Тёмный
Vaisingumo Šaknys
Vaisingumo Šaknys
Vaisingumo Šaknys
Подписаться
Vaisingumo Šaknys - tai tinklalaidė apie vaisingumą, nevaisingumą ir psichologinius to aspektus, bei kitas aktualias temas norintiems tapti tėvais.

Turinį kuria mokslininkė Dr. Ieva Miceikaitė ir psichologė Giedrė Syvertsen.

Jūsų klausimų, istorijų ir pasiūlymų laukiame el.paštu: info@vaisingumosaknys.lt
Комментарии
@miglinosvlog6704
@miglinosvlog6704 3 месяца назад
Sveiki ar galiu jusu paklausti
3 месяца назад
Žinoma! 😊
@audriusgudelevicius2776
@audriusgudelevicius2776 11 месяцев назад
Ačiū už atvirumą 🙏
@aurelijaaurelija1911
@aurelijaaurelija1911 Год назад
Labai ačiū už podcasta❤
Год назад
Ačiū, kad domitės šiomis temomis ❤️
@aurelijaaurelija1911
@aurelijaaurelija1911 Год назад
Diana, Jūs tiesiog nuostabi, ačiū!❤
@neringa2910
@neringa2910 Год назад
Bet ar tikrai maisto netoleravimo tyrimai nėra pinigai į balą? Esu skaičiusi medikų pasisakymų apie juo būtent taip
@ievamic
@ievamic Год назад
Tai tikrai yra kontraversiška tema ir pirmieji tyrimai tik pradėti daryti neseniai, tai konkrečių bendrųjų rekomendacijų nėra. O Dr. Birgit pasidalino, kad jie rekomenduoja tai savo pacientams. Bet žinoma, jei esate kažkam alergiški tai svarbu pašalinti iš mitybos, bei vengti produktų, kurie yra susiję su uždegiminiais procesais organizme, kaip, pvz, stipriai perdirbti produktai bei dabar daug teigiamo atsako tyrimuose ir praktikoje susilaukia taip vadinama low-FODMAP mityba. Manau, esmė yra čia visgi atkreipti dėmesį kiekvienam į savo organizmo reakciją į skirtingus maisto produktus ir pagal tai atsirikti, kas tinka, o kas ne, pasirūpinant, kad gautumėte visų reikalingų medžiagų.
@anad687
@anad687 Год назад
Labai norėčiau knygos 😍
@MrZvynelis
@MrZvynelis Год назад
Superinis epizodas. Labai užmotyvavo dar daugiau kalbėtis su vyru, padėjo pamatyti daromas klaidas, privertė ir nusijuokti girdint apie tipinį moterų elgesį 😅 AČIŪ. Einu siųsti nuorodos vyrui 😉❤️
Год назад
Oi labai gerai! Toks ir tikslas buvo, paskatinti pagalvoti, kaip galima pagerinti bendravimą ir, žinoma, paskatinti kalbėtis 🙌💯❤️
@jovitch2749
@jovitch2749 Год назад
Aciu uz sita podcasta! Pastarieji du - Rutos atviras pasidalinimas savo istorija bei Anos patarimai porai LABAI buvo naudingi. Ne vienoj vietoj linksejau galva, ir man taip buna arba okey, ne man vienai taip, nes taip jaustis yra normalu. Tad butu idomu perskaityt ir knyga:))
Год назад
Labai malonu, kad klausot 🤗
@editapetrauskaite8383
@editapetrauskaite8383 Год назад
Tikrai aktuali tema! Labai noriu knygos ☕
@rutadirgeliene8880
@rutadirgeliene8880 Год назад
Labai norėčiau❤️🍍
@gintaremockeviciute-narbut8647
Labai norėčiau šios knygos 😍
@jolitavaigauskaite-uk7px
@jolitavaigauskaite-uk7px Год назад
Labai noriu ❤❤❤
@linamajauskiene1816
@linamajauskiene1816 Год назад
Labai noriu šios knygos!❤️
Год назад
Sėkmės! ✨
@agnemastyte-lv8nd
@agnemastyte-lv8nd Год назад
Labai noriu šios knygos! 🥰
Год назад
😍🙌
@tomatreinauske9346
@tomatreinauske9346 Год назад
Norėčiau šios knygos! 🥰🐻
