Тёмный

Метеозалежність: чому на погоду болять суглоби та голова? Клятий раціоналіст 

Клятий раціоналіст
Подписаться 331 тыс.
Просмотров 94 тыс.
50% 1

Метеочутливість (або чутливісь до погоди) - правда чи міф?
Чи магнітні бурі викликають мігрень? Чи впливає атмосферний тиск на біль у суглобах?
Підтримати Клятого раціоналіста:
Patreon: / rationalist
Картка ПБ: 4149 6090 0223 1688 Албул Артем Олександрович
Підписуйся на FB-спільноту, там багато цікавого та корисного: / klyatiyrationalist
Першоджерела: docs.google.com/document/d/15...

Опубликовано:

 

1 дек 2018

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 939   
@deepfuchsia7204
@deepfuchsia7204 5 лет назад
моя мати сказали - "це він ще просто молодий, то в нього нічого не болить!!!..."
@user-mn1mo9tp2s
@user-mn1mo9tp2s 4 года назад
Так і є
@romanm1140
@romanm1140 4 года назад
щодо них, усі однаково ....неосвідченні та спираються лише на особистий досвід( а те що ти оперуватимеш результатом досвіду роботи 1000х людей.... їй буде байдуже, бо ...(див. поч.). => замкнене коло іподрому, де не згортають з фінішної черти. ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-5nOrvvmFRwQ.html
@yadvigayura2813
@yadvigayura2813 3 года назад
Ну бо так і є🤣🤣🤣
@igorvarga5867
@igorvarga5867 3 года назад
"моя мати сказали" - купи підручник з укр мови
@user-wf5df1sv4v
@user-wf5df1sv4v 3 года назад
@@igorvarga5867 люди тільки і люблять критикувати, невже ви ввімкнули це відео щоб покращити вміння Укр. Мови?
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
ахах) переглянув відео і помітив, що назвав Річарда Карінґтона не астрономом, а астронавтом) соррі ;)
@user-yq6qt1mq9k
@user-yq6qt1mq9k 5 лет назад
Ще якраз перед тим як писати Каррінгтонська подія, у слові "супершторм" буква "у" загубилась. Момент 1:52 .
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Мирослав Кашеба і це я теж помітив запізно..🤷🏻‍♂️
@StanislavMusicMaker
@StanislavMusicMaker 5 лет назад
Так-так, я теж помітив зниклу літеру. Але ми все одно тебе любимо, Артеме. 💖😘
@ZeeKleshchar
@ZeeKleshchar 5 лет назад
@@user-yq6qt1mq9k - там не только в украинском проблема :) В английском тоже буквы сбежали и поменялись местами))))
@alex0no
@alex0no 4 года назад
Два раза пересмотрел этот фрагмент. Сначала решил, что там была путаница с датами и события происходили во времена освоения космоса. Со второго раза понял, что это просто оговорка. ;)
@dmitriydmitrov2023
@dmitriydmitrov2023 4 года назад
Я не знаю, що там за дослідження проводили. Але точно можу сказати, що завжди перед сильною зміною погоди дуже болить голова. Так само і у всієї сім'ї
@dmitriydmitrov2023
@dmitriydmitrov2023 Год назад
@UCGA_RHqtk3e6lgyR9_A6mUA у всіх різний організм і різне сприйняття тих, чи інших факторів. Ви ж розумієте, якщо ви вже навели таку грубу аналогію, що хтось може викурити пачку за день і все буде гаразд, а хтось одну цигарку скурить і йому вже буде погано. Чи хтось вип'є коньяку 0,5 і не сильно сп'яніє, а для когось це буде крайня точка оп'яніння, чи взагалі смертельна доза. Тому я казав за себе, що будь-яку зміну погоди я відчуваю на собі. Бо це: зміна атмосферного тиску, зміна вологості..., зміна ще багатьох факторів, які впливають на самопочуття. А в когось організм стійкіший до змін цих факторів і вони не відчувають нічого
@maryanafedchyshyn5318
@maryanafedchyshyn5318 Год назад
Аналогічно. З дитинства на зміну погоди недобре. Зараз це переросло в мігрені, сильне головокружіння і т.д. Як аргументувати і пояснити той факт, що в мене завжди проявляється симптоматика за 12-24 години до різкої зміни погоди? Прогноз погоди не взнаю, телевізор не дивлюся і радіо не слухаю, в оточенні немає людей, які жаліються на метеочутливість. Але мені завжди погано перед зміною погоди. Цікаво, як пояснюється таке явище
@nataliiazinenko5033
@nataliiazinenko5033 Год назад
Я думала я одна така. Теж болить голова і ще сильно тиск падає. Особливо на різкі перепади температур та опади.
@YuretsUA
@YuretsUA Год назад
Теж саме, вже другий день наче під воду занурений, а працюю з новозеланцями, від них чув фразу to feel under the weather, про погане самопочуття.
@ShayanImmior
@ShayanImmior 10 месяцев назад
ой ну ви б могли мабуть заснувати тоді свою метеоагенцію, розбагатіли б.
@MARIANNEHOT13
@MARIANNEHOT13 5 лет назад
Не знаю, як суглоби, але в хмарну погоду тиск падає настільки, що ходжу як сонна муха, сконцентруватися без кави неможливо. У сонячну енергії хоч відбавляй.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Ирина Яковчук такі реакції цілком нормальні та не заперечуються)
@user-xh8zy9pv5r
@user-xh8zy9pv5r 4 года назад
100% Жаль, ща цей "раціоналіст" у своєму відео абсолютно не розкриває питання метеозалежності. Лише б спростувати її як факт. Дилетанство.
@BolodymyrW
@BolodymyrW 4 года назад
@@user-xh8zy9pv5r Дилетанство - это верить в сказки про существование метеозависимости, считать себя умнее ученых :)
@user-xh8zy9pv5r
@user-xh8zy9pv5r 4 года назад
@@BolodymyrW Клятий Раціоналіст перелогинься. Ты нелепо палишься!
