Тёмный

"Останній листок" (1905), О.Генрі, новела. Слухаємо українською! 

AUDIOBOOKS.L.M
Подписаться 25 тыс.
Просмотров 996
50% 1

• О.Генрі (1862-1910).
Твори О. Ге́нрі на моєму каналі.
Читає Лілія Мироненко.
О. Ге́нрі (Вільям Сідні Портер) - американський письменник. "У 20-річному віці О. Г. захворів на туберкульоз і виїхав до кліматично сприятливого штат Техас, де вивчив іспанську та німецьку мови й змінив безліч професій: був ковбоєм, вівчарем, аптекарем, актором, рудокопом, креслярем, клерком, касиром, журналістом, редактором. Цей життєвий досвід втілився у фабульно-сюжетних колізіях його оповідань. Коли О. Генрі працював касиром у Нац. банку Техасу, його звинуватили у розтраті, і 1895 він змушений був утекти до Південної Америки. Через важку хворобу дружини повернувся 1898 року додому, де його спіткали дві біди - смерть дружини й арешт. В ув’язненні він відбув 3 р. замість 5-ти, впродовж яких активно займався літ-рою - там з’явився і псевдонім О. Генрі. Решту життя прожив у Нью-Йорку, де потрапив у жорсткі умови виживання: за угодою з газетою «The New York World» він мусив писати 50 оповідань на рік, що виснажувало його як фізично, так і духовно, при тому не маючи фінансового зиску. Це призвело до передчасної смерті. За 10 р. літ. життя О. Г. написав понад 600 оповідань та новел, сатир. скетчів і гуморист. віршів". З енциклопедії.

Опубликовано:

 

1 апр 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 9   
@audiobooks.l.m3910
@audiobooks.l.m3910 2 месяца назад
🪻🥀🌿Новела про жертовне співчуття. О. Ге́нрі (Вільям Сідні Портер) - американський письменник. "У 20-річному віці О. Г. захворів на туберкульоз і виїхав до кліматично сприятливого штат Техас, де вивчив іспанську та німецьку мови й змінив безліч професій: був ковбоєм, вівчарем, аптекарем, актором, рудокопом, креслярем, клерком, касиром, журналістом, редактором. Цей життєвий досвід втілився у фабульно-сюжетних колізіях його оповідань. Коли О. Генрі працював касиром у Нац. банку Техасу, його звинуватили у розтраті, і 1895 він змушений був утекти до Південної Америки. Через важку хворобу дружини повернувся 1898 року додому, де його спіткали дві біди - смерть дружини й арешт. В ув’язненні він відбув 3 р. замість 5-ти, впродовж яких активно займався літ-рою - там з’явився і псевдонім О. Генрі. Решту життя прожив у Нью-Йорку, де потрапив у жорсткі умови виживання: за угодою з газетою «The New York World» він мусив писати 50 оповідань на рік, що виснажувало його як фізично, так і духовно, при тому не маючи фінансового зиску. Це призвело до передчасної смерті. За 10 р. літ. життя О. Г. написав понад 600 оповідань та новел, сатир. скетчів і гуморист. віршів". З енциклопедії.
@user-wn3uu7cc8z
@user-wn3uu7cc8z 2 месяца назад
Пані Лілія, сердечно дякую!Як завжди чудово!Дуже подобаються твори О.Генрі, до цього часу змушена була слухати російською, а сьогодні отримала велике задоволення і від перекладу і вашого читання.
@user-zj4yz2ku6p
@user-zj4yz2ku6p 2 месяца назад
Коментар на підтримку україномовного контенту. Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
@user-sy7br5ug5p
@user-sy7br5ug5p 2 месяца назад
Дякую.❤
@user-id2vf2me1t
@user-id2vf2me1t 2 месяца назад
Дякую! ❤
@user-bd6so1mx9c
@user-bd6so1mx9c 2 месяца назад
Микола Дмитренко добре переклав. Лілія Мироненко гарно прочитала. О. Генрі описав Бермана як неперевершеного митця, котрий своїм життям спас приречену на смерть. Річ письменника вражає змагою до життя, злетою думки, звитягою духу. Так, це вам не оповідка про коня Буцефала. Уклін пані Лілії за наснагу захисту української мови.
@user-lf7dz1tk1v
@user-lf7dz1tk1v 2 месяца назад
❤❤❤
@audiobooks.l.m3910
@audiobooks.l.m3910 2 месяца назад
Тисніть вподобайку, дзвіночок, коментуйте, поширюйте. Якщо є можливість і бажання допомогти каналу. Буду дуже вдячна! Картка Приват 4149 4378 7016 4041 PayPal: Panucci.ua@gmail.com
@LINA-rp1xk
@LINA-rp1xk 2 месяца назад
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🎉
Далее
Для тебя живу, для тебя пою😘
00:10