Тёмный

Наскільки зелена сонячна енергія насправді? | DW Ukrainian 

DW Українською
Подписаться 353 тыс.
Просмотров 10 тыс.
50% 1

Сонце дає зелену енергію за дедалі нижчими цінами. Чудово, правда? Однак насправді енергія сонця має деякі не дуже екологічні сторони. DW виявила три головні недоліки сонячної енергії - дивіться, наскільки вони серйозні. #PlanetA
Дивіться також:
Як сонячна енергія стала такою дешевою і чому вона не скрізь • Як сонячна енергія ста...
Бум сонячної енергетики у Німеччині: чому це вигідно • Бум сонячної енергетик...
Сонячні панелі на багатоповерхівках Славутича: перший енергокооператив • Сонячні панелі на бага...
Як німецьке село повністю перейшло на "зелену" енергетику • Як німецьке село повні...
Солнце дает зеленую энергию по более низким ценам. Прекрасно, правда? Однако на самом деле энергия солнца имеет некоторые не очень экологичные стороны. DW обнаружила три главных недостатка солнечной энергии - смотрите, насколько они серьезны.
------
Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: bit.ly/DWsubscribe
Читайте новини України та світу -
на нашому сайті: dw.com/ukrainian,
у Facebook: dw.ukrainian
та на Twitter: dw_ukrainian

Опубликовано:

 