@FigtreeUa
@FigtreeUa 3 года назад
Умник, Ану расскажи мне пожалуйста о независимости погоды он солнечной активности)) а после этого расскажи что солнечная активность не связана с погодой а соответственно и здоровьем)
@xnmi7759
@xnmi7759 5 лет назад
Астронавт в 1859 році? (01:58) . Це той, з найпершої експедиції Жуль Верна на Місяць? ))
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Nomi i5030 дякую за уважність) теж помітив) щоправда вже після того, як завантажив відео)) і відразу поправив себе у коментарях)
@xnmi7759
@xnmi7759 5 лет назад
@@K.Rationalist , та я ж спершу сформулював коментар, а вже потім прочитав Ваш. Дрібні помилки бувають у всіх, це норм)
@StanislavMusicMaker
@StanislavMusicMaker 5 лет назад
Ахахахахах!!! Жуль Верн, ахахах!!! Клас!
@xnmi7759
@xnmi7759 5 лет назад
@@StanislavMusicMaker , згідно "Путівника для Космотуристів", експедиція Жуль Верна на Місяць була перед першим контактом Ґерберта Велза с Марсіянами.
@StanislavMusicMaker
@StanislavMusicMaker 5 лет назад
@@xnmi7759, годиться!
@user-ig6su3ql7g
@user-ig6su3ql7g 3 года назад
Я завжди намагаюся знайти раціональне пояснення будь-яким станам, явищами, подіям тощо. Але кожного разу , перед суттєвими змінами погоди, мене болять коліна 🤯
@iamtailor9036
@iamtailor9036 3 года назад
Живу в Крыму. Нашла ваш канал и просто кайфую. Безумно люблю украинский, в школе по всем олимпиадам ездила. А тут, хоть и якобы украинский на равне с русским и крымскотатарском, но на нём практически никто не разговаривает. Соскучилась жуть. А тут ещё и такие интересности рассказывают. Лайки, подписки и что там ещё?)
@K.Rationalist
@K.Rationalist 3 года назад
вподобайки і підписка - це вже дуже приємно) дякую!
@yelyzaveta3090
@yelyzaveta3090 2 года назад
Ну да, ахуєнно жити в Криму і платити податки рашці 👌
@RedSunnyCat
@RedSunnyCat 2 года назад
@@yelyzaveta3090 а якщо це дитина, яка не може самостійно виїхати до України? Такі претензії, не там зраду шукаєте, ворог у нас один
@jskratnyarlathotep8411
@jskratnyarlathotep8411 Год назад
@@yelyzaveta3090 нажаль не всім повезло придбати хату на неокупованій території. Ви ж не забули, скільки треба накопичувати, аби придбати житло? Далеко не всі можуть собі дозволити знімати хату, особливо якщо живеш не сам. Особливо коли вже є власне житло і звична робота у звичному середовищі. Інакше в Енергодарі, Мелітополі не залишилось би вже нікого зараз, всі б повиїхали. А там багато українців живе. Крим нічим не гірше за Мелітополь.
@imelnyk5210
@imelnyk5210 Год назад
@@jskratnyarlathotep8411 Облиште, справа не у грошах. Житло в Криму завжди можна було продати, і перебратись в Україну. Просто "мамочка, здесь так харашо, не хочется уезжать". Більшість Кримчан справді були за аннексію, і це сумний факт. Як і те, що багато місцевих(але меншість) виблюдків здавали позиції ЗСУ, і стріляли по нашим військовим. Люди не їдуть з окупованих територій по безлічі причин. Дехто їде в Україну не маючи нічого, а дехто наоборот лишається там, або ще й їде в росію жити. Люди різні)
@user-dd7fn3fv9l
@user-dd7fn3fv9l 5 лет назад
Часто буває: прокинешся, глянеш у вікно, а там - штормовий вітер з моря. Подумки кажеш:"хоч би він всьго на 3 доби, як зазвичай, а не на 6 або 9." А потім прийдеш на роботу - а сусід по кабінету коліно тре і каже: от собака - знов розболілося. Стара травма, що тут зробиш. А ввечері запрошуєш друга в гості, а він приходить, наче напівсплячий, та ще й каже:"щось я себе сьогодні весь день до купи не зберу". Ну от як тут не подумати про метеозалежність. Але гадаю, що і я сам, і люди навколо мене просто помічають такі збіги та зовсім не звертають увагу на випадки, коли голова боліла, а погода була чудова. Або навпаки - за вікном армагедон, а самопочття - як у космонавта.
@beyond-garde5530
@beyond-garde5530 3 года назад
Я собі пустив інтерв’ю на Ісландії з вами як аудіо завісу, і якраз зайшла мова про це відео. Тема зацікавила. Я задався питанням, чи ви так само помилково висвітлили його, як і тему здорового харчування свого часу. Окей, у відео ви згадуєте, що огляд стосувався пацієнтів з ревматоїдним артритом. Наступне посилання F. V. Wilder, B. J. Hall, J. P. Barrett Osteoarthritis pain and weather стосувалось пацієнтів з остеартрозом, про що ви не згадуєте. Цілком можливо, якщо такий феномен як метеозалежність існує, він зовсім не обов’язково має матись щось спільне з вже відомими нам хворобами, котрі супроводжуються болем. І могло просто так статись, що в досліджуваних групах кількість метозалежних була насправді загальнопопуляційною, а отже статистично значимого зв’язку і не знайшли. В наступному дослідженні не згадується просто про біль у спині, а раптовий гострий біль в спині, що , м’яко кажучи, надто специфічний підтип болю, щоб на підставі його частотності робити якісь висновки про метозалежність. Цікаво було б поглянути на дослідження людей, що подекуди відчувають біль в суглобах/голові/половині голови/запаморочення/нудоту, але не відповідають усій сукупності симптомів для поставлення якогось діагнозу - потім простежити за ними протягом року, коли вони занотовуватимуть ці стани, і поглянути, чи корелювали ці епізоди з прогнозами погоди. З іншого боку, важко було б виключити ефект ноцебо від прогнозів погоди. Як варіант, прослідкувати за ув’язненими, причому проводити контроль, одній групі давати правдиві прогнози погоди, іншій - викривленні генератором випадковостей, третій не давати прогнози погоди взагалі.
@Daaridna
@Daaridna 4 года назад
Я давно страдаю от мигреней и пару лет назад начала собирать статистику, отмечала в какие дни голова болит, и сравнивала с прогнозом по магнитным бурям, никак оно не связано, бывает и в бури голова болит, бывает все отлично и болит, бывает нет бурь но болит. В общем, я в метеочувствительность больше не верю :) Совершенно бесполезная информация но видимо в душе я исследователь.
