УЗ не хоче покращення для пасажирів. Гарний приклад, прибуття приміського потягу 6676 на ст. Святошин о 8.29, а відправлення міської 8.30. Пасажири просять змістити приміську хоча б на 5 хв раніше, і нічого не допомагає. Навіть не хочуть продовжити 6676 до Борщагівки, хоча вона туди їде засилкою. УЗ все робить так, як зручно їй
Насправді я як не місцевий маю багато зауважень по навігації - ст. Вокзальну перший раз довелось доволі пошукати, і схоже що більшість таки не знає що з вокзалу можна електричкою поїхати бо всі пруться в метро - метро забите а електричка напівпуста, на вокзальній ніяких підсказок по пересадці немає, як на мене і не заважало би зробити вихід прям на привокзальну вулицю. Біля входу на ст Протасів Яр ходив мільон разів - але тільки йдучи конкретно на станцію, дізнався що вона існує і як туди потрапити - вивісок на вуличному рівні не вистачає, як і навігації десь біля метро та до метро відповідно, бо декілька разів зустрічав пасажирів електрички що загубилися і запитували як пройти до метро. По Ст троєщина-2 КПТ ніяк не може зіставити графік трамваю з електричкою - це ж не так складно, але я декілька разів дивився як трамвай уходить прямо перед електричкою. Дивно. Ст. Лівобережна - напрошується вихід у сторону ст.м. Дарниця, він там, дикарська стежка якась яку місцеві натоптали, але УЗ її ігнорує і офіційно має тільки вихід до ст.м. Лівобережна по дуже стрьомному коридору між заводом і забором. В цілому напрошується перенесення станції по інший бік проспекту і оформлення виходів прям на тротуар, але я таких звершень від УЗ не очікую. Також станція в районі м. Либідська була би дуже доречною. Також я ще зауважу що з ~12 разів коли я їздив електричкою оплатити вдалось лише разів 5. Касири просто не підходять, звідти і такі аномально низькі числа перевезень - багаточисленні зайці не враховуються. На Дарниці та Вокзальній заставляють купити квиток в касі - що прям дуже дивно. Хотілось би бачити термінали самообслуговування прямо в вагонах або хочаб на станціях
Якщо полізете казати що з ст вокзальної вже ж вихід на привокзальну то я мав на увазі вихід зі сторони автовокзалу, та і те що є прям заховано заховано
+ треба додати зручних пересадок, як троєщина 2, з електрички одразу в трамвай. + важко добиратися на станції, багато сходів. Той самий Київ-пас., на 3й повер по сходам з сумками підніматись
На Троєщині-2 важливо щоб трамвай прибував на платформу за кілька хвилин до потяга, чекав його, за бирав пасажирів і за кілька хвилин відправлявся. Зараз в не годину пік ситуації, коли зачасту доводиться стирчати на платформі хвилин 20, або ти не встигаєш на потяг на 1-2 хвилини. Через це пасажири йдуть північним мостом, а електричка недовантажена.
Роботу міської електрички в такому вигляді вже можна вважати корисною для Києва. Стосовно покращення, на цьому етапі, достатньо грамотно поєднати приміські рейси з графіком роботи міської електрички на пересадочних станціях. Також доречним була б станція Либідьська. Ідеальним було б 5-6 "сквозних" рейсів на день. Наприклад Буча-Бориспіль або Боярка-Бровари, як тут вже писав про це один з підписників. Все решта - після нашої перемоги.
Тариф УЗ до 30 км 15 гривень, далі 20, але не суть. Суть в тому, що пасажири зможуть доїхати з агломерації прямо в будь-яку точку Києва, а міська електрчика не кататиметься напів порожньою. Чому це досі не запроваджено - для мене загадка.
Дуже радий, що зробили нормальну міську електричку. В порівнянні з тим, що було при КПТ, то це небо і земля. Є, звісно, проблеми невеликі, такі, як "бійки в вагонах", "наркомани на коліях", але це дрібниці.
На Либідський зупинку легко збудувати: треба лише перенести рух по колії "Київ-Деміївський - Київ-Вантажний" на витяжний тупик, що тягнеться від Київ-Деміївського вздовж Либіді у бік Протасового Яру. А на місці перенесеної колії вже можна побудувати острівну платформу із виходом на міст. В ідеалі - з іншого боку платформи побудувати пішохідний місток в Оушн Плазу.
