Тёмный

Альтернативне опалення будинку керамічними обігрівачами // Ceramic heaters alternative house heating 

Bogdan Kushlyk
Подписаться 17 тыс.
Просмотров 1 тыс.
50% 1

‪@bogdankushlyk‬
Монтую керамічні обігрівачі, показую відмінності між ними, особливості застосування, ціна системи.
Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @bogdankushlyk

Наука

Опубликовано:

 

3 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 36   
@warah_6707
@warah_6707 10 месяцев назад
У моїх батьків в багатоповерховому будинку вже третій рік як перейшли на індивідуальне опалення в кожній квартирі то батьки встановили подібні конвектори у 3-х кімнатну квартиру. Вмонтували двох тарифний лічильник. До речі, стара проводка витримує (будинок 1982р. по нормативам максимальне навантаження - до 3-х кВт.), замінили лише кабель по стояку під'їзду. В цілому задоволені - і економія є (окупились десь за рік), і комфорту доволі.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
Так, за автономністю майбутнє.
@dimaskin4181
@dimaskin4181 3 месяца назад
@@bogdankushlykтобто мені вистачить 1-го конвектора або керамічного на 18 квадратов?
@warah_6707
@warah_6707 10 месяцев назад
Тепла підлога була б дуже ефективною. Тай приємною у застосуванні.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
згоден. кусається лише ціна монтажу. тепла підлога + радіатори на 175 м2 - 500+ тис грн з електрокотлом (чи твердопаливним на вибір). мій варіант закриває 290м2 (+ балкони/веранди + горище/мансарда) і коштував по факту 110 тис грн. при цьому споживана потужність максимальна однакова що для керамічних - 17.9 кВт макс для всіх одночасно увімкнених зі всіма своїми турбокнопками, що для елктрокотла - 18кВт був би мені якраз потрібен на 175 м2. окремо - електрична тепла підлога - то трошки не те. мені не подобається такий варіант.
@warah_6707
@warah_6707 10 месяцев назад
@@bogdankushlyk Потрібно враховувати комфорт, тепловтрати (найбільш ефективно тепло розприділяється від поверхні всієї кімнати, а не теплоносія на холодній стіні ще й, не доведи Господи) закритого гардинами). Але, вирішувати вам. Успіхів вам у всьому!!!
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
@@warah_6707 дякую! гардин не буде ) це вже враховано. але мабуть мені ще треба буде відео зробити і про стандарт утеплення використаний в будинку, бо так точно у нас не роблять.
@warah_6707
@warah_6707 10 месяцев назад
@@bogdankushlyk Я вам щиросердечно бажаю успіху у всіх ваших справах!!!
@bocman75
@bocman75 10 месяцев назад
Розумію, що є альтернатива, а ле як в зимку.? Як було в минулому році? І чи комфортно при пропажі світла?
@ivankasolovii5427
@ivankasolovii5427 11 месяцев назад
👍👍👍
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 11 месяцев назад
дякую
@igornesadim
@igornesadim 11 месяцев назад
Думав порадити тепловий насос але він вам мабуть вже не підійде
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 11 месяцев назад
Так, ніяк. Дуже дорого. Бо треба водяне опалення робити. Моя система не дуже дорого насправді обходиться. Але побачим статистику. Якщо вдасться в 2500-3000 кВт влізати в місяць на моїх 290 м2 - це буде прекрасно.
@александрсорокин-ф6т
@александрсорокин-ф6т 10 месяцев назад
Но зато потім єкономия в 5-6 разів.В мене Дом такій же 175 м2 установлений тепловий насос на 9 квт.Гріє воду ГВС на 6 чоловік.Бойлір 250 літрів.максимальне навантаження до 2 квт.В у найхолодніший місяць було всього 1100 кВт. Це все споживання будинку.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
Це прекрасно. Хороші невеликі витрати.
@sanlife_if
@sanlife_if 11 месяцев назад