20 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 49   
@serfrserfrser3945
@serfrserfrser3945 2 года назад
Вподобайка на підтримку українськомовного каналу. Дякую за Вашу роботу
@golyj000
@golyj000 2 года назад
Я за атомну енергетику + виробництво нею ж водню аби накопичувати енергію для пікових періодів
@Axel-Hort
@Axel-Hort 2 года назад
Атомна енергетика потенційно небезпечна, виробляє високотоксичні відходи, що потребують спеціального зберігання + знову таки, залежить від викопної сировини + залежність від країн-виробників.
@Fishnone78
@Fishnone78 2 года назад
@@Axel-Hort Якщо все робити нормально, то атомна - найбільш вуглецево-нейтральна енергія.
@Axel-Hort
@Axel-Hort 2 года назад
@@Fishnone78 але "зеленою" її важко назвати )
@yonilingam
@yonilingam 2 года назад
@@Axel-Hort соотносительно продуктивность - затратность и экологически и материально, пока что, это самая выгодная энергия😎(атомная) а все эти "альтернативы" хайп и заработок бабла...увы ((
@Axel-Hort
@Axel-Hort 2 года назад
@@yonilingam краше за все - робити, як роблять самі німці, вкладаються в розробку термоядерного синтезу 😄 А з тим, що "зелена" енергетика є допоміжною, ніхто не сперечається. Але буде круто, якщо відновлюваними джерелами замінять хоча б певний відсоток "традиційної" генерації.
@serhiizabobonin1016
@serhiizabobonin1016 2 года назад
При строку служби панелей 25 років. За все життя людина викине в сміття набагато більше по вазі: побутового пластику, батарейок, побутової та автомобільної електроніки та електротехніки. Вважаю засмічення панелями не самою великою загрозою. До того-ж дорогоцінні метали навчаться видобувати як золото і тантал з радянської електроніки.
@K.M.I
@K.M.I 2 года назад
Може пора на спочатку розробляти технології для переробки вирів перед масовим випуском продуктів на ринок і зробити це нормою на світовому ринку, а нам взагалі для початку взагалі потрібно хоча б 100 переробних заводів сміття, бо реально треш зі сміттям в Україні твориться. Може Європейці якось стимулюватимуть таку тему і поговорять з нашими недополітиками, котрі фіг зна про що думають взагалі то. Знаю, що будують декілька заводів, але якось повільно і це скоро стане українським міфом 21 століття.
@oleg1680asd
@oleg1680asd 6 месяцев назад
Європі не дуже вигідно стимулювати Україну до підвищення екостандартів- тіж авто які завозять до нас....їм вигідніше продати нам старі корчі ніж переробляти. Стимулювати Україну мають самі українці, але ж тут же з'являться всякі "зелені" фріки..... І блага ідея накриється мідним тазом популізму!
@avelia5424
@avelia5424 6 месяцев назад
Я знаю що в Україні є багато екологічних організацій які займаються переробкою сміття. Але це все на жаль комерційне, і треба доплачувати за це. А от очікувати зараз на рівні державного.... Та і не матиме сенс, якщо люди не навчаться сортувати сміття. Тому найпершим кроком для досягнення переробки сміття є залучення людей до звички сортувати. Навіть якщо все попаде в один смітник, суспільство повинно навчитись розуміти що сміття - це ресурс.
@kopernik7685
@kopernik7685 2 года назад
Сонячна енергетика це не лише сонячні панелі . Є і інші альтернативи використання сонячної енергії які чомусь тут не обговорюються .
@AlexanderVynnyk
@AlexanderVynnyk 2 года назад
значною мірою воно все упирається в дуже високу матеріалоємкість кіловату такої енергії. Відповідно, це велика кількість відходів у будь-якому разі.
@РиболовлявУкраїні
Відео супер лайк 👍а хто прочитав мій коментар тому сто 💯 років життя та здоров'я 👌
@AlexanderVynnyk
@AlexanderVynnyk 2 года назад
Можна вдосконалювати атомну енергетику і методи зберігання та перевикористання відпрацьованого палива. Це дало б значно більший економічний ефект, зокрема і в майбутній колонізації інших планет, де питання про видобування енергії Сонця буде просто смішним.
@Oleg_Kniga
@Oleg_Kniga Год назад
А ви вірите що на місяці хтось був,я не кажу вже про марс)
@feliksskydan4863
@feliksskydan4863 2 года назад
2:00 про атомну промовчали
@oleg1680asd
@oleg1680asd 6 месяцев назад
Мабуть сплили б незручні факти....
@dimatemchenko4754
@dimatemchenko4754 2 года назад
А що до енергії вітру і припливів?
@oleg1680asd
@oleg1680asd 6 месяцев назад
От і мені не зрозуміло чому форситься питання саме сонячної енергії.... Хоча вітряні електростанції як на мене - більш пристосовані для вторинної переробки , оскільки складаються переважно із металів ( які переробляються)..
@POMAH1992
@POMAH1992 2 года назад
Сонячна енергетика це не лише панелі
@ingvar-taranis7535
@ingvar-taranis7535 2 года назад
Зелена енергетика не обмежується лише сонячною, взагалі вітряки, гідротаран здаються більш перспективною можливістю. Та навіть гідроелектростанції чудова річ, чому про неї забули, вода всеодно забруднена і ніякої риби нема, то нема чого і берегти.
