Тёмный

Іноземні доходи українців. Катерина Денисова, Делойт 

FamilyBudget Ukraine
Подписаться 63 тыс.
Просмотров 4,5 тыс.
50% 1

Іноземні доходи українців. Катерина Денисова, Делойт.
Який термін позивної давності неподаної декларації, які штрафні санкції за порушення, яким чином податкова може дізнатися про іноземні доходи резидента - ці та інші питання ми розбираємо з Катериною Денисовою, старшим менеджером
податково-юридичного департаменту компанії «Делойт» в Україні. +380 (44) 490 90 00.
Податковий кодекс України sfs.gov.ua/nk/.
Відео про податкову амністію • Податкова Амністія. Ан... .
Стрім про податкове резидентство • Податкове резидентство... .
Пост про міжнародний стандарт автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки t.me/UAtaxesYou/374.
Відео "Податкова декларація 2020" • Податкова декларація 2... .
ЧЕКАЄМО В КОМЕНТАРЯХ ваші запитання, якщо вас цікавлять особливості отримання довідки для ДПС чи особливості декларування доходів, отриманих з певних країн.
Часомітки:
00:00 Вступ
00:58 Ризики для заробітчан при не-декларуванні доходів
04:07 Кейс про заробітчанина, який працює в Польщі, але залишається податковим резидентом України
8:30 Вимоги до довідки для ДПС
10:20 Особливості отримання довідок з інших країн
15:27 Судова практика
17:27 Кейс про українців, які стали податковими резидентами інших країн
20:00 Кейс про українця, який частину року живе в інших країнах, але залишається резидентом України
21:47 Про податок на спадщину
НАВІГАЦІЯ по каналу "Сімейний Бюджет":
сині відео - для інвесторів, зелені - управління бюджетом і фінтех,
оранжеві - платникам податків та ФОПам, рожеві - батькам.
Під кожним відео є тематитичні хештеги, плюс для вас на каналі понад 40 плейлістів
/ @familybudgetua .
ПІДРИМУЙТЕ, будь ласка, відео лайком та рекомендуйте друзям!
ПІДПИСАТИСЬ на канал:
/ @familybudgetua .
МІСІЯ "Сімейного Бюджету":
допомагати українцям приймати розумні фінансові рішення.
Будемо вдячні за фінансову підтримку на ПАТРЕОН, вона допоможе приносити глядачам ще більше користі! Плюс для підписників є подарунки та бонуси.
/ familybudgetcomua
Корисні посилання: Онлайн школа англійської EnglishDom: www.englishdom.com/?.... Якщо ви робите покупки через наші реферальні посилання, ви дозволяєте нам заробити невелику комісію для утримання каналу. Це ніяк не впливає на вас в процесі оформлення замовлення. Дякуємо за підтримку!
#UATaxesYou #Deloitte #Делойт

Опубликовано:

 

25 июл 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 70   
@user-ut4lj8rz3e
@user-ut4lj8rz3e 2 года назад
дякую цікавить США отримання довідок про доходи та сплачені податки з їх податкової. діяльність повязана з торгівлею цінними паперами через IB
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Довідка зі Сполучених Штатів повинна бути засвідчена апостилем. Отримати саму довідку з IRS цілком можливо, а от з отриманням апостиля можуть виникнути складнощі. Зробити це дистанційно точно не вийде - необхідно залучати уповноважену особу, яка знаходиться там, і може допомогти із отриманням документа
@user-ut4lj8rz3e
@user-ut4lj8rz3e 2 года назад
@@katerinadenysova8969 Дякую, може підкажете компанії до яких можна звернутись (або в США чи в Україні) Або інформацію про порядок цін на ці послуги. Ще є проблема, маємо мовний бар’єр (не те що я не зрозумію, але вільно висловити свої думки точно не зможу)
@user-ut4lj8rz3e
@user-ut4lj8rz3e 2 года назад
@@katerinadenysova8969 ще перепрошую, який саме документ про сплачені податки в IRS треба? (Форма ????)