@Artyrian_Tyler
@Artyrian_Tyler 4 года назад
КТ нужно или ангиография
@user-yd1yb4ri2v
@user-yd1yb4ri2v 3 года назад
Связано это чаще не с "бурями", а с колебаниями атмосферного давления. Возможно, с бурями тоже, но это в большей степени "сенсибилизирующий фактор". Так и говорят: у некоторых особо чувствительных лиц может обостряться метеочувствительность. "Метео" - это то, что происходит в атмосфере Земли и напрямую связано с погодой. "Прорезается" эта метеочувствительность обычно на тяжёлой сидячей умственной работе, в обычной жизни не у всех.
@miramira3899
@miramira3899 3 года назад
хроника в ухо, горле, носу дают шикарные мигрени. ещё кисты в плохо пролеченных зубах
@volodymyrd5793
@volodymyrd5793 3 года назад
Я тоже подвержен мигреням и тоже собирал статистику за последний год. 90% случаев совпало с теми моментами, когда погода резко менялась, либо по температуре, либо с солнечной на пасмурную или обратно.
@Ruslan_Kaminsky
@Ruslan_Kaminsky 4 месяца назад
собирать статистику это самый лучший вариант.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Щодо дослідження твітів людей про мігрень: я помилково сказав, що воно було опубліковано у “Nature”, правильніше було б сказати у “Scientific Reports”, що є частиною “Nature”. Просто я читав статтю на сайті “Nature”, це мене і спантеличило)
@user-gx9fp2cf1p
@user-gx9fp2cf1p 5 лет назад
Все одно Nature Publishing group :)
@majabirk9126
@majabirk9126 4 года назад
Ми перевіряємо, або читаємо Scientific American (SciAm)
@user-wu6dh1qn5n
@user-wu6dh1qn5n 2 года назад
От-от воно - питання ВІРИ і тотальної нечесності адептів... ти вибачився - а що робити твоїм вірянам??! Кому наука заміниоа реліпію???
@_alexandra.p_
@_alexandra.p_ Год назад
А ще, які астронавти в 1860 чи якому там році? Це помилка чи я щось в історії термінів чи польотів у космос пропустила?
@mrs.mariabila
@mrs.mariabila 5 лет назад
Я не вірю у вплив магнітних бурь, але за собою спостерігаю ще з дитинства таке: у сонячні дні я більш активна, швидше прокидаюся. У похмурі дні я частіше сонлива, в‘яліше почуваюся, довше прокидаюся. Нічого не болить - ні голова, ні суглоби, ні місця старих переломів. Просто самопочуття трохи відрізняється в плані активності.
@fareloz
@fareloz 5 лет назад
Я всегда считал,ч то это из-за перепадов атмосферного давления, которое влияет на внутричерепное и в итоге разные состояния. Хотя это может быть и в следствии отсутствия солнечного света, который влияет на сон человека.
@MykolaKML
@MykolaKML 4 года назад
В мене навпаки коли капа дощ я стаю більш активним а сонячну погоду пасивним. Це напевно тому що родився осінню в м.Львів де дощ це звична погода, а сонце тим більше спека більше 24 градуси виключення. А зточки біології і фізики пояснення простіше коли падає дощ тиск повітря падає відповідно починає зростати кров'яний тиск чим збільшується мозгова активність, але це коли все в межах допустимих норм. При появі "Сонця"/спеки все навпаки, тиск повітря зростає а кров'яний тиск падає. Ткож має значення і температура та вологість, бо від них залежить теплообмін, що свою чергу впливає на біологічні процеси в організмі.
@karaevilsky3012
@karaevilsky3012 4 года назад
А мені просто подобається дивитись на хмари) і настрій трохи покращується
@user-vi8gk3ow2f
@user-vi8gk3ow2f 3 года назад
Просто хочу частково відповісти чому саме в похмурі дні Ви почуваєте себе подавлено . А все прсто , велику роль у цьому відіграє концентрація гормону серотоніну ( його ще називають "гормоном хорошого настрою", "гормоном щастя") так як його продукцію та дозрівання забеспечує саме сонячне проміння , тому логічно , що коли воно відсутнє вміст серотоніну зменшується і настрій падає .
@user-tn1pf5fp2b
@user-tn1pf5fp2b 3 года назад
Количество солнечного света в какой-то мере влияет на уровень счастья
@user-vt9we1pc6w
@user-vt9we1pc6w 3 года назад
У меня на пасмурную погоду всякие неврологические боли проявляются, настроение тревожное и даже панические атаки атакуют. Не знаю, как это связано, но факт остаётся фактом
@user-fv6sj1gs2l
@user-fv6sj1gs2l 5 лет назад
Дякую, дуже цікаво! Поставити на паузу не встигла-дуже цікаво було послухати і не втрималась, щоб дослухати до кінця! Чекаю ще нового відео і нових наукових фактів!
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
дякую) все буде)
@allasigidina9472
@allasigidina9472 Год назад
дуже болить голова, коли небо затягує хмарами, коли душно. Дуже заважає жити. А після того,як пройшов дощ - одразу з'являється наче ясний розум. А от в засушливих теплих країнах відчуваю себе прекрасно, і настрій чудовий, і сил повно.
@tetiynaslutzka
@tetiynaslutzka 3 года назад
Мігрень це коли тиск 100 на 105. Тобто між систолічним і діастолічним дуже мала різниця. При цьому людина відчуває всі баричні коливання. І атмосферні, і коли хтось різко відкриє двері. Я, поки не пролікувала судини, відчувала циклони аж у Скандинавії. А, з приводу магнітних коливань, те що немає наукових доказів, так немає чим вимірювати. Тому і досі немає єдиної теорії поля. І жартома. Метеорологи програли ящик горілки. Кому? Ревматику. )) Краще зніміть відео про фізичні поля. Це дуже захопливо.
@gekaartemenko252
@gekaartemenko252 3 года назад
Хитрый, но интересный способ спровоцировать аудиторию на активность) Моё отношение до просмотра видео: большинством людей зависимость здоровья от погоды переоценена. Но, как мне кажется, такие факторы как атмосферное давление может влиять на самочувствие у некоторых людей.
@liubov7823
@liubov7823 3 года назад
Дико хочеться спати перед сильним дощем. Просто падаю з ніг.
