Тёмный

ПІДБІР ТОВЩИНИ УТЕПЛЮВАЧА ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ СТІНИ БУДИНКУ 

ОПАЛЕННЯ +
Подписаться 6 тыс.
Просмотров 7 тыс.
50% 1

Посилання на перше відео: • РОЗРАХУНОК ВЕНТИЛЯЦІЇ ...
Мої контакти: ➡Viber: msng.link/o/?380997503977=vi
➡Telegram: t.me/SergeySchneider
ОПТИМІЗАЦІЯ:
Підбір товщини утеплювача, підбір товщини утеплювача для будинку, утеплення стін будинку, утеплення зовнішніх стін будинку, утеплення пінополістиролом, утеплення стін пінополістиролом, утеплення будинку пінополістиролом, утеплення стін будинку пінополістиролом, яку товщину пінополістирола обрати, яку товщину пінополістирола обрати для утеплення будинку, як порахувати необхідну товщину пінополістирола для утеплення будинку, як порахувати необхідну товщину пінополістирола для утеплення стін будинку, пінополістирол 5 см, пінополістирол 10 см, пінополістирол, теплопередача, теплопровідність, теплопередача через плоску стінку
Як пережити зиму 2022-23?

Опубликовано:

 

11 авг 2022

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 60   
@opalennia_plus
@opalennia_plus 7 месяцев назад
➡Viber: tinyurl.com/2p9x34zm ➡Telegram: t.me/SergeySchneider
@SergPilen-jv5xj
@SergPilen-jv5xj 2 месяца назад
Дякую за чудовий матеріал!
@opalennia_plus
@opalennia_plus Год назад
Уважним глядачем було зауважено (01:30), що побачити молекули та атоми навіть із найпотужнішими оптичними лінзами неможливо і це правда, це моя помилка, але те що ви не зможете побачити молекулу - не страшно, бо суті це не змінить, адже процеси теплопередачі будуть відбуватись саме так, як я розповів у відео
@user-ec9cm3cv1l
@user-ec9cm3cv1l 8 месяцев назад
Дякую, було б цікаво почути вашу думку с приводу зміщення точки роси після утеплення
@opalennia_plus
@opalennia_plus 7 месяцев назад
Так, у майбутньому вийде коротеньке відео на цю тему
@user-yk8zq4cq3m
@user-yk8zq4cq3m 8 месяцев назад
Бажаю вам натхнення та успіхів
@RuslanVisotskiy-yo1kq
@RuslanVisotskiy-yo1kq Год назад
Якщо ви робите розрахунок утеплення пінопластом або пінополістиролом в розрахунку утеплення потрібно врахувати такий параметр як точка роси.
@opalennia_plus
@opalennia_plus Год назад
Так, безпосередньо у реальному розрахунку я це враховую
@metozkulik6421
@metozkulik6421 17 дней назад
прикольно розказав
@pitershmitt7297
@pitershmitt7297 4 месяца назад
Чудове відео! Дякую Вам! ❤
@tarastov5707
@tarastov5707 8 месяцев назад
гарний контент
@mambapirat1140
@mambapirat1140 11 месяцев назад
Дуже круто
@imb6136
@imb6136 Год назад
Це умовні розрахунки на які не варто опиратись. Якщо використати 5 см. утеплювача у стінах з газоблоку то точка роси буде на самій стіні і не буде висихати. Такий будинок буде мати меньший термін експлуатації, або мінеральна вату використовувати, щоб дихала, або мінімум 10 см. пінопласту, краще 15 см., щоб точка роси знаходилась у межах утеплювача.
@opalennia_plus
@opalennia_plus Год назад
Дякую за коментар) Так, це розрахунки більше для пояснення фізичних процесів, тому точку роси я не враховував. В майбутньому, я планую зняти відео з її урахуванням при різних видах утеплювачів та їх товщин.
@seven-444d34
@seven-444d34 8 месяцев назад
Ще не враховна вартість монтажу і оздоблення, яка вирівнює різницю між різними варіантами товщини утеплювача.
@zernov9569
@zernov9569 Год назад
За високий професіоналізм та відкритість ділитися досвідом, нагороджуєтесь лайком та підпиской😁👍👍🤝
@opalennia_plus
@opalennia_plus Год назад
Дякую🫶🏻
@ruslansafonov6420
@ruslansafonov6420 Год назад
відео супер, от якби ще десь взяти коефіцієнт вологості, як він впливає на теплопередачу стіни будинку, але це дослідження - докторська робота)
@user-sh15iv
@user-sh15iv 3 дня назад
Прослухав це на швидкості 1.5 голосом Подерев'янського. Щось нестає
@user-sh15iv
@user-sh15iv 3 дня назад
і тут ви договорились до "5 сантиметрів". Тоді вже договоріть про точку конденсації вологи
@vrnik5477
@vrnik5477 2 месяца назад
