Тёмный
Три кванти опівночі
Три кванти опівночі
Три кванти опівночі
Подписаться
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Про що саме? Про замки, чиї високі вежі упираються в саме небо, про могутніх драконів і темні підземелля, що приховують культи давно забутих богів. Розповімо один одному легенди про міфічних шахраїв, які зуміли обвести навколо пальця самого Локі, згадаємо великих воїнів, що билися з ордами нежиті та могутніх магів, чия магія змінювала саму реальність. А потім бард візьме до рук лютню і ми всі разом заспіваємо про глибини безкрайнього космосу, куди наважилися вирушити відважні шукачі пригод, присвятимо куплет втраченим планетам і руїнам великих міст, побудованих цивілізаціями, що пішли в темряву століть. Все це колись було, відбувається прямо зараз і колись обов'язково трапиться, адже у квантовому мультивсесвіті все відбувається одночасно.
Комментарии
@serhiiboldyzhar4354
@serhiiboldyzhar4354 4 минуты назад
Чорт. Відео таке якісне що важко знайти подібне. І я дивлюсь по другому кругу
@zhytomyrski_kovbasu
@zhytomyrski_kovbasu 20 часов назад
а де тоді наші фантасти і наша пропаганда? там же де українське кіно і музика. нація без своєї культури буде вимушена споживати культурний продукт більш розвитої цивілізації
@midnightquantum
@midnightquantum 18 часов назад
В нас багато шикарних фантастів, окремий випуск про них буде.
@user-lc9ll2hf1l
@user-lc9ll2hf1l День назад
А я дуже переживав за корабель консула із романів Гіперіону. Хоч і Ігдрасиль в цій реальності так епічно описується і повинен бути візитівкою світу, він скоріше позицонує себе як локація, а от корабель консула це і корабель і особистість розміщена в його програмах, і по ходу подій цей чудовий дует персонажа в тілі корабля із давніми забутими технологіями не раз дивує і заставляє переживати.
@yevgeniy_che
@yevgeniy_che День назад
Не можу сказати з якого твору, але пригадав корабель, який вирушив у безкінечно далеку подорож, тому мав мати на борту безліч провізії, матеріалів та запасних частин. Такий запас, а вірніше його відсутність, реалізовувався завдяки агрегату, який міг виготовити будь-яку річ на замовлення екіпажу, але працював він з деякими обмеженнями. Саме ці обмеження призвели до грандіозної проблеми з кораблем, але одночасно і до її вирішення.
@EvgeniyGetmanskiy
@EvgeniyGetmanskiy День назад
Пропоную повернутися назад у часі і вставити у ту падлюку, бомбу с таймером, поки він був ще малий, і хай вже завтра вибухне, то і причина повертатись є і хоч і було скоєно багато зла, то може хай вже закінчиться)
@user-eb5jw9li2o
@user-eb5jw9li2o День назад
Космічний корабель інхороїв Інку-Холойнасу із циклу Другий Апокаліпсис Беккера (діп дарк фентезі) , які був "живий" в космосі, але вмер на Еарві. Красивий та дуже жахливий. Має власний ШІ та підвиди його , власну біолабараторію та збройову лазерної зброї.
@notnot9822
@notnot9822 День назад
Хмм А ТАРДІС вдасться космічним кораблем?
@midnightquantum
@midnightquantum День назад
Звісно, один з найкращих, на мою думку. Хоча до нього був схожий корабель у романі Сімака "Магістраль вічності", там у інопланетянина був корабель який може дістатися до будь-якого місця в просторі та часу, української версії цього роману немає, я давно читав ру версію, там його називали "Невод", але це не дуже точний переклад його назви
@read_chumak
@read_chumak 2 дня назад
От нащо я подивилася це - тепер хочеться закинути свої 5 початих книг і читати цю😅
@midnightquantum
@midnightquantum 2 дня назад
Ця трилогія того варта) на мій погляд
@lectoremkun5972
@lectoremkun5972 3 дня назад
Сереніті, Наву, він же Бегемот, ще корабель, не пам'ятаю назву, з мульта "Володарі часу", який бачив у семирічному віці.
@Medvyn1
@Medvyn1 3 дня назад
Колись була така гра "Стар Лансер". Цікаво те, що в грі головними злодіями виступають кацапи, араби і китайці, а хороша сторона - англо-саксонський світ + японці. Так носієм винищувачів і першим кораблем куди потрапляє герою був "Реліант"
@MrIncognitoMK-5
@MrIncognitoMK-5 3 дня назад
Дякую за відео.