@oksanayermolenko7173
@oksanayermolenko7173 2 года назад
Дякую. Дуже цікава тема.
@matthewmad2999
@matthewmad2999 2 года назад
Дякую за випуск
@bar0n
@bar0n 2 года назад
Интересен вариант Болгарии. Доход от инвестиций 10% дивиденты 5%. Индивидульный предприниматель 10% а если оплата до 31 марта то налоговая скидка 5%. Нет ли у кого опыта?
@tonymontana7145
@tonymontana7145 2 года назад
Наприклад якщо я маю невеликий рахунок на ІВ до 10к і я пропустив декларування цього року і хочу пройти декларацію в 2021 році. Які реальні наслідки можуть на мене чекати? (Штрафи, перевірки і тд.) Не хочеться втрачати дохід за 2020 рік. Буду дуже вдячний за відповідь)
@tatyanaivanova3219
@tatyanaivanova3219 2 года назад
Цікаве питання. Ще цікаво коли при вище зазначених обставинах дохід: до 10 $ дивідендів за 😭 (бо нічого не продавав, а на ризикову частину взяв не "ірландця")...
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Штраф за неподану декларацію складає 340 гривень. Штраф за несвоєчасно сплачений податок - 10% від суми податкового зобов’язання (якби запізнення було до 30 днів, штраф був би 5%). Якщо податкова доведе, що діяння було вчинене умисно, може бути застосована ставка 25%. Проте зараз, протягом дії карантину, штрафні санкції не застосовуються. Тому маєте нагоду подати декларацію і сплатити податок без штрафу якщо зробите це до закінчення карантину.
@tonymontana7145
@tonymontana7145 2 года назад
@@katerinadenysova8969дякую за відповідь . А зараз я можу подати її, чи вже потрібно чекати наступного року?
@mykban9982
@mykban9982 2 года назад
Любомир добрый день, почему вы никогда не рассматриваете декларирование доходов моряками, это огромная аудитория а данных мало, вчастности интересно как заполнять эту самую зарплату в онлайн декларации , где брать курс валюты по которому пересчитывать на гривну на дату зарплат и какие документы от судовладельца могут понадобиться.заранее благодарен
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Дякуємо за запит! беремо до уваги. Н.
@navigatormp
@navigatormp 2 года назад
@@FamilybudgetUa Підтримую. Можете здивуватись скільки у нас моряків. Можливо, не менше, ніж айтішників. Також і по рівню доходів.
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Щодо процесу заповнення декларації - якщо Любомир надасть нам таку можливість, будемо раді записати окрему сесію на початку наступної кампанії з декларування і детально розповісти як саме заповнювати документ, і де брати інформацію для заповнення. Щодо декларування доходів моряками питання дійсно непросте. По-перше, навіть якщо моряк більшу частину року знаходиться за межами України, імовірніше за все він буде вважатися податковим резидентом України, оскільки зазвичай залишається багато критеріїв для визнання його резидентом (таких як постійне місце проживання, центр життєвих і економічних інтересів). Відповідно, як податковий резидент він матиме зобов’язання декларувати і оподатковувати в Україні свій іноземний дохід за ставкою 18% ПДФО + 1.5% військового збору. У більшості конвенцій про уникнення подвійного оподаткування є норма про те, що дохід, отриманий від роботи за наймом, що здійснюється на борту морського судна, яке експлуатується в міжнародних перевезеннях, повинен оподатковуватись в тій країні, в якій зареєстрована компанія-роботодавець. Тобто, якщо компанія-судновласник зареєстрована наприклад, в Китаї, заробітна плата моряка повинна оподатковуватись в Китаї. Проте, цей факт а) не звільняє фізичну-особу резидента України від обов’язку задекларувати свій іноземний дохід в Україні і сплатити військовий збір 1.5%, який конвенціями не покривається; б) не звільніє від необхідності надати документ, що підтверджує сплату податків у Китаї. Якщо ж конвенції із країною, в якій зареєстрована компанія-роботодавець, немає, іноземний дохід доведеться оподатковувати в Україні за повною ставкою (18% + 1.5%). Для того щоб можна було зробити остаточний висновок, кожний конкретний випадок необхідно розглядати окремо. Інформація, яку варто вияснити за кордоном (в країні де зареєстрована компанія-роботодавець, звідки виплачується заробітна плата) - чи сплачуються податки там, чи є конвенція про уникнення подвійного оподаткування з Україною, який резидентський статус там, які вимоги до легалізації документів, випущених державними органами цієї країни, тощо.
