Тёмный

КАРКАС ЧИ ЦЕГЛА❓ З чого будувати будинок? 

Тарас Довгалюк - ПРОЄКТ БУДИНКУ
Просмотров 239 тыс.
50% 1

✅Більше корисного по будівництві в моєму ТГ каналі: t.me/dovproject
✅ Замовити проєкт будинку: www.dovproject.pro/
______________________________________________________________
Додаткова інформація для Спонсорів:
🅿PATREON - / dovproject
☕ - www.buymeacoffee.com/dovproje...
🍬Стати Спонсором каналу: / @taras_dovhaliuk
______________________________________________________________
🏡Відбодуємо Україну разом👷👷👷!
💪Слава нашим ЗСУ!
ПРО СЕБЕ:
Мене звати Тарас Довгалюк. Я інженер-будівельник.
📗У 2007 році очно закінчив Київський Національний Університет будівництва та архітектури. Спеціальність «цивільне та промислове будівництво» (ПЦБ).
📗2006-2007р. помічник головного конструктора НДІ «Київ ЗДНІЕП» розрахунок ЗБ конструкцій.
📗2007-2009р. інженер-конструктор ВАТ "Укрндіпроектстальконструкція ім. В.Н. Шимановського", розрахунок металевих конструкцій.
📗2009-20011р. інженер-конструктор ТОВ "КапітельПроект" розрахунок ЗБ конструкцій. Проектування котеджiв по Київській обл.
📗2011-2012р. головний конструктор проекту ТОВ «БФ Завод» розрахунок металевих та залізобетонних конструкцій та супроводу будівництва.
📗З 2012-го зосередив свою роботу лише на конструкціях та технологіях будівництва приватних будинків з 2013 року перебуваю у гільдії сертифікованих проектувальників України.

Опубликовано:

 

18 янв 2023

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 1 тыс.   
@dizeldzhalovsky
@dizeldzhalovsky Год назад
Матір божа! Невже я знайшов архітектурно-будівельний канал українською мовою?! Мені як будівельнику це просто знахідка. Дякую пану автору.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Попереду багато цікавого і корисного матеріалу
@razorx9966
@razorx9966 Год назад
Олександр Терехов ще є.
@vadim2905
@vadim2905 11 месяцев назад
Чим більше класних чуваків з класними каналами - тим краще
@halynaua
@halynaua 11 месяцев назад
Це так приємно❤
@mykhailogaidanka2134
@mykhailogaidanka2134 10 месяцев назад
Вас вітає будівельник. Дуже гарно дякую за ваш контент. Багато вам років життя і багато корисних відео для нас.
@user-yy9zx4iv2s
@user-yy9zx4iv2s Год назад
Я сам далекий від будівництва та будівельних робіт. Але неймовіно тішуся, що на Ютубі з’являються україномовні канали такого рівня на таку важливу тему... Браво! Удачі в розвитку каналу...!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую! Попереду багато цікавих відео)
@Mr_Oleksandr
@Mr_Oleksandr Год назад
@@Taras_Dovhaliuk так, було б чудово
@tarasmatviiv9357
@tarasmatviiv9357 Год назад
Чудовий формат! Нам дійсно потрібно нарощувати україномовний та професійний архітектурно-будівельний сегмент ютуб. Продовжуйте Вашу роботу! 🎉
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую! Так, будівельних відео українською мовою повинно бути більше
@yuriyuri5376
@yuriyuri5376 Год назад
@@Taras_Dovhaliuk Пане Тарасе, чому у слові п'ять, ви вимовляєте пять. А у слові дерев'яний, таки правильно робите, апостроф озвучуєте?
@Mr_Oleksandr
@Mr_Oleksandr Год назад
@@yuriyuri5376 Я взагалі не розумію для чого це зауваження тут. Тема відео про будівництво, а не про вимову. Чи знаєте Ви, що в Україні кожен регіон має свій місцевий говір? І так сталося історично, що іноземні слова стали частиною нашої солов'їної. Як приклад: втирач, ночви, услонець, кашара, голосувати (і це не про вибори) ..... Знаєте такі слова, а моя бабця так говорила.
@yuriyuri5376
@yuriyuri5376 Год назад
@@Mr_Oleksandr Хочу вибачитись за свій дійсно незрозумілий коментар. Насправді я хотів звернути вашу увагу на важливість повернення до української літературної вимови. Україна була окупована Московією і нас намагались переробить на москалів. В українській мові апостроф потрібно вимовляти, а не ігнорувати. uk. wikipedia. org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84 У мене є знайомий викладач. що відмовився показати Ваше відео студентам лише із-за суржика.
@poznajaximum4955
@poznajaximum4955 11 месяцев назад
@@Taras_Dovhaliuk збірні стіни товщиною 30 см мають бути, два бруса 10 зшиті на відстань 10 см. Вся Норвегія так будує
@MaxFiloni
@MaxFiloni Год назад
нормально просуваємось 🙂 я випадково потрапив на це відео, не шукаючи його. Підписався, бо ми, українці, люди працьовиті і будувати полюбляємо 😉 Дякую за контент. Єднаємося!