@user-tb2ip5cn9u
@user-tb2ip5cn9u 2 года назад
І в мене так, за годину до сильної зливи. А після неї - свіжа і бадьора)) думаю, що це від пониження артеріального тиску таке самопочуття.
@user-hm3xm7ep7o
@user-hm3xm7ep7o 4 года назад
Дякую. Здоров`я та процвітання Вам!
@katerynaust7601
@katerynaust7601 4 года назад
Я метеозависимая. На дождь и резкую смену погоды реагирую дикой сонливостью. Падает давление. Хотя слышала, что метеозависимость это реакция хронических заболеваний. И это печально)
@bnf9141
@bnf9141 4 года назад
Друже, ти молодець. Дякую за роботу!
@user-rh2of1zw2r
@user-rh2of1zw2r 4 года назад
не знаю насчет всяких волн, но резкие перемены погоды невозможно игнорировать, бывают носовые кровотечения. А еще, когда выходишь на улицу после дождя, какое то непродолжительное время болит голова, но тут может связь ошибочна. И еще очень крутое чувство перед приближающейся грозой, все становится таких красивых оттенков и чувствуется умиротворение
@user-vi8gp9ny5x
@user-vi8gp9ny5x 4 года назад
Носовые кровотечения повод сходить в больницу. Все же есть пару вещей которые меняются с изменением погоды, часто меняется настроение( иногда некоторые изменение психического состояния могут отражаться на физическом, банальные примеры неприятные ощущение в груди после расставания, или усталость когда идешь после очередного трудного дня обучения) так же меняется хим. состав воздуха, после дождя выносит озон и тд. может быть довольно резкий скачек температур и давления. По этому трудно сказать на 100% есть ли взаимосвязь и если да то какая и по какой причине. Нужны массивные слепые исследования, но кто оплатит проживание нескольких тысяч людей на спец.площадке которую надо построить
@performance6061
@performance6061 Год назад
Ніколи не відчував впливу погоди на самопочуття. Після перегляду моя думка незмінна. Дякую за контент!
@wgrow3353
@wgrow3353 3 года назад
Так я її впевнилася з вашою допомогою, що це все надумані припущення, ці всі магнітні бурі!!! Треба слідкувати за здоров’ям. От і все.
@comYakowenko
@comYakowenko 5 лет назад
Ну, у мене діагнози є, аномалія розвитку мезодерми (купа дрібних діагнозів), судини та кістки підводять часто і погода впливає. Але радше йдеться про перепади, бо стабільна спека чи стабільний холод не відчуваються. Опади, зміна вітру, також впливають, зміна вологості. Крім того, часом неможливо відрізнити, колий деться про метеорологічні, а коли про інші важливі фактори самопочуття. Але йдеться про специфічний стан здоров'я.
@comYakowenko
@comYakowenko 5 лет назад
Ну, під час дощу - навпаки, відчувається неймовірне полегшення, навіть ейфорія. Погано перед дощем, можна навіть зомліти чи заснути. До речі, те саме - у літаку. Безумовно, когнітивні помилки мають місце. Але такі помилки також можуть працювати і на протилежний висновок, зокрема коли здорова людина універсалізує свій досвід - це таке "людське", як сказав би Ніцше, що є базовою помилкою для цілої низки :) Яка-небудь "гіпотеза справедливого світу" також може працювати на заперечення можливості існування проблем, не пов'язаних із волею чи діями індивіда, приміром.
@natanao1995
@natanao1995 4 года назад
У метеозависимых людей больше меняется внутреннее давление в зависимости от внещнего. Болят суставы и голова. По ним можно вечером сказать, что за ночь или утром погода сильно изменится) С возрастом это проявляется сильнее. Сломанные конечности болят больше
@user-hc8zg8sp9m
@user-hc8zg8sp9m 3 года назад
Після цього випуску мені тільки ще більше захотілось віднереститись
@user-kg1ch2hi8l
@user-kg1ch2hi8l 3 года назад
Вважаю що вплив є , прикладів багато особливо у літніх людей.
@KATESELV
@KATESELV 4 года назад
вже 5 років професійно займаюся вокалом і точно знаю, що від погоди залежить як у той чи інший день буду співати.. Наприклад, якщо сонячно, то скоріше за все, сьогодні співатиметься дуже легко і зручно. також на зміну погоди іноді відчуваю зміну самопочуття.
@nataliialiush1180
@nataliialiush1180 2 года назад
Можливо, вологість повітря впливає на стан голосових зв'язок? Я теж у дощ завжди більше хриплю, голос ніби "сідає".
@ukraine_win
@ukraine_win 5 лет назад
З ВСД сам був у ситуації, коли мені цей "діагноз" озвучила терапевт років за 55 (совєцьке навчання і оце все), а потім невропатолог років 35-ти (тобто вже навчалась не в совку) повідомила, що такого діагнозу взагалі не існує, яке ж було моє полегшення 😂
@xnmi7759
@xnmi7759 5 лет назад
Мені у виші (2003-2007) про ВСД "викладали" молоді викладачі (25-35 років). Щоправда, це була "побічна" тема до моєї спеціальності.
@ShutyakVasyl
@ShutyakVasyl 5 лет назад
Так а що викликало цю хворобу, магнітні бурі? Чи ігнорування порад астрологів?
@olgavoronina397
@olgavoronina397 Год назад
Проблема в тому, що типу сучасні лікарі знають, що всд не існує, але що робити з цими симптомами, вони не знають. Й маємо ситуацію, коли пацієнта запевняють, що все нормально й взагалі нічого не лікують. Що принципово невірно
@Mila-kx9ly
@Mila-kx9ly 9 месяцев назад
ВСД - немає, а хворі є. Взагалі це поліетіологічний синдром, який обумовлений дисфункцією вегетативної нервової системи людини. Виникає через хвороби сегментів апарату спинного мозку. А ви кажете все просто…. Жити з ВСД немає сил, але й померти теж не вдається. Іноді ти ніби на глибині під водою - вся система судинна настільки розслаблена, що ти не розумієш ти у сні чи ні.