Підкажіть чи він пече руку, коли до нього торкатися під час роботи? На скільки це безпечно? У мене подібний, без конвенції, досить гарячий і трохи пече коли гріє кімнату. Алюмінієві чи стальні радіатори так не печуть як кераміка.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 11 месяцев назад
Так, поверхня нагрівається досить сильно. Якщо він постійно шпарить - там 90 градусів (так заявлено, я не перевіряв). Але, чесно, в квартирі такі стоять вже кілька років на догріві в осінь-зиму-весну - то ще ніхто ні разу не обпікся, включаючи дітей до 2-х років. Їх також не можна накривати за технікою безпеки.
@sanlife_if
@sanlife_if 11 месяцев назад
@@bogdankushlyk дякую за відповідь! Ви написали на догрів, а що є основним опаленням?
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 11 месяцев назад
@@sanlife_if то в квартирі на 73м2 на догріві. А в будинку гріють собі як основне опалення 220м2 без проблем, завжди стабільна температура.
@dimaskin4181
@dimaskin4181 3 месяца назад
@@bogdankushlyk що там по повітрюГ він дуже його шушить чи ні?
@izobara
@izobara 10 месяцев назад
В мене будиночок значно менший, наразі маю 6КВт інверторних конвекторів для опалення. Ця штука зацікавила саме своєю інертністю, бо з відключенням електрики звичайні конвектор дуже швидко перестають гріти. Підкажіть, де купували?
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
наш виробник EcoTeplo. ecoteplo.net.ua/ вони багато де продаються і ціни однакові як правило по різних місцях. ті що у мене є - то такі в квартирі вже 4 роки працюють собі на догріві в осінньо-весняний період. а ті що в будинку - то друга зима для них вже.
@izobara
@izobara 10 месяцев назад
@@bogdankushlyk дякую, замовлю один для тесту.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 10 месяцев назад
@@izobara сильно великої інертності звісно не буде, бо поверхня натурально буде остигати, але все одно якихось 20-40 хвилин (залежить від того шпарив він до вимкнення чи ні) ще якесь тепло віддаватиме. ну і з досвіду - великі 600х1200 - оце саме те що треба.
@izobara
@izobara 10 месяцев назад
@@bogdankushlyk так, згоден, але окрім самої плити тепло ще будуть віддавати предмети і стіни, котрі вона нагріє протягом своєї роботи. Щодо розміру - зрозумів, дякую за пораду!
@DenBozhok
@DenBozhok 3 месяца назад
привіт і на цій платформі. чудес не буває. йди від тепловтрат будинку. настигання (швидке чи повільне) самих нагрівальних елементів під час відключення - це питання вторинне. якщо в люті морози тобі вистачає 6кВт на все про все - то це і є тепловтрати твого будинку. для того, щоб дійсно мати певну економію - варто змінити принцип нагріву. дійсно гарно можна економити, використовуючи тепловий насос. тип насосу залежить від ситуації - маючи водяну систему можна використовувати з середовищем, яке вам доступно і доцільно (вода з річки, скважина або тепле зимове вуличне повітря). в ситуації як у автора кіно - коли є нетерпимість до води як теплоносія - кондиціонер в кількох кімнатах. проте рознесена система має свої недоліки і свої переваги. наприклад, централізований котел легко запрограмувати на роботу в певний час і за певних умов. таку саму логіку накрутити на кожну батарею буде банально дорожче.
@dron7995
@dron7995 11 месяцев назад
Цікава штука.
@bogdankushlyk
@bogdankushlyk 11 месяцев назад
як завжди все почалось з тесту. спробував спершу маленький. а тоді більшу партію і в кінці вже повністю на весь будинок
Далее
БАГ ЕЩЕ РАБОТАЕТ?
00:26
Просмотров 153 тыс.
PERFECT PITCH FILTER.. (CR7 EDITION) 🙈😅
00:21
Mac USB
0:59
Просмотров 26 млн
iPad Turned Into Car Touchscreen (Via: @biggibril)
0:11