Користуючись міською електричкою, я помітив один недолік. Мені, щоб дістатися зі станції Київ-Дніпровський до станції Борщагівка, мені довелося їхати до станції Святошин і пересідати на маршрутку, щоб дістатися до потрібного місця призначення, оскільки електричка після станції Святошин їде в депо (у мене не вдалося тричі). А в цілому, стало краще: електрички,які курсують на маршруті стали модернізованими, є розклад на кожній станції, є місця для велосипедів. У мене є наступні побажання, які б реалізували після нашої перемоги: 1. Побудувати другий міст у напрямку Почайної для збільшення пропускної здатності 2. Станції Троєщина і Троєщина 2, які розташовані практично поряд, обєднати в одну станцію під назвою "Райдужна" з двома виходами до трамвайної та автобусної зупинок. 3. Побудувати станцію міської електрички Либідська.
Всі ці проблеми можна 100% перенести на весь приміський рух в київській агломерації. Потрібно попрацювати над схемою оплати - має бути спільна картка-гаманець, мобільний додаток (де буде і розклад з актуальними змінами і варіант придбання квитка) Має бути схема квитка з пересадкою (наприклаз в межах 30 хв на автобус, тролейбус, метро) Зручні пересадки на метро чи наземний транспорт. Деякі маршрути наземного транспорту довести до станцій електрички Діаметральні маршрути - з області в область через Київ. Той самий Васильків 2 можна продовжити до Броварів і т.д.
В межах 30 хвилин майже нікуди пересісти не встигнеш. Година щонайменше, а краще півтори. Бо якщо включити до єдиного квитка "останню милю" (маршрути підвозу звичайним транспортом до електрички), то пасажиропотік зросте у декілька разів.
Мешкаю на новій дарниці, це район дарницького залізничного вокзалу. Після появи міської електрички взагалі відмовився від маршруток-підвозок до метро. Працює чітко за графіком, можна планувати день, швидко, чисто і не смердить. Єдине відчувається як пилять бюджет цього транспорту на зарплати. Взагалі не пропрацьована оптимізація витрат, що скоріш за все навмисно. Приклад - на станції є касир по продажу квитків безпосередньо на вході до вокзалу, потім ще один касир біля входу на перон, потім стоїть тітка на вході на перон яка перевіряє наявність квитка. Треба ще не забувати, що біля входу на перон є автомати з продажу квтиків. У самій електричці ходять кондуктори які теж продають квитки, а ходять вони по двоє і перевіряють квитки кожен зі своєї сторони вагону. Також квитки продаються у чат-боті. Коротше дивишся на цей весь попил бабла і жахаєшся. Скоротити треба тупо майже всіх і лишити тільи ОДНОГО контролера який може продати квитки у потязі.
При наличии кондукторов-кассиров нужно вообще убрать турникеты (ибо геморрой для паксов (5:09!) и дорого в установке и содержании) и бездельников, их подпирающих. А "охранников" заменить парнями помоложе и пободрее и выгнать патрулировать перроны и щемить курильщиков и мусорящих. А также помогать маломобильным пассажирам.
Досить залишається неохопленим південний напрям - можна запустити поїзди з Трипілля до Дарниці, Вокзалу і далі до Почайни. Також необхідно побудувати платформу біля Океан плаза та інтегрувати її з міським транспортом
Дійсно, сполучення ділянки Трипілля-Видуюичі жахливе. Оді як в усіх інших напрямках з Києва все значно краще. Там потрібні додаткові прискорені потяги сіті-експрес, бо основний потік припадає на Трипілля та Стугну, а для повільних приміських потягів бракує значної кількости зупинок, або ж розташування не ідеальне. Постійно їжджу за напрямком, тому далі перелік наявних разом із потрібними новими: -Видубичи трипільські -Проспект Науки -Петра Кривоноса рзд. -Віта-литовська(спорудити) -Лісники -Ходосівка(спорудити) -Підгірці рзд. -Блакитне Озеро/Підгірці(спорудити) -Романків -Росинка(спорудити) -Мар'янівська -Нові Безрадичи(спорудити, посунути на кілометр в бік Києва) -Нові безрадичи рзд.(за відсутности роз'їзду без зупинки) -Таценки рзд.(відгалуження на Обухів) -Стугна -Трипілля Дніпровське - кінцева, далі рух приміських на Миронівку.