@serhiybohdanov386
@serhiybohdanov386 Год назад
Навіть не шукав цієї теми, але з задоволенням переглянув. Розвитку вашому каналу 💪
@romankolesnikov4373
@romankolesnikov4373 Год назад
так само, скролив шо б такого на фон поставити та працювати, а тут виявилось шо стало цікаво ))))))
@vitalman6111
@vitalman6111 Год назад
Автор досить детально висвітлив питання і вірно поставив акценти. Практично з усім згоден (окрім, хіба що, питання фундаменту). Мав досвід побудови і проживання власного будинку в Україні з газоблоку з внутрішніми стінами з цегли і опаленням в підлозі; після еміграції в 2019, проживаю в каркасному будинку в Канаді, тому можу порівняти дані технології. Без сумніву, віддав би перевагу кам"яним матеріалам - цеглі, кераміці чи газоблоку, це в рази комфортніше. Дуже не вистачає теплої підлоги в каркасному будинку, особливо взимку. Також майте на увазі такий момент як вогнестійкість. В Канаді гідранти кожні 300 метрів, пож. депо підлітає за лічені хвилини; в будинках датчики диму (в разі чого є шанс швидко виявити і ліквідувати пожежу); ну і на додачу є страхування будинку. Тобто у найгіршому випадку у вас буде якийсь запасний варіант. В Україні якщо горить каркасник, це, вважай, втрачена на 100% власність. Хіба що фундамент залишиться. Тому я б не вівся на екомію в 20-30%, і будинок постійного проживання будував би з ГБ, цегли чи кераміки. Тимчасові місця проживання - каркасник буде топ. Автору ще раз дякую за матеріал, додивився все до кінця.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую за конструктивний коментар! Я не брав до уваги в порівняння фундаментів, наприклад гвинтові палі і підлога в каркаснику по дерев'яних балках. Порівнював монолітні конструкції фундаменту, вони мають певні рекомендовані мінімальні розміри геометрії, наприклад ширину стрічки я не використовую менше 300мм, поскільки враховуючи захисний шар бетону по 70мм з кожної сторони, арматурний каркас опиниться в нейтральній зоні перерізу і працювати не буде. Але на хороших грунтах ширина стрічки 300мм для будинку з цегли буде достатньою, і відповідно для каркасного будинку вона теж підійде при мінімально допустимих розмірах. Підлога по монолітній плиті, що опирається на стрічку, на стрічку і на грунт або по стяжці, що опирається тільки на грунт.
@vitalman6111
@vitalman6111 Год назад
@@Taras_Dovhaliuk Про фундамент, то дійсно дискутабельне питання. Тут фундамент під каркасник роблять шириною 15 см, я б у себе навіть побоявся б такий робити. Але ж тут таке роблять, і воно працює без проблем. З іншого боку, заливається практично повноцінне підвальне приміщення (чаша фундаменту), що проект тільки здорожчує (і цей момент я не врахував на момент своєї відповіді). В кінцевому результаті, не погоджуся сам із собою )) Тож щодо вартості фундаменту, схоже, що ви такі праві.
@fossadl4563
@fossadl4563 7 месяцев назад
А цегляний горить не гірше, тільки він вигорить з середини, стіни скоріш за все тріснуть від температури і стіни вберуть гар, то ж з верогідністю 99% ви там вже не будете жити, а знести його буде коштувати дуже дорого
@user-vg4cq4ni7k
@user-vg4cq4ni7k Год назад
Приємно, що з'являються фахові україномовні канали!
@Zahust
@Zahust Год назад
Чітко і структуровано. Приємно чути українську мову.
@user-cl5ht5nn4i
@user-cl5ht5nn4i Год назад
Велике дякую за вашу працю, дуже полюбляю цю тему, але україномовного контенту в цій ніші практично немає. Продовжуйте й далі, бо таких любителів більшає з кожним днем. Слава Україні!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Героям Слава!
@user-tl6gn3xr6c
@user-tl6gn3xr6c Год назад
Дякую Тарасе за інфу. Я хочу будувати каркасника для повсякденного життя, не хочу з цегли чи блока (бо це довго). Хочу за 2-3 місяці і жити а не будуватись все життя. Мені 37 і при прогнозі що я ще проживу 40 років мені цього вистачить. Чому так розмірковую? 1.Будинок я будую для себе а не для когось. 2.Діти завжди хочуть жити окремо від батьків. 3.Хороми будувати безглуздо, бо його потрібно опалювати, тому 75м кв - max 100. 4.Не завжди є можливість дітям після смерті батьків жити чи доглядати за будиноком. 5. Тому більш ймовірно що його діти ж продадуть , тому це цілком закономірно. Виходить мені потрібен будинок на min 40 років, вже і сьогодні. Багато пропозицій я розглядав з siр панелей, так ще дешевше, але недавно побачив відео де в будинку з з sip панелей (осб-пінопласт-осб) який був оштукатурений робили врізку в стіні і виявили що осб в грибку і всі стіни почали розбирати, щоб плєсінь вивести( по відео зрозумів чому так вийшло, бо пінопласт і дерево погана комбінація + погана вентиляція). Тому я такий вид будинку викреслив зі свого списку і залишився каркасник. Чекаю стабілізації ситуації в Україні тай почнемо будівництво.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Цілком логічне рішення і роздуми. Я не відмовляю від тої чи іншої технології, просто розповів коротко про їх властивості, щоб можна було зробити кожному свій вибір.
