tai natūralu, visos komandos geriau žaidžia namuose nei išvykose. turbūt, kad trūks 1-2 pergalių, nebent sukris viskas idealiai paskutiniuose trijuose turuose
@tomasd7553
​@@AugustasSuliauskasNa viskas Zalgirio rankose.
⚪️🟢
🦍
@aliusbosas4415
@aliusbosas4415 6 месяцев назад
kurie čia dalbajobai tokį kontentą heitina?
@NeMo707
@NeMo707 6 месяцев назад
Šiemet viso ko bėda tai Keenan Evans.Pernai be jo buvom septinti ,su juo šiame sezone plūduriuojam tik dugne.
@virgilijusz6345
@virgilijusz6345 6 месяцев назад
a girdi pridurke jis vienas daugeli rungtyniu istrauke.Siemet tokios komandos ZALGIRIS be jo ir nebuvo.Taip kad pasinerk i 20 000 myliu.
@NeMo707
​@@virgilijusz6345 Jo tikrai jau ištraukėjas nepakeičiamas su kuriuo tik dugne palikom.Tik pernai be šito traukejo buvom septinti.
@prodbyvakuumas
@prodbyvakuumas 6 месяцев назад
Tikiuosi, kad juokauji
@NeMo707
​@@prodbyvakuumasVakar pirmam kėlinį žaidžiant su juo atsilikinėjom 2-4 tsk. jį pakeitus pirmą kėlinį baigem su plius 8. Antra kėlinį pradėjo be jo ir iki jo įėjimo pliusą dar padidino iki 12 ,na bet vistiek su juo baigem 14. Trecia kėlinį pradėjo su juo, skirtumas sumažėjo iki 6 taškų na bet iki jo pakeitimo išlaikė plius 12 ( kas dviem taškais mažiau nuo trečio kėlinio pradžios),bet be jo skirtumas kėliniui pasibaigus pakilo iki 16 taškų. Ketvirtam kėlinį be jo pakilo ir iki 18. na ir plius minus tokiu skirtumu ir laimejom. IŠVADA : pergalės pagrindas sukrautas jam nebūnant aikštėje. IŠVADA 2 : Keenan Evans butaforinis lyderis.