@harukakanata9650
@harukakanata9650 3 дня назад
Дикція у Лани неймовірна! Якщо чесно, зазвичай слухаю фоном, але інтонація, голос + легка жестикуляція у неї супер, більшість її «уривків» дивилася)
@OleksiiTheAngry
@OleksiiTheAngry 3 дня назад
Прочитав. Сподобалася! Не повірите, але купив САМЕ ЧЕРЕЗ ОБКЛАДИНКУ 😂 тільки я там побачив не Halo, а набагато древнішого персонажа - з гри Doom (варіант 2016 чи 14 року)
@midnightquantum
@midnightquantum 3 дня назад
Мені він теж спочатку здався схожим на Думгая, а потім я пригадав Хало й так, він теж схожий на героя) Мені здається ілюстратор надихався обома іграми
@Galina_Blanka_bulbul
@Galina_Blanka_bulbul 3 дня назад
Дякую за такий ретельний розбір і серйозну розмову. Ваш чемний тон також дуже імпонує. В мене є питання зовсім не по темі. Чому ви не вимовляєте літеру "о" там, де вона має бути в україномовних версіях слова? Типу "вараги, захапили, таді, стала зразуміла, памітив" і тд. Не претензія в жодному разі! Просто дуже цікаво, вам так зручніше чи ви взагалі не зважали навіть? 😁 Знаю, що оцю українську підкреслену "о" може бути незручно вимовляти з незвички, так само як і звук "шч", рот втомлюється)
@midnightquantum
@midnightquantum 3 дня назад
Я не вимовляю, тому що я з Харкова, в нас всі акають сильно) В нас "адин", приїздиш до Полтави, а там "один" тощо)
@Galina_Blanka_bulbul
@Galina_Blanka_bulbul 3 дня назад
@@midnightquantum йоу, привіт з салтівки 😎🤙🏻
@Apostol_Tea
@Apostol_Tea 3 дня назад
Гільгамеш нагадав мені відносно старий фільм де корабель з колоністами впав посеред океану на новому світі і деякі вцілілі члени екіпажу деградували до монстрів, що почали поїдати всіх хто передчасно прокинувся. Але по своєму чарівними кораблями для мене стали зоряні руйнівники в зоряних війнах. Але потім коли я шукав ігри про зоряні війни мені в руки потрапив диск з 2 старкрафтом і я почав частенько уявляти себе капітаном Гіперіона. А ось Нормандія з Масс Ефекту прийшла до мене значно пізніше. Просто як згадку варто віддати належне Ямато, що неодноразово ставав на захист землі в відповідній серії серіалів, фільмів, можливо книг і манг. А ще корабель Ейзінштей (наче) з Вархамеру на борту якого вцілілі летять на Терру, щоб повідомити про падіння примархів. Це всі кораблі я зміг витягти зі своєї пам'яті.
@avroha.k
@avroha.k 4 дня назад
Де ЛЕКС?
@midnightquantum
@midnightquantum 3 дня назад
Він з кіно, а тут кораблі з книг.
@avroha.k
@avroha.k 3 дня назад
@@midnightquantum В назві про книги нічого не сказано.
@midnightquantum
@midnightquantum 3 дня назад
@@avroha.k зато сказано на початку відео
@MrDlinch
@MrDlinch 4 дня назад
Не те щоб корабель, але кільце Halo з однойменної серії ігор.
@ZhytyvUkraini
@ZhytyvUkraini 4 дня назад
Дуже цікаво, ще таких відео :-)
@turbopincher
@turbopincher 4 дня назад
Головачев норм, еще пикник на обочине, а все остальное нудное тошнилово. Кстати еще читал одного брита, трифиды по нему сняли, так он тоже тошный. Мой выбор американская фантастика
@midnightquantum
@midnightquantum 4 дня назад
Мені "Тріффіди" цілком норм
@turbopincher
@turbopincher 3 дня назад
@@midnightquantumхризалиды
@Yushchenkivets
@Yushchenkivets 3 дня назад
@@turbopincher "Хризаліди" та "День Триффідів" - два різні твори того самого автора.
@turbopincher
@turbopincher 3 дня назад
@@Yushchenkivets я знаю. Давно читал и пришлось гуглить, что там в юности я читал. Это были хризалиды
@avakum81
@avakum81 4 дня назад
"Сквозь горизонт" кораблик без печали))
@Half_Blined_Born
@Half_Blined_Born 5 дней назад
А мені "Гічі" чомусь не зайшли.. Певно в основному, через неоднозначного головного героя. Певно ми всі (і я не виключення) в основному звикли до ідеалістичних гг, як то Джон Шепард, чи Джеймс Голден.. Броудхед же, поки читав, місцями викликав в мене відчуття натуральної відрази до своєї персони. Та і постійні інтерлюдії з "Зігфрідом" які заважають скоріше дізнатися основний сюжет - теж трохи псують враження. Хоча концепція самого твору прикольна і дуже оригінальна.