@user0132
@user0132 Год назад
Ох і сильний відос😁 завжди тикаю його до перегляду мемеозалежним😂😂😂
@user-ec9xn9dm5s
@user-ec9xn9dm5s Год назад
Дякую за круте відео! Буду тепер на сімейних застіллях розмахувати дослідженнями)
@user-mt8gz1dw5w
@user-mt8gz1dw5w Год назад
Дякую! Було б цікаво зробити випуск про вплив високовольтних ліній. Так само, всі сусіди і таксисти впевнені в шкідливому впливі, а хотілось би отримати достовірну інформацію)
@user-tk6ot2kf1d
@user-tk6ot2kf1d 5 лет назад
У мене через опади прапра...прадід помер. То був метеорит.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Максим Чабарай 😂😂😂
@olabaskerville
@olabaskerville 5 лет назад
А я спочатку подумала, що ви маєте на увазі батька Яфетової дружини... 😉
@OlenaZaremba-vc7th
@OlenaZaremba-vc7th 4 года назад
@@olabaskerville як мені шкода що небагато хто може зацінити цей коментар)))
@romchykd
@romchykd 3 года назад
А-а-а-а-а-а.)))) (як поставити ржачний смайлик?))))
@user-kr7ed9nt9e
@user-kr7ed9nt9e 4 года назад
Ви руйнуєте мій світ😉
@Maydodirka
@Maydodirka 10 месяцев назад
Боже, наш солоденький молодий Артемчик 🥰🥵
@darth1rus
@darth1rus 4 года назад
У мене болить спина в місцях де стоять імпланти коли псується погода. До операціі такого не було)
@ruslansychevskyi1012
@ruslansychevskyi1012 4 года назад
Здоровий хворого не зрозуміє.
@DITHOM
@DITHOM 5 лет назад
Думаю вісцеральний жир і мала рухливість "земних тіл", більше впливає на головні болі і суглоби, ніж рухливість "небесних")) На скільки знаю, то по суглобах може вдарити тільки різка зміна кліматичного поясу, але і тут спрацьовує правило "слабкої ланки". Все ж таки людский організм працює на взаємодії багатьох факторів, тому прогнозувати проблеми окліматизації і куди саме вона вдарить - важкувато.
@kadzuhakaedehara
@kadzuhakaedehara 7 месяцев назад
Дуже дякую за таке прекрасне відео. Отримала проєкт по фізиці за цією темою, і одразу згадала про Вас.
@Tokarenko
@Tokarenko Год назад
Я дуже довгий час думала, що в мене головні болі через магнітні бурі. Але недавно було попередження про сильну магнітну бурю, але голова не боліла. То я перестала це пов‘язувати. А про погоду правда. Найбільше починаєш копатись в собі за поганої погоди, від того і голова болить
@musytoria
@musytoria 5 лет назад
Ну чому в мене завжди на дощ крутять коліна? Можливо , це все таки пов‘язане з якоюсь зміню атмосферного тиску?
@PavloLukashuk
@PavloLukashuk 4 года назад
Це скоріше пов'язано з вашим настроєм в дощовий день.
@dmytr01
@dmytr01 4 года назад
@@PavloLukashuk Дурня! Зв'язок є, він чітко простежується, інша справа що механізми досі не встановлені. Пояснювати настроєм - з категорії відчіпного.
@Artyrian_Tyler
@Artyrian_Tyler 4 года назад
Криоглобулины
@as_if_i_care
@as_if_i_care 4 года назад
Дякую за відео! Окрема подяка за ВСД (ФБ Супрун не бачив), треба жінці показати)))
@YevKli.D
@YevKli.D 4 года назад
Дякую, цікаво. Радий, що познайомились.
@enviro455
@enviro455 5 лет назад
До перегляду відео, з арсеналу знань про це, маю уривок з книжки Р. Сапольськи де він наводить приклади впливу стресу на біль а також принцип за яким якась частина тіла повідомляє що з нею щось не так, тобто болить. Висновок такий, що стрес може як посилювати так і знімати біль. Тому моя думка що неприємні відчуття "на погоду" якось пов'язані зі стресом. Хоча не впевнений у цьому. Тому зараз буду дивитися ваші аргументи. upd: Так, чомусь забув про апофенію (знаходження причинно наслідкових зв'язків там, де їх насправді нема). Справді, величезна кількість випадків може пояснюватись нею.
@viktoriatselujko8123
@viktoriatselujko8123 5 лет назад
зміну погоди, як барометр, чую вухами: дискомфорт у барабанних перетинках від зміни атмосферного тиску, а від вітряної погоди болить голова.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Viktoria Tselujko такий дискомфорт дійсно можливий) А як фіксуєте зміни атмосферного тиску, якщо не секрет?
@viktoriatselujko8123
@viktoriatselujko8123 5 лет назад
@@K.Rationalist зміна циклонів-антициклонів для мене таки відчутна саме у перетинках вух, думаю, це не дивно. Звіряюся з прогнозами погоди - співпадає. Тварини це теж демонструють своєю поведінкою досить точно. У людей може бути різна чутливість, це цілком раціонально :)
@user-rg6oz5lr9w
@user-rg6oz5lr9w Год назад
@@viktoriatselujko8123 дивно, ніколи не відчував перетинками вух циклони і антициклони, відчуваю, коли їдучи на машині змінити висоту більше, ніж на 200 метрів
@petrusenko.y
@petrusenko.y 4 года назад
Артеме, чи є у Вас відео про довголіття, повноцінний сон та роль мелатоніну у цьому контексті?
@SMMorties
@SMMorties 4 года назад
Очень хорошие видео! Спасибо за полезную информацию. Ну и план снизу приятно напомнил о Тарантино)))
@TetyanaDanylova
@TetyanaDanylova 3 года назад
Дякую, Артеме
@some84884
@some84884 4 года назад
В твітер часто пишуть аби привернути до себе увагу. А от якщо сильно болить то не до твітера.
@vistolyar
@vistolyar 4 года назад
Я один не побачив у відео зв'язку погоди та артеріального тиску? Але висновки зроблені. Автор пропустив цей пункт.
@Nadi4kaRuda
@Nadi4kaRuda 4 года назад
Згодна. Він сказав лише що цей зв'язок не заперечує.