@@АндрійМакарець-ч1с просто там майже всюди одна колія, тому щось там організувати достойне це треба не косметикою отдєлаться (поставить станцію, побілити покрасить і тд) а робить грунтовний ремонт - прокладать додаткові колії, плюс, якщо там буде серйозніший рух, то треба і розвʼязку робить при виїзді з проспекту Науки, а то він і так постійно стоїть на переїзді.
Правильно каже експерт, необхідні дії: - інтервал до30 хв протягом всього дня; - інтеграція оплати(ціна нормальна, це в кпт дешеві одноразові квитки, але треба спільні проїзні і тп); - покращення пересадкових вузлів; - прибрати заїзд на станцію Святошин, при цьому приміським Тетерівського напрямку слідувати до Борщагівки, на Берестейській зробити нормальний пересадковий вузол; - наскрізні рейси в агломерацію; - ну і, не згадали, спорудження ~6 нових станцій( в межах кількя, в приміській зоні теж потрібні): Либідська, Політехнічна, Чоколівка, Волейків, Оболонь(Рибальська) та Березняки( між Русанівкою та Дарницею). Найбільш потрібна Либідська. Ці кроки дозволять стати міській електричці ефективною, бо зараз вона, як і раніше, живе завдяки тому, що Північний міст не справляється з пасажиропотоком Троєщини в годину пік. Але на носу відкриття Подільсько-Воскресенського. P.S. Забув додати. На Троєщині-2 важливо, щоб трамвай прибував на платформу за кілька хвилин до потяга, чекав його, забирав пасажирів і за кілька хвилин відправлявся. Зараз в не годину пік ситуації, коли зачасту доводиться стирчати на платформі хвилин 20, або ти не встигаєш на потяг на 1-2 хвилини.
Міська електричка часто їде не по кільцевому маршруту. На Святошині - кінцева. Треба пересаджуватися і добре, якщо для цього не прийдеться перебігати мостом і підземним переходом з бокової на острівну платформу. Дізнатися про "кінцевість" з розкладу не можна. В розкладі електричка міняє номер і час прибуття на наступну станцію треба дивитися в інших стовпчиках! Розклад міської електрички в додатку Укрзалізниці вкрай заплутаний і незручний. Розкиданий по кількох розділах. На Святошині - вічна лотерея, виходити чи ні, кінцева чи ні, звідки поїде наступна, коли? Питаєш всіх навколо, краще - машиніста. Не завжди оголошують кінцеву. Треба збудувати спуск з мосту на острівну платформу Святошина. Ще краще, щоб міська приїжджала на одну й ту саму платформу, як на Почайній. А ще буває "кльцева" з Дарниці тільки до Київ-Волинського. На Лівобережній легко зробити підйом на шляхопровід, причому з обох його сторін. Може не в години пік пускати 2-3 вагонний склад? Валідатори від банківських карток і смартфонів у вагонах є? З кондуктором-контролером можна розплатитися банківською картою чи смартфоном?
В этом и минусы электрички. Нигде нет указателей , где и в какую сторону ехать, на какой платформе садится, нет указателей со стрелочками допустим "выход к улице...". Со Святошином у меня была такая же проблема, пришёл туда чтоб доехать от туда на Дарницкий вокзал , а там 4 или 5 платформ и не понятно на какой платформе садится , ещё было как-то сел на Зените и поехал вообще не в ту сторону , а потом выходил, чтоб пересесть и ждал электричку в обратную сторону целый час. Платформы тоже в ужаснейшем состоянии, с трещинами, без крыш от дождя , без фонарей. В вагонах нет розеток для зарядки телефонов, Wi-fi бессплатного тоже нет, хотя должен быть как в других странах. Работать ещё есть над чем...
Наскрізні маршрути мають бути окремо від кільцевої. Кільцева нехай відмовиться від Святишина і, в разі побудови прямої колії Русанівка - Лівий берег (березняки), відмовитися від Дарницького вокзалу, який залишиться для наскрізних. Збудувати Видубицький вокзал і кілька нових всім відомих станцій.
@@jetblack044 Якщо їдеш з почайни/трої на борщагу і навпаки - зайвий крюк. І з Дарницею та ж історія. Дарницю і святошмно можуть вивезти приміські електрички
За зупинку на Либідьський, хоч і Київ-Деміївський поруч, але незручно добиратися. Київ-Сіті експрес не користуюся, але в 17 та 17-30 вільних місць майже нема. (Дивлюсь на Київ-північна)
Кумедно таке чути. «Відмовитись від кільцевого маршруту і охопити приміські перевезення». То воно ж так і працювало пів століття!!! Потім же розумні люди щось придумували, вигадували, це патентований ліцензований винахід між іншим - унікальне Київське кільце з тупиками.