@midnightquantum
@midnightquantum 5 дней назад
Я в першій книзі просто ненавидів Броудхеда, хотілося, щоб автор таки його добив) А в другій книзі навпаки, бажав, щоб у головного героя все вийшло)
@videonews4887
@videonews4887 5 дней назад
Гарний канал. Дякую.
@KassadShrike
@KassadShrike 5 дней назад
Джоні Мнемонік сподобався в шкільному віці, а потім я прочитав Гібсона і це була повна фігня стрибаюча від сюжету до сюжету(
@KassadShrike
@KassadShrike 5 дней назад
Острів Вотса як на мене цікавіший за роман Революція в стоп кадрах.
@KassadShrike
@KassadShrike 5 дней назад
Фіаско Лема дуже сподобалось) Сліпобачення супер)
@KassadShrike
@KassadShrike 5 дней назад
"Гіперіон" Сіммонса це мій топ на 1 місці) Сімак взагалі несподобався, читав "Місто" "Час найпростіша річ" - повне гімно, після цього знайомство з автором закінчилось)
@kuzmaz6214
@kuzmaz6214 5 дней назад
Вітаю зроби випуск про кораблі із серіалу Зоряна Брама
@volodmir4376
@volodmir4376 5 дней назад
Корабель, "Пригун" непогана фантастика від польського письменника..
@dimachytayefantasy
@dimachytayefantasy 5 дней назад
А от в мене у топі завжди кораблі з всесвітів Стар Треку та кораблі-планети з циклу Ларі Нівена Світ Кільце
@midnightquantum
@midnightquantum 5 дней назад
А от про "Світ-кільце" я взагалі забув, дякую, що нагадали!
@user-it9ry7uo5u
@user-it9ry7uo5u 5 дней назад
Аркадія з "Космічний пірат, капітан Харлок". Ямато з "Космічний лінкор Ямато".
@user-uh6vt9xd9u
@user-uh6vt9xd9u 5 дней назад
"Еврідіка-Гермес": зореліт і, відповідно, орбітальний модуль з "Фіаско" Лема. Запам'ятались детально прописаною технологією польоту. Ну і наглухо відбитим екіпажем, що зі вчених перетворились на жорстоких агресорів. Безіменний корабель, відправлений "Мозком" у міжзоряний політ без згоди астронавтів. Оповідання "Втеча!", автор -- Азімов. Люблю за нестандартний сюжет. Ну і це перший корабель з надсвітловою швидкістю у світі "Я, робот" "Авангард", ковчег з "Паснків всесвіту" Хайнлайна. Нічого надзвичайного, просто перша в житті космоопера, читав ще школярем, тоді це було просто вау "Рама", корабель інопланетної цивілізації (?), головний предмет циклу інтелектуальних романів Кларка. Запам'ятався тим, що дуже детально описаний, при цьому геть не зрозумілий. "Непереможний". Запам'ятався ім'ям, що дала назву ще одному роману Лема. Просякнутому безмежною тугою та песимізмом. Та й доста, щось розійшовся
@midnightquantum
@midnightquantum 5 дней назад
Дуже гарна добірка, дякую.
@user-uh6vt9xd9u
@user-uh6vt9xd9u 4 дня назад
@@midnightquantum дякую. Продовжуйте в тому ж дусі. Підбірки -- це цікаво! Можливо, топ роботів чи стрілецької зброї, м? Або фантастичних технологій, що стали реальністю
@midnightquantum
@midnightquantum 4 дня назад
@@user-uh6vt9xd9u Я думаю щодо топа дивних або надивніших рас
@user-uh6vt9xd9u
@user-uh6vt9xd9u 2 дня назад
@@midnightquantum Ого. Файно. На вскидку, мій топ: -рептілоїди з "Заходу Едему" Ґаррісона -симбіоніти з "Едему" Лема (люблю Лема, шо поробиш) - папула (прообраз гіпножаби) із "Симулякрів" Діка - пухнастики-фуррі з оповідання Сілверберга, назву не пам'ятаю, але це геномодифіковані під сувору холодну планету люди - Космоніти зі "Сталевих печер" Азімова. Це наче й люди, втім, морально вже далеко не хомо сапієнс - ну, скажімо, джини з "Бога світла" Желязни - жуки з "Космічного десанту" Хайнлайна це вже банально, втім, він був першим. Як на мене, звісно (написав би ще про голованів з Саракшу, але радянську/роіську літературу не чіпаємо) Ну, якось так
@user-zn4uj7vs5d
@user-zn4uj7vs5d 5 дней назад
Сергій