Először tudja meg a diktatúra jelentését a magyar balodal! Különben + Kari Geri nem ment egy db vitára sem a köz tvbe és Magyar elvtárs kirohant egy élő műsorba az ATVbe. Ezek után nem kérdezik meg tőle az ATVn amit akarnak. Más tv viszont kérdez de nem válaszol Magyar elvtárs. ámen 🙏
Tévedsz egy dologban. Igenis meghívták az atv-be, be is ment, mintha semmi nem történt volna. A baloldali "kutyák" kölke, megbocsátottak neki, sőt sokan nézik is. Tudjátok cirkusz kell a népnek.
@@tboykaő 😂 liberális . Még maga is bevallotta hogy kökény Liberális . De ő soha nem lesz jobboldali. Miért azért mert 14 év alatt nem volt hajlandó megérteni mit akar a jobboldali nép. Baloldalon egyszerű ott elég ha hőbörög és olyat mond amit nem tud vagy Esze ágában sincs valóra váltani. ( Megjegyzem: az a 14 év azért arra elég volt ahhoz hogy ki tanulja hogyan tudja Orbán szövegét át forgatni a bal oldali emberek számára. Aki harmadik utat keres az Torockai Lászlót válasza nem ezt a faszopo gecit. Magyar Péter a leg kártékonyabb ember aki lehetne. Miért mert már így is óriási a különbség a jobb és bal oldal között. A baloldalon már a polgár háború és az erőszak is napirenden van. Tudják és mégis szítják a tüzet. Hergelnek majd azt mondják hogy a Fidesz hergel. 😅
@@tboyka Ha baloldalinak látszik, ha olyanokat mond, mint a baloldal: AKKOR BALOLDALI MP ELVTÁRS. Megjegyzem, abból is a rosszabbik, be van porozva libsi eszmékkel is. De csak nézzétek áhitattal, közben vigyázzatok a zsebetekre, meg hegyezzétek a fületeket, mert CSAL.
Meg kéne hívni a Toroczkait vagy valamelyik MH-s vezetőt, ők legalább képesek vitázni. A balos ellenzéket el kell engedni (jó, Schiffert, Ungárt vagy MZP-t el lehet hívni, ők jöttek eddig).
@@janoskasza3091 MZP rossz ember, ez a baj vele. És ugyanez a baj Magyar Péterrel, a kis szarossal. Hogy ő milyen elveket vall, miről mit gondol ő vagy a többi beszavazott tiszás, az rejtély. Ami meg nem rejtély, az rossz. Ez is baj.
Amiért nem fizetnek,azért lusták megmozdulni!!! Ha jön a dollár addig játszák a hülyét,ez már nagyon megy,vagy nem kell színészkedni,természetes a játékuk!!! Ennyire képesek!!!!A hitványság dollárért,még folyik!!!!!!
Ha lenne kivel vitáznánk. De emlékezzünk csak az utolsó Orbán-Gyurcsány vitára! Mivel az utóbbi végighazudta és azóta sem ő, sem más balos politikus nem mutat ettől érdemben eltérő viselkedést nincs értelme...
Nem a szűrcsölésen van a hangsúly hanem azon, hogy milyen aljas módon vádoljátok a jobboldalt (két harmad)azzal amit ti csináltok és akartok! A kutyánál is rosszabbak vagytok mert az nem harap abba a kézbe amelyik enni ad neki! De a baloldal olyan aljas,hogy itthon felveszi a fizetést (a milliókat) aztán meg elárulja a hazáját! Megint csak pénzért!
Most nem azért, de Orbán Viktor már kb. egy évtizede nem áll ki vitára senkivel. Pedig anno a legvitaképesebb politikus volt. Megértem, hogy egy akárkivel nem fog leállni vitázni, de nem csak politikai vagy erkölcsi nímandok voltak a kihívói között.
@@laszlomerczel7604 miért égetnénk magunkat szénné? Meg milyen mi? És sehol nem égetem magamat szénné. De tudnék olyat mondani aki igen, pl kb az összes fideszes propagandista amikor kérdezik őket🤷🏼
Ezer egy dolog miatt van diktatúra, pl az alaptörvény módosításának sűrűsége és öntörvényűsége miatt. A közTV leuralása miatt, az államosítás mértéke, és milyensége miatt....
Ezek jelszavak tartalom nélkül . Ugyan úgy ahogy azt sem tudják mit jelent a NER de azért ismételgetik . Valójában lusták elolvasni, kikeresni, utána járni, ellenőrizni a forrásnál - ezért halvány lila gőzük sincs semmiről, ezért nem vitáznak mert akkor kiderülne a tudatlanság a képviselők szintjén is . És ezek viszik az erdőbe a szavazóikat, átverik a híveiket. Egy kis potya dollárért kijátszák az országot a nyugati rablógazdálkodóknak és nyomortanyát csinálnak a magyaroknak .
Miért? Mit szeretnél? Ha magánkézbe kerülne újra a pl. a fűtés, világítás, víz, repterek, vagy újra eladnád a nyugati multiknak? Pl. a szépkártyát a francoknak, meg az ivóvizet. Pont miattatok kell állandóan módosítgatni az alaptörvényt, hogy ne tudjatok dorbézolni az adófizetők pénzéből.
Már elnézést kedves Kamu nemzeti haverom, ha megbocsát hol is van a meghívója az MHM-nek? Nyugodtan le lehet ülni Toroczkaival vitázni. Jah az a baj, hogy itt nem az a bökkenő, hogy TL nem akar.. Meg se hívjatok. Akkor mit papolsz itt?
Először is nyugtass meg, hogy nem szja, hogy azt nem vonja a diktatúra a segíjkédből. Utána pedig én nyugatlak meg azzal, hogy a far-hát után befizetett áfádat egészében elnyelte a Fővárosi Önkormányzat költségvetése. Méghozzá nyomtalanul.
"Hívtátok volna a Magyar Pétert," -- Nem, köszönjük szépen, nem támogatjuk a nőverést, család-bántalmazást, fiatalkorú molesztálást, garázdaságot... :)
🤔Az most nem ér rá, mert méri a hőmérsékletet egy lezárt kórteremben és egy lépcsőház legfelső emeletén, az üvegtető alatt, egy valószínűleg kalibrált hőmérővel.😁 Megjegyzés: ☝Magyarországon nem lesz Majdan/2.! "Az Alinsky módszer" szerinti CIA-s forgatókönyv alapján,rendezői utasításra/$bónuszért😫.Hoztam még egy jeges narancslevet..🥱
1., Bizonyíték, fasszopókám? Vagy csak ugatsz bele a netes vakvilágba, mint a bolsewoki fajtikáid? :) 2., 45-től 89-ig hogy is működött a választási törvény? Baltardált kormányok, 2006? Ja, az épp pont nem számít... xDDDD
A "csináljunk úgy, mintha....." kommunikációs kategóriát mi átéltük a szovjet megszállás és kollaboráns komcsi rendszer 45 éve alatt ezért már csírájában felismerik a magyarok ,és itt hatástalan. A művelt nyugaton viszont fénykorát éli azonnal bekajálják a tömegek, az itteni baloldalt is ők pénzelik, és ezt akarják mgint, de hatástalan.
Ugye a jobboldal az tud vitázni, amikor az a válasz egy kérdésre, amiből te jössz ki rosszul, hogy boldog karácsonyt, meg amikor Trombitás Kristóf letiltja azokat, akik a karlendítéséről kérdeznek.