@user-ep7lz1db3k
@user-ep7lz1db3k 11 месяцев назад
Дуже дякую за ґрунтовний виклад українською мовою. У каркасного є ще один недолік - він практично не захищає ні від куль, ні від уламків в зоні бойових дій. Навпаки - стіна створює враження захисту, а насправді це пастка. Враховуючи, скільки воєн уже прокотилось Україною, варто і це брати до уваги.
@fossadl4563
@fossadl4563 7 месяцев назад
А скільки людей загинуло під завалами в цегляних та ЗБ коробках від обстрілів ви й уявити не можете. То ж я б не був таким котигоричним
@Lcnet1395
@Lcnet1395 Год назад
Дякую за вашу просвітницьку роботу! Просуваймо україномовний контент!
@redracer5192
@redracer5192 Год назад
Чудовий канал. Доступна інформація. Вельми дякую автору.)) Раніше було дуже мало українського будівельного контракту. Зараз слава Богу цю проблему почали нівелювати.)) Слава українському контенту! )))
@tarasspirit
@tarasspirit 5 месяцев назад
Дивлюсь ще канал NZ Builder, чоловік в Новій Зеландії будує досить дорогі будинки і всі вони каркасні, не думаю що в них немає грошей для цегляних будинків. Це більш технологічне будівництво, на мою думку, просто для нас це більш традиціійно будувати з цегли. Дякую за україномовний контент!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk 5 месяцев назад
Можу і каркасник запроєктувати, глобально з інженерної точки зору мені всерівно яку конструкцію рахувати. Теж дивлюсь про каркасні будівлі канал RR Buildings
@liydyv
@liydyv 5 месяцев назад
Хочу додати з власних спостережень з конкретного регіону, що на сьогодні в Австрії більшість сімей обирає каркасні будинки, хоча вони коштують, як цегляні, або дорожче, саме через безпроблемність, швидкість, якість та комфорт будівництва. Сусідка минулого тижня сказала, що шкодує про те, що почали будувати з цегли і якби могла, то будувала б лише каркасний, молода колега мого віку також дуже шкодує, що не взяла каркасний, в неї вже три роки як щось доробляється, хоча обидві сім'ї вже там живуть. Більшість же колег, які можуть собі дозволити будь-яку технологію, вже давно (по 30+ років) живуть у каркасних будинках і дуже задоволені, хоча технологія за останні 30 років дуже прогресувала. Але австрійські будинки мають при побудові дуже строге регулювання, матеріали дещо інші, багато з них нові та запатентовані фірмою, яка спеціалізується саме на каркасних будинках, технологія постійно покращується. Можна обирати стіни з захистом від звуків. Але тут теж питання ціни. Родич все життя працював головним інженером на такій фірмі. І нам, і синові він цю технологію дуже радив. Ми обрали всі новітні системи, тому температура всередині будинку не міняється взагалі, яку встановиш, така і тримається, незалежно від пори року і температури зовні. Такий будинок дуже енергоефективний, якщо є Photovoltaik (фото-електричні панелі?) на даху. В нас бунгало, але якщо зекономити і побудувати 2 поверхи, то будинок буде повністю пасивним, тобто, ви не будете платити взагалі нічого, зайву електроенергію можна продавати в електромережу або зберігати (в нас стоїть великий акумулятор для загального користування). Але я чула, що один чоловік сварився на свій каркасний будинок через те, що там влітку пекло. Але він не каже, що зекономив на Wohnraumlüftung (система циркулювання повітря?) і провітрює... відкриваючи вікна у спеку. Тобто, сучасний будинок -- не просто каркасні стіни, це, перш за все, технології всередині. Без них, мабуть, краще будувати з цегли і провітрювати та опалювати, як це традиційно робили наші пращури, так буде комфортніше. Коли в гості приїздили друзі з США (подружка канадка, тому може порівнювати дві країни, одна з яких холодна, її чоловік -- американець, тому він знає лише будинки у Флориді та Техасі -- там вони жили, тому зважайте на клімат). Я спитала, яку вони помічають різницю. Вони сказали, що в ЄС (вони були в багатьох країнах), все дуже якісне і довговічне, а в США будинки з дуже дешевих матеріалів. Самі каркасні будинки просто інші. Тому треба зважати на регіон, матеріали і т.п. Від себе можу додати, що жила в цегляному будинку, чоловік також, в ньому менш комфортно і треба набагато більше опалювати. Свекри живуть у цегляних 400м2, при тому, що ними не користуються, коли ми приїздимо в гості, то там спати дуже холодно і некомфортно, тому що спальню опалюють менше за вітальню. При цьому витрати на опалення не можна порівнювати і близько, ми, можна сказати, опалюємо практично безкоштовно, а вони щороку платять дуже багато за опалення. Саме суб'єктивний фактор комфорту дуже відрізняється в сторону каркасного будинку. Якщо є можливість обрати якісні матеріали та, перш за все, хай-тек технологію, а не просто ставити "облуду" з дерева та пінопласту без "термітної" технології, то можна сміливо будувати. Там все дуже енергоефективне, наприклад, з цієї причини опалення батареями давно не пропонується, воно лише у підлозі або стінах. Якщо такої можливості немає, то варто поглянути у бік традиційної цегли. Звісно, якщо Ви самі маєте ноу-хау, то буде і доступно, і якісно. Сподіваюсь, що в Україні після всіх жахів війни розквітне будівництво найкомфортнішого житла за технологіями на будь-який смак, бо українці заслуговують на це, як ніхто інший.