@user-gq4dn3bf4c
@user-gq4dn3bf4c 3 года назад
Наверное пропустил чтоб были факты только против
@user-yd1yb4ri2v
@user-yd1yb4ri2v 3 года назад
@@Nadi4kaRuda він іще занадто молодий щось стверджувати або заперечувати )
@DjLozhka
@DjLozhka 3 года назад
Передивіться момент 7:49-7:51
@user-vz1ex3hl9v
@user-vz1ex3hl9v 10 месяцев назад
перед тим, як щось доводити, трошки про себе. Я артиллерист, маю радіотехнічну освіту та 6 років роботи по спеціальності. А тепер по пунктам: 1. Магнетизм. Коли збдужується магнітосфера, то збуджуєься й земне ядро (принцип електричного двигуна). Що на старій роботі, за допомогою сетрифікованої вимірювальної апаратури, що на нинішній війні в березні-квітні цього року за да допомогою магнітної стрілки під час "магнітних бурь" встановив, що вони впливають на точну електроніку, стрілка компаса також трошки відхиляється (до 0,8-1,2 градуси). Тобто сам факт є, але з чим порівняти? Наявність великої кількості металу (наприклад бронежилет) впливає ледь не в тричі більше, людська долонь поряд - вдвічі більше, включений смартфон - в три-чотири рази більше. А чого на це все ніхто не скаржиться? Якби такі незначні сили б впливали б на людський організм - то в електротранспорті (трамвай, метро, електричка) людину б мало взагалі розривати на шмаття. Просто організм людини тисячами поколінь формувався серед природнього "магнітного шуму" й ця вся штука для люди є звичайною та повсякденною. Але ж крім страшних "сонячних бурь" існують ще такі страшні слова як "випромінювання супутників", вишки 5g... 2. Атмосферний тиск, вологість, температура. Тут також, все діло в кільності. Зміна атмосферного тиску на 0,001% ми не відчємо, так як просто пірнаючи в воду наше тіло витримує значно більший тиск Й нічого. Те ж саме й температура зовнішнього середовища: зміна на 5-6 градусів мало відчутна, а от різький перепад температур у 25-30 градусів (із розпеченої марштурки спуститися в метро) вже може викликати запалення легень. Але де при зміні погоди настільки різькі перепади? Вологість повітря - та знов же ж: людина комфортно себе відчуває як під час сонячнго дня так і у туман з вологістю 100%. Якби це хоч якось серьозно впливало б - то пірнання у воду влітку на пляжі було б фатальним)))
@tatianasobakar7110
@tatianasobakar7110 2 года назад
Ооо! обожнюю цю нісенітницю про ВСД... Все дитинство у клініках як тільки щось незрозуміле і впадло копатися -- знач в тебе всд. Або ще любили говорити "ну, це така особливість організму, треба просто звикнути" ))
@VyvirkaSira
@VyvirkaSira 5 лет назад
О, я "досліджувала" це питання. Я страждаю иігренями (але не зовсім такими, як описується в класичних мед. текстах), давно. І намагалася з'ясувати, чи є вплив природніх явищ на це (зміна тиску, магнітні бурі тощо). Виявилося, що моя голова "реагує" лише на різку зміну температури за вікном. Більше ні на що. Але оте мене цікавить, бо я не можу собі пояснити причини (біо-фізику процесу, так би мовити). Збираюсь ще це питання вивчати. :) (Пишу, поставивши відео на паузу, як порадили :) )
@VyvirkaSira
@VyvirkaSira 5 лет назад
Після відео: мій погляд не змінився (я давно все це так сприймаю), але не відкидаю можливості якогось впливу атмосферних явищ на мене (головний біль), буду це ще вивчати самостійно (бо цікаво). Відео сподобалось! Покажу ще й мамі (я їй намагалась сказати, що магнітні бурі навряд чи на нас впливають).
@liaferius
@liaferius 4 года назад
Якщо у мене болить голова, то точно за вікном буде зміна температури. Не особливо слідкую за прогнозом погоди, але перед РІЗКИМ похолоданням влітку чи потеплінням (відлигою) зимою майже завжди болить голова. Кореляція є -- це точно. Але від чого це залежить...?
@dmytr01
@dmytr01 4 года назад
@@liaferius Впливають і 1) перепади тиску, і 2) перепади температури, і 3) магнітні бурі! Але здебільшого на людей, в яких є проблеми зі здоров'ям, в першу чергу - старших людей. Аудиторія цього відео переважно молодь. Автор з часом відчує метеозалежність "на власній шкурі" - отоді посміємося разом...))
@Irina_dn
@Irina_dn Год назад
Різка зміна температури повітря залежить від фронту повітря, який насувається: тобто якщо стає холодніше, то йде холодний об'єм повітря, а з ним і зміна атмосферного тиску. Часто можна помітити приход сильного вітру, теж саме через холодний фронт. Відмітьте будь ласка, чи пов'язані головні болі та вітер, особливо сильний. Заміряйте свій тиск в таку погоду. В мене тиск повишається на 15-30 пунктів. Тоді п'ю ліки для пониження тиску, і переношу ці зміни легше. Але затьмаренність свідомості сеодно залишається до наступного дня.
@user-gn9vn7gi1p
@user-gn9vn7gi1p 4 года назад
Сплю в дождливую погоду, сплю после +35’С, перед дождем могут ныть кости рук и/или ног, вдохновляюсь ветром и тучами.
@xebawnekqox
@xebawnekqox Год назад
О, "Развлечение" на аватарці 😍
@user-tr5eg5yf4i
@user-tr5eg5yf4i 5 лет назад
Дякую за цікаву інформацію!
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Андрій Сахнацький будь ласка)
@diachenkokateryna1557
@diachenkokateryna1557 Год назад
Обожнюю ваш канал, а ще просто сходжу з розуму коли бачу Миколаївські краєвиди на фоні. Круто, що є такі круті блогери з мого рідного міста)
@user-ub9hd6gu7d
@user-ub9hd6gu7d 5 лет назад
Я не відчуваю залежності здоров'я від погоди, хіба тільки кореляцію погода/настрій
@umbracone
@umbracone 4 года назад
Змінюй назву каналу на "Оплот Клятого Раціоналізму" )) Дякую за відео. Спробую показати бабусі замість ТСН.
@marusya_solomko
@marusya_solomko 5 лет назад
Дякую за цікаве й корисне відео та українськомовний канал! Вподобайка і підписка! 👍❤
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Марина Соломко завжди радий)
@sterlingbredbery8897
@sterlingbredbery8897 3 года назад
Спасибі за вашу працю)
@user-df6pm2hc1i
@user-df6pm2hc1i 5 лет назад
Ахах Це з рубрики:той хто багато їсть та спить здоровішим буде...старовірська нісенітниця Дякую за відео
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
One Пан схоже на те) будь ласка)
@yuriidemon4
@yuriidemon4 5 лет назад
На погоду і не болять, а «суглоби крутить», це не біль ))) тому дослідження невірні
@djej6432
@djej6432 3 года назад
Их,блин,так крутит что иначе как болью(((неназвать.Ааааааа,мои коленки)))))
@yanutka2010
@yanutka2010 3 года назад
@@djej6432 Артракол вам в помощь, только им спасаюсь!