У тому форматі, як зараз Міська електричка лише вичерпує ресурси УЗ і не дає ефекту ні залізниці, ні місту. Тому УЗ краще переглянути модель міських перевезень, ввести транзитні приміські маршрути через Київ і таким чином підвищити перевізну спроможність з передмістя і по разом з цим дати киянам можливість їздити по місту
@@ZalizniMahistrali так він і каже , що так і було 50 років. Офіційно Киев-пасс був кінцевою, але багато поїздів через північній була кінцева , та через 10 хвилин відправлення під іньшою нумерацією далі. Наприклад: Фастів - Київ, а через10 хвилин після зміни локомотивної бригади,цей же потяг їхав далі як Київ-Ніжин. Або Тетерів-К.Петрівка і далі як К. Петрівка -Яготин. З Київ Петрівка було до 20 пар електричок
Тут треба обміркувати як краще зробити пересадку між цими лініями на Борщагівці, бо зараз колії "Почайна - Київ-Волинський" та "Святошин - Київ-Волинський" проходять під мостом Борщагівки на деякій відстані друг від друга.
Звук также нужно записывать на стороне приглашённых собеседников и при монтаже вставлять локальную запись, а не прошедшую через интернет-телефонию, ибо качество --- швах. Особенно тяжело слушать на повышенной скорости --- 1,5x и выше.
Щоб все кільце працювало з нормальним інтервалом, потрібна друга колія на Північному залізничному мості. От якби її збудували, на Почайні навіть спокійно можна було б відкрити другий залізничний вокзал замість Дарницького. Взагалі ж це кільце у нас відкрили раніше, ніж московське МЦК. Хто гнав у шию? Спочатку треба було збудувати ту другу колію, одночасно відкрити Лівобережну лінію метрА або ШТ, вона б мала 4 пересадочні станції на кільце! Далі, звісно ж, потрібна Либідська, Прротасів Яр (як найближча до центру), а станцію Рубежівський взагалі перенести по можливості під Берестейський пр. або поруч і з"єднати під землею з тупиковою стороною м.Берестейської. В інших пересадочних пунктах типу Лівобережної - теж нормальні криті переходи, бажано з травелаторами. Другий вхід м.Вокзальної якнайскоріше потрібен, дотягнути до нього від Старовокзальної попід Вокзальною площею трамвайну лінію, щоб розворотне кільце трамваїв було поруч зі скляними дверима м.Вокзальної, а по інший його бік була б як раз платформа міської електрички. Надзвичайно зручно було б! Москалі просто помирали б від заздрощів
@@ericksmith9810 На Вокзальній дуже скоро зламаються усі 3 ескалатори, їх треба ремонтувати всі одночасно. Як їздити на Вокзал і з Вокзалу, якщо не встигнуть вхід збудувати? Пасажиропотік зараз приблизно такий, як в січні 2022р.
Соорудить второй путь на однопутном мосту, да ещё таком длинном --- задача, мягко говоря, не из простых. Сейчас эта однопутная вставка --- одна из ключевых точек графика движения (сорри за неточную терминологию), потому что по ней происходит увязка поездов противоположных направлений. И, вроде бы, работает неплохо, благо их таких всего две (вторая --- соединительная ветка от ст. Святошин к северному полукольцу). А, нет --- один путь для обоих направлений на ст. Почайна тоже узость. На Почайне можно было бы сделать спуск с островной платформы в подземный переход, ведущий к южному входу на станцию метро, откуда можно также подняться к рынку.