@user-pc6pc5ff9y
@user-pc6pc5ff9y 4 месяца назад
Звісно , що немає грошей на цеглу.
@ex7969
@ex7969 Год назад
Формат шикардос, Слава Україні! Це дуже стане наразі дуже скоро, після нашої перемоги.
@user-gy5qs9fu2f
@user-gy5qs9fu2f 10 месяцев назад
Дякую вам за україномовний контент. Слава Україні і її героям.
@volodymyrtsepovatenko975
@volodymyrtsepovatenko975 11 месяцев назад
Як продавець нерухомості можу висловити свою думку, бо рано чи пізно надумаєте продавати будинок. І продати будинок із цегли нескладно. А от каркасників люди бояться. Сильно.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk 11 месяцев назад
Згоден!
@B1-Han
@B1-Han Год назад
У вас надзвичайний викладацький талант - досить легка і доступна подача плюс висока інформативність. Підписався, хоч і не будівельник) Якщо буде час і можливість, розкрийте будь-ласка тему дахів (покриттів) приватних будинків: похилі, плоскі (експлуатовані, неексплуатовані і т.д.)
@kostime6780
@kostime6780 Год назад
Є деякі неточності або не достатньо інформації по таких моментах (якщо не погоджуєтесь, то я відкритий до дискусії): - у цегляному будинку в теплу пору року так само не працює природня вентиляція, і взагалі примусову найпростішу вентиляцію краще робити в будь якому випадку - в вартість каркасної стіни треба ще закласти металічну сітку від гризунів, інакше комфорт проживання зменшиться на порядок (але при деяких видах зовнішнього шару це не потрібно) - теплову інертність каркасного будинку можна підвищити за рахунок бетонної стяжки та подвійного шару гіпсокартону на стінах (але гіпс зараз дорогий) - якщо в будинку планується декілька спалень, то звукоізоляція в каркасному будинку (особливо це стосується вокальних частот) буде в рази менше ніж в цегляному будинку з бетонними плитами - пожежонебезпечність каркасного будинку в рази вища - якщо є бажання зекономити та частину робіт (зведення стін) зробити самому або з рідними та друзями то газоблок буде оптимальним вибором (менше вірогідність помилок) Якщо порівняти каркасну стіну з цегляною з пенопластом, різниця в ціні буде не така вже і велика, а якщо рахувати в % від загальної вартості будинку, то взагалі може бути меншою за 5%
@oleksandrshevchenko2328
@oleksandrshevchenko2328 11 месяцев назад
дякую, що розвиваєте україномовний контент в сфері будівництва...це просто ТОП...вподобайка та дзвіночок, чекаю наступних відео.
@adriang117
@adriang117 Год назад
Дякуємо за прекрасний матеріал і український ютуб. Молодець.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Будь ласка, і Вам дякую за коментарій!
@AmbasFisherman
@AmbasFisherman Год назад
Вітаю. Дякую за детальну та структуровану інформацію! В Україні маю побудовану з повнотілої цегли накриту дахом з пластиковими вікнами та камунікаціями коробку, нажаль це ще не закінчений будинок...але колись сподіваюсь я Поживу у Будинку з бжілами в Вишневому садачку. Наразі в Канаді , Манітобі( до -35 легко) в каркасному будинку відносно свіжому 1996 року, побудованому індивідуально(якісно/під замовника/трошки але краще ліпше ніж масова застройка) прикольно що як топиш так і тепло але як охолоджуеш так і не жарко, в них можно жити, доведено місцевими ;) є тут і 1940-60 років побудови за середню на ринку вартість...по моєму будинку( по будинку який я купив банку на 25 років:) каркас дерев'яний живий майже новий на вигляд, на стелі подвійний шар гіпсокартону потолочного і тріщини по стелі теж є 😂 тобто каркасних чухаеться, потріскує та не стоїть на місці, двірні пройоми гуляють зазорами сезонно і це норм... Для мене особисто ця технологія має назву "З Лайна та Гілок"... як ви і сказали для вирішення, швидкої потреби в поселенні людей ідеально але для життя НІТ! Для дачного "будинку", чи для бази відпочинку чи сабачої конури це цілком гарний варіант. Для життя родини людей .... канадці ж наче теж люди...тут як і з фломастерами. Дякую за Українською про Будівництво, як мені не вистачало Мови на Строимдоме( як давно це було 😊)
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую за Ваш коментар! Колись в далекому 2010-му і я завів гілку на "Строимдом" :) давно вже туди не заходив). Окрема подяка за сподівання повернутись в Україну! По каркаснику Ви повністю підтвердили мою слова. В мене немає особистої неприязні чи симпатії до тої чи іншої технології, але кожна технологія завдяки своїм індивідуальним властивостям має своє логічне застосування.
@user-sc8gk6gj6u
@user-sc8gk6gj6u 3 дня назад
Маю досвід проживання у цегляному будинку та у каркасному,безперечно по всьому виграє цегляний будинок, мінус ціна .