@djej6432
@djej6432 3 года назад
@@yanutka2010 дякую
@ruslanbalva8754
@ruslanbalva8754 Год назад
В мене були переломи 7 ребер, в мене були розриви колінниз зв'язок, в обох колінах, в мене шийний радікуліт. Але цілком згоден з Артемом, ніяк погода або магнітні бурі, або якісь зміни в природі не впливають на мій стан почуття. 😊
@sapriniti
@sapriniti 10 месяцев назад
Мої ноги часом дико крутить не через магнітні бурі, а тому само, чому крутить і мамині ноги, й бабусині крутило. Це просто якісь генетично зумовлені особливості. І трясця, як же вони нас із мамою ввечері дістають! Мама каже, що їй болить узагалі все, тож я починаю боятися свого майбуття. Цікаво, що ноги мені почало крутити кілька років тому (коло тридцятки), а з маминих слів випливає, що вони з бабусею зловили цю гидоту приблизно в цьому самому віці. Скажу щиро: я дуже люблю й поважаю генетику щодо всього крім спадкових хвороб і хворобливих станів!
@user-ip2gz4fq6v
@user-ip2gz4fq6v 5 лет назад
До перегляду: метеозалежності (в побутовому розумінні цього терміну) не існує, декілька місяців тому вже цікавився цією темою, але буде дуже цікаво дізнатися з цього приводу щось нове :)
@danyaofficijny
@danyaofficijny 5 лет назад
На мою думку погода впливає на моє самопочуття.Після відео: думаю, що тут психологічний вплив погоди на мій настрій, і частковона самопочуття.
@Vic-Ukraine
@Vic-Ukraine 5 лет назад
Дійсно цікаво! Дякую! 🇺🇦✌️
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Вікторія Ільченко будь ласка))
@maxymhalych5868
@maxymhalych5868 3 года назад
Все що я знав про метеозалежність, те що атмосферний тиск пов'язаний з нашим внутрішнім, і чув, що бобри б'ють по землі хвостом перед дощем, а ластівки нижче літають
@svyatoslavdeyak1659
@svyatoslavdeyak1659 5 лет назад
Якщо чесно то я тоже завжди дуже скептично ставився до метеозалежних, дякую за ролик)))
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
будь ласка)
@PimiTree
@PimiTree 4 года назад
Мои мысли таковые. Измененение погоды в основном сопровождается изменением давления воздуха у земной поверхности. Дельта изменения где-то 0,04 атм. Примерно как при подьеме на 100 м высоту. Не думаю, что это реально может повлиять на человека. Очередное самовнушение. Про магнитные бури даже речи идти не может. У человека нет мишеней в организме для воздействия магнитным полем. Как бы собственное электро-магнитное поле нейронов не было больше планетарного.
@adpadpyt
@adpadpyt 4 года назад
Мо бактерії заліза переїли
@katrina9112
@katrina9112 2 года назад
Дякую дуже!
@Hiro88889
@Hiro88889 10 месяцев назад
Пишу комментарий как и попросили в видео, до просмотра. У меня вроде бы от погоды ничего не зависит. Слышал как другие люди жалуются на такое. Даже не знаю правда это или нет. Посмотрю видео и узнаю)
@nokter5657
@nokter5657 5 лет назад
десь за добу до різької зміни погоди, коли, наприклад, протягом доби температура з -15° підвищується до плюсової, чи дощі з похолоданням після спеки, в мене голова починає боліти.
@user-kc1ns4bq1p
@user-kc1ns4bq1p 5 лет назад
те саме відчуття, голова розколюється, я думав що це чутливість до тиску.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
а які у вас відносини с метеозалежністю?)
@anastasiiah3376
@anastasiiah3376 5 лет назад
Клятий раціоналіст чому пацієнти групами кризують на зміну погоди?:)
@novisnomeneius4868
@novisnomeneius4868 4 года назад
Я той самий виняток, що відчуває організмом погоду. І сусіди довіряють мені більше, ніж прогнозам з медія.
@silver8049
@silver8049 4 года назад
Перед дощем литки "крутить", невже співадіння?
@Ann-cc7zl
@Ann-cc7zl 3 года назад
У мене є взаємозв'язок з різкою зміною погоди. Коли погода змінюється на сніг або дощ, то у мене падає тиск. Звідси сонливість
@user-wk8sy3cc2f
@user-wk8sy3cc2f 4 года назад
Дякую за цікаву інформацію)
@K.Rationalist
@K.Rationalist 4 года назад
Зажди радий)
@user-sy1fy3ub2y
@user-sy1fy3ub2y 4 года назад
О, актуальне весною, дякую!
@Ben-ml
@Ben-ml 4 года назад
Я за добу знаю що погода буде мінятися без всіляких прогнозів і це майже 100%.Не факт що буде дощ а просто буде другою.
@user-mj8xc7ir9l
@user-mj8xc7ir9l 4 года назад
Было б любопытно поместить вас в барокамеру и понизить давление потом повысить но не говорить об этом а потом сравнить самочувствие.
@djej6432
@djej6432 3 года назад
100%на резкую смену погоды.Любую.спасибо что это нечастое явление)))
@ninagalan8375
@ninagalan8375 4 года назад
на титрі "сонячний супершторм" одна літера загубилась)
@user-yd1yb4ri2v
@user-yd1yb4ri2v 3 года назад
Поставив на паузу і пишу. Метеозалежність - суто індивідуальне відчуття, яке, як кажуть, essentially визначається особливістю організму, наявністю супутніх хвороб і способом життя (розумової і фізичної активності). Зі свого досвіду знаю, що метеозалежність безумовно існує і найкращий засіб від неї - це профілактика. Коли є така змога (багато рухатись на свіжому повітрі), вона зникає. Отже, багато в чому випливає з невластивого людині малорухливого способу життя.