Як умовна версія фізичних процесів у газах повністю відповідає шкільному курсу фізики. Але не забувайте що майже всі описи фізичних процесів є УМОВНИМИ! Тобто будемо вірити в те що фізичний процес проходить , на нашу думку, так, а не інакше. Бо за простою логікою ми повинні гріти будинки буревіями, бо швидкість молекули зовні раптом буде більше ніж швидкості в середні приміщення...😢 Напівправда , це не вся правда...але так простіше😊
@Ja1995Wa
@Ja1995Wa Год назад
ну ше треба враховувати термін окупності цієї переплати на теплоізоляції
@BartSimpson-bg6xx
@BartSimpson-bg6xx 7 месяцев назад
Тобто Бункерний нічого не втратив крім свого життя😂😂😂Я про Пу.
@normalnaludina3105
@normalnaludina3105 10 месяцев назад
добрий день, у вас посилання на відео не працює
@taraskostenko4658
@taraskostenko4658 4 месяца назад
Питання не тепловтратах, а конденсаті під пінопластом та в плісняві. Тому меньше 80 мм не рекомендується для України. 80 мм можна купити тільки під заказ, тому краще брати 100 мм пінопласту.
@opalennia_plus
@opalennia_plus 2 месяца назад
Так, згоден, я теж дотримуюсь думки що чим більша товщина утеплювача, тим краще, адже тоді менші тепловтрати будинку, а отже й витрата енергоносіїв. Але є також й індивідуальні випадки та пропозиції, коли потрібно обрати певний баланс. Тому у розрахунках утеплення, я завжди перевіряю конструктив стіни на точку роси, щоб знати, які матеріали та товщини утеплювачів можна використовувати.
@ArtemZhechev
@ArtemZhechev Год назад
Тема трохи не розкрита, бо ці 14% для моїх витрат на опалення відбиваються за 5 років. Також логічно, що утеплювати приміщення треба зсередини, щоб не витрачати тепло на стіни. Алек все одно контент дуже рідкісний і цінний.
@vine6005
@vine6005 Год назад
не дарма всі утеплюють ззовні, утеплення зсередини не є безпечним, якщо говорити коротко то можливе поступове знищення конструкцій після такого утеплення
@ArtemZhechev
@ArtemZhechev Год назад
@@vine6005 Поцікавлюсь, але я вважав, що ззовні утеплюють аби не забирати внутрішній простір, особливо, якщо ремонт вже зроблено.
@vine6005
@vine6005 Год назад
@@ArtemZhechev нажаль ні..
@Yura2263
@Yura2263 Год назад
​@@ArtemZhechevякщо утеплити зсередини, ви зробите з хати парник. Волога не буде мати як виходити, все почне цвісти від грибка і т.д.
@ArtemZhechev
@ArtemZhechev Год назад
@@Yura2263 Понял. Спасибо.
@ruslan_riazantsev
@ruslan_riazantsev 8 месяцев назад
Гарно почали, але так різко закінчили відео, проігнорувавши безліч не менш важливих аспектів при розрахунках, що людина не знайома з темою може зробити абсолютно безглузді висновки. Наприклад, що можна утеплювати фасад 5см плитами майже без недоліків, при цьому ще й зекономити. Суто з математичної точки зору, якщо проігнорувати всі інші процеси і розраховувати тільки ефективність утеплення, то так і є, але це твердження аналогічно наступному: при їзді на мотоциклі найпоширенішою причиною смерті є травма голови, тому для безпечної їзди достатньо одного шолома. Це не так, але звучить правдоподібно. Навіть якщо людина не вмре від інших травм, а всього лиш втратить ногу чи руку - навряд чи вона зрадіє в цей момент, що зекономила і купила тільки шолом. Так само і з утепленням. Сподіваюсь, така необачність була допущена просто через неуважність, або бажання випустити ще декілька відео на цю тему, де будуть пояснюватись інші аспекти підбору, а потім на основі цих відео вже даватись остаточна порада, а не через бажання знайти бовдура і хайпанути на ідеї: "Як бути розумнішим за всіх, зекономити на утепленні і нічого при цьому не втратити" (бо правильна відповідь на це питання - ніяк, все інше - махінації).
@opalennia_plus
@opalennia_plus 8 месяцев назад
Добрий вечір Ну, єдине що ще можна було б врахувати це точка роси. Але я не став перевантажувати відео, тому в майбутньому, буде коротке відео на цю тему
@ruslan_riazantsev
@ruslan_riazantsev 8 месяцев назад