@_A_V_K
@_A_V_K Год назад
Подяка за якісну роботу, комент та лайк на підтримку каналу👍
@user-em5il7hp9j
@user-em5il7hp9j 11 месяцев назад
Підтримую український контент. Так тримати. Будівництво це хобі багатьох українців)
@user-zy2pc5tg3q
@user-zy2pc5tg3q Год назад
Супер. Формат класний, подача - від бога. Нарешті, нарешті я можу дивитись український контент і забути про свинособак
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую! Попереду багато цікавих відео)
@5.562
@5.562 Год назад
дякую вам, за вашу роботу, дуже корисне відео, нарешті україномовний будівельний професійний блогер
@user-oz4zm8qb2p
@user-oz4zm8qb2p Год назад
💯🇺🇦👍🤝
@Oleksandr_1999
@Oleksandr_1999 Год назад
Доречі, якщо вам цікаво , Олександр Терехов теж перейшов на українську мову. Нарешті. Розумний він чолов'яга.
@user-vz7fs7xg2z
@user-vz7fs7xg2z Год назад
Подякував Вам, Тарасе. Дуже, дуже корисна інформація у всіх планах. Дякую.
@bazinga378
@bazinga378 Год назад
Я також вважаю що каркасне будівництво почалося в Америці. Північна частина США (без Аляски) знаходиться на рівні Одеси. Тому капітально будувати як в Німеччині, Британії з каменю і цегли там не було сенсу. Тепло і багато лісів. І ще, як знаходили німців в Аргентині- по будинках з капітальним фундаментом.
@pilotmisha
@pilotmisha Год назад
клімат не залежить лише від широти
@bazinga378
@bazinga378 Год назад
@@pilotmisha так ще і від течії
@user-zs4xg6ro1x
@user-zs4xg6ro1x Год назад
Дякую за ваші відео і вашу роботу!!!!! Слава Україні!!!!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Героям Слава!!!
@volodymyrmaklakov6186
@volodymyrmaklakov6186 10 месяцев назад
Я вам скажу так - сам я з України, а зараз живу в США, я жив і в цегляному будинку і в каркасно-щитовому, більш того, я будував і цегляний будинок і каркасно-щитовий, і я робив ремонти і там і там... Так от - єдиний мінус каркасно-щитових будинків, на мій погляд звісно, це дуже мала наявність в Україні професіоналів, які сможуть правильно побудувати такі будинки... Бо щоб не було різних проблем в експлуатації, треба робити все по тезнології, а якраз тут, по перше, треба розумітися, а по друге, треба не економити з різних причин... І якщо ви адекватний і розумний замовник такого будинка, та знайдете добпого майстра, достатньо одного, що розуміє все і всіх проконтролює, то ви швидко отримаєте якісний, дешевший будинок, в якому жити та ремонтувати щось при надобності, набагато краще... Не маю бажання та часу дискутувати тут, та щось комусь доказувати - повірте мені на слово...
@user-vl5vv4bf5t
@user-vl5vv4bf5t 5 месяцев назад
Спасибо за отличный обзор
@skyrail_moluskin
@skyrail_moluskin Год назад
Супер контент українською! Дуже цікавить тема модульних каркасних будинків, які привозять готовими з виробництва і встановлюють. Вони здається зараз найдешевші, навіть порівняно з каркасними будинками, які зводять на ділянці. На скільки вони поступаються або може ні, каркасним та сіп будинкам?
@user-zr7js5gq5h
@user-zr7js5gq5h 9 месяцев назад
теж цікавить таке питання :)
@jaison_gert
@jaison_gert Год назад
Ніколи не цікавився будівельною справою, але дякую ютюбу за рекомендацію а також автору за детальний та цікавий контент ❤️🖤
@sashaslovinskiy2732
@sashaslovinskiy2732 6 месяцев назад
Дякую за роботу
@desert_x
@desert_x Год назад
Дякую!
@IgorLazniuk
@IgorLazniuk Год назад
На захист каркасника кілька реплік. Не враховано зменшення площі будинку за рахунок товщини цегляної стіни при рівних розмірах фундаменту. Всі аргументи про "дихаючи стіни", саморегуляцію температури і вологості кам'яних стін - через відсутність доступу до сучасних центральних інженерних систем вентиляції, кондиціонування, зволоження, опалення; через брак досвіду у будівельників і проектантів; брак коштів у замовників і відсутність розуміння чим вентиляція від кондиціонування відрізняється у більшості і навіщо воно таке дороге потрібно, якщо є цегляні стіни і провітрювання. Саме сучасні системи здатні утримувати мікроклімат в заданих індивідуальних комфортних значеннях з точністю до десятих, а не цегла. Інерційність конструкції актуальна при опаленні грубами тощо. Якщо ви маєте "розумну" систему HVAC (опалення, вентиляція, кондиціонування), то інерційність перетворюється на ваду бо вам не треба висока температура і відповідно тепловитрати коли ви на роботі або вночі, вам не треба зачиняти вікна перед виходом з дому бо система вентиляції сама вимкнеться, а коли прийдуть гості по збільшить потужність в залежності від рівня СО2 і т.і. Резюме: сучасний будинок це не тільки матеріали стіни, а й сучасні інженерні системи і рішення, відсутність доступу до яких компенсуються дідівськими заповітами. Цивілізація рухається до розумного, а не до важкого. По низькочастотним шумам - фізику не обманути, вага стіни має значення.
@gershpion
@gershpion Год назад
повністю плюсую. Але передача шумів в каркаснику - це великий мінус, тому, думаю, газобетон - найкращий вибір для приватного будівництва.
@AntonPronoza
@AntonPronoza Год назад
Дякую, дуже цікаво! Так тримайте і розвивайте ваш канал та діяльність!
@user-fl6uj9vq7m
@user-fl6uj9vq7m 4 месяца назад
Это интересно всем! Дякую.
