Тёмный

Α.Ο. Οικονόμος Τσαριτσάνης (0-0) Ηρακλής Θεσσαλονίκης (Football League 2) 2011-2012

Οικονόμος Τσαριτσάνης WebTv Official
Просмотров 184
50% 1

#history
Α.Ο.Τ Οικονόμος 0-0 Ηρακλής Θεσσαλονίκης (Γ' ΕΘΝΙΚΗ) 2011-2012 Ακόμη μια μεγάλη στιγμή έζησε ο κόσμος τής ομάδας μας όταν την περίοδο 2011-2012 στο γήπεδο μας Γεώργιος Μητσιμπόνας φιλοξενήσαμε τον Ηρακλή Θεσσαλονικής. Ο κόσμος τής Τσαριτσανης γέμισε το γήπεδο όπως κάνει πάντα και οι οργανωμένοι ZVAN BOYS δεν σταμάτησαν λεπτό να τραγουδούν για την ομάδα μας. Ακόμη μεγαλύτερη στιγμή θα ζούσαμε αν ο διαιτητής δεν ακύρωνε το κανονικό Γκολ που μπήκε στις καθυστερήσεις του αγώνα. Όπως και να έχει η ομάδα μας έπαιξε ένα ιστορικό παιχνίδι με τον Γηραιό του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Με την λήξη του αγώνα δεν έλειψαν και οι φασαρίες που έγιναν εντός αλλά και εκτός αγωνιστικού χώρου μεταξύ παικτών και παραγόντων των δύο ομάδων αλλά και φιλάθλων.