Тёмный

Будівництво власного житлового будинку. Побутовий юридичний порадник #41 

ekspertne
Подписаться 22 тыс.
Просмотров 8 тыс.
50% 1

Чи треба отримувати дозвіл на будівництво власного будинку?
З чого почати та які обмеження для будівництва власного будинку передбачені чинним законодавством? Відповіді на дані питання дивіться у цьому випуску.

Опубликовано:

 

29 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 24   
@pu0081
@pu0081 3 года назад
Дякую за відео!
@justuser5165
@justuser5165 3 года назад
У меня соседи строили дом самостоем. Потом штраф заплатят, так сказали дешевле, чем сразу предварительно всем гаскам - дармоедам взятки платить ни за что!!!
@ВолодимирБарбелюк
Штраф, не відміняє процедуру узгодження тобто витрати на узгодження(виготовлення технічного паспорта та геодезичні роботи наприклад) + штраф
@justuser5165
@justuser5165 3 года назад
@@ВолодимирБарбелюк Ну, согласитесь, в нашей стране настолько непродуманно всё. Оформление кучи ненужных бумаг, эти коррупционные схемы никто не сломал! Всё не для людей, а против! И так тяжело, так ещё и делают тяжелее!
@ВолодимирБарбелюк
@@justuser5165 насправді по будівництву будинку був особистий досвід, якщо підійти до цього питання філософськи то маємо 3 варіанти, перший це отримати всі погодження самостійно це триватиме рік півтора, другий заплатити спеціалісту який підготує документи і сам їх по довіреності узгодить це буде трошки дорожче, але займе менше часу, і третій варіант - корупційний коли все буде швидко і не правильно. Обираючи третій варіант ми самі годуємо метафізичного монстра "корупцію". Всі правила мають сенс, наприклад відстань між вашим і сусідським будинком це банально пожежна безпека. Особисто для себе обрав 2-ий варіант.
@ЕленаБойц-д2л
@ЕленаБойц-д2л 3 года назад
самому реально оформити чи треба когось шукати?
@ВолодимирБарбелюк
Якщо маєте час та натхнення то все можливо, просто треба подати документи до органів архітектури, документи мають бути відповідного зразка та правильно заповнені. Якщо ви не спеціаліст то ви будете подавати документи з помилками , і як наслідок органи будуть їх повертати. Але витративши час в решті решт це можливо зробити самостійно
@Advocat_P1988
@Advocat_P1988 3 года назад
зараз прийняли новий закон про те що земля і будинок реєструються разом. Як це працює?
@ВолодимирБарбелюк
Фактично це було раніше, можна однією заявою зареєструвати і будинок і земельну ділянку, тоді іде економія по держмиту
@Advocat_P1988
@Advocat_P1988 3 года назад
Як я зрозумів проект на будинок не обовязково робити?
@ВолодимирБарбелюк
залежить від параметрів будинку
@pu0081
@pu0081 3 года назад
Якщо є виритий підвал, для заїзду туди авто, це рахується як ще +1 поверх? А якщо там не авто, а технічний рівень, спортивний зал .. нижче рівня землі, це також +1 до кількості поверхів?
@ВолодимирБарбелюк
Ні, підвал та технічний рівень, чи льох не впливають на поверх, але впливають на квадратуру будівлі це треба враховувати
@pu0081
@pu0081 3 года назад
Чи можна будувати теплицю на землі для сільхоз призначення? Наскільки капітальну?
@ВолодимирБарбелюк
Землі сільхоз призначеня це широке поняття, якщо подивитися земельний кодекс то такі землі поділяються на землі товарного с/г призначеня, особистого, садівництва, пасовиська, рілля і тд. Дуже часто людям видавали земельні ділянки більші за норми безкоштовної приватизації і ділили землю на 2-3 ділянки, як правило для будівництва і особистого с/г на таких землях можна будувати комори, теплиці і інші не житлові споруди з фундаментом і тд. На землях виділених для пасовиська чи рослинництва не можна будувати капітальні споруди, а на землях з призначенням садівництво можна.
@АндрейБилецкий-щ2и
Потрібно тільки повідомлення? А я думав що потрібно спочатку будівельний паспорт. Все чітко ала не могли б ви більш детально розписати які дозвільні документи та їх порядок отримання потрібні для початку будівництва.
@ВолодимирБарбелюк
Мабуть, є сенс зняти окреме відео і у описі детально все прописати, десь за пару тижнів викладемо
@АндрейБилецкий-щ2и
@@ВолодимирБарбелюк Дякую
@ВоваДонченко-м1э
@ВоваДонченко-м1э 3 года назад
Добрий день!Підкажіть мені будь-ласка,ситуація така:в минулого власника була земельна ділянка 13с під забудову,при присвоєнні кадастрового номера вона була розділена на 10с під ОСГ і 3с під будівництво.Тепер ділянка під будівництво всього 10метрів і будинок не влазить в ці рамки.Чи можливо на цих ділянках змінити конфігурацію без зміни площі(один власник на обидві ділянки)?
@ВолодимирБарбелюк
земля це поверхневий шар грунту, земельна ділянка це частина землі з чітко визначеними межами, ці межі мають поворотні точки, які в свою чергу мають чітко визначені коорденати, таким чином у вас дві чітко визначені ділянки з різним цільовим, для зміни конфігурації треба отримувати дозволи та розробляти нову технічну документацію і отримувати нові кадастрові номера, або просто будувати на землі з цільовим призначеням осг (що є порушеням використання землі та потенційно підставою для скасуваня рішення місцевої ради).
@ВоваДонченко-м1э
@ВоваДонченко-м1э 3 года назад
@@ВолодимирБарбелюк а що Ви скажете про статтю 79-1 пункт 12 ЗКу?
@ВолодимирБарбелюк
@@ВоваДонченко-м1э можна лише повторити, що вам треба розробляти технічну документацію і вносити зміни в кадастр ;)
Далее
ТАРАКАН
00:38
Просмотров 727 тыс.
CORTE DE CABELO RADICAL
00:59
Просмотров 2,2 млн