@MsSVETALA
@MsSVETALA 2 года назад
мабуть, все ж де не де є ще чисті річки. І навіть в Україні більшість річок ще можна врятувати, але я розумію, що в Україі цим ніколи не займатимуться насправді
@ingvar-taranis7535
@ingvar-taranis7535 2 года назад
@@MsSVETALA , гадаю що так. Нажаль проблема забруднення водойм дуже глобальна, ускладнюється тим що вони усі пов'язані. Ніхто не дбатиме про рекреаційні ресурси в Україні, окрім небайдужих громадян та екоактивістів. Влада чітко дає знати, що окрім власного збагачення їх ніщо не турбує.
@NO_russia
@NO_russia 2 года назад
сонячні панелі актуальні як частина видобутку енергії.
@Axel-Hort
@Axel-Hort 2 года назад
Я за термоядерну енергетику 👌
@AlexanderVynnyk
@AlexanderVynnyk 2 года назад
чекайте ще 40 років. Це за оптимістичними оцінками :)
@yonilingam
@yonilingam 2 года назад
Термоядерная круто, но пока малопродуктивно и очень, очень дорого🙄 но это прекрасный вариант...для будущего
@Axel-Hort
@Axel-Hort 2 года назад
@@yonilingam дуже продуктивно, дешево та вже в цьому десятилітті ) Німці самі з цим бавляться. А нам пропонують водневе паливо виробляти 👌
@ВіліС
@ВіліС 2 месяца назад
з відпрацьованими електропанелями МОЖЕ бути проблема...а з викидами від парникових газів проблема ВЖЕ Є ! і не 15 років
@АндрійРудзевич
@АндрійРудзевич 2 года назад
Ахметов свої просто викине
@АртемКравченко-ь7ь
Держави повинні давати "зелене світло" еко-активізму, щоб суспільство мало можливість відслідковувати екологічність технології протягом всього життєвого циклу. Але уряди повинні й контролювати, що ці еко-активісти не спонсоровані корпораціями та країнами "старої" енергетики...
@Ratsional
@Ratsional 2 года назад
Найкращий вид енергії - придуманий природою. Це рослини. Немає нічого екологічнішого за деревину чи солому. Єдина проблема, що їх не стане при такій величезній кількості населення. Тож вихід один - обмежувати кількість людей на планеті і утримувати на такому рівні, щоб лісів вистачало для потреб людства з лишнім. Тоді енергія буде майже безкоштовною. Та й м'яса тоді буде вистачати із дичини, тож і воно буде фактично дармовим. Лиш от тільки людям ніяк не вистачає розуму, щоб почати протистояти своєму надмірному для нинішніх умов інстинкту розмноження....
@andrekorobko8628
@andrekorobko8628 2 года назад
супер ідея, почему з вас обмежувати населення
@MsSVETALA
@MsSVETALA 2 года назад
ви серйозно? і що будемо в лотерею грати - кому жити, кому ні, чи відбирати за якимось принципом, до речі Гітлер вже це робив
@ІванГриценко-я5н
@ІванГриценко-я5н 2 года назад
🙋🇺🇦✌️👏👍⚡🌞🌀🤗
@gasterok576
@gasterok576 2 года назад
Та вже похер зелена, не зелена це тепер просто прискорює
@Argnja
@Argnja 2 года назад
Продам будинок біля газ.родовища Корецькипйр-н.
@user-yf2gn3xq9u
@user-yf2gn3xq9u 9 месяцев назад
Собівартість виготовлення 150уе/кВт. А за своє життя вона виробить 24000квт. Ви рахувати вмієте?
@V.I.T.A.L.I.Y__M.A.N.O.H.O.V
@V.I.T.A.L.I.Y__M.A.N.O.H.O.V 2 года назад
Куда умней развивать атомную энергетику, а зелёная энергетика - Это всего лишь фикция для заробатывания денег.
@ВолодимирКачур-б2й
Відео дурнувате , є приказка краще ворог хорошого . Ніхто не каже що зелена енергетика ідеальна але вона точно краща викопних джерел.
@satorigiissin6562
@satorigiissin6562 5 месяцев назад
Зелена енергетика, то нездійсненна мрія й відверта маркетингові хитрощі на сьогодняшній день. Усе навколо цієї теми є наслідком промислової переробки викопних ресурсів. Без якої неможливо отримати кремніеві частини, смоли для композитів, пластики всіх сортів, метали й сплави, банальну енергію для сборки усього вищеперерахованного в сонячні панелі/вітряки/етц. Й все питання розповсюдження таких ось джерел - в їх значній автономности від великих установок генерації, по типу гес, аес та інших тец. Оскільки усі інші потреби промисловості та пікові навантаження великих агломерацій на десятки мільонів споживачів, вони (альтернативні джерела), навіть в якомусь осяжному майбутньому не зможуть перекривати, витиснув старі варіанти. Не кажучи вже про плануємий перехід до термояду.
@ugrumum4589
@ugrumum4589 3 месяца назад
ты бы лучше посчитал, прежде чем утверждать , хотя бы на пальцах
@user-jc3lc9we8o
@user-jc3lc9we8o 5 месяцев назад
Когда-то российским спецслужбам удалось раздуть в немцах фобию против действительно спорной атомной энергетики. Теперь начинают выискивать минусы у солнечной. А какие у Германии варианты? Русские газ, нефть, уголь? А это точно лучше?
@satorigiissin6562
@satorigiissin6562 5 месяцев назад
Те же французы всегда готовы протянуть руку помощи в расконсервации и модернизации установок, вопрос лишь в политической воле и оголтелом популизме.
Далее