@user-fy4gq4bl4o
@user-fy4gq4bl4o 2 года назад
@@katerinadenysova8969 Следует также вопрос из этого: моряк может менять компанию, а это новые условия/страны/флаг, а также пропускать сроки подачи декларации. Допустим, есть накопления и раньше они не облагались налогом. Как быть в этом случае? Все сбережения задекларировать и потом идти совершать покупку/сделку и т.п? Какие есть варианты, чтобы было и законно и "не больно и обидно"
@navigatormp
@navigatormp 2 года назад
@@katerinadenysova8969 Дякую за детальну відповідь! Якщо будете робити відео на цю тему, поясніть, будь ласка, також і те, за який період записувати дохід, якщо він був нарахований за один місяць, а надійшов в банк вже іншого місяця. І курс валюти за яку дату брати для розрахунку податку в гривні в такому випадку?
@VehicleInsurance
@VehicleInsurance 2 года назад
Як можна було оминути США і їхню форму W9? Для багатьох українців, які працюють з американськими партнерськими програмами - це дуже корисна, актуальна інформація! Дякую за цікавий випуск! : )
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Дякуємо за питання. Оподаткування в США - це окрема дуже цікава і широка тема, проте вона за межами теми цого випуску.
@user-zf8ly4ks2w
@user-zf8ly4ks2w 2 года назад
👍
@oleksandrstepanusko7621
@oleksandrstepanusko7621 2 года назад
Добрый день! Подскажите пожалуйста статью Налогового кодекса на основании которой Катерина утверждает, что могут доначислить налоги за период более 1095 дней в случае неподачи деклараций за прошедшие периоды.
@georgijjp3017
@georgijjp3017 2 года назад
Цікавить оподаткування моряків. Працюю в Саудівській Аравії. Тут багато українців на суднах, які обслуговують нафтові вишки.
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Будь ласка, дивіться коментар вище стосовно оподаткування доходу моряків
@olyaolya650
@olyaolya650 Год назад
Я до кінця не зрозуміла з приводу перекладу. Податкова Польщі видасть довідку на польській. Я роблю нотаріально завірений переклад на українську і далі мені потрібно щоб податкова Польщі повинна завірити цей переклад? Це дійсно реальність?
@AlexMusatkin
@AlexMusatkin 2 года назад
Как декларировать доход от еженедельного трейдинга на фондовом рынке за рубежом?
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Олександр, це складне питання. Ви можете написати Катерині і пропрацювати його в рамках платних консультацій. Також відео Податкова Декларація 2020 (посилання в описі) вам допоможе з прикладом. Л.
@matthewmad2999
@matthewmad2999 2 года назад
Чи можна бути податковим резидентом обох країн? Наприклад, Португалії та України? Яким чином потрібно буде декларувати дохід?
@kriptossavant8797
@kriptossavant8797 2 года назад
У Португалії і України є Конвенція про запобігання подвійному оподаткуванню. Тому якось дуже нераціонально бути податковим резидентом обох цих країн.
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Якщо згідно з нормами локального податкового законодавства особа може бути визнана податковим резидентом обох держав, її статус повинен визначатися відповідно до правил, передбачених Конвенцією про уникнення подвійного оподаткування. Правила, передбачені Конвенцією, превалюють над правилами, передбаченими локальним законодавством. Якщо такі критерії, як постійне місце проживання, центр життєвих інтересів та місце, де особа звичайно проживає, не дають можливості визначити статус, особа буде визначена податковим резидентом тієї держави, громадянином якої вона є.
@oleksandr6123
@oleksandr6123 2 года назад
Много раз используется понятие "резидент" и "нерезидент", а не объснили эти понятия.