@smart4986
@smart4986 Год назад
Дякую за контент, цікавий, україномовний і корисний! Супер!
@shworak
@shworak Год назад
Професійний підхід як до будівництва, так і до створення відео!
@romankozachenko6452
@romankozachenko6452 11 месяцев назад
Дуже Вам дякую.
@ihorveremieiev4018
@ihorveremieiev4018 10 месяцев назад
Дякую вам за інформацію!!!
@runningdoctor
@runningdoctor Год назад
дякую за відео👍🏻 цікаво було б подивитись такий розбір з цегляним будинком та піноблочним, нюанси, переваги, недоліки.
@yevhennesterenko5724
@yevhennesterenko5724 Год назад
Як же я люблю пояснення з оціми ось порівняннями і схемками. Дуже круто, дякую )))
@kabachok6612
@kabachok6612 7 месяцев назад
Дякую, було цікаво
@alexandersalionov822
@alexandersalionov822 Год назад
Дякую за зрозумілі пояснення 😊
@ZeusUA
@ZeusUA Год назад
Захотілось цегляний будинок)
@RiverZP
@RiverZP Год назад
Дякую вам за інформацію українською!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Будь ласка
@igorrudenko46
@igorrudenko46 Год назад
Дякую. Доволі інформативно і зрозуміло!
@user-oz9ql3kh8q
@user-oz9ql3kh8q 11 месяцев назад
дякую за цікавий контент!
@user-qy5iu3ce4l
@user-qy5iu3ce4l Год назад
Дякуємо за україномовний контент!
@viktorosadchyi4225
@viktorosadchyi4225 Год назад
Дякую за цікаву і корисну інформацію! Слава Україні!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Будь ласка! Героям Слава!
@user-km8yg2nf3j
@user-km8yg2nf3j Год назад
Дякую! Дуже інформативно.
@user-hz2bt2ho3g
@user-hz2bt2ho3g 10 месяцев назад
Дуже грамотно все розповіли. Дякую.
@user-ls3oh1cv8v
@user-ls3oh1cv8v Год назад
дякую за вашу просвітницьку роботу! просуваймо україномовний контент👍🏻
@prbmoto9325
@prbmoto9325 Год назад
Дякую за корисне відео. Все доступно і зрозуміло. Було б ще дуже цікаво почути вашу професійну думку про ЛСТК + пінобетон.
@dimitr7466
@dimitr7466 8 месяцев назад
Дякую. Корисна інформація.
@3978te
@3978te Год назад
Дякую!!!
@sergeyromanovich2134
@sergeyromanovich2134 Год назад
Дякую, цікаво слухати українською!
@Oleksii_Ukraine
@Oleksii_Ukraine Год назад
Було дуже цікаво та інформативно! Дякую за створення якісного україномовного контенту!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Будь ласка
@user-px7sv4gc2v
@user-px7sv4gc2v 7 месяцев назад
Супер
@user-dm1xz7vk2d
@user-dm1xz7vk2d Год назад
Привіт Тарасе. Колись ми разом працювали. (БФ) )))). Я здивований якістю викладення матеріалу. Думав, що буде якось монотонно і розмито, але я помилився. Викладено матеріал дуже якісно і по суті. Ти порівнюєш дерев'яні та цегляні будинки. Вважаю не доречним таке порівняння, так як кам'яний будинок завжди краще, окрім ціни. Це лише моя думка. Але я ніде не знайшов такої ж якісної викладки матеріалу про глинобитні будинки, хоча їх в Україні дуже багато. Стикнувся з таким. Будівля дуже гарна, але не вистачає знань, щодо її ремонту, та правильної експлуатації. Режими опалення, оздоблювальні штукатурки, підлоги тощо ... . Дана передача дуже крута.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Привіт, Жека!) Радий чути! Я не топлю за одну якусь технологію. я просто хочу щоб була гармонія, каркасники для будинків тимчасового проживання (дачі, тур бази..) а цегля, газоблок і т.п. для постійного проживання. Агресивний маркетинг пхає каркасники куди може, а зважаючи на ситуацію з лісами, скільки їх спалено зараз і скільки вивезено закордон.. то це не припустимо, це ж наша природа. Тим більше глини в нас багато. Потрібен баланс.
@SvjazRA
@SvjazRA Год назад
Отличная подача материала! Сравнительный, наглядный анализ по пунктам - это то, что надо! Благодарю!
@vadimkun8793
@vadimkun8793 Год назад
Не знаю, каким образом ютуб выбил мне это видео в рекомендации, но спасибо)) Отличное видео с качественным материалом и хорошей подачей от мастера. Спасибо за расширение кругозора
@ruslanozarko5085
@ruslanozarko5085 10 месяцев назад
Корисне відео, дякую
@user-gk1pn5vf6y
@user-gk1pn5vf6y Год назад
Дякуємо, Тарас, за чудовий контент!
@user-pn4lq4sd4p
@user-pn4lq4sd4p Год назад
👍👍👍👍!
@OlexanderZnaharenkoUA
@OlexanderZnaharenkoUA Год назад
Таки приятный ролик. Даже если не строить дом, то просто посмотреть - наслаждение. Интересно рассказать о строительстве, мне кажется, не каждый сможет. ☺️
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую
@youintrasting4666
@youintrasting4666 11 месяцев назад
Дякую. Дуже доступно і корисно.