Це зрозуміло, що не можна на існуючий міст втиснути ще одну колію. Значить, треба поруч новий будувати, бажано більш ніж на 1 колію, якщо стоїть задача зробити, щоб у нас працювало кільце і "діаметри", як у Москві. Це великі витрати. У будь-якому разі це доречніше, ніж відверто дебільна ідея трамваю на Жилянській-Саксаганського. А от з другими виходами "Вокзальної" (поки на існуючому ескалатори не зламалися) та "Університету" треба б поквапитися@@u2bear377
ІМХО, не вистачає другої нитки на північному залізничному мості і повороту зі ст. Лівий Берег до Русанівки. Тоді б це було повноцінне транспортне кільце без обмеженої пропускної здатності. Як результат - можна поділити всі 6-8 вагонні електропоїзди на 3-4 вагонні з одною головою, зменшивши таким чином інтервали до 15-20 хв, а то, можливо, й більше. Це привабить більшу кількість пасажирів. Окрім того - потрібно звести ще кілька платформ: на самому повороті на лівому березі в р-ні Комфорт Тауну; між ст. Берестейська та Борщагівська в р-ні вулиць Козелецької і Чистяківської, південніше ст. Грушки; між Київ-Волинським і Кардачами на умовному з'єднанні Смілянської і Севастопольської; в районі Либідської. Дарницю і Святошин вже зв'язувати умовно-приміськими потягами типу Ірпінь-Бориспіль. Окрім того, зробити інклюзивнішим доступ до станцій типу Вишгородської, Зеніту чи Берестейської. Хоча я б Берестейську переніс ближче до мосту, зробив нормальні підйоми та інтегрував би її із станцією метро, зробивши прямий пересадочний перехід. Вийшов би цікавий транспортний хаб. Трамвайчик туди, на жаль не влізе, щоб стати третім рейковим транспортом, але було б цікаво спробувати притулити і його.
Предлагаете исключить из маршрута ст. Дарница, где пересадки на пригородные электрички? Ну, такое себе. Хотя сократить стоянку по смене головы нужно минут до 5. Можно было бы убрать заход на ст. Cвятошин с необходимостью смены головы по ней --- но тогда нужно продлевать все электрички Тетеревского направления до Борщаговки для пересадки на кольцевую, и пересадка на метро Рубежовский --- Берестейская гораздо более неудобная, чем по Cвятошину.
Одну платформу на Вышгородской уже сделали "инклюзивной". Только вот "расписание движения" лифта никак не совпадает с расписанием поездов --- проще говоря, лифт часто не работает.
@@u2bear377 та я не про ліфти а про пандуси. Ліфто то чотко, але знаю кейси де вони (ліфти) спокійно по пів року не працюють. Тож, краще пандуси із нормальним кутом нахилу, криті галереї щоб снігом-дощем не задувало і т.п.
@@Ливарник-кум Вообще да, пригородные электрички должны доходить до метро. Раньше ведь так и было --- доходили до центрального вокзала, Cеверных платформ. У Cеверных платформ хорошо бы ещё предохранительный тупик в сторону Киев-Товарн. электрифицировать и удлинить, чтобы вмещал полноразмерную электричку --- тогда можно будет вытягивать туда поезда на отстой, освобождая пути 3 и 4 Cев. платформ.
А чи не краще від Дарниці / або ДВРЗ по рейках залізниці по старому Залізничному мосту до Жулян / аеропорту зробити лінію метро . І не продовжувати електрички з Ніжинського і Бориспільського напрямків до Центрального вокзалу / тільки до Дарниці
Об эффективности перевозок.на купянском, харьковской области,регионе ЮЖД до войны за сутки(24часа)одна электричка перевозила 1300 пассажиров.и это на самом популярном направлении.на других направлениях(Святогорск,тополи) ещё меньше,притом большинство пассажиров пенсионеры,за бесплатный проезд которых местные бюджеты не платят. Но наиболее"эффективным"был поезд Купянск-волчанск.старый тепловоз тянет два вагона.за сутки(24 часа)перевозит около 1000 пассажиров.его обслуживают в рейсе 2 проводника,кассир, помощник машиниста,машинист. Так что городская электричка эффективна.
А не кажіть за всіх, гаразд? Рівень сумлінності дуже високий був, бо запуск кільцевої електрички, коли мостами через Дніпро майже нічого не ходило --- то було насправді спасіння.
@@КозінЄвген На данном этапе было б достаточно ввести хотя бы абонементный билет ("проездной") на гор. электричку, который давал бы заметную экономию, либо (лучше) скидку при покупке достаточно большого количества билетов за период времени --- реализовать это в приложении / чат-боте совсем не сложно. Например, самый простой вариант: каждый следующий билет в течение месяца --- на 1% дешевле предыдущего. При 42 билетах в месяц (21 рабочий день) общая экономия составит около 10%. Максимальную скидку можно установить на уровне 20% (12 грн вместо 15) и сохранять при непрерывном пользовании услугами; при прекращении пользования каждый день набавлять 1%, идя по шкале скидок назад. Это мотивировало бы.