@kriptossavant8797
@kriptossavant8797 2 года назад
Посмотрите видео по ссылке, которое есть в описании. По этому понятию есть много материалов. Единственное, бывает не только налоговое резидентство. Но в этом видео, скорее всего, имелось в виду именно этот вид резидентства. Грубо говоря - это то, где вы должны платить налоги. Там где вы платите - вы резидент, а где не платите (или платите некоторые налоги без подачи налоговой декларации) - нерезидент.
@kriptossavant8797
@kriptossavant8797 2 года назад
Ще цікаво, що робити електроним резидентам Естонії зі сторони України. Ніде не знайшов цілісної інформації з цього питання. Ніби можна мати таку резиденцію і знаходитись в Україні. З точки зору Естонії це нормально (для цього такий статус і створювали). Але чи треба подавати декларацію в Україні і де платити податки?
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Якщо особа є податковим резидентом України - так. Відповідно до інформації, яка є у відкритих джерелах, електронне громадянство Естонії не дає фізичній особі права вважатися резидентом Естонії. Якщо виконуються критерії, передбачені законодавством для визначення фізичної особи податковим резидентом України (навіть якщо при цьому вона має статус електронного резидента Естонії), як податковий резидент така особа буде зобов’язана декларувати і оподатковувати в Україні свій загальносвітовий дохід.
@kriptossavant8797
@kriptossavant8797 2 года назад
@@katerinadenysova8969 Дякую, так і думав. Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Естонією укладено ще у 1996 році. Поняття "електроний резидент" там відсутнє. Ніяких правок і доповнень не зустрічав. Тому і висновок відповідний - це лише спрощена процедура відкриття компанії у Естонії для нерезидентів (або резидентів, якщо вони відповідають вимогам). Нажаль, як я зрозумів, є українці які мають цей статус і виводять гроші з Естонії на "лівого" українського ФОПа, ніби сплата послуг (щоб не платити естонський податок на виведений прибуток). Як мені здається, вони ризикують мати проблеми як з українськими, так і з естонськими податківцями. Крім того, ніби ще й під КІК можуть попасти, якщо не подадуть відповідні декларації.
@irynaborovyk5068
@irynaborovyk5068 2 года назад
Большое спасибо за видео - каждый раз делаете интересный контент ! Я знаю в Испании есть один из видов виз , согласно которой , если получаешь пассивный доход / доход с IT более 1500 евро , имеешь право жить в Испании и через какое-то кол-во лет получить вид на жительство. Слышали что-то о таком ?
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Так, подібні програми є в кількох країнах ЄС. Л.
@crypto-max
@crypto-max 2 года назад
Residencia no lucrativa називається - 26к € на рахунку і отримуй ВНЖ хоть вже на рік, а через 5 років ПМЖ. Але це зобов'язує жити в Іспанії > 183 дні на рік (тобто стати її податковим резидентом і відповідно сплачувати там податки).
@irynaborovyk5068
@irynaborovyk5068 2 года назад
@@crypto-max спасибо ! Узнаю
@user-zi8zv4cp3v
@user-zi8zv4cp3v 2 года назад
Якщо за кордоном нарахований дохід в одному податковому періоді, але частина коштів виплачені в іншому податковому періоді. У цьому випадку, у якому податковому періоді декларувати доходи резиденту, в періоді нарахування чи в періоді виплати?
@user-zi8zv4cp3v
@user-zi8zv4cp3v 2 года назад
Думаю, що Мирослав не має чіткої відповіді на це питання, оскільки відповідь на нього тягне за собою купу інших питань «без відповіді», у тому числі і питання оподаткування доходів при трейдингу на іноземних платформах)
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Можна декларувати і так і так, проте слід зважити на супровідні документи, які будуть подаватися разом із декларацією. Якщо наприклад, буде подаватися довідка про сплачений за кордоном податок, то в Українській декларації оподатковуваний дохід слід задекларувати в тому самому податковому періоді, щодо якого видана довідка.