@user-tx8oq1eo2o
@user-tx8oq1eo2o Год назад
Дякую вам, за вашу роботу!!!🎉
@gigirbebeb7028
@gigirbebeb7028 Год назад
Круто 👍 цены в гривнах не в долларах ! За это большой респект , в основной массы Украинских блогеров всё в долларах бесит 😤
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
✅ЦЕГЛА чи ГАЗОБЕТОН: ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-GVwe_AxaebI.html 🏠Звісно я не все розповів про дані технології будівництва приватних будинків, щось спеціально упустив, а щось і забув згадати. Буду Вам дуже вдячний за конструктивну думку, запитання та доповнення в коментарях!
@volodymyrbabych8761
@volodymyrbabych8761 Год назад
Чи можна оцінювати цегляну конструкцію і газоблок прирівняти?
@loik_mykola
@loik_mykola Год назад
А клеєний брус?
@I_am_Vika8282
@I_am_Vika8282 Год назад
Газоблок ззовні, цегла або бетон всередині
@I_am_Vika8282
@I_am_Vika8282 Год назад
+фінські вікна і вхідна група з тамбур-шлюзом
@I_am_Vika8282
@I_am_Vika8282 Год назад
@@Ving_Demon с какой целью интересуетесь
@user-pq4ku6qd7s
@user-pq4ku6qd7s 5 месяцев назад
Классно! Удачи в развитии!
@MegaMitrandir
@MegaMitrandir Год назад
возможно стоит еще рассказать про варианты осб потому, что есть разные градации. И некоторые к примеру осб3 - не подходит для внутренних работ по своим экологичеким парамтерам, а у нас в стране вроде бы минимально только 3й есть и им все все общивают. Но в Европе есть еще градации - эко, которые значительно дороже, но используются для внутренних работ. Вроде так. Тоесть в отличии от кирпича, осб менее экологично чистый материал возможно
@user-hq6nm2tf6j
@user-hq6nm2tf6j Год назад
Интересная информация на будущее. Хочу себе домик после войны построить. В поддержку украинского канала
@elisabiloshysta9386
@elisabiloshysta9386 Год назад
щиро вдячна вам за контент)
@user-ri7xo9sl7w
@user-ri7xo9sl7w Год назад
Цікаво! Дякую за матеріал. Розкажіть ще за технологію стін з пресованої житньої соломи, кілька років тому був бум на то , та відкрилось кілька фірм що виготовляли панелі.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Будь ласка! Візьму до уваги! Потрібно повивчати дану тему
@seabird1805
@seabird1805 Год назад
@@Taras_DovhaliukА також, такаж сама технологія, але наповнювач - костра конопель. Цю технологію використовують як у ЕС так и у США. Дякую.
@AdrianaDemina
@AdrianaDemina Год назад
Дякую! Мене цікавить, як можна вирішити ситуацію зі звукоізоляцією в каркасному будинку, чи можна якось зробити, щоб низькі частоти не були такі чутні? І ще - скільки приблизно коштує заміна мінеральної вати, коли її "строк" вийшов? Я, звісно, знаю, що ми не можемо передбачити ціни на 25 років вперед, але як ситуація зараз і як взагалі це відбувається? Дякую вам ще раз! Українських відео про будівництво не так багато, тому я рада, що знайшла ваш канал!
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Дякую Вам за запитання! За свою практику я не проводив ще заміни мінеральної вати, але це можна порахувати по конкретному обємі роботи. Розрахунок на 1м2 буде не зовсім правильним, поскільки це не нове будівництво а реконструкція. Для покращення звукоізоляції в каркасному будинку можна добавити ще один шар гіпсокартону із середини або більш дорогий варіант - це цегляний фасад.
@langolierra
@langolierra Год назад
Дякую, дуже цікаво і повчально.
@nazarholko8059
@nazarholko8059 Год назад
Доброго дня, дякую, за інформативне відео. Тарас, стосовно вентиляції в каркасному будинку, чи можна замість встановлення централізованої центиляції встановити стінові рекуператори, комфорт проживання буде однаковим? Заздалегідь, дякую, за відповідь. P.S. стосовно поширення звуку, можу з власного досвіду сказати, що коли перебуваєш в бліндажі то розриви відчуваються значно ближче ніж на зовні.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Доброго дня! По вентиляції важко сказати, не маю досвіду в порівнянні цих двох систем примусового вентилювання. На рахунок розривів, в бліндажі розрив передається завдяки щільності грунту, а на зовні звук розсіюється в повітрі. Дякую Вам за Вашу роботу!
@eskaler
@eskaler Год назад
Будуйте внутрішні несучі стіни з повнотілої цегли з вентканалами з кухні, санвузлів, топочної і буде Вам вентиляція. А наружні огороджуючі стіни каркасні. Збудував 5 будинків площею по 200 м кв саме такої технології, але в наружній стіні 250 мм утеплювач, а в даху 300 мм. Живу в такому, і як би будував ще, то вибрав би саме такий варіант.
@mondragon1748
@mondragon1748 Год назад
Цікаво було б побачити відео аналіз щодо будинків контейнерного типу, досить поширені за кордоном, у нас тільки починають набирати популярності, але чи будуть вони доцільні в нашій кліматичній зоні питання + вартість самих контейнерів теж питання. Хоча швидкість монтажу та варіанти цікавих архітектурних рішень підкупають звісно.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Знаю, багато запитів на відео про них, буде обов'язково, воно вже на черзі )
@g.d.p
@g.d.p Год назад
Не для нашого клімату.