@MegaRomadan
@MegaRomadan 2 года назад
Саме цікаве те, що боліти щось починає вже за декілька днів, коли світить ще сонце і хороша погода.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
"актив" на 3:27 - це некерований напис "активніше") я не знаю, чому після рендеру він з'їхав)
@StanislavMusicMaker
@StanislavMusicMaker 5 лет назад
Ааааа.... От воно що.
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Підтримати Клятого раціоналіста: Patreon: www.patreon.com/rationalist Картка ПБ: 4149 6090 0223 1688 Албул Артем Олександрович Монобанк: 5375 4141 1793 9578
@HannaPerfomances
@HannaPerfomances 2 года назад
Дякую за відео. Люблю Ваш канал. Але на цю тему чекатиму згодом нового відео з сучасними дослідженнями. Я вже три роки спостерігаю за магнітною активністю та станом шестьох моїх рідних і вже без заглядання до додатку з магнітної активності можу сказати про наявність бурь.
@Romastokriceri
@Romastokriceri 2 года назад
Я з дитинства відчував метеозалежність, гадав що це через підвищений внутрішньочерепний тиск, потім почав лікуваняя через падіння зору, тиск став сталий та залежність пройшла, але згодом почав знову відчувати головні болі через зміни погоди
@McPcholkin
@McPcholkin 4 года назад
Ну не знаю, мене в дощ старі переломи турбують.
@AE-yl1bt
@AE-yl1bt 3 года назад
При смене погоды болит голова, а когда сыро и холодно- ноют старые раны ))
@lilila6560
@lilila6560 4 года назад
Суперечлива тема.....
@renren2282
@renren2282 11 месяцев назад
Часто, коли погода різко змінюється болить голова, мабуть через перепади тиску. Вважаю це метеозалежністю. Колись після того як сильно мерзла крутило ледь не всі кістки, добре що зими стали тепліші і я про це давно забула
@slavaahr99
@slavaahr99 4 года назад
На наш организм влияют очень много фокторов, в том числе и погода. Только у разных организмов, разная реакция на тот или иной внешний фактор.
@dimidron798
@dimidron798 4 года назад
Я правильно понял, все свои головные боли и "кручения" суставов за день или два ДО дождя или смены погоды я сам себе выдумал? Ха-ха! В общем, ни о чём...
@CyrilViXP
@CyrilViXP 4 года назад
Чому 2 дні, може це перед дощем через 2 роки крутить?
@AlexeyAbrosimov
@AlexeyAbrosimov 4 года назад
Я тоже походу сам придумал) Именно за день или за 2, кстати.
@andreynet5450
@andreynet5450 4 года назад
Да у меня отец по болям точно погоду предсказывает....................есть такой диагноз задрот. Вот этот чувак в очках верит все что ему как бы пишут ученные. И не верит в свой опят и опят других людей, обычно такие люди страдают завышенным эгоизмом и о том что они все знаю про мир, потому что так в книге написано................. Но когда приходит время они садятся на кукан)))) жизнь сама все расставит...........................
@AlisaShakuro
@AlisaShakuro 4 года назад
Частично неправильно: тут подтверждалось то, что изменение атмосферного давления влияет на сердечно-сосудистую систему (то есть головные боли от изменения давления тут никто не опровергал).
@viEvans9777
@viEvans9777 5 лет назад
Дякую за корисне відео. Завжди відчував, що тут щось не те...)))
@K.Rationalist
@K.Rationalist 5 лет назад
Billy Evans завжди радий)
@capibara252
@capibara252 3 года назад
Такий кумедний це формат, зйомка у різних місцях) чомусь нагадало телешоу "Слідство вели..." з Леонідом Каневським)
@user-xb1lt6vh2f
@user-xb1lt6vh2f 4 года назад
У меня все время в пасмурную погоду что-то болит , как только день начинается с солнца - самочувствие выравнивается
@liudmylasvystun5719
@liudmylasvystun5719 4 года назад
Ну не все можна доказати з точки зору розуму. Але я відчуваю зміну погоди за три дні. Не дивлячись на прогноз.
@PimiTree
@PimiTree 4 года назад
Вы не проводили для самой себя статистику количества совпадений и не совпадений этих предсказаний? Подозреваю, что не совпадений значительно больше
@user-itbrodyaga
@user-itbrodyaga 3 года назад
Атмосферний тиск - єдине що діє на наші організми.
@jumanjijumanji-xs2pv
@jumanjijumanji-xs2pv 9 месяцев назад
Благодарю!!! 🙏❤👍💯🌞🌿🕊🌿🕊🌿🕊
@yuliavdovychenko6695
@yuliavdovychenko6695 3 года назад
Показала це відео мамі. Вона мені сказала, что у неї та її двох колег, які сиділи з нею в одному кабінеті, завжди боліла голова на погоду. Але це ніколи не траплялося хоча б з двома одночасно
@rosamartinyuk9676
@rosamartinyuk9676 3 года назад
Після травми голови абсолютно чітко відчуваю, як починає підвищуватися артеріальний тиск і болить(ніби стискає лещатами) голова. Якщо таке відбувається, значить має бути різка зміна погоди -- або різко спека, або несподіваний дощ. відео не переконало, бо я своєму тілу довіряю більше. і спостерігаю що з ним відбувається.
@ToxaKaRp
@ToxaKaRp 4 года назад
Ніхто не може щось однозначно стверджувати, поки не проведено глибоке статистичне дослідження з об'єктивною фіксацією зовнішніх умов (температура повітря, атмосферний тиск, вологість і т.д.) мінімум тричі на добу з зіставленням стану пацієнта (знову ж таки з об'єктивною фіксацією артеріального тиску, температури тіла, пульсу і т.д.), при широкій статистичній виборці за три - чотири роки. Усі фрази про "завжди перед дощем, у мене починає чухатись срака" - це просто суб'єктивний особистий досвід.
@beautywind9758
@beautywind9758 3 года назад
Раніше часто на зміну погоди відчувала головний біль, але вколовши ботулотоксин в міжбровну складку, практично забула про це. Пишу до того, як переглянула відео, самій цікаво, що ж скажете🙂
Далее
I Built 4 SECRET Rooms In ONE COLOR!
29:04
Просмотров 9 млн
ОВР Шоу: Русская баня @TNT_television
12:06
Прилетели в Дубай
00:17
Просмотров 75 тыс.
I Built 4 SECRET Rooms In ONE COLOR!
29:04
Просмотров 9 млн