1. Картонна коробка + кольорові олівці\палички для суші = іжачок. Спочатку сама робила отвори, але дитині це діло теж сподобалося. 2. Різні пляшечки, контейнери, ще щось, що має кришечку. Відкриваю те все і даю дитині квест закрити. 3. Вирізали різні геометричні фігурки із картонки з малюнком (коробка від піци). Із зворотньої сторони розмалювали різними кольорами. Сортуємо, то за кольорами, то за формою. Складаємо пазл із сторони, на котрій був малюнок, або складаємо щось своє абстактне. Дякую за ваші поради, буду шукати пензлик з резервуаром! І так, фломастери супер.
Класне відео. Дякую! Дуже вишукана мова.❤️ Все використовуємо в окрім фломастерів. Ще запускаємо машинки через всю кімнату туди і разад.Єдине, що мамина участь на 99%. Дуже рідко у 1.5 року син робить щось сам, максимум це катається на беговелі чи катає машинку по поверхням.
Гарне відео, дуже гарна мова! Прийшла до Вас від Притули))) а на рахунок порад, то мої двійнятка усім цим бавляться з 1,4 року. А ще вони дуже люблять книжки розглядати і малювати в альбомах. Купую нові альбоми кожних два тижні)
Вітаю вас! Це ж просто чудово, розумію про що ви))) моїй доньці зараз 1 рік і 8 місяців і то теж ще той поціновувач книжок і художник-абстракціоніст! Мене ще виручає картон з коробок (вторинна сировина), бо на ньому теж цікаво малювати і можна робити це в різних площинах.
@@Maisternia_dytiachoho_rozvytku Супер👍👍👍 я до такого не додумалася!!! Вони дуже люблять картонні коробки (щось там ховають, складають). Будемо мати нову розвагу!!! Дякую!!!!
Дякую, обов’язково візьмемо Ваші прикольні поради до уваги. А ми кидаємо палички для рахування в бутилочку з вузьким отвором. Малому це подобається. Нам 1 рік.
Будь ласка! Тішуся, що на користь) а мультики для того і потрібні, щоб батькам було простіше. Просто варто до цього підходити свідомо та не зловживати. В усьому добре тримати баланс😌
dear Mariia, thank you very much for an interesting and important informative video. I have a two-year-old relative )) - your practical advises are very helpful.
Цікаве відео, дякую за Вашу роботу. Одне невеличке зауваження, музикальний трек, краще трохи тихіше зробити на 10-15% Просто монтажем займався на відео, тому вирішив написати про це Так, мультики і гаджети треба максимально відтермінувати
Слушна думка🤔 і я теж про це думала, коли готувала відео, бо якось вийшов більший акцент на мамах. Але і про тата там згадки теж є😉 думаю, що з мого боку така будова думки сформувалася на основі більшого досвіду спілкування саме з мамами і озвучування з їх боку відповідних труднощів. Плюс, я сама мама і мої відчуття теж наклали відбиток. Однак, в подальшому доцільніше буде усе ж таки керуватися терміном "батьки", бо татам така інформація також може стати у пригоді. Дякую за ваш коментар!
Вітаю! То все залежить від дитинки і від того, чи вміє вона повзати, сидіти, ходити. Моїй донечці подобалося розглядати книжки Василя Федієнка з серії "Веселі картинки", де багато рухомих елементів. Також доречними були м'які фетрові книжечки. А ще я пропонувала їй вкладати щось доволі велике (наприклад кришечки з-під дитячого пюре-паучів /про них теж є ідеї на каналі/) в 5-тилітрову баклажку чи пляшку з-під молока з широким горлечком. Замість цих кришечок можна взяти волоські горіхи, але попередньо їх ретельно промити і перевірити, чи немає занадто сухих на випадок, якщо дитина таки надумає їх лизнути чи гризнути.
Не певна, що беруть до рота бо немає всіх зубів. Взагалі це спосіб знайомства дітей з цим світом. В нас є сусідські діти в 10 місяців вже не тягнули до рота, є які в 3 роки все через рот пропускають. Сину нещодавно виповнився рік, все тягне до рота, але як приклад, скотч потягнув декілька разів в рот, зараз тільки цікавість відірвати з поверхні та викинути. Ігри мають проходити під наглядом, але точно не під забороною❤