Год назад
✨✨✨
Год назад
Sveikiname, Toma! 🥳 Jums atitenka knyga "Meškiukas už stiklo" ❤️ Malonaus skaitymo ir susitiksime kituose epizoduose 🤗
@neringa2910
@neringa2910 Год назад
Mitas, kad negalima lipti ant kanalizacijos dangčio nes bus nelaimė man visai realus pasitaikė, bet ne kokia mistine prasme, o tiesiogine. Vaikystėje dūkdama su draugais miesto parke užlipau ant tokio dangčio ir įsmukau iki juosmens. Aišku buvo streso bet greit mane ištraukė tai laiminga pabaiga. Šitas nutikimas, manęs tikrai nepadarė paranojiška prietarų vykdytoja, gal atvirkščiai, pagalvoju tiesiog ar tame slepiasi kokia reali grėsmė ar tik kažkokia mistinė aura tvyro apie jį ir tiek.
Год назад
Oi, kaip baisu!😱 Bet svarbu, kad gerai baigėsi. Kartais tie prietarai tikrai ir yra, kad apsaugoti nuo galimos nelaimės-pvz, įkritimo į šulinį. 🤷‍♀️ Bet kas susiję su nėštumu, tai didžioji dalis tik kelia bereikalingą baimę🙈
@jurgitavarnaite3757
@jurgitavarnaite3757 Год назад
Nuostabi laida ir labai naudinga, kaip ir visos laidos. Woo, džiaugiuosiu Jus radusi :) Ačiū :)
Год назад
Ačiū! Mes džiaugiamės, kad domitės savo sveikata ir čia randate naudingos info <3
@gitanastankute2590
@gitanastankute2590 2 года назад
Kenčiu nuo endometriozės jau 10 metų, laukiu antros operacijos, šiuo komentaru norėčiau papildyti, kad ši liga yra dar pilnumoje neištirta ir kodėl ji ištikrųjų atsiranda, taip pat ji gali išsiplėsti net į smegenis, ji yra neišgydoma ir skausmai tai tėra viena dalis, kurie nėra skausmai tik per mėnesines, o kasdienybė, yra dienų, kai negaliu nei vaikščioti, nei sėdėti, nei miegoti, skauda gelia visą kūną, nuo skausmo skauda linksta kojos, skauda net rankas ir sąnarius, visą žarnyną, nugarą, atrodo, kad esi plėšoma iš vidaus, o kas seka po viso to? Depresija, nerimas, nemiga ir t.t..blogiausia tai, kad žmonės pažiūri į tave ir neišmaneliai vadina 'beptote' ar net apsimetele, nes iš išorės atrodai sveikas žmogus, o kasdienybė yra tikrai labai labai sunki, žmonės simpatizuoja tiems, kurie turi sulūžusią koją, bet kadangi endomitriozė nėra matoma ir sunku paaiškinti žmogui, kas darosi tavo viduje, fiziškai ir emociškai, jautiesi niekam tikęs ir piktas ir tikrai manai, kad išprotėsi ir tiesiog nori izoliuotis nuo visuomenės. Merginos,moterys, būkit stiprios, kurios sergate sunkesne šios ligos forma ❤
2 года назад
Tikrai šios užslėptos ligos yra didžiulė problema. Ir ne tik tai, kad nustatyti užtrunka metų metus, kad moterims tenka kentėti skausmus, psichologines problemas, bet ir tai, kad labai prie to prisideda būtent tai, kad apie ją mažai žinoma, ir žmonėms, kurie to nepatiria sunku suvokti endometriozės sukeliamus skausmus ir kaip tai paveikia gyvenimą. Deja, į tai žiūrima pro pirštus ne tik bendrai tarp žmonių, bet ir gydytojai ne visada atkreipia į nusiskundimus reikiamą dėmesį. Kuo daugiau apie tai bus kalbama, tuo daugiau visuomenė bus informuota, ir tai prisidės prie greitesnės endometriozės diagnozės. O tai jau labai svarbus etapas. Ačiū, kad Jūs pasidalinote savo istorija!