@user-zi8zv4cp3v
@user-zi8zv4cp3v 2 года назад
@@katerinadenysova8969Це у випадку, якщо за кордоном сплачується податок - тут все зрозуміло і питань нема, оскільки (умовно) є довідка. А як бути, коли податок не сплачується? Коди компанія не є податковим агентом. У даному випадку мене цікавить (більше теоретично, ніж практично, поки що) оподаткування при торгівлі (трейдингу) через платформу ІВ. Адже рахунок, який ми відкриваємо на ІВ є лише умовним. Насправді, ІВ не є фінансовою організацією і не може відкривати рахунки, а кошти, які ми їй перераховуємо, після отримання їх ІВ є іх власністю (адже кошти, хоч і є майном, але не є річчю і не мають відмінних ознак і лише умовно обліковуються на платформі ІВ як наші власні). Ми отримуємо лише зобов’язання ІВ на певну суму коштів. На підставі чого у нас виникає зобов’язання по сплаті ПДФО? Кошти ми не отримали. У нас є зобов’язання компанії перед нами на певну суму. Але відсутній обєкт оподаткування. В законодавстві відсутні норми, які регулюють це питання чітко. В Росії є інструкція яка передбачає порядок заповнення декларації при отриманні інвестиційного прибутку. Наша практика, як я розумію, йде шляхом аналогії. Судові справи відсутні, оскільки ніхто чітко не знає, що цим робити. Податкова то приймає витрати, то не приймає, оскільки можливість отримати документи з «мокрою» печаткою обмежені. Однак, готова приймати декларацію з доходами від інвестиційної діяльності, інформація про які отримується з тих же джерел, що і інформація про витрати (як у Винокура, здається: «..здесь играем, а здесь рыбу заворачиваем..»)). А може спробувати посудитися з податковою стосовно якого-небудь податкового роз’яснення та спробувати вийти на оподаткування від інвестиційної діяльності через нерезидента не через урахування умовного обліку на ІВ (наприклад), а через касовий метод (умовно)? Тобто оподатковувати не зобов’язання третьої особи перед нами (які можна ніколи і не отримати), а після їх отримання на власний рахунок. Було б цікаво з вами поспілкуватися щодо теорії цього питання.
@InnaCherch
@InnaCherch 2 года назад
Подскажите пожалуйста,а как заполнять декларацию о доходах с акций,не могу найти информацию по Украине.
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Інно, подивіться, будь ласка, відео про подання декларації ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-sV7c_myExiM.html, а також програму про податок з дивідентів ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-dmyX_MdJ11c.html. можливо, буде корисним. Н.
@InnaCherch
@InnaCherch 2 года назад
@@FamilybudgetUa благодарю
@kostjagoblin
@kostjagoblin 2 года назад
А что у нас по воєнному сбору. Говорят что он не попадает под договор о избежании от двойного налогообложения. Это правда? Германия. В этом случае все заробитчане должны Ужас
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Дійсно, міжнародні конвенції про уникнення подвійного оподаткування не розповсюджуються на військовий збір. Зменшити суму українського податку на доходи фізичних осіб за рахунок податку, сплаченого за кордоном, можна. А от військовий збір 1.5% доведеться сплатити в Україні повному обсязі.
@andrii1480
@andrii1480 2 года назад
Доброго дня, якщо людина живе і працює в Фінляндії протягом 4 років і тут сплачує податки , то може Україна вимагати щось від цієї людини? Дякую вам за відповідь.
@matthewmad2999
@matthewmad2999 2 года назад
Залежить від того чи є ви податковим резидентом України
@matthewmad2999
@matthewmad2999 2 года назад
Ви можете себе визнати податковим нерезидентом України, але якщо вам прийдеться щось в Україні продавати, то на вас інші податки будуть розповсюджуватися.
@andrii1480
@andrii1480 2 года назад
@@matthewmad2999 Дякую
@user-zf8ly4ks2w
@user-zf8ly4ks2w 2 года назад
21:43
@user-zf8ly4ks2w
@user-zf8ly4ks2w 2 года назад
Спадок
@bizlevel
@bizlevel 2 года назад
Не до конца тему раскрыли, та же Польша.. Ну заплатил я там 22% и что еще раз у Украине?
