Тёмный
No video :(

w126 560 SELLE TEMPOMAT İLE GİTTİM | EL GAZINI KULLANDIM 

Harun Koçalioğlu
Подписаться 70 тыс.
Просмотров 3,5 тыс.
50% 1

Ayrıca w126 560 SEL in 1 yıılık Bakım gideri kaç Tl tutuyor. Hangi bakımları yapıldı.
Mustafa Abi ile söyleşi...

Опубликовано:

28 авг 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 15   
@karub0641
@karub0641 5 лет назад
Abi tamda merak ettiğim video du bu. El gazını çok merak ediyordum bu araçlarda sağolasın
5 лет назад
Siz sağolun. İsabet olmuş.
@getrange3480
@getrange3480 5 лет назад
Su kasaya hastayım İnşallah Allah nasip ederse alicam birgün
@mehmetguner1412
@mehmetguner1412 5 лет назад
Orijinal teyp niye sökülmüş ki,her şey orijinal ama Becker teyp yok,sahibi olan Mustafa abi bu ayrıntıyı nasıl atlamış
5 лет назад
Bildiğim kadarı ile evinde duruyor. Ayrıca şu anki ses sisteminin bir çok özelliği var. BİR ara hem orijinal teyp konusunu açıklığa kavuşturup netleştireyim. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur. Hem de şimdiki ses sistemini sizlere göstereyim.
@mehmetsoydan2964
@mehmetsoydan2964 5 лет назад
Harun abi, sana Mercedes çok yakışıyor, ama S serisi daha çok yakışıyor. Allaha emanet ol sağlıcakla kal abi.
5 лет назад
Ben w124 ümden inanın çok memnunum. Gerekçeli sebeplerim çok bir ara arz edeyim. Her yönü ile ele almak gerekiyor.
@aliguclu720
@aliguclu720 5 лет назад
Mehmet bey E serisi ve S serisi arasında ki tek fark uzunluk LONG dedikleri meseledir E"de long yoktur S"te long şasi mevcuttur zaten S kasayı alan bir adam short kasa için almaz long için alır daha uzun olsun diye o değilde bizim bildiğimiz eski mercedes olarak 123 kasa idi hakiki mercedes çok kibar ve hoş görüntüsü vardı aynaları bile krom idi şahane arabalar onlardı
@timur3008
@timur3008 5 лет назад
Harun abi hep sormak istedigim bişey var sana Burada samimi bir abimin w124 250D 86 model merso su var otomatik vites arabanın geri vitesi de sorun var geriye geçmiyor sunroof ayakları kırık bide ne diyon abi alıp yaptırıp bineyim mi başıma bela olur mu? Cvp verirsen çok sevinirim abim
5 лет назад
Araç temiz ve bakımlı ise, uygun ise, neden başına bela olsun. Iyi ustalar ve orijinal parçalar ile düzene girecek sağlam yapılı ve sorunsuz araçlardır.
@timur3008
@timur3008 5 лет назад
@ abi tokatta yaşıyorum kime yaptıra bilirim
@timur3008
@timur3008 5 лет назад
@ abim 15 bin istiyor tokatta saglam yapabilecek biri oldugunu düşünmüyorm bide yaşım genç yarın birgün dügün olursa kolay satamam diye kuşkularım var
5 лет назад
Anladım kardeşim. Bence ertelemelisin. Uygun bir fırsat inşallah bulacaksın vakti ve zamanı geldiğinde. Mutluluklar dilerim.
@emreerdem4297
@emreerdem4297 5 лет назад
İçmeyenler içebilir mi abi 😂
@ugurgurer687
@ugurgurer687 5 лет назад
Hız sabitleyici abicim., hız sabitleyici.. Eli tane ad türetebiliriz senin gibi ancak onun adı hız sabitleyicisi.. Ayrıca bağdaş kurup oturmanız için yapılmış birşey değildir.. O-100 nasıl yapılıyor, bidaha söyle abicim ya.. 🤣🤣
Далее
E362 Navigating the Bible: The Historical Books
53:22
Просмотров 235 тыс.
Секрет фокусника! #shorts
00:15
Просмотров 39 млн
А ВЫ УМЕЕТЕ ПЛАВАТЬ?? #shorts
00:21
Просмотров 1,8 млн
나랑 아빠가 아이스크림 먹을 때
00:15