@soremonas
@soremonas 2 года назад
Nuostabu!
@Karolina1271
@Karolina1271 2 года назад
Ar 2 kartus per savaitę po 30 minučių galima intensyviai eiti ant begtakio? (Galimai esu pastojusi)
2 года назад
Eiti tikrai galima. Jei bėgiotumėt intensyviai kiekvieną dieną, tuomet būtų galima primažinti tempą. O greitu ėjimu galima ir kiekvieną dieną apie 30min. Svarbiausia, kaip pati jaučiatės. Jei padūstate ir jaučiatės blogai, tuomet primažinkite tempą. Malonaus laukimo! ;)
@vilmaragauskiene7840
@vilmaragauskiene7840 2 года назад
Dėkoju už video! 🌷Minėjote apie porų gydymą. Ar pagalbinį apvaisinimą galima vadinti gydymu? Juk priežastis nėra panaikinama, o tik “apeinama”. Taip pat, gal galite paruošti video apie naprotechnologiją? Ką manote apie ją, nes kiek man žinoma, būtent ten yra nevaisingumo gydymas, pasitelkiant terapiją, medikamentus, savo vaisingumo stebėjimą ir tik labai mažai apie tai kalbama..
2 года назад
Ačiū, kad žiūrite ir gilinatės į šias temas. :) Mano nuomone, tai galima vadinti gydymu, kadangi lietuviškai mes daug dalykų vadiname gydymu net nesusimąstydami, kai iš tikrųjų tai gydo tik simptomus, o ne panaikina priežastį. O negalėjimas pastoti ir yra įvardijama kaip pagrindinė problema (simptomas) esant nevaisingumui. Tad nors pagalbinis apvaisinimas paties nevaisingumo priežasties gali ir neišgydyti, bet tai padeda pasiekti tikslą. Lietuviškai nerandu kito žodžio, kuris geriau tai apibūdintų, bet gal Jūs žinot geresnį variantą? Kai kalbame apie patį nevaisingumo gydymą, tai ir bendrojoje praktikoje, ir naprotechnologijoje, esmė yra ta pati - siekiama išaiškinti priežastį ir ją pašalinti. Visgi, jos išsiskiria savo požiūriu, nes naprotechnologija yra "prieš" PAB (tad labiau atitinka katalikiškų vertybių sistemą), todėl taikant šią taktiką, bandoma kaip tik įmanoma išvengti PAB.
@Niceyou86
@Niceyou86 2 года назад
Begalo džiaugiuosi kad atsirado tokio tipo potkestas. Aciu merginos!
2 года назад
Džiaugiamės ir mes, kad informacija pasiekia tuos, kam jos reikia! :)🌷
@rutapet4812
@rutapet4812 2 года назад
Ačiū už įdomų epizodą! Tik labai sunkiai matosi tamsus tekstas tamsiame fone
2 года назад
Smagu, kad domitės mokslu! Ačiū už komentarą, tai buvo pastebėta tik pasidalinus įrašu, tai, deja, spalvų ištaisyti nebepavyks. Tikiuosi, kad audio paaiškinimai padeda ;)
@monikagerr4126
@monikagerr4126 2 года назад
👌🏻💯♥️♥️♥️aciu!
2 года назад
Ačiū, kad žiūrite! ♥️
@ritvas322
@ritvas322 2 года назад
Klausau ir negaliu patikėti, tokių dakykų turėtų mokyti mergaites jau mokykloje. Ačiū, gavau naudingos info sau ❤
2 года назад
Sutinkam su Jūsų žinute visu 100%! Ši info svarbi visoms <3