@@D_Suhov та почти все маршруты сейчас даже в часы пик пустые. Разве что только 28 бывает забитый, на счёт Борщаговского скоростного трамвая какой он сейчас по утрам - не знаю, но до войны там давка в часы пик была.
Про то, чем занимается кот, когда ему нечего делать --- это миф. А про Київраду --- правда. Так что не надо им напоминать. Подвыветрилась дурь --- и хорошо.
@@niqolas Раніше називалася Рубежанська за давнім закладом " Рубежанська колонія". "Рубежівська" - трактовка нових киян. Але обидві назви краще змінити на Нивки чи Берестейська. Наче було рішення про "Нивки".
Та там недалеко идти до метро. Единственное что, так это сам парк очень грязный и в ужасном состоянии. Ходить через такой парк на работу или на электричку ужас...
Да хотя бы сделать активную вентиляцию --- вытяжку горячего воздуха из-под потолка. Вентиляторы там даже конструктивно предусмотрены. В жару душегубка же! А в холод --- духота.
В Москве действуют 4 диаметральных маршрута электропоездов, которые связывают Москву и Подмосковье. Интервал движения 5 минут, составы не старше 5 лет.
@@useitaccessories1354 "скільки губєрній відпрацьовує" В Москве сейчас живёт 13.1 миллионов человек, в Московской области ещё 8.5 миллионов, всего получается 21.6 миллионов человек. Тут одни торговые сети платят столько налогов в казну, что на эти деньги можно обновлять транспортную инфраструктуру.
Пятиминутного интервала попутного следования на железных дорогах нет! Самый минимальный интервал - 8 мин. На линиях метрополитена бывают от 1 - 2 минут, т.к. поезда короткие и нет грузового движения! Посмотрим, как вагоны будут выглядеть через год-два! Потому что введены санкции и Германия не сможет поставлять в россию электричек и запчасти для их ремонта!
Провоз вела вообще нужно сделать _бесплатным_ для поощрения экотранспорта. Потому что плюс один велосипедист --- это минус один автомобилист / мотоциклист / мопедовод.
@@niqolas Это должно регламентироваться правилами, а не волей кассира / вахтёра. Cделать провоз вела бесплатным, но только на выделенных для этого местах --- не в тамбурах, и места эти на полу, без акробатики с надеванием колеса на крюк на стене.
@@u2bear377 ну вот ситуация такая, как я сказал. Одни берут, другие нет. На дар.вокзале брали. Или же вообще можно сесть на станции на поезд и проехать зайцем. Благо, на некоторых электричках есть места для вело.
Да сделать, чтобы в приложении / чат-боте можно было купить любой нужный билет и чтоб это было удобно и беспроблемно (в т. ч. для пенсионеров, студентов) --- тогда и нагрузка на разъездных кассиров снизится. Cистема скидок сделает использование электронного билета привлекательным.
Проблема в том, что много людей заходят на Зените и Почайной, а на Троещине уже выходят. Соотвественно люди многие едут одну станцию зайцем и таких много.
@@antondneprovsky9747 Там 10 минут ходу по перегону. Так пущай хотя бы в час пик кассиры работают именно на этом перегоне усиленными бригадами, чтобы на один поезд не двое, а четверо или шестеро. Ну и на выходе можно билеты проверять хотя бы выборочно, -тем более на Троещине-2 - там же турникеты на трамвай, дополнить их средствами верификации билетов на электричку при выходе.- А ещё лучше --- сделать скидку при покупке билета через приложение, как уже предлагалось, а на Троещину сделать комбинированный билет электричка+трамвай, который будет дешевле двух отдельных билетов. Благо сейчас всё на штрих- и QR-кодах, унифицировать которые --- решаемая проблема.
Як кажуть інтелитет а чого ми повинні радіти перед камері такі години згоден що між міський та приміський біля метро ТРАМВАІ та інших справа ні Укрзалізниці киівпастранс перевезень також автобуси тролейбуси таксі ЕЛЕКТРОБУСИ я думаю люди чім іздят на різних справа не тому бо тому тут не зроблема інтервал б 5-10 було супер як метро ТРАМВАІ між міський та приміський а пасажирський експрес то молчу то думають що кращі згоден що тут є але не на всі круг весь километр швидкість 80 кмч запізнення також постерігає процес без зйомки тому що тут дівно.