@TarasKrupyak
@TarasKrupyak 2 года назад
Канада
@katerinadenysova8969
@katerinadenysova8969 2 года назад
Те саме що і зі Сполученими Штатами. Довідка повинна бути засвідчена апостилем. Отримати саму довідку можна, а от засвідчити апостилем складно. Повністю дистанційно це зробити неможливо.
@kostjagoblin
@kostjagoblin 2 года назад
По резиденству. Говорят если у тебя есть фоп, то ты в любом случае резидент Украины. Даже если семья, работа за рубежом, и ты там 365 дней в году. Это правда?
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Подивіться будь ласка стрім про Податкове резиденство (посилання - в описі). По ФОП, якщо була діяльность, це сильний аргумент на користь резиденства. Л.
@sergelymar2365
@sergelymar2365 2 года назад
Швеция. Основной доход и оплата налогов в Швеции. Доход от рекламы на RU-vid на украинскую карту. В Украине никогда не декларировался. Интересует компания, которая поможет пройти амнистию и ежегодно подавать декларацию в Украине.
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
Сергію, дякуємо за запит! Частково на ваші запитання може відповісти відео "Як платити податки з Ютуб доходів" ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-dnEnxZRMOKQ.html , а також про подання декларація - в описі під відео. Н.
@iAlexxxey
@iAlexxxey 2 года назад
А вы налоговым резидентом Украины вообще являетесь или не являетесь и только часть дохода в Украину выводили? Если второе - не надо вам ничего делать в Украине. А вот показать это в Швеции (как доп доход и вывод на иностранный счёт) - надо.
@sergelymar2365
@sergelymar2365 2 года назад
@@iAlexxxey Я до конца понятие «резиденстно» не понимаю. Я гражданин Украны и имею временный вид на жительство в Швеции. Везде рассказывают, что «заробитчанам» необходимо в Украине декларировать весь доход. Вот и каша 🥣 в голове.
@iAlexxxey
@iAlexxxey 2 года назад
(я не юрист, но изучал вопрос, жил в Швеции) Резидентом вы являетесь если: - живете более полугода (или переехали во втором полугодии), есть центр интересов в Украине, есть ФОП, могут вас посчитать им только по наличию паспорта (и можно долго доказывать так это или нет) или если есть семья или достаточное имущество и т д. Самое надежное перестать быть налоговым резидентом: - сняться с учета (это сложно сделать в первые года после миграции). Многие это не делают, тем более если собираетесь вернуться. Декларировать по закону нужно. Но надо понимать, что даже если вы и декларируете, то это не означает что надо платить весь налог. Как правило в случае с Швецией подоходного не будет (там у вас эффективная ставка явно более 18% будет). Но от военного сбора это не освобождает. Это морока получить подтверждение сколько вы заплатили в Швеции и зачесть это в Украине. Полагаю именно поэтому многие ничего не делают. Доходы от рекламы надо бы тоже подавать в Швеции (если источник не в Украине их). Куда вы выводите средства физ. лица - не имеет значения. Это никак не влияет на страну где надо декларировать этот доход. Это только ради вашего удобства и решение где лучше его засветить.
@sergelymar2365
@sergelymar2365 2 года назад
@@iAlexxxey СпБо за советы. По этой логике я и не декларировался в Украине. Ютуб никак не могу начать декларировать. Буду принимать решение. 👍
@user-mb6cv6uh9b
@user-mb6cv6uh9b 2 года назад
О чем это видео, вывод?
@sborozdykh
@sborozdykh 2 года назад
Женщина очень тяжело даёт материал. Затянуто, много лишних слов. Аж зло берет. Досмотрел до конца Видео ни о чем. Потраченое время
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 2 года назад
шкода вашого часу. саме для зайнятих ми прописуємо часомітки. Н.
@valena9197
@valena9197 2 года назад
на 1,5 ставите и быстро и динамично все
@user-zf8ly4ks2w
@user-zf8ly4ks2w 2 года назад
20:18
@user-zf8ly4ks2w
@user-zf8ly4ks2w 2 года назад
Важно
Далее