@mondragon1748
@mondragon1748 Год назад
@@g.d.p дуже професійна відповідь))
@g.d.p
@g.d.p Год назад
@@mondragon1748 розгорну трохи. З власних спостережень такі будинки найбільше будують там де снігу дай боже прикрити шлях вистачає. Опалювати оті панорами скляні коштів треба чималенько.
@mondragon1748
@mondragon1748 Год назад
@@g.d.p справа в тому, що вони залишають мабуть каркас тільки і панорамні вікна звісно просяться туди і це гарно звичайно, але в нашій кліматичній зоні мабуть доведеться вирізати під вікна метал і в стінах робити якийсь сендвіч з утеплювачем. Якби ціна контейнера не була такої великою, то це мабуть реально мало б сенс і було б вигідно, ще й варіанти і комбінації планувань можно вигадати було б.
@moskaliaky_na_giliaky
@moskaliaky_na_giliaky 5 месяцев назад
Бажаю розвитку каналу👍👍👍
@NEO-zh1lc
@NEO-zh1lc Год назад
Внешняя кирпичная стена будет отдавать тепло только лишь в том случае если ее нагреть ( как печку) свыше 20 градусов.Если ее температура будет меньше то она будет наоборот источником холода. Вот и представьте , сколько потребуется кочегарить комнату из кирпича чтобы прогреть четыре стены до 20градусов и выше.
@taranenkodm
@taranenkodm Год назад
Дуже дивні суб‘єктивні висновки де комфортніше жити. Просто зіпсували цим все враження. Я довго жив в цегляному, останні два роки живу в сіппанельному і мені набагато комфортніше - тепло взимку, прохолодно влітку, немає сирості як в цегляному. Відео сподобалось за системність, але висновки то не ваше, не беріть. Дякую
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
В мене все навпаки було. Можливо Ви жили в поганому цегляному будинку, раз там сирість була.
@taranenkodm
@taranenkodm Год назад
@@Taras_Dovhaliuk Питання не в сирості, питання в об‘єктивності. Ви позицінуєте каркасники як тимчасове житло, а це не так. Вся Канада живе постійно, і сіп так само. Нікому ж не треба пояснювати скількі війна принесла руйнувань, скільки треба відбудувати. Каркасники, сіп, піноблоки все підходить для постійного проживання це факт. А пояснити різницю і особливості це у вас добре виходить, продовжуйте. Дякую.
@Taras_Dovhaliuk
@Taras_Dovhaliuk Год назад
Я не прихильник тої чи іншої технології. Просто об'єктивно показую характеристики. Про "каркасники в Канаді" - своя в них історія і цією фразою часто маніпулюють забудовники каркасних будинків і сіп. Я кожен день консультую безкоштовно людей, в яких зруйноване війною житло і каркасники взагалі не панацея. Тим більше враховуючи скільки лісів зруйновано бойовими діями + продажем за кордон я б не хотів, що агресивний маркетинг каркасників вбивав залишок цієї природи, так і до будинків із зрубу можна дійти. Кожна технологія має своє логічне місце і призначення. Має бути баланс, а не будівництво того, що вигідно чисто для бізнесу.
@stanislavsemchuk3126
@stanislavsemchuk3126 Год назад
Дякую, чудовий виклад інформації
@user-bj4zy9mj9p
@user-bj4zy9mj9p Год назад
Дякую за інформацію та досвід
@sweetest.potato
@sweetest.potato Год назад
Не дивлячись - ЦЕГЛА (повнотіла, з ефективним утепленням). Все інше - на любителя.
@andryandry9294
@andryandry9294 Год назад
Жизнь в каркасе после каменного дома, это как из собственной квартиры переехать в коммуналку.
@onufriychuk__
@onufriychuk__ Год назад
Дуже цікаво, дякую
@vasis1369
@vasis1369 Год назад
Дуже дякую! Інформативно
@user-vx7td6zs6d
@user-vx7td6zs6d Год назад
Так тримати! Дуже цікаво!
@TheMishakov
@TheMishakov Год назад
Дуже дякую, простими словами розповідаєте.
@user-qh5wj2cf5c
@user-qh5wj2cf5c Год назад
Дуже дякую за якісні та зрозумілі пояснення!
@OlenaLopatniuk
@OlenaLopatniuk Год назад
Дякую! Дуже цікаво! 👍🇺🇦
@bogdansolodky2425
@bogdansolodky2425 4 месяца назад
Дякую за пояснення фундаментальних правил в легкій формі.
@maksym.s
@maksym.s Год назад
Дякую за гарне та базове відео!
@stas-pol
@stas-pol Год назад
Щиро дякую! Корисна інформація!
@ztv6940
@ztv6940 Месяц назад
Дякуємо за детальну інформацію.
@dmytro_tseluiko
@dmytro_tseluiko Год назад
Дякую за інформацію!
Далее
[RU] Winline EPIC Standoff 2 Major | Group Stage - Day 1
8:42:47
Who Can Break Most Walls? Ep.2 | Brawl Stars
00:26
Просмотров 163 тыс.
Dora’s Tyla Dance is Everywhere 😨 #shorts
00:14
Просмотров 1,1 млн
$25,000 Modular house with sauna and plot
29:13
Просмотров 1,3 млн