@@opalennia_plus приємно чути, що автор відкритий для критики і намагається забезпечити високоякісний контент. Сподіваюсь скоро побачити на цю тему з поясненнями чому це важливо і до чого може привести ігнорування точки роси при розрахунку. Також було б корисно почути як про зовнішнє так і про внутрішнє утеплення (і чому останнє, в основному, є поганою ідеєю, а також винятки, коли його все ж можна використовувати). Окрім точки роси також варто було б зняти відео на тему підбору матеріалу для утеплення (паропроникні і непаропроникні), подальші варіанти оздоблення фасаду і можливі проблеми в залежності від обраного матеріалу. Також монтаж, а саме - чи можна зекономити на клеях і ліпити на "ляпухи", чи варто клеїти тільки під гребінку, вузли дверних і віконних пройм. Можливо щось забув, але навіть цих ідей вистачило б на декілька коротких відео, або одне детальне.
@user-fr3eq9ju8r
@user-fr3eq9ju8r 7 месяцев назад
Підскажіть будьласка хочемо утеплити одну стіну бо вона зимою плаче і прохолодно то який пінопласт або полістерол приміняти і яка товщина пінопласту.Спасибі.
@opalennia_plus
@opalennia_plus 7 месяцев назад
Для консультації просто зателефонуйте/напишіть мені :)
@ivanchukigor5455
@ivanchukigor5455 Год назад
Наразі діє новий дбн, б.в.2.6-31.2021 :)
@opalennia_plus
@opalennia_plus Год назад
Так, на момент викладання даного відео діяв ще старий ДБН. В новому, значення опору теплопередачі вже стали більші
@stan_pp
@stan_pp 5 месяцев назад
5 см то файно, але чи не буде стіна мокріти в холодну зиму? Тому, мабуть 10-15 см надійніше
@opalennia_plus
@opalennia_plus 2 месяца назад
Так, якщо стіну з газоблоку утеплити екструдером 5 см, вона буде мокріти, тому у відео я використав керамзитобетон;) P.S. У цьому місяці вийде коротеньке відео про залежність точки роси від товщини екструдера для газобетонної стіни.
@ivanlazarenko863
@ivanlazarenko863 Год назад
Я свій будинок утеплив пінопластом 30 мм..,
@roman1360
@roman1360 9 месяцев назад
3 см це навіть занадто, враховуючи то як більшість кріплять на стіну :)
@caleks4500
@caleks4500 9 месяцев назад
Я теж 30 мм. Мабуть це мало?
@user-ig9bg1rt8u
@user-ig9bg1rt8u 9 месяцев назад
а нічого , що пінопласт заборонено для утеплення стін - як токсичний , вогненебезпечний , паронепроникний матеріал ? Для утеплення стін потрібно використовувати мінвату , а пінопласт - хіба , що під стяжку і то навряд чи , бо його полюбляють точити миші!
@roman1360
@roman1360 9 месяцев назад
@@user-ig9bg1rt8u поки псб не горить - він екологічний, самі кажете, там навіть миші живуть. В якщо псб горить - да це яд, але навіщо вам знаходитись в/поруч будинку коли він горить? Думаю що буде краще залишити його, так? :)
@opalennia_plus
@opalennia_plus 7 месяцев назад
@@user-ig9bg1rt8u Ігор, не вводьте будь ласка людей в оману
@user-ig9bg1rt8u
@user-ig9bg1rt8u 9 месяцев назад
А нічого , що пінопласт заборонено для утеплення стін - як токсичний , вогненебезпечний , паронепроникний матеріал ? Для утеплення стін потрібно використовувати мінвату , а пінопласт - хіба , що під стяжку і то навряд чи , бо його полюбляють точити миші!
@user-kj2zw1re6w
@user-kj2zw1re6w 9 месяцев назад
Ага 🤣🤣🤣весь світ утеплює пінопластом а в нас він токсичний це сміх,на рахунок мишей та зараза живе в пінопласті,екструдері,скловаті(старі холодильники тому приклад)і в мін ваті зокрема в мене на гориші😉якщо пінопласт не паропроникний то як через нього проходе вода?доречі зараз майже весь пінопласт іде група горючості г-1.мінвата зовсім не токсична матеріал з якого її виробляють проходе антитоксикацію😂😂😂у мене все🤗чвть не забув роскажіть як працює мінвата якщо вона "потягне"трішки вологи😁
@user-ig9bg1rt8u
@user-ig9bg1rt8u 9 месяцев назад
@@user-kj2zw1re6w ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-TX_Y2doPqUo.html
@opalennia_plus
@opalennia_plus 7 месяцев назад
Ігор, не вводьте будь ласка людей в оману
@vrnik5477
@vrnik5477 2 месяца назад
Не путайте якийсь пінопласт зі смітника зі спеціальними панелями з xps and eps. Читайте більше тех літератури сучасної... Також не забувайте що весь бетон, граніт та інші будматеріали радіоактивні. А одяг на вас, їжа у вас - вас вбиває😊
@vrnik5477
@vrnik5477 2 месяца назад
А за мінвату -пережиток сталінських часі, краще мовчить...
Далее
Який утеплювач найтепліший?
4:38
My heat pump - diagram
20:01
Просмотров 94 тыс.