Тёмный

[Вебінар] Використання ігор в екологічному вихованні дітей дошкільного віку 

Всеосвіта
Подписаться 76 тыс.
Просмотров 3,3 тыс.
50% 1

Сертифікат можна замовити за покликанням: vseosvita.ua/webinar/v-757.html
Ігри - це веселий і цікавий спосіб залучити дітей будь-якого віку до розвивання навичок та отримування знань з певної теми. Гра спрямована на вивчення концепцій, сценаріїв і стратегій збереження навколишнього середовища, заохочення дітей стати активними учасниками сталого розвитку планети та формування екологічно відповідальної поведінки дошкільників. Використання ігор в екологічній освіті є особливо корисним, оскільки діти можуть пізнати складні поняття та взаємозв’язки, які є в екосистемах. Через гру дитина може експериментувати, вирішувати проблеми, мислити творчо, співпрацювати з іншими тощо, отримуючи глибші знання про себе та світ. Починаючи з раннього віку, можливість випробувати кілька можливостей для неструктурованої гри, в якій дитина може вирішувати, що робити, з ким і як, сприяє позитивній самооцінці, автономії та впевненості.
Посилання на сторінку спікерки: vseosvita.ua/user/id33345/web...
Дивіться також:
Ресурс часу та простору в освітньому процесі vseosvita.ua/webinar/r-704.html
Сучасний інтегрований урок: від ідеї до проведення vseosvita.ua/webinar/s-695.html
Технології стабілізації емоційного стану дітей vseosvita.ua/webinar/t-694.html
Підписуйтеся на наш канал: vse.ee/vseosvita-channel
#освітній_процес #освіта #якісна_освіта #екологічне_виховання #ігри_в_освіті #Всеосвіта

Опубликовано:

 

13 сен 2022

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 15   
@golubevasemkiv5162
@golubevasemkiv5162 10 месяцев назад
Дитинство - це такий прекрасний період життя. Прослухавши цей вебінар залишилось багато позитивних вражень які надихають на створення всіх умов для пізнання дітьми природи через гру.
@user-lk2yp8sd1e
@user-lk2yp8sd1e 10 месяцев назад
Доброго дня .Дякую ,вам ,за цікавий вебінар в якому було багато пізнавального матеріалу .Творчі і креативні завдання про різні цікаві ігрові простори.
@Anna_Turyk
@Anna_Turyk 10 месяцев назад
Дякую за цей вебінар, завдяки йому могла дізнатись багато нової інформації, яка потім буде корисна мені як і в особистому житті, при вихованні моїх дітей, так і в моїй роботі. Була піднята дуже важлива тема про збереження природи і про виховання в дітей любові та шанобливого ставлення до неї. А ще бонусом йшли приємні спогади з дитинства, дякую!
@user-hu6kj5sf4r
@user-hu6kj5sf4r 9 месяцев назад
Дякую, дуже цікавий вебінар.
@user-nm4vh6yl7g
@user-nm4vh6yl7g 11 месяцев назад
Дякую
@user-pz9bp9zo5s
@user-pz9bp9zo5s 10 месяцев назад
Чудовий вебінар! Думками поринула у дитинство, хоча, здається, це все було зовсім недавно.. Таким цікавим воно було, без гаджетів і була фантазія для ігор. Не пам'ятаю, щоб нам батьки щось показували як і в що гратися. Таке відчуття, що воно було в крові або ж передавалося від старших сусідських дітей, а щось і придумували самі... Прикро і боляче дивитися, що теперішні, сучасні діти такого не мають і навіть не прагнуть до цього. Маю брата віком 10 років, і коли в нього забирається телефон він ходить і не знає чим зайнятися, навіть коли вони сходяться з друзями, то рідко коли можуть гратися на вулиці, а коли їм пропонуєш щось пограти або навть стаєш з ними разом грати, то вони просто кажуть: "Нам не цікаво". Хочу прикласти всі зусилля і до своїх дітей змалечку прищепити любов до природи, до ігор в довкіллі, мінімалізувати використання телефонів(хоча, в сучасному світі це буде нелегко).
@user-zk3cn1yl5f
@user-zk3cn1yl5f 10 месяцев назад
Прослухавши ваш вебінар дізналася щось нове і цікаве . Під час перегляду згадуються моменти з дитинства . Дякую вам !
@user-wg1wn5nm4b
@user-wg1wn5nm4b 10 месяцев назад
Щиро дякую , за вебінар 😊. Завдяки йому я дізналася багато корисної інформації ,порад , які дозволяють дітям гратися природними матеріалами як болотом, посади з ними наприклад яблуню . А особливо мене поринуло в дитинство : це катання на велосипеді до вечора ,гроші це листя , в мене ще було що шматок дерева то телефон . Як захотілося поринути назад в дитинство це було дуже добре .
@user-mu3mo5qs5v
@user-mu3mo5qs5v Год назад
прослухала вебінар в запису, сама поринула у дитинство, дякую, дуже цікаво
@user-ph1sc6wv6j
@user-ph1sc6wv6j 10 месяцев назад
Мені дуже сподобався вебінар, тому що було дуже багато цікавої інформації. І прослухавши то я поринула у дитинство в якому можна було пограти у ляльки, в м'яч, будували хатки та ще багато різного та цікавого. А якщо подивитися зараз на дітей, то в них зовсім не таке дитинство як у нас було колись. Для себе я взяла також нову іформацію, яка пригодиться в подальшому житті.
@user-ex3pp4fv7v
@user-ex3pp4fv7v 10 месяцев назад
Дуже цікавий вебінар❤Згадую як ми любили після дощу ходити по калюжах тоді ніщо не заважали не черв'яки у калюжах ні грязь Зимою дуже любили міряти сніг по пояс а потім мокрі додому ішли і думали що скажуть батьки❤
@user-rk6lw3cd2g
@user-rk6lw3cd2g 10 месяцев назад
Даний вебінар допоміг мені знову поринути у дитинство та згадати ці хороші прожиті мною часи,також такий важливий фактор який привернув мою увагу що дорослі повинні заохочувати особливо зараз діток до ігор в відкритому просторі це можуть бути(якісь секретні місця під відкритим небом) Також саме включання в гру природних елементів що б ще більш ознайомлювати і прививати як увагу так і любов до природи у дітей Ще важливим було почути про структуровані і не структуровані ігри Можу підмітити що даний вебінар корисний як для студентів так і для вихователів початкових так і зрілих вихователей
@user-gw3yh3nq8t
@user-gw3yh3nq8t Год назад
Дякую, гарний вебінар! Багато цікавинок візьму в свою роботу з дітьми!
@user-ex3pp4fv7v
@user-ex3pp4fv7v 10 месяцев назад
Ще любили будувати (халабуди ) уе справді було цікаве дитинство😂❤❤
@user-fo9fz1lo1c
@user-fo9fz1lo1c 10 месяцев назад
На годинку поринула в дитинство. Які ж видумщики були, придумували різні ігри з природніми матеріалами, як спостерігали за змінами в природі, та задавали сотні питань Чому? Хто? Як? і т.д
Далее
50 YouTubers Fight For $1,000,000
41:27
Просмотров 82 млн